Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Witam się w ten pochmurny dzionek:) Zimowa mamo jak pech to pech:/ Wszystko przeciw nam:) Ale najważniejsze, że masz już wózeczek:) Pałka a skąd takie sny?:D Ja ostatnio mam jakieś zboczone sny, np. kochamy się cały dzień raz za razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się w ten pochmurny dzionek:) Zimowa mamo jak pech to pech:/ Wszystko przeciw nam:) Ale najważniejsze, że masz już wózeczek:) Pałka a skąd takie sny?:D Ja ostatnio mam jakieś zboczone sny, np. kochamy się cały dzień raz za razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita1990 mi się nie pytaj skąd te sny bo ja sama nie wiem;d ostatnio cały czas mam takie dziwne ze sie sama dziwie;d xx Anja ja na obiad dziś tez mam mielone;d już wczoraj za mna chodzily bo dawno nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Nie było mnie kilka dni przez ta przeprowadzkę, ale Dziewczyny nareszcie jest to za mną, juz co prawda spędziliśmy trzy noce w nowym domu ale ta dopiero cała przespana:) ostatnie dni były istnym koszmarem zapierdzielalam pi 12 h non stop, mycie sprzątanie przenoszenie składanie mebli i mycie okien, których mam mnóstwo ok 50m2 same typu balkonowego bo rzucilismy sie z mężem na budowę domu nowoczesnego... Ale co miałam począć z mężem u boku projektantem budowlanym, wyjścia nue było hihi;) ale efekt muszę przyznać teraz jak sa meble dodatki ( co prawda mało bo na razie brak funduszy, ale cos tam jest...) jest z***b....isty:). Z tej całej roboty zaczęły mi puchnąć dłonie i stopy, kręgosłup w odcinku lędźwiowym mocno bólu szczególnie jak niektóre z Was przy obracanie sie na drugi bok w nocy:( pierścionki posciagalam i to z trudem a zawsze min goniły po palcu... Najważniejsze ze pi tym całym wysiłku nie pojawiły sie skurcze, Marysia jest bardzo aktywna i po wypoczynku znów nabieram sił:) Ja o porodzie na razie nie myśle i umowilysmy sie z moja P Dr ze będziemy na ten temat jeszcze rozmawiać bo Marysia ma zawrotne tempo wzrostu i moze sie okazać ze dostanę skierowanie na cc. Zgaga meczy i mnie, zawsze stawiam na mleko i pomaga:) Waga 8,5+ ale jakoś przestałam o niej ostatnio myślec, zbędne kilogramy bede zwalczać myjąc okna, siłownie mi maz juz domowa zorganizował hihi:buziaki, wpadne pozniej idę zszamac rybkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pech, pech:/ teraz ta kasa bedzie bolec...tyle dobrze ze mamy znajomego ktory lubi bawic sie przy autach i zna sie na tym wiec pojedzie z mezem. Syn z glodu nie umarl mimo tego ze mialam przy sobie tylko banana bo mialo nas nie byc 2h. Xxx Normalnie nie moge sie pozbierac...siedze i nic nie robie...a poszlabym spac, na szczescie syn idzie spac ok 12 to przespie sie z nim:) Xxx Ja dzis na obiad robie spaghetti, nie chce mi sie myslec nad czyms innym, a tu przygotuje wszystko wczesniej i bede mogla isc spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
ide do lekarza na 9.50. pałka snem się nie przejmuj... to tylko wyobraźnia. mój mąż też od jakis 2 lat poluił wedkowanie ale my zawsze jezdzimy razem. mam nawet swoją wędke i też sobie łowie a jak mi sie nie chce to po prostu leże sobie na leżaczku i relaksuje sie na świeżym powietrzu. tak żeby cie uspokoić to jeszcze na rybach nigdy nie widziałam samotnej wędkarki ...jeśli są na jeziorkach jakies panie to zawsze z mężami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Malwi mimo tego że nie dostałaś skurczy i jakiś konkretnych bóli to weź kochana po tym wszystkim teraz odpocznij solidnie ze dwa dni po leżakuj troche. ważne ze juz macie wiekszość porobione i już tam normalnie śpicie więc teraz odpoczywaj. XXXX ja dzis na obiad robie pomidorową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Zimowa współczuję, no ale zdarza się niestety tak jak dziewczyny piszą, z reguły z najmniej odpowiednim momencie. Meg, Zawiecha ja również ostatnią miesiączkę miałam 18 lutego :D No zobaczymy która z nas się pierwsza rozpakuje :P Na obiad dziś serwuję kurczaka smażonego, ziemniaki (ubite z mlekiem) i gotowaną marchewkę. Ja się dziś wyspałam w miarę, jeszcze leżę, ale zaraz muszę się ruszyć na jakieś zakupy, śniadanie, kawa, prasowanie itp :) Dzisiaj szkoła rodzenia. :D Za 2 tyg wizyta. Oczywiście czekam z niecierpliwością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenkamz ja tez zawsze jezdze z nim i tez mam swoje wedki;d;d ale na zawody nie jezdze bo nie chce przeszkadzac, poza tym daje mu trochę swobody niech pobedzie ze znajomymi z koła( zeby nie było ze pantoflarz;d) Wiem ze to tylko sen i nie biorę tego jakoś do siebie ,tylko zastanawiam sie skad mi sie to bierze;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka mój też bardzo lubi wędkować :) A co do snów to też mam same kosmiczne albo tragiczne, jakieś zbiorowe samobójstwa, wypadki, no i coraz częściej śni mi się poród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Neska a co to za ziemniaki ubite z melkiem?cos jak pure wychodzi? Ja ewentualnie dodaje masło..... Udalo mi sie wcisnąć dzis w kolejke na cho serca, ide na 10,15. Trzymajcie kciukasy zeby serducho było ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja trzymamy kciuki, na pewno wszystko z małą jest w porząsiu, już niedługo będziesz ją trzymać na rękach :)) Ziemniaki smakują podobnie jak z masłem, niektórzy właśnie dają masło, inni trochę mleka a jeszcze inni łyżkę śmietany. W każdym przypadku efekt podobny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Aha :-) no ja smietane albo maslo dodaje czasem ale o mleku nie wiedzałam-muszę to sprawdzic :-) a echo bede miala robione ja z powodu tej tachykardii nieszczesnej :/ no ale wole zrobic zeby potem przy znieczuleniu do cc nie bylo jaj ze cos sie zacznie dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem i ja :D xx zawiecha piona ja mam identyczne odczucia :D xx zimowamamo hehe jakie atrakcje :) ale tak to juz jest, złośliwość przedmiotów martwych, cieszy się człowiek z udanego zakupu, a tu dupa blada, czeka go wydatek :) xx ja teraz budząc sie w nocy z rana śpię dłużej :) 8 - 9 mmmmm :) tak mi sie podoba :) tylko ja rano jestem sama z babcią więc moge spać i spać :) aż do listopada :P xx magdalenka daj znać co powie lekarz :D oby juz ci przeszło :) xx martyna a oboje maluchy spią jeszcze ? może mała drzemka z dziecmi przynajmniej się uda :) xx Pałka alez sen :D pewno po prostu jestes już na takim etapie ciąży że tęsknisz za mężem jak go nie ma, a sny to tylko sny :) chodź moja babcia zawsze mówi że sny śnią się na odwrót :) xx malwi gratuluję przeprowadzki (lub wprowadzki :P ) teraz jak zajmiesz się domem to sama nie odczujesz kiedy mała będzie już na świecie :) hehe xx neska mnie też ciekawi temat mleka z ziemniakami, w sensie czym je ubijasz ?? powodzenia na zakupach, siły życzę :D xx gośćAnja kciuki zaciśnięte :) nawet Zuzka coś tam zaciska :P xx a ja dzis też robie spagetti :) szybko, łatwo i przyjemnie :) a my lubimy :) zresztą mój Kamil w ogóle uwielbia makarony, więc u nas różne sosy często goszczą :) xx Agagula co dziś ci się sniło ??? xx miłego dnia kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Iza na szczescie Filip w przedszkolu.. Blanka pojdzie spac ok 11,12.. choc juz taka zmierzla ze moglabym ja juz polozyc ale krotko pospi.. a ok 11 z 2h moze pociagnie i na pewno z tego skorzystam.. Xxx Zimowa mamo napisz raz jeszcze nazwe Twojego wozka, bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na obiadek mam schabowe z wczoraj z ziemniaczkami (z masłem) i do tego może kiszone ogórki - spróbujemy tegoroczne:) Zaraz ostatnie smażenie powidełek i do słoików powędrują popołudniu. Pierwszy raz robię powidła, ale tak je uwielbiam że musiałam w końcu zrobić:) Od wczoraj zmieniają mi grzejniki na większe, ryją brudzą i znowu robota:) Ale przynajmniej się nie nudzę:) x Magda jak tam wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania ---> gość Anja, melduje, że ja od 4 :) ---> Pałka, mówiłam, że dzieci to najlepsza dieta odchudzająca, wiem po sobie ;) ---> Meg, Neska, no, to my łeb w łeb idziemy hihi :) ---> Malwi, Ty się nie przejmuj tak zbędnymi kg, bo połowa, może nawet większa z tego co masz, to piersi, łożysko, wody płodowe i dzidzia ;) więc nie bądź w szoku jak nie będzie co po tym porodzie zrzucać :) ---> co do snów, to mnie drugi dzień pod rząd śniło się, że urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags, Ty też byłaś w moim śnie ;) i jakaś dziewczyna jeszcze. Tamtą trzymali na porodówce do końca - a Ciebie i mnie po urodzeniu dziecka wypuścili - i nas tak strasznie brzuchy bolały, wróciłyśmy tam - a okazało się, że zostawili nas z nieurodzonymi łożyskami :P urodziłyśmy je - one były takie z 3 x większe niż normalnie i potem śmiałyśmy się i przyrównywałyśmy któro większe haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
melduje sie po lekarzu. niestety dostałam kolejny antybiotyk na 5 dni jeszcze. kurde mam nadzieje że po tym antybiotyku już mi wszystko całkiem przejdzie bo mimo że lecze sie pod kontrola lekarza to jednak to antybiotyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja tez juz po "echo" Budowa serca ok, ale nadal nie wiadomo skąd tachykardia......:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowaMama2014
Izulinka-witaj w klubie ze spaghetti! :) nie mam sily dzis na nic wiecej wiec wszystko juz mam zrobione i ide spac z synem a jak wstane to tylko makaron ugotuje;) Xxx Martyna-firma tych wozkow to phil&teds ja dokladnie mam model sport (teoretycznie do biegania-juz widze jak z nim biegam;)) Xxx Moj maz to tez wedkarz ale nie lowi na jeziorach bo uwaza to za nude wiec lowi na rzekach bo do niej mozna wejsc i isc wzdluz rzeki;) chociaz dawno juz nie byl na rybach a jak tymek sie urodzil to jezdzil glownie na nocki (ale wtedy juz nad jezioro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też często męczy zgaga. Strasznie to uciążliwe. Mój mąż mówi że nie rozumie tego bo w życiu nie miał i nie wie co to jest. A ja mu na to że lepiej żeby nie wiedział i niech się cieszy. Mi pomaga Reni albo zwyczajnie chrupię sobie MIGDAŁY. Naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po zakupach, kupiłam małemu album na zdjęcia, bratanicy "pierwszy słownik ortograficzny", z ilustracjami, spodobał mi się, reszta to spożywka więc nie ma o czym pisać. Zaliczyłam też spacer z psem i wyprałam tą ostatnią turę prania ciuszków, bo pogoda dopisuje. Także prasowanie przełożę sobie na jutro. Zauważyłam, że coraz częściej mi niedobrze, podobnie jak w 1 trym :( Cały czas mnie suszy, a jak się napiję to mam "kapcia" w buzi :/ Ehh. Iza, ziemniaki odcedzam, dodaję trochę mleka i ubijam je najnormalniej na świecie zwykłą ubijaczką ;) Dobra biorę się pomału za ten obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg temat zgagi pojawia się u mnie codziennie wieczorem. Śmieję się, że urodzę hipisa :P Czasem mam wrażenie, że zaraz zwymiotuję jakąś ognistą kulę. Pije mleko, ale mało co daje, w krytycznych sytuacjach biorę też Rennie. Ale jeszcze tylko trochę. Wydaje mi się, że to nic do bóli, które męczą tu nasze dziewczyny, Zawiechę i Ags. Wam to naprawdę współczuję, ale dobrze że już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po plotach z kumpelka;d Akurat wpadła kiedy wyciagnęłam wszystkie ciuszki, była tak podjarana ze szok a juz ma 2odchowanych synów;d Pogoda się polepszyła trochę wyszło słonko , po mgle nie ma śladu wieć pierwsza tura ciuszkow konczy się prac;d jedyne co mnie przeraża to prasowanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
A mnie zgaga odpuszcza w tej ciazy. Mam sporadycznie, ale da sie wytrzymac. Za to przy Bartku mialam okropna, urodzil sie z trzema wlosami na krzyz ;). Lysy byl prawie do drugiego roku zycia, wiec i tym razem pewnie bede miala lysa ksiezniczke ;) xxxx Zawiecha, niezly sen ;) Ja nawet nie pamietam jak lozysko wygladalo a wiem, ze polozna mi pokazywala ;) xxxx Anja, ciesze sie, ze serducho ok. Mam nadzieje, ze w koncu dojda skad Twoje dolegliwosci. xxxx Zimowa mamo, pech z autem za to wozeczek rewelacyjny. Duzo jest tych wozkow w Polsce? xxxx Neska tez robie takie ziemniaczki z mlekiem. U mnie dzis schabowe, ziemniaczki I zielona fasolka. xxxx Wczoraj Bartek sie z Emilka bawil ;). Stukal w brzuch a ona sie po prawej stronie wypinala. cos cienkiego, moze raczke ;) Ale mial ubaw. Teraz nie moze sie doczekac kiedy siostra sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palka nie martw sie, ja tez niecierpie prasowac, ale prasowanie tych slodkich ciuszkow to sama przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiecha
gość Anja, o co chodzi z tą tachykardią? to coś z dzidzią, czy z Tobą? ---> Neska, o to to, mnie też okrutnie nie dobrze, zwłaszcza jak zostanę skopana po żołądku, to już w ogóle mam ochotę go wypluć :/ ---> Ags, jak się obudziłam, nie mogłam przestać się śmiać :) ---> U mnie pogoda beznadziejna, pochmurno, ale parówa taka, że nie ma czym oddychać. Kupiłam wagę, wczoraj miałam po nią iść ale wzięłam się za sprzątanie, po którym dzisiaj nie ma żadnego efektu. Czasem mam wrażenie, że mam dwójkę małych dzieci i zaraz urodzi mi się trzecie :) Młody upodobał sobie gryzienie swoich butów. Gdzie nie schowam, to znajdzie, wyciągnie i wsuwa dalej. Dzisiaj przeżyłam wstrząs - od piątku przetarabaniliśmy 500 zł i to cholera wie na co. Ja dwa razy byłam w sklepie i nie wydałam więcej niż 150 zł. Nie wiem gdzie to 350 się podziało. M musi skoczyć do banku po wyciąg, bo coś tu nie gra. Może sobie bank jakieś cudowne opłaty pobiera, bo to nie możliwe żeby kasa się od piątku rozpłynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Zawiecha, na całe szczescie ze mną a nie z dzidzią. Chodzi o to moje tętno wysokie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×