Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

O aferze taśmowej pamiętaćie?

Polecane posty

Gość gość
A tu przykłąd na brak intelektu u wawciulu...x"wawcia powraca1111 dziś no siedze wlasnei na fotelu przeciez nie bede stac"xxA ja wyraźnie napisłem:x"Shatyn dziś To ty nie siedzisz wawciulu? Szkoda. Może by cie tam nauczyli czegokolwiek..."xA on nawet tego nie zrozumiał, bidoczek intelektualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój "omam" wygląda tak:x"papryk dziś a wawcia chyba w pudle siedzi po tych swoich postach w których groził tobie i nawoływał innych by twój adres podali "xPost z Wyborów...Czyli mój omam (wg wawci), to po prostu otaczająca nas rzeczywistość...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Tyle tylko zauważyłem, że z niezrozumiałych dla mnie przyczyn śmieszy cię, że wyciągam konsekwentne wnioski ze słów Herberta. Nie widzę tutaj nic śmiesznego. Herbert miał rację. Trznadel ma rację. Walentynowicz miała rację. Gwiazdowie mają rację. Romaszewski miał rację. Ja dodaję tylko, że robotę zainicjowaną przez Michnika, wykonuje tabun propagandystów, którzy kreują obraz rzeczywistości, tak skutecznie, że ludzie w pracy w domu, nawzajem się w tym utwierdzają, pilnując, czy kto nie jest oszołomem, gotowi go wyśmiać, TAK JAK TY MNIE. Jesteś właśnie dowodem, na słuszność tezy Herberta, niestety. Może jeszcze coś lustracji napisz i Maleszce? Jak mi się rzuci w oczy, to może i przeczytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Mam też wrażenie, że działalność w necie, takich ludzi jak Shatyn, zmierza nie tyle do przekonania kogoś, ale do zamazania słów, które nie są zgodne z obowiązującą wykładnią. Nikt nie chce z nim gadać, ale on włazi i stawia te swoje kupy słów, upstrzone uśmiechniętymi buźkami, jak gimnazjalista. Dało się czytać, dało się rozmawiać, ale on to zamaże, zapaskudzi, zasra. Żeby nie było widać, niczego poza biegunką z Czerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko zauważyłem, że z niezrozumiałych dla mnie przyczyn śmieszy cię, że wyciągam konsekwentne wnioski ze słów Herberta. Nie widzę tutaj nic śmiesznego. xxNIGDZIE nic takiego nie napisałem.Po prostu przy twoich brakach intelektualnych nie jesteś w stanie zrozumieć prostego tekstu.A więc bido jedna ci wytłumacze.xW swoim wcześniejszym poście napisałeś, że ludzie podani tresurze, presji utwierdzają się tym, że tak napisał Onet, poparł Bartoszewski itp.A sam, parę postów dalej, utwierdzasz się w tym co piszesz powołując sie na słowa Herberta.Rozumiesz biedaku intelektualny czy jeszcze raz ci to wytłumaczyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w następnym poście robisz to samo pisząc:"Herbert miał rację. Trznadel ma rację. Walentynowicz miała rację. Gwiazdowie mają rację. Romaszewski miał rację. "xxCzyli robisz dokładnie to samo co ludzie o których piszesz, że są poddani tresurze, presji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też wrażenie, że działalność w necie, takich ludzi jak Shatyn, zmierza nie tyle do przekonania kogoś, ale do zamazania słów, które nie są zgodne z obowiązującą wykładnią. xxxCzyli to, że ty nie potrafisz uzasadnić własnych słow, ocen to zamazywanie przez mnie słów?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dało się czytać, dało się rozmawiać, ale on to zamaże, zapaskudzi, zasra. Żeby nie było widać, niczego poza biegunką z Czerskiej. x 100% racja krew az czlowieka zalewa kazdy temat jest w stanie zepsuc zeby byc na nim gwiazda wiec stwierdzam ze trzeba go olewac nic wiecej sam moze odejdzie predzej czy pozniej namolny zjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce z nim gadać, ale on włazi i stawia te swoje kupy słów, upstrzone uśmiechniętymi buźkami, jak gimnazjalista. xxTacy jak ty nie chcą gadać bo to co napiszą jest tylko zlepkiem hasełek nauczonych na pamięć a nie własnymi myślami czy wnioskami.No to jak macie rozmawiać skoro niczego oprócz tych hasełek nie macie? To w jaki sposób możecie prowadzić rozmowy?Nie możecie i dlatego nie chcecie rozmawiać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dało się czytać, dało się rozmawiać, ale on to zamaże, zapaskudzi, zasra. Żeby nie było widać, niczego poza biegunką z Czerskiej.xxNie dało się rozmawiać, bo rozmowa nie polega na wymianie wykutych bezmyślnie na pamięć hasełek.Rozmowa polega na wymianie myśli, na wymianie argumentów a nie wypisywanie mniej czy bardziej durnych haseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro sa to haselka to czemu wszedzie sie wtracasz i wlazisz jak jakis nawiedzony duren ?? buahah smiechu warte ty zyjesz tymi tematami i ta obrona tego patalajstwa ktore zalalo ten kraj bo pewnie masz cos na sumieniu ludzka sciero i boisz sie ze cie sprawiedliwosc kiedys dosiegnie tfuuuu won !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% racja krew az czlowieka zalewa kazdy temat jest w stanie zepsuc xxTo prawda ale "zepsucie" polega na zadawaniu pytań dotycząch tego co ktoś napisał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro sa to haselka to czemu wszedzie sie wtracasz i wlazisz jak jakis nawiedzony duren xxDlatego właśnie, żeby udowodnić wam, że piszecie bezrefleksyjnie hasełka...I żeby ktoś nie pomyślał, że to są wasze myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wlasnie to jest przyklad jak zasrales kolejny temat smiech.gif masz na to dowod czarno na bialym gwiazdoxxNie wawciulu.To powyżej to dowód na to, że potrafię odpowiedzieć na każdy post i wyjaśnić to czego nie jesteście w stanie zrozumieć...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówiłeś wawciu, że zacznie się odpowiadanie na wasze posty... I ośmieszanie was tym, że wy tego nie potraficie.Nie potraficie napisać nawet na temat tego co w swoich postach zawarliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne ze ty wszystko rozumiesz to jest najwazniejsze ale idz juz sobie na swoj wspanialy temat i zacznij wklejacxxJasne że to ważne. A gdzie pójdę i co zrobię sam zadecyduje, wawciulu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było to musielibyście zastosowac dwa warianty.Albo nic nie pisac, albo odpowiadać i argumentami mnie "załatwić".A tu ani jedno, ani drugie (bo drugie dla was jest niewykonalne).xA wy stosujecie wyjście bezsensowne i nielogiczne.Czyli usiłujecie pisac na zupełnie inny temat albo usiłujecie mnie obrazić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z toba nie ma o czym dyskutowac jak ty piszesz ze pendolino wygralo w uczciwym przetargu tobie sie wydaje ze w tym kraju jest wszystko cacy tak jak powinno byc tylko szkoda ze zycie pokazuje co innego i kazdy to widzi oprocz ciebie tobie sie wydaje ze jak cos powinno tak wygoladac to tak wyglada bo przeciez tak powinno byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Herbert powiedział PRAWDĘ. Ty nie jesteś zdolny do odróżnienia fałszu od prawdy. I to jest właśnie odpowiedź na pytanie, gdzie kłamiesz. Właśnie tutaj. To jest kłamstwo założycielskie III RP i twoje. Michnik jest człowiekiem złej wiary. Widać to gołym okiem, jeśli odrzuci się zniewalający blask jego pozornego autorytetu. POZORNEGO, bo jakim autorytetem moralnym może być człowiek, który opowiada się za bezkarnością morderców i ruskich namiestników, który trzyma w redakcji delatora odpowiedzialnego za śmierć, podobno przyjaciela? Tu jest fałsz, twoje kłamstwo, raczej zakłamanie, bo na tobie to już nie robi wrażenia. Ciebie to nie porusza, nie oburza, że delator pisuje teksty dla gazety, rzekomo uczciwej. To jest ten twój fałsz o który pytałeś. Twoja zgoda na nieprzyzwoitość. Powołując się na rodziców akowców, plujesz de facto na nich, czy szerzej na AK. Plujesz jak Michnik, specjalista od rocznicowych tekstów, które dewastują szacunek i godność bohaterów, choćby i bohaterów walki beznadziejnej, ale to inny już temat. Jesteś umysłem zniewolonym, agonią sumienia i rozsądku. Jesteś nieszczęściem własnej ojczyzny. Jesteś zmultiplikowany, jest was legion. Pewnych siebie arogantów, niezdolnych do dyskusji, niezdolnych do przyznania się, że za kłamstwem obstają. HAŃBA DOMOWA trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory natretsmiech.gif wielki zwyciezca zawodow na kafe smiech.gif wow brawoxxTak jak np tutaj powyżej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×