Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Dziewczyny, właśnie ja nie wiem, ale chyba jakiś wirus krąży, bo mnie dziś też właśnie rozłożyło. Teraz leżę po kocem, temp narazie 37,6. Mam nadzieję, że do wieczora nie wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zes kur.. nigdy wiecej nie dam sie namowic na szpital, chyba ze zaczne rodzic albo umierac 5 godzin siedzielismy, w izbie przyjec nie bylo nikogo, najpierw ginekolog, zrobil usg, mowi.ze w porzadku, badanir ginekologiczne tez w.porzadku, zrobili badania moczu - w porzadku i badania krwi (nigdy nie dam sobie wbic igly w dlon) - tez w porzadku, potem chirurg bo moze problemy z jelitami, pouciskal mi brzuch (myslalam ze go kopne z bolu) zapytal sie czy jak puszczam baki to mi lepiej jest, mowie.ze nie zauwazylam, to jak po baku nie jest lepiej to nir kwalifikuje sie Pani na operacje, potem znowu do ginekologa, ten nie wie co jest, moze to.rozciagajaca macica, pewnie nerwy, mam lezec min 8 godzin dziennie, nie.odkurzac, nie myc okien, nic nie robic, to sie pytam a co.z praca w takim razie.jak nic.nie moge, poza tym myslelismy ze zwolnienie ze szpitala bedzie lepiej w pracy wygladac niz od zwyklego ginekologa, to mowi ze nie powinnam chodzic do pracy ale on zwolnienia nie moze dac bo nie daja na izbie przyjec, wrrrrr, heszcze tak mi.sie rosolku zachcialo, taka glodna tam.siedzialan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Mnie rok temu test pokazal druga blada kreskę dopiero ze 3 dni po terminie @ wiec nie ma co za wcześniej testowac. Kurde dziewczyny dlaczego te cykle muszą tak długo trwać.... jak sobie pomyślę ze przede mną cały kolejny miesiąc starań to mi się wszystkiego odechciewa... a tak z ciekawości czy ktoras z Was wie jak się sprawdza czy z facetem wszystko ok jesli chodzi o płodność.? To jakieś testy nasienia są chyba czy coś takiego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, to nie zazdroszcze Ci dzisiejszego dnia :/ na pewno masz dosc... ale dpbra strona jest taka ze porobili Ci badania i ze wszystkie wyszly dobrze ;) a co do zwolnien to juz to slyszalam ze na izbie nie wystawiaja lekarze. Takie chore przepisy mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj niesluby kiedys robil badanie nasienia gdzies w stolicy, tyle ze on prywatnie, to chyba glownie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
O kurde Rybcia wiem o czym piszesz bo jak rok temu poronilam i wylądowała w szpitalu to był to mój pierwszy i mam nadzieje ostatni raz. Traktowali mnie tam jak bym im przeszkadzala. Jeden lekarz gadal ze jestem w ciąży inny ze nie i tak robili ze mnie wariata. .. idź koniecznie do swojego gina ipopros o zwolnienie i leż tak jak Ci kazali. W tej sytuacji prace bym odpuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska kwas foliowy brałam do około 16 tc aluteine 18tc. Tajska no moze na Mikołaja nawet;) najlepszy prezent na swiecie;) Tajska połowa marca gdzies wychodzi bo mam koleznake jest tez w 7 tc teraz i ma termin na 15 marca. Olga ja tam samo na [poczatku ciazy jeszcze przed testem miałam mega wzdecia masakra to była zreszta w ciazy sa one normalne. Rybcia przerabanae ja jak pojechałam do szpitala to odrazu moze 20 minut czekałam tylko ale i takw tym czasie ze 3 pielegniarki pytały czy wsyztsko ok czy sie doinbrze czuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze karetke wzywam, przynajmniej sie nie czeka tak dlugo, a co do podejscia to nie bede komentowac bo sie krew gotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odrazu karetke wzywam odchodzi dlugie czekanie, a podejcia personelu nie komenuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam, jak jeszcze mieszkalam z ojcem, mialam goraczke 40.3 ! I to po tabletkach przeciwgoraczkowych. Ojciec od razu zadzwonil na pogotowie. Wiecie co mu powiedzieli ? Ze nasz osrodek zdrowia (w naszej wiosce) ma podpisana jakas tam umowe i z jakas tam przychodnia w miescie (25km drogi) i tam trzeba do lekarza i tamten lekarz wystawi skierowanie do szpitala i wtedy na izbe przyjec ! Normalnie przysiegam Wam ze to prawda co pisze ! Bylo pozno w nocy, ja ledwo co stalam na nogach i musielismy prywatnym samochodem jechac do tej przychodni i dopiero pozniej do szpitala.... mialam wtedy z 16-17lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra z tymi szpitalami :/ Tutaj też mordownia :( Szkoda słów. Pod koniec roku nawet nie przyjmują z wyrostkiem tylko odsyłają do domu, bo nie ma kontraktów już na nic... Laurka - rogal ok. Może bardziej przyda się jako poducha do karmienia. Śpię z tym, ale jakoś mi on przeszkadza, leży "awaryjnie" obok. Nie wiem, może za wcześnie jeszcze dla mnie na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ja wymiotowalam rowno co 15 min i do tego biegunka. Pamietam ze jechalam z miasta w ktorym studiowalam do siebie do domu (tez inne miasto). Jak wysiadlam z busa to usiadlam na przystanku i rodzice musieli mnie zbierac. Pojechalismy na izbe przyjec a tam powiedzieli ze nie przyjma i mam jechac do calodobowej poradni i tam lekarz stwierdzi czy nadaje sie do szpitala. Jak juz bylismy w poradni to jeszcze na szybko trzeba bylo zakladac karte i dopiero przyjal mnie lekarz...Takie dziwne to wszystko:/ Chyba faktycznie najlepiej po karetke dzwonic. Albo inna historia..wrocilam z reka w gipsie do polski bo bylam na zagranicznej wycieczce i nie wiedzialam czy trzeba zmieniac opatrunki. Poszlam z tata do ordynatora ortopedii a ten ze nie otworzy gipsu bo to ryzyko a za chwike dodal ze jak od tyg nie byl zmieniany opatrunek to reka moze mi gnic...ale to przeciez ryzyko otworzyc gips- moja ironia. W koncu po poludniu zlitowal sie nade mna inny zwyczajny chirurg...a do ordynatora musialam isc prywatnie zeby szybciej usunal mi operacyjnie metalowe pretyz kosci oczywiscie w szpitalu na nfz. Jakbym czekala w kolejce to miesiac i mogliby dojsc do tego ze moja reka nie bylaby w pelni sprawna. Aha i wtedy byl ten okres ze na zmiane strajkowali lekarze i pielegniarki czyli pare lat temu. Nikomu tego nie zycze:/ A rany nie mialam ale trzeba bylo usuwac szwy i najlepiej z oszczednosci wsadzili mi reke w stary gips ktory byl zlamany bo nowego nie chcieli dac po zdjeciu szwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a ja zastanawialam sie dlaczego mam wzdecia a to na poczatku ciazy tak jest...Strasznie mnie to meczy i czesto boli mnie przez to podbrzusze i kluje z prawej strony ze az mnie zgina. Przez jakis czas nie moge wtedy wyprostowac sie...:/ Juz balam sie czy to nie wyrostek:/ Rybcia moze na jakims etapie ciazy boli brzuch?? Wiadomo ze bol nie powinien powodowac dyskomfortu. Dziewczyny bedziecie rodzic w podobnych terminach:)) Fajnie bo bedziecie wymieniac sie doswiadczeniami:) Laurka a myslisz jak bedzie Twoja niunia wygladac?? W ogole z mezem macie ciemne wlosy czy jasne? Goalki i Ewelinki nie pytam bo wiem jak wygladaja:)) Aaaah zapomnialam napisac ze chyba zgaga u mnie zaczyna sie:/ A co u staraczek slychac?? Momi? Martucha? Pesteczka?? I reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska u mnie nic właśnie strzeliłam focha na mojego. Nie umiem zaakceptować że z innymi gada i w ogóle mnie wtedy nie zauważa , obija mi chyba bo najpierw pogadał ze mną a teraz gada z innymi, a ja już jestem zła, bo chcę go mieć tylko dla siebie ...Poza tym jestem wykonczona i zmęczona pracą, wracam padam śpię, wstaję , wracam padam i tak wkółko. O szpitalach mam tylko jak najgorsze zdanie, szkoda mówić. Wkurza mnie ostatnio wszystko , kredytu nie mogę załatwić, rozdrażniona jestem, wygarnęłam mojemu sms-em ale jest tak zajęty że i tak nie widzi . Przyzwyczaiłam się do innego stylu , a on jest zupełnie inny. Muszę sie jakoś opanować, bo do 15 tego wszystko rozjepie swoimi scenami zazdrości , nigdy w zyciu nie byłam zazdrosna o faceta, a z nim no nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka musisz wyluzowac bo fochami odstraszysz wszystkich. Przerasta Cie natlok pracy i stad te humory. Wprowadz sobie grafik zebys mogla odpoczac. Moze wlasnie to jego sposob zeby odezwac sie jak Ci przejdzie;) A ja zmeczona juz sie robie:/ Chyba ide zaraz spac. Malo dzis spalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie mam focha ale nie lubię jak ktoś siedzi gada z innymi ja pisze i cisza nie odpisuje , dla mie to jest brak szacunku i kultury i mnie strzela od razu ciśnienie.Albo pisze innym że się nudzi i sam nie wie czego chce. No do cholery myślałam że jak mnie ma i jesteśmy po takich rozmowach to wie co chce., takie głupie dziecinne zagrania ma . Najpierw gada ze mną jest miły słodki, zakochany a za chwile zlewa i on się nudzi . Nie cierpie tak , do tej pory każy facet mi poświęcał cały swój czas , i nie umie sie dostosować za cholerę do jego trybu myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska bole hmm zalezy o co pytasz, bo bola mnie tylko juz piersi i czasem brzuch przez chwile. Nawet mdlosci mi przechodza i zgaga. Tylko zapalenie zostalo. CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wiem że wszędzie znajomości tylko się liczą ale może warto spróbować załatwić stażyste? Zawsze to jakaś pomoc... Tajska Ty już masz dziś 8 tc :) boże jak to leci! U Martuchy jeśli jest fasolka to też podobnie :) Kniaas fajnie że mdłości już odchodzą. U mnie były od 6-15 tyg :/ Odpukać - to moim zdaniem najmniej przyjemne w ciąży. Już wolę zgage i wzdecia. Ćwiczcie sobie a fizycznie lepiej ciało będzie się czuć :) Kręgosłup narazie nie boli. Macica rosnąca też nie. Kwas brałam chyba do 14 tyg potem zestaw wit gdzie jest kwas f. Do tego DHA. Luteiny wcale nie brałam. Lekarz nic mi nie mówił. Czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka to nic nic nie da. Na razie to ja muszę kredyt załatwić, a to idzie jak po grudzie dlatego jestem taka zestresowana. Ech nic może jak ten okres minie to mi sie polepszy , mam nadzieje ze to bedzie osttani okres na najbliszy rok heehe byłoby miło :P Nie żartuje nie wierzę żeby nam sie tak udało , zwłaszcza że ja jestem kłębkiem nerwów chodzącym przepracowantm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska tak wzdęcia to normalne my z mezem czarne włosy ciemna karnacja , mam nadzieje ze niunia to po nas odziediczy;) maz szczupły ja troszke gorzej wiec mówie uroda mamy charakter tez a figura taty i bedzie idealnie:P Dziewczyny zaczynam dzis oficjalnie 6 miesiąc !!!!! nie moge uwierzyc ze to tak szybko leci, starania sie ciągna a potem jak sie uda to tak leci ze niewiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynyO:). Mam pytanko, czy w pierwszych tygodniach mialyscie bole stawow biodrowych? Ja mialam takie ze moglam spac tylko na plecach i w rozkroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×