Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Gość slońce16
Dziewczyny nie zniechęcajcie się sami swoi nie macie się czego wstydzić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie porownowujmy sie za mocno, kazda trafila tu rozna waga, cieszcie sie kazdym dniem bez podjadania slodyczy, kanapeczek, kazdym zgubionym cm, kg. Niech te co mocniej cwicza, czy sa szczuplejsze beda dla nas motywacja a nie powodem do zniechecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na prwde. ja podajemoje wymiary zeby zachecic zesie da... nie zawsze takiebyly a i takjeszczebrakuje troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak stojetotak. mam jeszcze sporo tluszczyku nabrzuchu. wisi jak sie schyle czy usiade.... ale dziekuje za komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie biore 5dziennie Po 1 Zaczynam h po 2posilku Tak ze jak zjem ost posilek ok 18-18,30 To pozniej kolo 21-21,30 biore ostatnio dawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie miałam...a w Holandii bardzo cięzko go dostać a jak już były na targu to gościu powiedział, że wszystkie sprzedał :) Ale udałam się do Gammy i tam były takie papierowe więc zakosiłam chyba z 10 haha:) musiałam 2 skleić kropelką i jak tralala jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
udo 59 cm, pępek 90 cm, biodra 100 cm, biust 103 cm (wiem wielki, ale mlekiem wypełniony), biceps 28 cm, szyja 33 cm, pod biustem 88cm, talia 85cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eno eno robi sie tu lachonarium... slonko slonkiemopalone a ja na sol nie moge:(( dzieki slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Phaha!! dobra jestes:P za to za jakiestrzy miechy wy bedziecie chudziutkie a mnieszymus bedzie kopal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A popatrz na to z innej strony ty już będziesz miała 3 pociechy....a ja co z tego, że może będe dobrze wyglądać...jak nie mam jeszcze dzieci i wszystko przede mną jeszcze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Przypomnialo mi sie, jak juz koniecznie chcecie cos lykac, zeby wspomoc spalanie "sloninki" to proponuje L-karnityne. Dziala jednak przy wysilku fizyczny,poprawia wydajnosc organizmu I poprawia metabolism, oraz spalanei tluszczu. poczytajcie na necie. Sama musze ja kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Efcyk??:) coś jej długo nie ma dzisiaj normalnie aż to do niej nie podobne :) Czarnula Hej dziewczyno:P czytałaś , że podajemy swoje namiary i robimy tabelke oddzielną?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AmixTM Lipotropic Fat Burner zawiera 9 kluczowych składników, które pomogą Ci w utracie wagi w krókim czasie, bez efektów ubocznych. Zawiera L-carnitynę, cholinę, inozytol, metionię, taurynę, CLA, HCA i vitaminę B6. Amix Lipotropic zwiększa poziom energii nakręcając metabolizm, dzięki czemu nasilone jest redukowanie taknki tłuszczowej. Korzyści: Pomaga w zmaksymalizowaniu treningów Wpływa pozytywnie na poziom zdrowego cholesterolu Aktywnie wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej Wspiera układ sercowo-naczyniowy Sposób użycia: Stosuj 5 kapsułek dziennie na 30-60 minut przed treningiem. Produkt należy obficie popić wodą. L-Carnitine Tartrate 550 mg ** Choline Bitartrate 550 mg ** Inositol 550 mg ** Taurine 500 mg ** Betain HCL 250 mg ** CLA(Standardized for 80% Conjugated Linoleic Acid) 250 mg ** Garcinia Cambogia Extract (Standardized for 50% HCA -HydroxyCitric Acid) 250 mg ** Methionine 100 mg ** Vitamin B6(Pyridoxine HCL) 1,5 mg (75% DV*) ** Daily Value not established

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek musze się zaopatrzyć w twoje magiczne tabletki, ale to jak będe w Polsce. A brała z was któraś może tabletki MERIDIANA 10 jest i 15 :) Niby dobre na odchudzanie, że kiedyś je dietetyk przepisywał na recepte a teraz są w ogóle wycofane z aptek jedynie za granią można je kupić. I , że dużo można po nich schudnąć ciekawe czy jest tak faktycznie...Czytałam dość trochę opinii ludzi na ich temat i znaczna większość się zachwyca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ty masz 20 tak? No to ja juz miałam jedno:) urodzę i bede lepszy lachon niż teraz a co!! I zrobię sobie Bella Coco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 20..:) Ja pierwsze planuje za jakieś 5 lat :) Wpierw chce się czegoś dorobić dom wybudować, ślub...a później dziecko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×