Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość tajska
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha32, ja rowniez nie wiem co myslec. To czekanie potrafi naprawde dobijac.. raz wydaje mi sie, ze mam spore szanse aby wyszly mi te dwie kreseczki a zaraz pozniej mam takie dziwne przekonanie ze nic z tego... ciezko popatrzec sie na cala sprawe obiektywnie gdy ta sprawa dotyczy Twojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, laurka i goalka- jeszcze 4 miesiace!! Alez zlecialo:)! Bedziecie miec super prezent na Gwiazdke:) U mnie, jak dobrze pojdzie to maluszek urodzi sie w marcu, a ja jestem tez z marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz dwoje lobuziakow, ale chce miec jeszcze jedno dziecko i tak pracujemu sobie od 3miesiecy. Czytam rozne fora i podziwiam wsztstkie kobity za wytrwalosc i wiare w cos co czasem jest ''niemozlie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki mialo byc kobitki :O. Dopiszecie mnie Mycha32......3cs........11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów owu mi wyszedł mega pozytywny bo kreska testowa 2razy ciemniejsza od kontrolnej 3dni przed testem ciążowym(negatywnym) ja nie jestem jakos do nich przekonana chociaz kupilam w pl 2op i w następnym cyklu jeszcze bede sprawdzac... Olga temp utrzymuje sie od pierwszego dnia po owu (przeważnie) aż do @. ±14dni pisze ci tak na oko bo u kazdej kobiety wygladac moze inaczej. Temp trzyma sie mniej wiecej na jednym poziomie. Moze byc tak ze owu masz w np 14dc- temp36.6 w 15 masz- 36.7 w 16 -36.8 a dopiero w 17dc masz 37.1 czyli skok. Te temp ktore napisalas są ok tylko zeby podejrzewac ciąże powinnas zaobserwowac z 16 takich temperatur... ja też czuje uderzenia gorąca w drugiej fazie cyklu. To raczej normalne. Teraz mnie jeszcze glowa od paru dni boli ale to raczej przez pogode. A i jak bedziesz miala dostac okres to temp zacznie spadac do poziomu z przed owulacji... Tajska a kiedy mialas ostatni okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08 mycha dopisz jeszcze swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Martucha mialam 12 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, rozumiem. Chodzilo mi o to czy w tak poznych dniach cyklu to normalne aby temp dalej wzrastala ? Bo sluz plodny mialam do 15dc wiec ten okres poowulacyjny trwa juz troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wpisanie, a moj wiek jast podany w loginie. Mam tylko neta w tel:(. Moje mozliwosci sa troszke ograniczone i boje sie ze namieszam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska ja bym powiedziala ze na początku kwietnia urodzisz. Olga tak ona jakos drastycznie ci nie rośnie. Byle by nie spadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiej wys tak srednio rosnie temp w ciazy ? Miezyla ktoras ciezaroweczka temp w poczatkowej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba różne, ja zawykle miałam ok 36,8 a jak zaszłam to zauważyłam, że miałam 37,3, ale wtedy myślałam, że to przeziębienie ;) Olga -masz podobnie do mnie w udanym cyklu - rewolucje jelitowe, gorąco/zimno...zobaczymy co to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce wprowadzic w błąd, ale gdzies widzialam jakas tabele i bylo podane ze okolo 0,5 stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam przewaznie 29-34dniowe. Ale zdazylo sie juz w przeszlosci ze mialam tez 36dniowy a nawet 38dniowy.. takie dluzsze cykle mam raz na jakis tam czas wiec w sumie nigdy sie tym nie przejmowalam bo na ogol sa w tym przedziale 29-34. I teraz sie tak zastanawiam kiedy to ten test zrobic aby byl on w 100% wiarygodny. Tak jak to tajska napisala to najlepiej po terminie @, jesli bedzie sie ona opozniala. Kiedy powinnam zrobic ten test ? Jak radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ale ja nie wiem kiedy doszlo do zaplodnienia. Musialoby to byc precyzyjne ustalanie wg usg i monitorowanie calego cyklu codziennie, zeby wiedziec, kiedy owulacja byla... W necie czytalam, ze im pozniej wykonuje sie usg tym daty porodu moga sie roznic i niby dziewczynom najpewniejsza data porodu wychodzila w momencie ustalania terminu w usg miedzy 11-14 tc, czy jakos tak. Tez czytalam, ze trzeba tez przyjmowac, ze porod dziecka moze byc +/- 3 tygodnie, ale raczej na plusie nie trzymaja 3 tyg, bo czekaja chwile i wywoluja porod. Rzekomo dobrym terminem jest ten miedzy 11-14 tyg, bo wtedy dzieci rozwijaja sie podobnie i latwiej ustalic te date. A pozniej kazde rozwija sie swoim tempem, bo maja na to wplyw rozne czynniki, jak np genetyka, dziedziczenie itp. I w sumie moge rodzic w marcu, ale tez w kwietniu jakby nie patrzec... Zaskoczylo mnie tez, ze niektore dziewczyny z forum mialy duza rozbieznosc w ustaleniu terminu porodu, bo u kilku roznica wynosila az miesiac! Nie wiem, jak to mozliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, jakos ciezko mi wierzyc w ewentualna ciaze bo wlasnie sie tak czuje jakby jakies chorobsko zaczynalo mnie brac. Najchetniej polozyc sie i nie wstawac sprzed tv :P A tak calkiem neutralnie, wiecie jak walczyc z tymi wzdeciami ? Probuje wszystkiego (codziennie ciemny chleb i jogurty, wczoraj nawet sliwki kupilam) ale one ciagle uprzykrzaja mi zycie :( pierwszy raz w zyciu tak mam. Dodam ze wyprozniam sie normalnie (nie mam zatwardzen) tylko to ciagle uczucie ciezkosci i pelnosci jalbym balon polknela :/ kazde spodnie w pasie mnie uwieraja ! Po obiedzie to musze guzik w spodniach odpinac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga, ciemny chleb powoduje jeszcze większe wzdęcia :) wiem to po sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga niby po 14 dniach od zaplodnienia, jak dobrze pamietam testy wykrywaja ciaze...Ja mialam nieregularne cykle w tym roku, bo siegaly max 37 dni (od 28-37dni dokladnie). Ale niestety kobieta nie wie, kiedy mogloby dojsc do zaplodnienia...Nawet ja tego nie wiedzialam, ale zrobilam test w dniu @, bo musialam wiedziec, czy odstawic metformax. I druga kreska wyszla po chwili. Jakby nie patrzec producenci testow pisza, ze juz w dniu @ mozna robic, ale czasami dziewczynom nie wychodzily testy, bo do owulacji moglo dojsc pozniej...Wiec masz babo placka!:D Moim zdaniem najwczesniej w dniu @, ale w sumie moze lepiej nawet troche po ze wzgledu na to, ze nie znasz terminu owulacji. Chociaz ja bylam niecierpliwa i zrobilam wczesniej. Poczytaj sobie w necie, ze niektorym wychodzil test pozytywny w dniu @, a innym troche po tym terminie...Aha u mnie kiedys cykle zdarzaly sie nawet ponad 40-dniowe i zielonego pojecia nie mam, czy w ogole przechodzilam wtedy owulacje, ale jak chcialam sprawdzic, czy jestem w ciazy to robilam test tydzien/1,5 tyg po terminie @. A moim zdaniem takie bieganie na bete jest po prostu bez sensu - tak na marginesie. Co innego, jak ktos poronil albo lekarz chce znac wynik, bo ma jakies watpliwosci...Bo teraz wydawaj ok 30zl za bete co miesiac, jak dolozysz drugie tyle i mozesz miec usg raz w miesiacu- czyli monitoring cyklu. A nie wiem, czy to czytalas, jak kiedys pisalam, ze do mojego gina prywatnego chodzi dziewczyna ktora przewaznie nie miala okresu i poszla na kontrole, bo zle sie czula. Co sie okazalo na usg byla w 12 tygodniu ciazy, a testy do dnia dzisiejszego wychodza jej negatywne...I tego gin nie jest w stanie zrozumiec. Sa rozne historie i zalezy na ile jestes tez cierpliwa. Ja sie nie nakrecalam i nie robilam testow...No moze z jeden/dwa w trakcie staran od stycznia, jak mialam dluzszy cykl powyzej 35 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga ja po sliwkach, kotletach mielonych, gruszkach i cebuli (np z pomidorem) mam baaardzo duze wzdecia i niestety az takie, ze czesto boli mnie brzuch. Sa dostepne leki na wzdecia- zapytaj w aptece, a ktores na pewno pomoga. Uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tak z synem, ale i tak zaden termin nie byl trafny. Urodzil sie posrodku, a co do wzdec to tez mam ale glownie wieczorem, koldra lewituje mowiac ladnie. To i tak zawczesnie na objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska, wybieramy się na taki tygodniowy wyjazd, a potem może do nas znajomi przyjadą, albo jeszcze gdzieś wyjedziemy. No zobaczymy jak to się ułoży, ale urlop już mamy tzn mój mąż dzisiaj już nie pracował, a ja jeszcze dziś byłam w pracy, a od poniedziałku mam 2 tygodnie wolnego. Rybcia i co tam? Dziewczyny jak jecie dużo ciemnego pieczywa, śliwki itp, to są pokarmy, które mają dużo błonnika i trzeba pić dużo wody, bo jak się za mało pije, to ten błonnik powoduje takie odczucia, bo pęcznieje w brzuchu, a w wodzie się rozpuszcza i wymiata ładnie złogi z jelit, także pilnujcie wody mineralniej tak 2 litry dziennie. Mycha witaj u nas. W jakim wieku masz dzieciaczki? Taka tam dziewczyna, znalazłaś nasz nowy temat? Nie wiem, czy już tu pisałaś, wydaje mi się, że nie, więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszek, cebuli i kotletow mielonych nie jadlam juz ho ho ho sliwki ponoc zawieraja duzo blonnika wiec je kupilam zeby ruszyc prace calego ukladu pokarmowego (suszone sliwki) - wczoraj zjadlam kilka sztuk ale nie zauwazylam jakiejs zmiany. Co do ciemnego chleba to ja od kilku lat go jem i wczesniej nie mialam takich problemow.. moze od drobiu (?) Bo ostatnio sporo indyka i kurczaka jem.. ale to przeciez chude mieso... nie mam pojecia skad sie wziely te wzdecia i jak z nimi walczyc. Jak w ciagu 2-3 dni mi nie przejda to chyba naprawde wybiore sie do apteki. Albo najlepiej lekarza bo to przeciez masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia to ja osobiscie duzo pije i zawsze przykladam uwage co pije - dokladnie czytam etykiety wod mineralnych. Pije 1,5l czystej wody dziennie (nie liczac herbat czy zup). Ogolnie nie zmienilam jakos szczegolnie diety w ostatnim czasie dlatego sie dziwie skad te dolegliwosci.. Mycha, mnie tez sie wydaje ze to troche za wczesnie na objawy (dzis 13dpo) dlatego sceptycznie podchodze do ciazy - powtorze sie: mam wrazenie ze chorobsko mnie rozklada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corcia w pazdzierniku skonczy 9 lat, a syn w czerwcu skonczyl 6. Juz taki wyrosniete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga trzymam kciuki naprawde szczerze, moze jednak miejmy nadzieje ze pokaza sie te upragnione kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×