Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość Martyna8
Ja Was podziwiam za te wczesne pobudki.. ja bym mogla spac i spac.. ale nie moge :-) Xxxx Wczoraj robilam zakupy do szpitala podklady,podpaski,majtki,wkladki laktacyjne,pieluchy tetrowe,flanelowe, platki kosmetyczne, gaziki, pampersy,butelki itd.. i 200 zl nie moje.. ale chyba juz wszystko do szpitala bede miala.. mysle ze pod koniec wrzesnia spakuje juz torbe.. koszule musze jeszcze przeprac.. i kupic laktator bo po Blance sprzedalam, bo wiecej dzieci nie planowalismy :-) Xxx Co do serniczka, to na forum z listopada poprzedniego roku wszystkie przeterminowane mamy jadlysmy go na potege z nadzieja przyspieszenia porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1111
Ale mi narobilyscie ochoty na cieple bułeczki i serniczek :D Ja jeszcze w drzemkę uderzylam i niedawno wstałam ze stresem i reka miedzy nogi, chyba mi sie przysnilo ze wody mi odwszly ale na łóżku sucho, widzę ze powoli nasze Glowy plataja figla hehe. Ja zobaczę jak maly zareaguje na pampersy ale pewnie później będziemy sprawdzać te z rossmanna bo dużo kobiet chwali, a Wy przy swoich pierworodnych jakich uzywalyscie?? Jej jeszcze Glowa mnie boli po tych skokach, chyba czas z wyra wstać i cisnienie zmierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej dziewczynki, u mnie dzis deszczowo, bez humoru i jakos zle sie czuje:/ Byłam rano na badaniach i na zakupach. Na obiad piers z kurczaka smażona w papirusie z czosnkiem i ziolami do tego ryż i pomidory z oliwą. Dziewczyny czy w tym plynie oliatum mozna kąpac dzidzie juz od pierwszego dnia zycia? bo ja go kupilam ale tam nie ma nic napisanego na ten temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
serniczek na przenoszona ciaze??:) pierwsze slysze :) xxx dziewczyny z sennymi problemamy- wspolczuje :/ moze jakies ziolowe herbatki??? xxx ja na razie mam 2 paczki pamperdow- tych z rossmana wlasnie i z biedronki i sa bardzo podobne, kupie jeszcze pampersa bo te 3 marki polecali mi znajomi :) a karte z rossmana mam i juz nawet raz jej uzylam :) tam macie stale znizki , rosna wraz iloscia zakupow a raz w miesiacu jest promocja zawsze jakas xxx wczoraj bylam na szkole rodzenia- bylo 17 babeczek , wiekszosc z partnerami. Strasznie sie wkurzylam ze nie ma mojego r bo byl wazny temat a czwartkowy jeszcze wazniejszy bo porod :/ a jego nie ma :( ogolem szkola wydaje sie fajnym rozwiazaniem ,pierwsza z3 poloznych sympatyczna, kilka fajnych info przekazala :) w czwartek kolejne spotkanie a potem wizyta u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja ja narazie nie kupuje tego Oiliatum bo słyszałam ze tego uzywa sie przy atopowym zapaleniu skóry i ze jesli to nie wystepuje to nie powinno sie uzywac. No własnie mi sie przypomniało ze ja nie mam nic do kąpania małej;d A na tych płynach z babydream nie ma napisane czy od 1 dnia zycia czy pozniej bo sprawdzałam kiedys juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania ---> asiek1111, ja sprzedałam całą recenzję o pieluchach na forum, które nam skasowali. Do szpitala zabrałam Huggisy, były całkiem ok, ale mały je przesikiwał. Dostałam paczkę białych Pampersów. Ta siateczka która miała wchłaniać kupę, przyklejała się Olafowi do pupyi dosłownie odrywałam ją ze skórą, zużyłam może ze 3 sztuki i całą paczkę wywaliłam do śmieci. Po tej sytuacji nie mogłam przez 6 mc niczym wygoić tych krwistych ran. Smarowałam wszystkimi kremami, maściami - nawet tormentiolem z zalecenia lekarza. Zero efektu. Przy przewijaniu dziecko płakało, a ja razem z nim. Pewnego pięknego dnia, mama podsunęła mi pomysł, że może białkiem jajka smarować, bo ma właściwości budujące i regenerujące. Tydzień czasu i na pupie ani jednej ranki. Skórka piękna. Dostaliśmy też te zwykłe Zielone Pampersy i one już były ok. Nic się do pupy nie przyklejało. Między czasie przerzuciłam się na Dada z Biedronki i byłam nimi tak zachwycona, że przez długi okres nie kupowałam nic innego, aż koleżanka podpowiedziała, że w Aldi są pieluchy Vibelle, które niczym nie różnią się od Pampers. No i rzeczywiście tak było - kupiłam jedną paczkę, wypróbowałam i były ok. Ale nie kupowałam ich więcej, bo Aldi jest tylko jeden w Opolu, a ja musiałabym jechać po paczkę pieluch na drugi koniec miasta, więc wypróbowałam jeszcze Rossmanowskie BabyDreamy. Są identyczne jak Pampers i jak Vibelle. Nie różnią się absolutnie niczym, tylko szatą graficzną. ---> apropo Pampersów - powiem wam szczerze, że większość ludzi daje się zmanipulować marce - te pieluchy nie są warte swojej ceny - w rzeczywistości płacimy tylko za markę. Więc naprawdę warto się zastanowić, czy nie lepiej kupić tańszych identycznych pieluch, a pieniądze przeznaczyć na coś innego, niżli napędzać Pampersowy rynek i przepłacać. Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale wcale nie oznacza, że coś co jest droższe = lepsze. Dziewczyny które mają mężów handlowców powinny wiedzieć coś na ten temat :) Zawsze chodzi o to, by produkt jak najefektywniej zaprezentować i sprzedać. A firma Pampers jest już tyle lat na rynku, że inne pieluchy za szybko jej nie dogonią, chyba że przeznaczą kolosalne sumy na reklamy i tym podobne chwyty, którymi posługiwał się Pampers. I Pampers doskonale o tym wie, dlatego paczka ich pieluch nie kosztuje 30 zł, tylko 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja narazie zakupiłam dwie paczki pampersow zielonych i jedna paczke tych rossmanowych, zobaczymy ktore sie sprawdzą aczkolwiek te z rossmana wydaja sie delikatniejsze. A co do oliatum to ja kupilam bo moj alergolog powiedzial ze jest ogromne ryzyko ze dzidzia odziedziczy po mnie atopowe zapalenie skory a jesli nie to ja sama go wykorzystam. Chociaz zastnawiam sie nad zakupem czegos innego, tylko wlasnie na opakowaniach ni ma napisane od kiedy mozna stosowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem i ja :) xx ja od kiedy budzę się w nocy, dłużej śpię z rana :) a potem taki nieogar ze mnie :P xx my dziś o 15 mamy wizytę, juz nie moge sie doczekać, jak każdej zresztą :D xx ja do szpitala tez już mam wszystko, tylko muszę koszulę do samego porodu kupić, a nie wiem jaką więc na razie się wstrzymuje :) z rzeczy dla małej też już tylko kosmetyków brakuje, i ręczniczka :) i początkiem października zamierzam spakować torbę :) xx dziewczyny a używałyście tych silikonowych nakładek na sutki ?? bo ja ze względu na to że piersi mam ogromne, same brodawki zajmują teraz prawie połowę ich powierzchni zamówiłam sobie rozmiar L, ale jak sobie przykładam do sutka to on mimo że brodawka wielka jak cholerka to on taki mały jest. I teraz się zastanawiam czy jak zacznę karmić to mi ten sutek powiększy się ?? bo od początku ciąży sam sutek nie bardzo się powiększył, tylko te brodawki. Więc zastanawiam się czy sutek wypełni tą nakładkę jak mała zacznie ssać, czy musze zakupić rozmiar większe :) hm xx co do pieluch my posiadany rossmanowskie i Biedronkowe i ja jakoś nie widzę różnicy, ale me oko nie wprawione pewnie nie wie w czym ich szukać :P kartę w rossmanie założyłam w zeszłym tyg, więc niedługo zapewne wybiorę sie po kosmetyki, ale jestem niezdecydowana w dalszym ciągu jakie :) eh xx co do snów o porodach to mi się tez tak średnio raz na tydzień śni, tyle że nie ma krwawych sytuacji czy coś, bardziej śmieszne :0 ostatni poród jaki mi się śnił to jak już urodziłam dziecko (a było ono czyściutkie, pachnące, w kolorowym rożku ;) ) to miał odbyć się poród łożyska i ciągneli mi z piczki taką białą nić, na jej końcu to łożysko miało być, ale oni tak ciągneli, ciągneli że zaczeli zwijać tą nitkę jak włóćzkę a tam nic nie bylo i wszyscy się śmiali :9 więc na razie sny mnie nie straszą :) ale podświadomość chyba już działa, bo tak mało zostało :) xx jej do 15 chyba zniosę jajo :D a zostało mi 66 dni :) xx miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, ja koszulę do porodu miałam zwykłą z bazaru na ramiączkach za 25 zł - zaraz po porodzie ją wyrzuciłam, nie miałam ochoty bawić się w zapieranie krwi ;) -> nakładek nie potrzebowałam, bo sutki mam odpowiedniej wielkości i z karmieniem nie miałam problemu. Koleżanka z sali miała malutkie sutki i jej syn nie mógł ich złapać, to położna poleciła jej zakup tych nakładek. I faktycznie pomogło. -> mi 76 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A mi 26 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie chcę taką jakąś zwykłą, tanią żeby nie było szkoda wyrzucić, ale nie wiem czy ona na ramiączku ma być ?? bo jak się rodzi to się chyba dużo poci nie ? czy nie ? a ja jestem strasznie potliwa, wystarczy że jest tylko troszkę ciepło a ja już mokra eh ale z 2 strony nie chcę wyjść na jakiegoś golasa, co to się rozbiera przy obcych, zwłaszcza że cały dół będą oglądać :) a już tak apropo porodu to wygodnie będzie rodzić w staniku ?? bo u mnie opcja bez stanika przy ludziach odpada całkowicie, ale np mi w staniku nie wygodnie teraz, więc w domu chodzę w takim sportowym, ale właśnie nie wiem czy taki na porodówce się sprawdzi, bo te cycuchy jednak troche ważą i wiszą. Ale kurcze fiszbiny zakładam tylko jak gdzies wychodzę i od razu po powrocie zdejmuje.... hm i nie wiem też co założyc na porodówkę, bo opcja do ludzi podpowiada fiszbiny, ale jak mam się meczyc jeszcze ze sztywnym stanikiem to jejjjj... hehe mi koleżanka poradziła te nakładki na rany na sutkach, bo mówiła że ona na początku jak przystawiała to jej mała strasznie ją pokąsała i jej krew leciała, więc dopółki sie jej sutki nie wygoiły to stosowała te nakładki, tylko nie wytłumaczyła mi o co chodzi z rozmiarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka, mi Olaf pięknie ssał, nic mi się nie działo. Bolało, owszem, ale zagryzałam zęby i oby do "pierwszego zassania" potem już ulga :) -> wrzucę specjalnie dla Ciebie na fb moje 2 koszule (wszystkie 3 miałam na ramiączkach) + stanik który ostatnio kupiłam i wydał mi się jak najbardziej odpowiedni. Ja rodziłam w staniku. Nie umiem się bez niego obejść. (tylko naładuję baterię do aparatu) -> oni widzieli takie rzeczy, że pot jest dla nich najbardziej przyjemnym zjawiskiem :P -> co do nakładek to wybacz ale nie pomogę -> i tak szczerze powiem Ci, ze przejmujesz się rzeczami na które podczas porodu w ogóle nie będziesz zwracała uwagi. Będziesz miała wszystko w d.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Heja hol:-) Ja tylko na momento bo zaraz uciekam... Asiek uwazaj na cisnienie:O Anja tetno powinno byc nizsze w pozycji lezacej. Izulinka ja dostalam te nakladki od bratowej - przy moich rodzynkach wejda tam prawie cale;-) Koszula do karmienia z klapkami na piersiach:-) A rodzic w starej koszulce po mezu:-) pozniej do kosza:-D :-) powodzenia na wizytach:-) :-) :-) A snilo mi sie ze wszystkie sie spotkalysmy i ramach NFZ moglysmy ,,wyjac,, z siebie nasze dzieci i zobaczyc jak wygladaja i zdecydowac czy chcemy juz je urodzic :-D Uciekam. Pa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, ja miałam zwykłe, mnie te klapki strasznie denerwowały. Z Olafem kupiłam sobie dwa staniki po 70 zł za jeden, oba po dwóch tygodniach wywaliłam w najciemniejszy kąt szafy. Nie wiem, strasznie mi nie wygodnie w nich było. Ale nie zniechęcam, może akurat komuś przypasować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiecha takich koszulek to mi akurat szkoda było by wyrzucić :P xx Agagula u mnie opcja w starej koszulce męża odpada, bo on chudzinką raczej jest i większość ciuchów ma w rozmiarze M, teraz troche L juz kupujemy a jego koszulki to w piersiach nie mieszczą mi się bez ciąży :D a gdzie tu jeszcze brzuch wsadzić :P xx bo ja właśnie nie mam żadnej starej koszulki żeby ja potem wyrzucić, a jak kupie nową to jestem sknera i też może mi byc szkoda :P a też nie chcę się bawić w zapieranie i takie tam... no coż zobaczę jeszcze hehe a stanik super, taki bym właśnie chciała, tylko że na mnie nie ma rozmiarów takich staników :P a teraz to już wgl :D ale chyba wygodnie było w nim nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Iza kolejny rewelacyjny sen ;) :) Ka kupilam koszulke do karmienia z zameczkami na piersiach. Nawet jej jeszcze nie mierzylam, bo nic specjalnego ;) Tych nakladek na sutki nigdy nie stosowalam a teraz to mam jak dentyle od ciezarowki, wiec tym bardziej nie musze. xxxx Zawiecha ja sie tym twardnieniem jakos strasznie nie martwie, tylko cholernie uciazliwe to jest i dosc mocno mnie ogranicza :/ xxxx Ja kosmetykow jak juz pisalam nie mam zadnych oprocz bepanten czy cos w tym stylu. Pieluchy z pampersa 2 paczki narazie, pozniej sie zobaczy. Nawet nie wiem ile tw lidlowskie kosztuja i jaka jest roznica w cenie miedzy pampersami, ale podejrzewam ze jak sa w promocji to nie wielka a tu zawsze jest gdzies promocja ;). xxxx Reszta pozniej, bo godzine juz ten post pisze, ciagle mi cos/ ktos przerywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, ja ten stanik dorwałam w chińskim sklepie, ostatni rozmiar S porwałam, tak na pewno kupiła bym sobie więcej. Teraz mamie mówiłam żeby za takimi zaglądała, bo ja do tych centrów z chińszczyzną mam daleko. 15 zł kosztował, a wygodny niesamowicie (wcześniej miałam zamiar kupić sobie też sportowy, ale jak zobaczyłam ten, to od razu zmieniłam zdanie). Największy rozmiar jaki był to XXL, może są większe, może nie - u mnie tylko takie widziałam. Fajnie się rozciągają i nie gniotą piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags, jak Ty się nie przejmujesz, to ja się też tak nastawię i nie będę. Co ma być to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampersow-od poczatku uzywalismy dady i jestem z nich zadowolona, jakies 2mce temu dostalam od siostry pampersy firmy pampers i mlody od razu dostal mega podraznienia na jaderkach wiec powrot do dady(niestety nie odbylo sie bez leczenia). Teraz tez kupie dady. Xxx Rodzic bede jak dziewczyny w starej koszulce meza;) tamtej nawet nie wrzucilam bo nie byla brudna:) Xxx Czy tylko ja nie robie zadnych zakupow?:) nie mam nic do szpitala, zadnych kosmetykow-nic a nic;) tzn kupie tylko plyn do kapieli z hippa i krem alantan do pupy i to wszystko. Moglabym juz poprac ale za cholere nie chce mi sie tego prasowac. Laktator ma jakas sasiadka mojej koleżanki:) przewijak i karuzele kolezanka mi odda pewnie poczatkiem listopada, zreszta i tak karuzela mi nie bedzie potrzebna na chwile obecna. Xxx A bylam dzis u gin! Mlody wazy niecale 1500, ma ok 35-40cm. Czyli przez 3tyg nabral 700g. Nadgonil troche-jak bylo roznicy 2tyg miedzy brzuszkiem a reszta tak teraz jest tydz. Ja na plusie mam chyba 8kg, 97cm na wysokosc***epka. Aha no i mlody jest ulozony juz glowka w dol. No i chyba bedzie jednak kajetan-chyba ze maz jeszcze zgodzi sie na juliana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) znowu dzisiaj w nocy walczyłam z komarami... Ja nie wiem , jakaś plaga jest teraz, codziennie zabijam po 3, 4 i jeszcze mi co chwilę coś bzyka. Jeszcze takie mutanty, jakieś kolosy pieprzone gryzą gdzie popadnie, żeby się nażreć, w palce u rąk , wewnątrz ręki, wszędzie !!!😡 cały sufit i ściany czarne, dobrze , że się przeprowadzamy :D Dzisiaj mąż do mnie wrócił na noc na szczęście i widząc mnie jak siedzę o 4 na łóżku i urządzam polowanie na ostatniego komara, włączył odkurzacz i wciągnął kolejne 2 ! ciekawe, czy moi rodzice na dole słyszeli ten odkurzacz, pewnie znów będzie, że odbiło mi z tym wiciem gniazdka i odkurzam o 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, polecam siatki na okna :D w Rossmanie po 8 zł można kupić ;] ja niby mieszkam na 10 piętrze, a gdyby nie te siatki, to bym miała w domu inwazję, pszczół, bąków, trzmieli, os, żuków, biedronek, komarów, koników polnych, much, tych co im się d**y świecą (świetliki?) i takich rzeczy, że się w głowie nie mieści jakim cudem one się tak wysoko znalazły. - chociaż żuk i szczypawka jakoś się dostały - pewnie przez balkon :D a, i dwie noce pod rząd jak było tak bardzo gorąco nietoperz wpadł z wizytą ;) - a tak wszystko urzęduje, albo na siatkach po zewnętrznej stronie, albo na balkonie. ---> Ags, ten stanik to odpinany taki typowo ciążowy? -> szczerze powiem, że z taką koszulką spotykam się pierwszy raz w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na razie jedną paczkę pampersów, kupiłam te zielone 3-6 kg, nie wiem czy nie za duże będą? bo są jeszcze 2-5 kg, ale się nie znam. xxx zakup kosmetyków jeszcze przede mną i tak jak pisałam, poluję na nivea na promocji :) xxx koszule mam dwie do szpitala, ale chyba nie koniecznie do porodu je wykorzystam, bo mi żal- to te co kiedyś wklejałam linka. W ogóle to ile bierzecie tych koszul? Do porodu muszę jeszcze przemyśleć co by się nadało ;) xxx stanika jeszcze nie mam . Widziałam ostatnio za 59 zł dwie sztuki czarny w białe kropeczki i biały w czarne w f&f, tylko one były takie cieniutkie bawełniane z tą dodatkową łatką w środku i na klipsa rozpinane do karmienia. Mogłam je w sumie wziąć , bo nie wiem czy lepsze znajdę, a taki lepszy wyjściowy do karmienia, to zamierzam kupić , ale to już jeden, a tamte do szpitala i na co dzień może by się sprawdziły. I były też na pewno większe rozmiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej laseczki;) Claudia jesli by była dziewczynka to była by Magdalena A druga Alicja;) xxx Co do nakładek na sutki to połozna na razie nie kazała kupowac bo nie wiadomo czy beda potrzebne. A jak juz jednak beda potrzebne to wtedy połozna laktacyjna powie jaki rozmiar kupic bo mamy apteke kolo szpitala. xxx ja koszuli do porodu nie msze miec bo nas szpital zapewnia. i w pierwszej dobie tez dostaje od szpitala koszule bo oni wychodza z tego załozenia ze po co mamy brudzic swoje prywatne. Mam dwie kuupione do karmienia i jedna pizame do karmienia xxx Co do pieluch to ja mam jedna paczke pampers i jedna Dada. Zastanawiam sie nad tymi z rosmana ale to musze siorke wysłac. xxx Dla siebie do szpitala mam wyszystko juz kuupione i naszyskowane w szafie. Aby nie wiem jaki rozmiar ciuszków szykowac dla małego. i tu moje pytanie do mam ktore juz maja dzieci. czy ktoras miała dzidzie o wadze 4kg i wiecej i jaki rozmiar miałyscie ciuuszków na takiego klocka;)? xxx Ja juz po zakupach. Małemu kupiłam aby butki. I pare innych pierdół do domu;) nic szczególnego. Teraz biore sie za obiad. xxx Iza jak szkoda ci kasy na koszule to porodu to zobacz moze za czyms w lumpku. moze uda ci sie cos fajnego wychaczyc i zas nie bedzie ci szkoda wywalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowy tatuś 2014
Ktoś się kiedyś za was weźmie. Dyskryminacja tatusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Pampersy u nas przy pierwszym i przy drugim z Pampersa. Proby byly, ale zadne nie byly takie jak te Pampersowe zielone, niektore mniej chlonne inne sztywne i szerokie obdzieraly uda dzieciatka, jeszcze inne odparzaly a jeszcze inne poprostu uczulaly.. Xxxx Nakladki na sutki, nigdy nie uzywalam, bo mam w sam raz do karmienia, wiec tez nie pomoge.. wiem tylko ze sprawdzaja sie przy wkleslych sutkach, albo bardzo malych.. Xxx Oilatum jest od pierwszego dnia zycia.. nie oplaca sie go kupowac w aptece.. nie raz na allegro w cenie jednego z apteki mozna dostac dwa.. Tym razem tez kupie, wykorzystam 2 szt a pozniej jesli nie bedzie potrzeby to johnsons 3w1 sprobujemy, ponoc czesto uczula, ale u nas na szczescie jest wszystko ok.. pisze o tym zoltym, bo raz kupilam w bialym opakowaniu jakis dobry sen czy cos i wyskoczylo uczulenie.. Ten zolty tez od pierwszego dnia zycia Xxx Iza czym sie rozni brodawka od sutka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
czesc Dziewczyny:) Odnalazlam Was i ja:)nie odzywam sie bo w ogole czasu nie mam! mala poszla do przedszkola i od pt w domu z mega gilem siedziala!!!:O:O:O zalamalam sie konkretnie, ledwie sie zaczelo a tu juz cos:(:( juz dzis bylo ok to poszla, za to ja przejelam od niej przeziebienie i w nocy cala zapacona-kilka razy sie przebieralam, biore witaminy, inhalacje i mam nadzieje,ze jakos sie rozejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newt
Pałka, ja dla starszego miałam płyn do mycia ciała i włosów Johnson and Johnson dla noworodków. Ta firma nie wszystkie środki ma dobre, ale z tego byłam super zadowolona. Wrzucam linka: http://www.johnsonsbaby.com.pl/products,pokaz,29.html Można go też dostać w Rossmannie i cena nie zabija:-) Dzisiaj kupiłam w promocji Pampersy 2, też w Rossmannie. Z kartą Rossnę były za 46 złotych, 94 sztuki chyba, więc całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Co do stanikow to ja polecam sportowe do karmienia.. nie dosc ze tansze to moza je wykorzystac jeszcze w inny sposob Co do stanika przy porodzie to tez mialam ubrany sportowy, ale poproszono mnie o zdjecie go bo zaraz po urodzeniu dziecko daja na brzuch a nastepnie przystawiaja do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×