Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tam mamy nowych przedszkolaków?

Polecane posty

acha, no to jednak widze, ze niemieckie przedszkole to inne realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ,ja od sptkań adapt. i przdszkolnych sobótek-nasze przedszkole też państwowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w Polsce,zapomniałam dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe... co przedszkole to inne zasady... u nas normalnie odrazu kazała zostawic,bo mowiła ze dzieci nie maja poczucia czasu i nie wazne czy to godzina czy piec:/ a jak jest ze spaniem waszych dzieci? bo moj synek odkad skonczyl dwa latka nie spi w dzien i to kolejne moje zmartwienie jak to bedzie z nim tam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze wrażenia-rzeczywiście bardzo pozytywne,oby i moje dziecko uległo temu czarowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkaaaaaaa
U nas tez jest leżakownie . Córka ma 3,5 roku a w wieku 17 miesięcy całkowicie zrezygnowała z spania w ciągu dnia . Zobaczymy y jak to bedzie z tym z tym leżakowaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 13:18 widać , że nie masz kontaktu z innymi dziećmi i masz to szczęście , że Twoje dziecko tak szybko pojęło. Dzieci są różne tak samo jak My dorośli i nie obrażaj tutaj dzieci. Swoją drogą ciekawe ile ma lat to Twoje MĄDRE dziecko- nie musisz odp bo i tak prawdy się nie dowiemy:D pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój też nie śpi od dawna,ale przez wakacje,po obiedzie kładliśmy się na ,,zawiązanie sadełka'' żeby go w taki rytm wprowadzić,że po obiadku-odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma 2,5 roku i pojęła bardzo szybko załatwianie się na nocnik. Widocznie dla niej nie było nie wiadomo jakim wyczynem. Ale rozumiem że będziecie się cackać z pieluchami do końca życia aż dziecko samo ewentualnie odrzuci. Co za tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Córka ma 2,5 roku i pojęła bardzo szybko załatwianie się na nocnik. Widocznie dla niej nie było nie wiadomo jakim wyczynem. Ale rozumiem że będziecie się cackać z pieluchami do końca życia aż dziecko samo ewentualnie odrzuci. Co za tępe dzid" No to masz ułomne dziecko bo moje wieku 18 miesięcy samo korzystało z nocnika TĘPA DZIDO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja w wieku 6 miesięcy:P ta jasne wszyskie mitomanki tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sio! wyzywaczki...to nie dla was miejsce ! idźcie się przechwalac i ubliżać gdzie indziej ,do podobnych sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sio:))hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo co wy macie z tymi,,tępymi dzidami''? po co ten rynsztok? lepiej ci od tego? ciekawe,co powiesz,jak za parę lat twoja ,,bystra helenka'' bystro się uczyć nie będzie chciała,a dziecko,co to do 3 l.w pampku śmigało,będzie uczyć się na samych piątkach? To będziesz nadal się pieniaczyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniaczyc:D co to jest????widać jaka oczytana i bystra jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej....głupich nie sieją...to prawda... ze mnie chciałaś głupią zrobić...no,to trochę nie wyszło :D ....Może więcej czytać zacznij,to i zasób słownictwa ci się powiększy,bo ubożuchny,jak widać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jednak mi się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie znasz słowa ,,pieniaczyć''? to odsyłam do słownika jeż.polskiego ,wygoogluj sobie i sprawdź,zanim zaczniesz krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haloooo,pieniaczko....co tak zamilkłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym może twój synuś/córcia w pampkach bystrością też nie będzie powalał..to działa również i w druga stronę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny wątek schodzi na psy,jak zwykle :O .... przez chore PIENIACZKI właśnie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mój synuś bez pieluch śmigał ,gdy miał rok i 4 m-ce,ale nawet słowem o tym nie wspomniałam,bo wiem,że dzieci przechodzą różnie,ale ty lubisz szambo i ludzi w nich taplać... ,no cóż...zero też musi się dowartościować,ubliżając innym...i kończę z tobą dyskusję,bo szkoda mojego czasu..DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uhuhuu jaka szkoda popłaczemy się zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwić się dzieciom, że czegoś nie łapią, jak tu takie mamuśki bezmózgi, nie zaśmiecajcie fajnego tematu, won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mógłby byc fajny topic. mógłby ale nie będzie bo pełno tutaj jakichs indywiduum które tylko wyzywac potrafia. ciekawe czy twarza w twarz tez by były takie odwazne:-P i takie ekspertki od wychowywania a same niewychowane:-D powiedz swoim rodzicom jedna z drugą ze tepe dzidy bo swoim dzieciom KULTURY nie wpoiły :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedxie fajny topik,nie dajmy sie ! ;-) i koniecznie odezwijcie sie 01.09 .....ja to sie jeszcze boje,ze moj wyjdzie z przedszkola,a panie nie zauwaza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra uciekła z przedszkola, to była zima, ubrała się i przyszła do domu, bo nie lubiła leżakowania... po drodze jedna mało *****iwa jak na tamte czasy ulica, panie nic nie zauważyły, to było ze 30 lat temu, moja mama po zrobieniu awantury trochę im odpuściła , w dzisiejszych czasach pewnie bylibyśmy na 1 stronie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×