Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Antonina wiesz właśnie tak od 10 dnia mierzyć temp to nie ma sensu, to trzeba z dwa trzy cykle albo już minimalnie od początku jednego cyklu. Zauważysz może skok i mierzyć możesz to nie kosztuje nic ale trzeba naprawde trzymać się godziny tej samej rano najlepiej 7 i tym samym termometrem, najlepiej szklanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
właśnie termometry mam nowoczesne,a one niemiarodajne, rtęciowy stłuczony jakiś czas temu, właśnie ja się skupiłam tak 10-13dc i może dlatego nici z tego, robię testy owulacyjne, każdego dnia około 17.00, ważne ,aby o tej samej porze i nie z porannego moczu.Zobaczymy co z tego wyjdzie mam na razie 10 szt, Mamczitka a prolaktynę czym zbijałaś i skąd wiedziałaś ,że masz podwyższoną, ja cykle mam tak 24-26 dni, więc nie wiem czy prolaktynę mam podwyższoną zawsze około 14 - 15dc boli mnie brzuch jak na okres może po tych bólach powinnam celować, nie wiem sama już, a jak to u Was było, ja nic nie pamiętam z tamtych ciąż totalna pustka, nawet objawów nie kojarzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam urodziny, jaaaaa :D:D: 25lat minelo :D co najzabawniejsze, cale zycie powtarzalam ze do 25 urodzin bede juz miala meza i dziecko :D prawie sie udało hahahaha Maya i samych pieknych dni no i rodzenstwa dla Synka:D:D:D:D wiecie co? moze moja rada bedzie bez sensu... ale zaczynajcie starania wczesniej i konczcie pozniej, mi sie wydaje, ze zaszłam 3 dni po owulcji, kto wie tak naprawde co sie u nas dzieje tam w srodku:P ja o swoich owu nie wiem dotej pory nic :D Antonina- czesc! i nie probuj tylko te dwa dni, zacznij od 10 i do 18 przynajmniej!! Radosna- ja mialam cykle31-33 dniowe i owu przypuszczam 18-22 dniach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
No i przed wstaniem z lozka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
No i dziewczyny udalo sie sa dwie kreski druga mniej widoczna slaba ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Gratuluję Aluska111!!! (y) Chyba tu już wszystkie w ciąży tylko ja zostałam samotnie na placu boju, ale cieszę się,że Wam się udało, może i mi się kiedyś uda ,a jak nie to trudno trzeba sobie odpuścić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
trzymam kciuki za rybkunie i takaja - Wam też się uda, takie mam przeczucia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Aluska gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Cześć dziewczyny:) Gratuluje wszystkim ktorym sie udało zafasolkować...:) całusy dla Was :* Sorki ze nic nie piszę ale nie chcę sie nakręcać...:) Jak sie uda w tym cyklu to dam wam od razu znać:) a tak to was czytam codziennie:) i z niecierpliwością czekam na dni płodne:) idę zaraz na miasto więc może kupie sobie testy owulacyjne żeby było łatwiej:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Zaciążysz tygrysica,który u ciebie dzień cyklu??? u mnie już rok takich bezowocnych starań, juz mnie nadzieja opuściła, chyba z takich długodystansowców to tylko ja zostałam, zostanę tu u Was i mam nadzieję, że i ja pochwalę się kiedyś tymi dwoma kreskami,a jeśli nie to trudno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
chyba najstarsza jestem u Was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 8 dzień cyklu więc jeszcze trochę czasu zostało. Dziś już mnie bolał jajnik ten na którym mam PCOS no i włosy wypadają jak cholera. Biorę znów palmę sabałową na wypadanie włosów ale wiadomo że za kilka dni przestanę w razie gdybym w ciąży była. A wczoraj miałam okazję ponosić takiego 8 miesięcznego bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Tygrysica a to twoje pierwsze dziecko czy kolejne???u mnie 5 dc - dzis testuję owulacyjnym i zobaczymy, wczoraj kreskę pokazał tyle,że jeśniejsza od kontrolnej, może ja faktycznie nie trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Tygrysica my mamy ten sam dzień cyklu:) u mnie też jest 8..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
No i dziewczyny udalo sie sa dwie kreski druga mniej widoczna slaba ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Aluska ☺☺☺☺☺☺☺☺ a jak się czujesz ? Dziewczyny jutro obiecuje nadrobić bo dziś tylko zerkalam żeby zobaczyć czy aluska zrobi test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana plan w sumie zrealizowany .mąż jest. Dziecko też tyle ze w drodze ☺dziękuję w imieniu synka i jeszcze raz wszystkiego najlepszego Ci życzę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica a nie za wcześnie ten test? Masz na tyle żeby Ci do 15 dnia starczyło? Taka druga jasna to negatywny :-) ja miałam od 9 do 14 dnia takie jasne ciemna dopiero w 15 dniu wyszła :-) i od tego czasu do owulacji od 12 do 36 godzin była owu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick___________wiek______cykl starań________termin@ Aluska111_______23__________13_________ @.06.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 __________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1__________ @16.10.2014 Tygrysica81______33__________2___________ @02.11.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.11.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 __________ @ antoninkar_______35_________12__________@31.10.2014 Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015 Antoninkar - ja już mam syna 7 letniego, teraz dziewczynka by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś8931
Hej dziewczyny jestem nowa na tym forum od kilku msc staramy się z mężem o dziecko I ja od piątku nie mam okresu dzisiaj rano zrobiłam test i wyszły dwie śliczne czerwone kreski nie chcę zapeszać ale może się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane kobietki !!! Oj ale tu sie natworzyło :) Przez jedno popołudnie mnie nie było a tu 2 strony ;). Witam nowe staraczki :) Im nas więcej tym raźniej :) mamczitka pytałaś jakie ma długie cykle no wiec równo 31 co miesiąc jak w zegarku do południa zawsze w 31 dniu sie pojawia.wiec dlatego już sama nie wiem czemu nam 2 raz nie wyszło i zamówiłam te testy owulacyjne może moja owu szaleje. Aluska super!!!!!! Podziwiam ,ze tak długo wytrzymałaś bez testowania ;) Mam pytanko do was od kiedy robić te testy owu kupiłam ich aż 50 szt tak na zapas :P.Ja mam dopiero dziś 2 dzień cyklu od kiedy mam zacząć.Przypuszczalnie owu powinnam mieć ok 17 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Mamczitka chcę zobaczyć czy mam owulacje i kiedy, dlatego zaczęłam od 4dc i wtedy wam napiszę jak to u mnie się przedstawia, może faktycznie mam owulacje 8dc a nie 10 czy 13dc a może całkiem później około 14dc, najwyżej dokupię jak mi zbraknie, zobaczymy, mam nadzieję,że wspólnie nam się uda zaciążyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoninkar ja niestety nie pomogę w sprawie testów bo nigdy nie korzystałam. Byłam 2 razy na monitoringu i okazało się ze ja mam później owulacje. Tylko ze przed porodem miałam 28 dniowy cykl i owu czułam w 13 dc a po porodzie cykl 30.31dniowy i owu w 17dc. Ja akurat mam to szczęście ze czuje kiedy . Idę jutro na betę . To będzie 28 dzień cyklu. Mam od początku jakieś dziwne uczucie ze jestem w ciąży. Hehe .Nie wiem czemu. Bo objawów żadnych tzn są ale zawsze jak to przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Wytrzymalam , i powiem wam ze nie wierze 13 cykl okazal sie szczesliwym . Czuje sie dobrze rzadnych objawow , nic. Oprocz sluzu duzo.sluzu i tego ze w piatek spalam od 22 -12 30 , chodz obawiam sie ze @ przyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja też jutro postaram się wcisnąć do labo ma betę jeżeli nie będzie dużych kolejek bo w pracy powinnam być na 9:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Takaja86 a ja nie wierze w to po prostu nie wierze :) nie dotralo do do.mnie we wtorek ide na bete bo mam druga zmiane. , to dam radr , wiec bede wiedziala w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×