Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Emila
Cześć dziewczyny, czytam Was już jakieś pół roku , więc trochę już Was "znam" :) Jakoś nie było okazji , żeby zagadać a później już głupio było :P a teraz skoro dołączyły nowe dziewczyny to i ja chcę :) Jeśli mogę oczywiście... ? ( zakładami że tak :) więc napisze parę słów o sobie). Miałam być listopadową mamusią ale córeczka urodziła się 1-go grudnia, ma na imię Ada. Ja mam 25 lat i mieszkamy z mężem w Belgii. Rodziłam siłami natury, 13 godz po odejściu wód , Adusia ważyła 3,5 kg. Karmie piersią , na brak pokarmu nie narzekam, choć na początku Mała nie umiała cycka łapać i musiałam odciągać i dawać z butli, ale po powrocie ze szpitala już na spokojnie zaczęła chwytać i jakoś poszło na szczęście :) Ada w niedzielę skończy 2 m-ce i waży ok 5,2 kg. Mamy to szczęście, że ominęły nas kolki (odpukać), bo jak czytałam jakie miałyście z tym przeboje, to dziękowałam Bogu że nas oszczędził. Miała natomiast czasem wzdęcia i niekiedy z rana popłakiwała przy bączkach, dałam więc jej espumisan ale chyba niewiele zdziałał. Pediatra poleciła pić 1 litr kopru włoskiego codziennie i baczki idą ale już bez płaczu :) A tak ogólnie Ada duuuużo się śmieje, lubi jak się do niej mówi, na brzuszku nie lubi leżeć, ale jak już ją kładę to podnosi tą swoją łepetynkę. W dzień jest dość marudna i prawie w ogóle nie śpi , tylko drzemie po parę minut,za to spacery i jazdę w aucie przesypia. No i w nocy śpi super, mamy tylko jedną przerwę na karmienie, zasypia ok 21-22 i śpi min 6 godz a ostatnio miałyśmy rekord 7 i pol godz , więc i ja wyspana chodzę :) Kurcze miałam napisać parę słów a się rozpisałam... Sorki ale siedze całymi dniami sama z dzieckiem, mąż długo pracuje, jesteśmy tu zaledwie 1,5 roku i mamy garstkę znajomych. Dobrze że jest skype, choć wiadomo że to nie to samo co real :/ no i brakuje mi wygadania się.. I padło na Was kobitki ;) mam nadzieje ze mnie przyjmiecie, pozdrawiam serdecznie Emila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia, witaj, piekne imie ;) ;) Wiem o czym piszesz, bo ja jestem taka sama, ze jak sie juz rozgadam to przestac nie moge ;) Ladnie Ci corcia w nocy spi. xxxx Jezu jakas totalna masakra z tymi dziecmi nieslubnymi. Okropnosc. xxxx Ja ostatnio ogladalam suknie slubne i zaluje, ze dopiero teraz nie moge wyjsc za maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie piszac o nieslubnych dzieciach mialam na mysli durny podzial wprowadzony przez ksiedza, bo jak przeczytalam co napisalam to jakos dziwnie to zabrzmialo. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emila
Dzięki Ags za zrozumienie :) wiedziałam, że spodoba Ci się moje imię :D buziaki dla Twojej Emi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hej Emilka, no pol roku to bardzo długo nas czytałaś. Dobrze ze w koncu sie odezwałaś :-) xxx Ags no niestety w PL jeszcze dziwnie patrzą na ludzi nie mających slubu chociaż przyznam ze takich par jest coraz wiecej :/ a szczerze to ja to olewam :-p i nie mam zmiaru robic czegos dla ksiezy czy ludzi :-) A co do imienia Emilka to tez mi sie podoba, moj nie m ma na imię Emil :-) xxx Andzik pisz nam tu jak po zakupach wczorajszych :-) no i jak probne usypianie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Madzia, super :-) listopadowe mamusie 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Bo tam dziewczyny cos wczoraj zmienialy jesli chodzi o jawnosc gupy, ja niestety nie pomoge .Musisz poczekac w takim razie az odezwie sie ktos bardziej wtajemniczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Magda super ze dolaczysz na fb. napisz swoje inicjaly zeby safari wiedziala ze to ty. xxx Zakupy wczorsjsze to tylko spozywka do domu i mleko dla Leosie. Akurat 2ostatnie byly;-) xxx z usypianiem srednio dopiero po dodatkowaj dawce zasnal. mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej. xxx Iza co fo rodzenstwa dla Leona to moj gin twierdzi ze teraz powinno sie wszystko odblokowac i powinnan bez problemu naturalnie zajsc. a jak nie to kolejne podejscie do inf nas czeka. ale czas pokaze. nawet jak sie nie uda to dziekuje Bogu za Leona:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, musimy poczekac na Safari....ale juz niedlugo sie zobaczymy. Fajnie :) xxxx Anja, tutaj zycie bez slubu nikogo nie dziwi. Czesciej uzywa sie slowa partner niz maz z tego co zauwazylam. A ten podzial chrztow to mnie rozwalił. xxxx Emilia, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
hej kobitki! kurczę chwilę mnie nie było i tyle do nadrobienia!!!!wow! xx zacznę od przywitania nowych mam - jeszcze raz witamy :) fajnie że jesteście :) xx co do "gości" to jakieś "łachudry" którym się w domu nudzi i nie mają znajomych - dlatego szukają taniego tematu na naszym forum...szkoda czasu i słów... xx Andzik - olej ich a co do naleśników - to następnym razem melduję się u Ciebie na obiedzie :D uwielbiam!!!!! xx Nfocat - u mnie z tym bólem to jakaś porażka :( poszłam do gina i ona się przeraziła i dała mi antybiotyk bo niby mam stan zapalny...po 3 dniach kontrola - wczoraj i ona przerażona że mi nic lepiej...kazała szybko zrobić krew w tym samym dniu bo stwierdziła że albo ciąża pozamaciczna!!!??? albo coś nawet białaczka...wczorajszy dzień to był jakimś dramatem :/ okazuje się że wyniki krwi są oki :D teraz idę we wtorek na usg brzucha i mam iść do ogólnego sprawdzić trzustkę...powoli zaczynam się wku...ć... xx zdrówka dla naszych "chorowitek"!!!!! xx już nie pamiętam która z Was - ale ja też rodziłam w szpitalu w którym się urodziłam i ja i mój M :) xx ja pier du - dzieci nieślubne tylko "obsługiwane" w sobotę....przecież to nie ich wina!!!! szkoda słów...dlatego żeby nie gorszyć ludzi to my chrzciny będziemy robić w innym kościele! tylko oczywiście zgoda proboszcza...a ten mnie zna i liczy na kasę... xx Mila - kurczę cierpliwości i sił dużo kochana - ja też swojego czasu non stop miałam sprzeczki z M więc wiem co przechodzisz :( ale będzie dobrze! xx Anja my póki co też nieślubni ;) więc spoko ;) tylko że ja już o kościelnym mogę zapomnieć... xx Ags jak o moim powiedziałam partner to się zbulwersował że partnerzy są w biznesie ;) hehe konkubinek mój ;) hehe xx póki co to tyle bo reszty nie spamiętałam a postaram się już odzywać na bieżąco.. xx aaaa no i jesteśmy po drugich szczepieniach - Mieszko spał jak zabity :) xx buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, dzis bal :) Ale Ci fajnie! Oby dzis Leos usnal bezproblemowo. Oczywiscie czekam na foto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U nas poranne karmienie dziś było masakra wiła się płakała i w końcu nic nie zjadla. Zostawiłam ja potem chwile na Bujak chwile na mate i jak zaczęła znowu ssać piąstke to znów ja wzięłam nakarmić i wreszcie się udało na spokojnie choć niewiele. Xxx Poza tym mamy dziś chyba gości a mój na razie w pracy jest. Musze jeszcze jakaś sałatkę zrobić i skończyć ogarniać dom no tak na raty wszystko niestety. xxx Madzia napisz inicjały. Fajnie ze dołączysz ;-) Xxx Witajcie nowe dziewczyny :-) coś dużo ostatnio się ujawnia :-) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, nie widzialam Twojego posta wczesniej. Kurcze ale stracha musialas miec. Dobrze, ze ta krew ok wyszla i oby wszystko wrocilo do normy. Co do tego partnera to tu tez sie uzywa w biznesie i kiedys moj kolega Polak jak zaczal nowa prace to o cos sie szefa zapytal i szef powiedzial, ze musi to z partnerem skonsultowac. Ten kolega pozniej w rozmowie z ksiegowa napomkna, ze nie wiedzial, ze szef jest gejem ;). Dopiero ksiegowa mu wytlumaczyla o jakiego partnera chodzi ;). Raz tez zapytal kolezanke w pracy czy jest lesbijka po tym jak powiedziala, ze na wakacje jedzie z girlfriends ;) Cala firma sie z niego smiala :) xxccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ags aż się obsmarkałam od śmiechu :D hahaha zaje..ty ten koleś no ale tak to jest - jedno słowo i wiele znaczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
hahahaha Ags ale się uśmialam :-p xxx Agagula dobrze ze wszystko ok!!!!!!!!!!! bo juz bym na d**e kota dzwoniła do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzień :) Jest pięknie śnieg pruszyl w nocy. Dzisiaj wyjdę na spacer z mala , od sąsiadki wypozycze wózek :) wczoraj na balkonie byłam z Hania zadowolona była. Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :) zdjęcie wrzucę na fb wieczorkiem bo czekam na gości tzn koleżanka z pracy z m mają nas odwiedzić. Magda fajnie , że będziesz na fb w końcu zobaczymy Twojego Dziubka :) Jak czytam Was Kobietki to zazdroszczę, że dzieciaczki tak Wam zasypia wieczorem.Moja po kąpieli śpi góra godz. a potem dostaje powera i do 1 walczę a potem śpi do 7 - ej ale to nie zawsze tak jest, czasami wstaje po 4 ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i powiedzcie mi moze jak zrobic zeby nikt moich zdjec nie ogladal procz was w grupie listopadowe mamusie 2014?? Znajomych zadnych nie mam i nie bede akceptowac bo zakozylam fb tylko dla was dlatego nie chce zeby nikt inny widzial moje zdjecia. Da sie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja hehe kot w gotowości z ogonem w górze chodzi ;) dzięki ;) xx mój synu się obudził...uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahah. Dziewczyny od rana dajecie czadu. Jesteście super ;-) :-D Ags. Ja kiedyś pomagałam właśnie pisać szwagierce zadanie z ang i napisałam ze z girlfriend gdIes tam byla. A nauczycielka jej podkreśliła z wykrYknikami ze to błąd czaisz??? Na czerwono jeszcze! A byłam w usa kilka lat i tam też tak używali. Tak to jest jak języka w szkołach uczą ci co nigdy za granicą nie byli i prawdziwego potocznego nie słyszeli. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ty nic nie ustawiaj. To wszystko już w ustawieniach grupy jest ustawione. Właśnie dlatego nie mogłaś nas Znaleźć bo grupa jest tajna i tylko dla nas stalych dziewczyn które od dawna ze sobą piszą na kafe. Tak ustaliliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :0 xx Agagula bidulko ty ale musiałaś mieć stracha eh lekarze ... xx Ags hehehheehe polacy w świecie :P xx dziewczyny u nas z tym slubem to tez raczej tylko tak dla formalności, bo my tez już kupe lat razem i jakoś tak zawsze niby chcieliśmy ale nie było nam to ani potrezbne ani niezbędne. Teraz mam takie trochę ciśnienie ze względu na Zuzke w sensie że ona ma inne nazwisko niż ja :( i we wszystkich dok ona i Kamil mają to samo nazwisko więc wiadomo że rodzina a ja taka trochę inna się czuje. Jak nie było małej nie przeszkadzało mi to, teraz trochę mi z tym dziwnie... ale ogólnie życie w konkubinacie mi pasuje hehehehehehhe xx Andzik ależ ci zazdroszcze dzisiejszej imprezy :D no !! trzymam mocno kciuki żeby się udało powiększyć rodzinkę :* xx a my się znowu smiejemy bo my każde w innym szpitalu ale ja urodziłam sie w poniedziałek, Kamil we wtorek a Zuzka w środę :) mamy nadzieję że kolejne dziecko (o którym zresztą coraz częściej rozmawiamy) urodzi się we czwartek :) a na razie dziś w lotto 13 mln więc puszczamy kupon :D xx a co do chrztu to ksiądz już się nawrócił i chrzci :) mojej psiapsióły córę ochrzcił w 2 dzień Świat Bożego Narodzenia nawet hehehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) super was tam widziec tylko nie wszystkie rozpoznaje po nazwiskach. Wiem ktora z was to ags, gosiaczek i anja a reszta ma tu inne nicki i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×