Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Tajska no to super że wszystko ok ;) teraz możesz sie przestac martwic... Tak 6w6d to 6tydzień i 6dzień. Żadna różnica 4dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Wracając - najważniejsze w wychowaniu to miłość i dobre wartości! Wychowujcie swoje dzieci w poczuciu własnej wartości jednocześnie z poszanowaniem drugiego człowieka. Uczcie tolerancji, poświęcajcie im uwagę i czas. I wtedy będą dobrymi i szczęśliwymi ludźmi. Często tylko rodzice dają, kupują a chodzi o to aby dziecko miało miłość i potrafiło nią sie dzielić w zyciu. O jaki swiat byłby piękny gdyby każdy tak postępował... i nie chodzi o żłobki - mama pracująca moze to wszystko dziecku też dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska mowilam ze usg wyjdzie wzorowo :) naprawde sie ciesze ze wszystko jest ok :) odpoczywaj, relaksuj sie i ciesz sie :) Mynka, tak mi przykro.. szkoda. Ale pamietaj: co sie odwlecze to nie uciecze ;) A ja tam juz za swoim cialem nie nadazam i go nie rozumiem :P wyczekuje jakis objawow bo dzis u mnie 28dc a tu nic, kompletnie nic. Nawet boli podbrzusza juz nie mam.. zawsze mialam sutki wrazliwe przed @ a tym razem nic. Jestem tylko wypryszczona no i te ciagle wzdecia. Ahh moze cykl mi sie wydluza (?) Badz tu madry i pisz wiersze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska widzisz mówiłam ze na usg bedzie ok wszystko;) i nie było sie czym martwic;) 6tydzien 6 dzien. Tajska ja badania robiłam odrazu po pieerwszej wizyciue czyli gdzies w 7 tc Tajska wejdz na google w kalkulator porodu wpisz termin ostatniej @ i sie dowiesz kiedy masz termin. Tajska zapraszamy do górnej czesci tabelki:) widzicie pomału i sie wszyztskim uda i na dole juz nikt nie zostanie;) Evelinka masz racje najwanziejsza jest miłosc i moga ja dac rodzice pracujacy i ci coi siedza w domu nie ma na to reguły. znam i takie i takie. wiecej mam pracujacych normalnie ale neistety trafia sie tez jakas sfrustrowana mama która siedzi znudzona w domu i nawet na spacer jej sie nie chce isc bo za duzo ubierania no cóz... ja juz od 4 nie spie bo sie niunia kręciła i kręciła i juz pospane;P zaraz sie zaczynam zbierac do pracy. a jak u was z tym spaniem? bo ja juz nie patrze spie jak mi wygodnie;) a mała najbardziej aktywna jest jak leze na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja będę ostatnia :P Chociaż sama nie wiem co już myślec bo mój się strasznie zmienił ostatnio, i to in plus. Zdecydowanie mniej pije, zdecydowanie inaczej się zachowuje wobec ludzi po alkoholu nawet, Nie kłocimy się a jak coś zaczyna iskrzyć, to po protu pisze że dzisiaj nie chce już rozmawiać, wycofuje się . Ogólnie się zrobił taki słodziakowaty. Nie wiem czy wpływ mają ostatnie wydarzenia i mój brak czasu, ale jest lepiej od kiedy mamy mało minimalnie czasu dla siebie, jakby zaczął doceniać ten czas. Trza zacząć odliczać dni do 15 tego :P Hehe Laurka ty to masz zdrowie tak wcześnie wstawać w ciąży ;) no ale w sumie będziesz mieć zaprawę do nocnych i wczesnych pobudek :P Ale w sumie to pozazdrościć że masz siłę normalnie funkcjonować to dobrze. Odpukać w niemalowane też bym tak chciała normalnie pracować , chociaż u mnie to gorzej , ze względu na dźwiganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka ja na to mówię że dzieci chowa się nie dla siebie ale dla świata żeby mogło później pójść w świat i samo stworzyć nową rodzinę samodzielnie i było zaradne przede wszystkim. Wszystko musi być wyważone, na pewno same prezenty nie zapchają dziecka . Chociaż dzieciaki moje siostry dostają grubo ponad normę,ale teraz to juz tak mają że same w sumie często nic nie chcą, jak im dasz wybór to dziękują . Zresztą ja teraz wolę im kupić drożej a raz , zafundować wyjazd na obóz tak jak młodej, opłacić jakieś dodatkowe lekcje. Zabawek to już praktycznie nie dostają i tak są za duże, wyjątkiem są klocki lego ( ale tu mój egoizm lubię sobie poskładać hehe ) , ale tylko mega duże zestawy żadnych pierdółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Tajska w koncu spokojna bedziesz :) fajnie, chodz do nas na gore :) Ja dzisiaj jednak jade do szpitala :/ w nocy 2 razy bol mnie obudzil i teraz tez boli :/ jak ja chce juz zeby klopoty w koncu minely i rozkoszowac sie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia jedz jedz - lepiej zeby Cie przebadali i zobaczyli skad te bole. A Ty nie martw sie na zapas bo wszystko bedzie ok ! :) bratowa mojego meza tez kilka razy jezdzila do szpitala z bolami a skonczylo sie tak ze urodzila zdrowa coreczke i to o terminie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Cześć dziewczyny. Dzwoniłam do swojej gin, żeby powiedzieć, że beta wyszła mi ujemna i kiedy teraz mam przyjść. Ona powiedziała, że 10 dni po owulacji, to za wcześnie przy cyklach 29-30 dni i żebym jeszcze czekała, ale ja to nie za bardzo w to wierze, takie przypadki zdarzają się chyba baaardzo rzadko :/ Powiedziała, że badanie z krwi powinnam najwcześniej zrobić w dniu @ tak dla pewności. Ale ja już nie będę powtarzała tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma7usia, nie pozostaje Ci nic innego jak czekac i patrzec czy @ przyjdzie czy nie. Ja trzymam kciuki aby nie przylazla ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia chyba mialas na mysli 10 dni po okresie? zeby sprawdzic pecherzyk? Laurka ja spie jak zabita, ale ja czuje ruchy jak spie i na plecach i po lewej stronie, wczoraj ruchy wyczulam reka na brzuchu:) czasami czuje laskotania i delikatny pulsa czasami typowe kopniaki:) dzisiaj jakas chcica mnie w nocy dopadla....boze takie sny mialam ze wstyd tu o nich opowiadac. miewacie orgazmy senne? bo ja dzis mialam 3 ! jakis zboczuch ze mnie:) Tajska bylam pewna ze wszystko bedzie ok, nie ma co czytac w necie o takich rzeczach bo czlowie zaraz ma wszystko co mozliwe. rybcia lepiej dmuchac na zimne, w szpitalu musza cie przyjac i cie przebadac., daj znac jak wrocisz. mynka teraz zbieraj sily na kolejne starania.jak sie niecierpliwisz to moze idz na monitoring albo kup sobie testy owulacyjne. Pesteczka ty to tak mowisz ze bedziesz ostatnia a cos czuje ze mozesz szybciutko zaciazyc....kiedy ten twoj man przyjezdza??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, nie no, ona powiedziała, że na badania bhcg z krwi 10 dni po owu to może być za wcześnie, no chyba, że ja coś pokręciłam, ale wydaje mi się, że dobrze ją zrozumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :-) Tajska no super, super, super :D:D:D I co jeszcze robisz na dole tabelki? Olga kiedy testujesz? Ma7usia najwyżej jak nie przyjdzie do niedzieli, to zrób test jeszcze raz, ale dziewczynom raczej beta wychodziła szybciej niż testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobie jeszcze jeden test w poniedzialek jesli w niedziele nie przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Goalka wstępnie jesteśmy na 15 tego sierpnia umówieni i powiedziałam mu ze uj mnie obchozi żadnych wymówek nie przyjmuje ma być 15 tego a jak nie to ja jadę do niego , i nic mnie nie interesuje ma miec 15,16,17 ty dla mnie wolne. :P Ale przy moich krótkich cyklach to owulacja mi wypada gdzieś 5 tego . Więc nie sądzę żebym ja miała być kolejna , nie widze szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga masz książkowe objawy ciąży czyli zero objawów na @ ;) Wzdecia większość miewa. Spokojnie jeszcze kilka dni. Martucha a u Ciebie absolutna cisza? Tajska - super! :D Rybcia 3maj się, będzie dobrze!! A gdzie Kniaas? Dawno tu nie pisała :/ Mynka i ma7usia - jakoś mi się mmylicie kurka :/ Ale chwilka i się polapie. Macie szansę urodzić wiosna - podobno najlepiej ;) Urlopy sprzyjają zapłodnieniu więc głowa do góry! My wczoraj na Paranienormalnych - ale było super! Mała dawała mi czadu tak że szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Apropo to wy się martwicie jak dacie z jednym rade ;) Ja dzisiaj w autobusie widziałam najpierw jak dziewczyna jechała z trójką , niemowlak w wózku dziewczynka głębokim, roczne na ręku , i trzylatek za nogę uwieszony. A w tamwaju jechała babka z szóstką, w tym dwoje w podwójnym blizniaczym wózku piętrowym i 4 sztuki luzem latające dowolnie, na szczęscie na następnym przystanku wysiadłam bo zawał murowany , latały sobie gdzie chciały same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybcia i co tam ci powiedzieli w spzitalU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
evilinka Jestem , jestem :) ale brakuje mi na wszystko czasu . teraz zrobilam sobie przerwe w pracy i wpadlam do domu ugotowac obiad,zeby tesciowa nie gadala ,ze nie gotuje , bo akurat dzis przychodzi na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Osz kurka wodna jaki ten mój okres bolesny jest... juz by się mógł skoczyć. Dziewczyny myślicie że testy owulacyjne są wiarygodne??? Bo chyba zdania są podzielone... na monitoring nie mam jak iść w tym miesiącu bo akurat będę na urlopie :/ Rybcia jak tam Twoje samopoczucie? Olga, Marta testujcie jak najszybciej i chociaż Wy przyniesie jakieś dobre wiadomości w tym miesiącu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja też padam przez okres, i do tego wpadlam na genialny pomysl ze poprzestawiam meble w sklepie, upał z 40 stopni żar z nieba a ja meble tacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynka u mnie w pierwszym cyklu gdzie zastosowalam testy owu wyszedl pozytyw:) ja osobiscie polecam ale nalezy trzymac sie wedlug instrukcji wykonywania, tzn od jakiego dnia cyjlu zaczac je robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo testow owulacyjnych... byla dzis u mnie moja przyjaciolka i podpuszczala mnie zebym zrobila jeszcze raz test i nie czekals do poniedzialku. Ale spokojnie - nawet jeszcze testu ciazowego nie kupilam (kupie na ostatnia chwile bo jak bedzie lezal w domu to bedzie kusic). Potem jak zobaczyla ze mam jeszcze testy owu to powiedziala mi dosc intrygujaca rzecz a otóż ze testy owu tez wykrywaja ciaze ! Gdy tylko poszla to ja weszlam na internet i zaczelam czytac o tym no i zdania sa podzielone... niby zdarzylo sie ze wykryl dziewczynom ciaze. Ale czy ZAWSZE wykrywa ? Ahh teraz to mnie kusi :/ po co ona mi to mowila ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Dziewczyny majace okres (nie bede wymieniac, ktora dokladnie ma)..uwazajcie na siebie, bo w taka pogode to jest masakra miec okres. Czlowiek chodzi napuchniety, a do tego oslabiony. U mojego M wczoraj dziewczyna z pracy wyszla wczesniej i jak pozniej moj M zajarzyl, to chodzilo o okres...Dziewczyna dostala takiej bolesnej miesiaczki, ze az wymiotowala. Jak ja ostatnio mialam w czerwcu @ i pamietam, ze bylam na silowni, to nie dosc, ze tampon mi przesiaknal, to jeszcze wkladka byla brudna i nie robila jakichs bardzo uciazliwych cwiczen. Pora letnia jest najgorsza na @... Olga mysle, ze teraz dziala podswiadomosc:) Zwolnij:) Moim zdaniem czekaj do poniedzialku, a nawet proponowalabym zrobic po terminie @ test..Moj akurat wyszedl pozytywny w dniu @ i mialam wyrazna druga kreske, ale chyba u Goalki ta druga kreska byla bledsza...No i u mnie druga kreska nie wyszla od razu tylko z czasem zaczela sie pojawiac, ale miescilo sie to w normie czasowej- 5 min. Rybcia jak sie czujesz? Daj znac w wolnej chwili. kniass bole przeszly na dobre?? Momi a Wy wybieracie sie na jakis urlop, czy juz byliscie, bo niestety nie pamietam?:) ma7usia kiedys slyszalam i wlasnie nie pamietam, czy chodzilo o moja znajoma, ze jej beta wyszla "5", a od 5 byla ciaza i musiala powtarzac, bo lekarz powiedzial, ze to jest tak na granicy, ale oczywiscie byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, mam pytanie odnosnie temperatury ciala w fazie poowulacyjnej ;) ona jest caly czas podwyzszona i utrzymuje sie mniej wiecej na takim samym poziomie i pozniej na @ opada ? Czy tez caly czas rosnie az do @ i pozniej spada? Jestem zmarzluchem ale ostatnio to naprawde mi chlodno - od trzech dni zaczelam mierzyc temperature. Ojj wiem wiem - nie ma co sie patrzec na temperature z 3 dni bo to trzeba cale cykle obserwowac i to w przeciagu kilku miesiecy najlepiej. Ale mimo wszystko mierzylam z ciekawosci czemu mi tak chlodno i wyszlo mi tak: 26dc - 37.1 27dc - 37.3 i dzis 28dc - 37.4 Nigdy tak raczej nie mialam bo naprawde raz to telepie mnie z zimna a godzine pozniej najchetniej skore bym z siebie zdarla tak mi goraco i duszno. No i zastanawiam sie czy to jakas grypa zoladkowa mnie bierze bo wkoncu ciagle mam te wzdecia, niby najedzona jestem a mi tak dziwnie zaraz jakbym dalej glodna byla ale na jedzenie juz sie patrzec nie moge i mam ciagle gazy i ogolnie to mam juz powoli dosc :( czuje sie jakas chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga mi z tego wzgledu ze zostaly testy owu postanowilam to sprawdzic i mi wyszedl negatywnie chociaz wiedzialam ze w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka pisalas mi, zebym spojrzala w kalkulator dnia porodu, ale tam jest cos takiego jak srednia ilosc dni cyklu i w sumie nie bardzo wiem, jak to policzyc, bo raz, ze okres nie mialam taki do konca regularny (czyli przykladowo wyliczylabym sobie swoja srednia), ale za to w czerwcu w 12dc mialam pecherzyk, wiec to jakby troche obala wyliczenie tego sredniego cyklu...bo jak w 12dc byl spory pecherzyk, wiec mogl peknac na dniach i mozna bylo potraktowac ten cykl jako 28 dni (gin mowil, ze nawet przy cyklach 28 dni owulacja moze byc w 19dc). wiec kurcze...jak do tego podejsc? slyszalam o kilku metodach obliczenia daty porodu i niby najczesciej lekarz bierze pod uwage date ostatniej miesiaczki, wiec wychodzilby 19 marzec 2015 roku. Nawet moglby sie zgadzac dzien poczecia, czyli 26 czerwiec, ale to na oko, bo tego 26 moj M byl w delegacji, wiec moze plemniki dluzej przezyly albo pozniej doszlo do zaplodnienia czyli tego 27 czerwca. Powiedzcie mi jeszcze jedno ciezarowki, do kiedy bierzecie duphaston/luteine w ciazy? A kwas foliowy? Moj gin powiedzial, ze kwas foliowy do 16 tygodnia, a u Was jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, dzieki za odp :) no to nawet nie probuje ich teraz używać bo to kompletnie sensu nie ma. Testy owulacyjne sa by wykrywac owu a testy ciazowe aby wykrywac ciążę i tego sie trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jeste w trakcie oczekiwania na test. Czy Wasze emocje sa rownie mieszane... Testuje miedzy 6-10.08. Cykle mam krotkie 24dni, ale bardzo regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×