Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o 7 lat mlodszy

Zwariowalem. Chyba zakochalem sie w o 7 lat starszej kobiecie.

Polecane posty

Gość gość
autorze jak po spotkaniu,zostałes w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest podobna roznica i nie ma z tym żadnego problemu. Co innego jesli roznica bylaby 15 lat albo wiecej, a nie kilka lat. Znajomi tez akceptuja sytuacja i nigdy nie mielismy z tym problemu. A ze jestem starsza, to wyszlo po dlugim czasie zupelnie przypadkowo, bo normalnie ludzie mysla, ze jestesmy rowiesnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Zostalismy. Postawilem jej warunek; albo, albo. Przy okazji dostalem podwyzke. Nie wiem, jak jej sie odwdziecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję podwyżki , ale to tylko kasa , a co Z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze jak narazie to nie masz za co jej sie odwdzieczac nie bądź glupi. ...gdybyś był złym pracownikiem taka akcja z nią nie zakończyłaby sie podwyzka wiec to dzieki pracy masz wiecej kasy. jaki warunek jej postawiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Babskie gadanie. Przystala na pierwsze albo, czyli zostajemy i jestesmy oficjalnie para. Przy wyjsciu powiedziala mi "Musze sie nad tym wszystkim zastanowic". Nad czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy bahamów gadanie i ze jesteście oficjalnie para.. .para czyli jesteście zespołem w pracy czy masz na mysli związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
I jedno i drugie. Oczywiscie nie mam zamiaru fanfarowac, ze jestesmy razem. Z drugiej strony wiem, ze w pracy takie relacje nie sa odbierane pozytywnie, Z jednej strony wszystko przemawia za a z drugiej przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jeśli zdecydowala sie spróbować to niebawem sie wyjsni czy to na sens bo moze jako znajomi bylo ok ale w zwiaku to co innego. Pewnie ze nie ma co glaszac ze jesteście razem ale jakby nie bylo życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się , ale jeszcze wiele pracy przed Tobą. Pewnie jak wyszedł ten cyrk , że jak ona odchodzi to Ty też i że znikniesz z jej zycia , dotarło do niej , że to może być koniec , a skoro darzy Cię uczuciem , to taka perspektywa musiała zaboleć. Żeby naprawdę była Twoja postaraj się byc facetem w każdym calu , musi mieć pewność , że jej wiek nie ma żadnego dla Ciebie znaczenia , że będziesz walczył o wasze uczucie , jeśli spotkacie się z nietolerancją , musisz często okazywać jej uczucie , bo minie sporo czasu zanim w pełni w to uwierzy i jesli nabierzesz pewności , że Twoje uczucie jest dojrzałe i że jest kobietą z którą chciałbyś spędzić zycie , przynajmniej się oświadcz , bedzie to dla niej argument , że traktujesz ją poważnie. Oświadczyny to jeszcze nie ślub wiec nie ma sensu odwlekać. I tak jesteś szczęsciarzem , ponieważ Ona też obdarzyła Cię uczuciem a więc dostrzegła w Tobie również mężczyznę. Mój facet nie miał tyle szczęscia , a mieliśmy podobną sytuację z jeszcze większą różnicą wieku. Ja przez 2 lata widziałam w nim tylko zauroczonego chłopca , nie byłam w stanie mysleć o nim jak o mężczyźnie , a jednak był na tyle wytrwały , że w końcu dostrzegłam. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Bardzo zle wygladala. Szef jej sam powiedzial, ze miala wziasc chorobowe. I tak to wygladalo. My po polsku o naszych problemach a szef swoje. W****ila mnie, powiedzalem jej to prosto w oczy. Powiedzialem, ze mi przykro, ale zachowuje sie jak ... (moja byla). A sama mi kiedys tlumaczyla, ze ona widocznie emocjonalnie niedojrzala jest. A teraz przemyslec. K***A co przemyslec ! Jakimi torami baby mysla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego moja propozycja była daj sobie spokój przynajmniej na jakis czas póki będziesz za nia biegal ona bedzie uciakala...niestety to tak dział traktuj ja jak kolezanke nie pisz do niej rozmawiaj wylacznie o pracy zobaczysz jak sie zmini,zrobiles wszystko co mogles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale Ona tym zwiazkiem wiecej ryzykuje niz Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolga to On juz jest, teraz to powinien sie jednoznacznie okresli, a Ona powinna podjac ostateczna decyzje, na spokojnie i bez pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
KOCHAM JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej sytuacji
wierze Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u Ciebie , spotkaliście się poza pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Ma jutro do mnie przyjsc sie rozmowic. Wolalbym dzisiaj, bo akurat mijaja dwa lata jak zaczalem pracowac, ale nie wiedzialem o ktorej przyjada rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko się ułoży skoro darzysz ją uczuciem , a Ona w końcu też przestanie się bać i da Wam szanse , trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w podobnej sytuacji
Czyli przedstawisz ja oficjalnie rodzicom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze jej. Tez juz jestem po 30-tce i jakos nikogo takiego nie spotkalam. Ona moze jest w szoku, ale ze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u Ciebie autorze , pisz na bieżąco , Twoja historia poruszyła wiele osób. Być może ktoś z podobnym problemem się boryka , wiec jak Tobie się uda , to będzie to jakaś otucha dla innych w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczorajsze spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , autorze co tam U was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest najważniejsza. Wiek nie ma tu znaczenia. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmilena89
Mysle ze powinienes wwyslac do niej esemesa i napisac np:jak sie czuje i ze myslami jestes przy niej.Pamietaj nie przejmuj sie ze jest starsza o siedem lat to nie jest jakas straszna roznica,a kobiety starsze maja przede wszystkim poukladane w glowach a nie tak jak nie wyszalale malolaty ktore maja kielbie we lbie.Walcz kazdego dnia o milosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 7 lat mlodszy
Nie mam czasu bo nie jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×