Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Martyna- jestem z Libiąża i mąż na kopalni Janina pracuje :) Poród w Katowicach (Łubinowa 3 ) o ile dojadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania ---> zimowa mama, 3 cm rozwarcia ja miałam od 6 mc, teraz od początku ciąży do 6 mc miałam 1,5 cm, teraz zaś mam 3 cm. Więc nastawiam się na powtórkę z rozrywki :D ---> mnie też nie znieczulali przy szyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Zawiecha chyba uciekla Ci Anja z tabelki;-) chyba 2 strony wczesniej Anja sie wpisala. A snu kurcze nie zazdroszcze :O fajnie ze sie juz nie meczysz ze swoimi bolami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę, wybacz Aniu :) ---> Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Spoko zawiecha, może juz urodze na dniach to nie ma co mnie wpisywac :-) moja kolezanka lezy w szpitalu ze skurczami a ma termin tak jak ja wiec to juz naprawde moze byc w kazdej chwili.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Agagula plendze to placki ziemniaczane ale zamiast ziemniakiw jest kabaczek albo cukinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie straszcie juz tak tymi porodami;/ i szyciem na żywca;/ bedzie co bedzie mam nadzieje ze kazdej z nas pojdzie jak po masle. Ja tez zostaam postraszona cc ze wzgledu na ulozenie posladkowe, ale mam nadzieje ze sie mala obruci i skonczy sie sn...bo jak nie to czekaja mnie wedrowki na czworaka. cos mi sie powalilo z klawiatura musze ogarnac ale z moim blyskotliwzm mysleniem ostatnio tez ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie! Ja już po USG. Przyszliśmy w czwórkę - my, moja przyjaciółka (też w ciąży, więc chciała zobaczyć czy warto) i moja babcia, bo nigdy usg nie widziała:) I weszłam tak nieśmiało i pytam czy mogę wejść z kolonią a doktorek tylko się uśmiechnął: tak, tak nie ma problemu:) Dzisiejsze usg było już nieco krótsze - 25minut a te wcześniejsze 40-45 minut. Przepływy w porządku, Bartek zasłaniał buźkę rączką - takk jakby myślał:) Wymiary ma prawidłowe - wahają się pomiędzy 29 a 32 tygodniem. Budowa prawidłowa, napatrzyłam się na buźkę, doktorek pokazał nam też dokładnie mosznę i samego siurka:D Aaa i położenie już główkowe. Także jestem spokojna i czekam z niecierpliwością na poród:) x nfocat - faktycznie jakość jest super, za to usg 150zł + płyta i zdjęcie:) x Ja już mam sporo rzeczy popranych i poprasowanych, ale leżą w plastikowych skrzykach zamknięte żeby się nie kurzyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Pałka mi mój lekarz ostatnio opowiadał ze miał pacjentke ktorej dzidzisu przekrecił sie w ostatnim dniu ciązy jak mieli ja wiezc na cc, wiec teraz on nie straszy juz przed 39 tyg cesarką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Co to się znowu na kafe porobiło? Jakiś czas nie miałam tej strony na kompie a teraz 10 stron???szok! Szkoda trochę. Rozumiem że tabelka od nowa? Fajnie Was znowu czytać. Człowiek się jakby uzależnia od tych wpisów i wogóle od Was poniekąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
Zawiecha chodzilo mi o przeterminowana :-) czyli ze po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja tak serio serio to ci powiem ze nie znamy dnia ani godziny;d poza tym co ma byc to bedzie czy cc czy sn jakos wyjsc musi i szczerze to mi trochę to zwisa i powiewa wazne ze niedługo bede miała moja kruszynke w ramionach. I pewnie kazda z was tak ma wiec nie ma co sie nakrecac. xx Mi znów zgaga wrocila;/ Muszę łyknąć moje cholerstwo moze mi przejdzie. xx Kupiłam sobie dwie kolby kukurydzy i zaraz ide je gotowac;d mniam mniam dawno nie jadłam. xx Jutro chyba wybiore sie na jakies małe zakupowe szalenstwo;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Jeju ja sie tak boje porodu. Mam nadzieje ze na prawde jak wszysttkie tu piszemy ze bedziemy mialy szczescie i ze porody nam pojda gladko i szybko. Ja sie boje tego naciecia wlasnie albo boje sie ze sama pekne i wtedy bedzie jeszcze gorzej. A mam takie mysli bo czasem przy dosc intensywnym seksie z mezem na dole krocze mi troszeczke peka jest plamka krwi i potemm 3 dni mnie tam piecze przy siusianiu ....wiec co dopiero bedzie przy porodzie boje sie ze pekne nim mnie natna. Mam jakies delikatne te krocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Anja---------------27l---------1dz-------------7-15 pazdziernik------Córka Agagula-----------31l---------1dz------------01 listopada-----------Staś Karolinaaaaaa---26l--------1dz-------------01listopada--- -------- syn newt ---------------37l---------2dz------------01 listopada-----------Adaś Andzik-------------27l---------1dz------------03 listopada-----------Leon asiek1111----------30l--------1dz------------03 listopada-----------Julian Claudina----------27l---------1dz------------04 listopada----------Córcia onaoczekująca--27l---------2dz------------06 listopada----------córka Malwi86----------28l---------1dz------------09 listopada----------Marysia kita1987-----------27l---------1dz-----------14 listopada-----------córka Safari29-----------29l----------1dz------------14 listopada---------córka izulinka7----------24l---------1dz------------15 listopada----------Zuzia Martyna8----------26l---------3dz-----------15 listopada--- Nadia/ Artur magdalenkamz--24l---------1dz------------15 listopada----------??? Marita1990--------24l----------1dz----------15listopada - ---------Bartek Pałka89-------------25l---------1dz-----------16 listopada----------Maja gosiaczek847------30l--------2dz-----------22 listopada--------Nataniel zimowaMama-----25l---------2dz-----------23 listopada---------Synek nfocat---------------26 l--------1dz-----------23 listopada---------Jeremi zawiecha------------24l--------2dz-----------25 listopada---------Katrina Neska851-----------29l---------1dz-----------25 listopada---------Michaś Meg333--------------36l--------3dz-----------25 listopada---------Nikola nata91lia-----------23l---------1dz-----------28 listopada---------Nikoś Mila85---------------29l---------1dz----------29 listopada----------Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dokładnie, masz racje Pałka. Ja mówie ze człowiek tez jest taka istota ze jest w stanie odnaleźć sie w kazdej sytuacji. Najwazniejsze by dzieciaczki zdrowe były. A juz teraz nie ma wyjscia, wyjść jakos muszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, melduję, że zatrybiłam :D ---> Meg brakowało mi Cię właśnie do wspólnego terminu z Neską ;) fajnie, że się odnalazłaś :) ---> Magda, ja bym na twoim miejscu od razu na dzień dobry powiadomiła położną, że masz wrażliwe krocze i podczas stosunku potrafi ci się skórka naderwać. Bo potem może nie być za ciekawie. Już lepiej niech natną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja jak już ty sie nam rozpakujesz to juz pozniej polecimy po kolei;d xx Mój Ł ustalił wczoraj z córcią ze może wychodzic w poszczególne dni tyg jak on jest w domku czyli od czwartku wieczor do niedzieli;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zawiecha :D ...... Ciekawe jak to z "naszą trójcą" będzie za niedługo co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm Pałka powiem ci że mi akurat ani nie zwisa ani nie powiewa to jak mała wyjdzie na świat, owszem czekam z niecierpliwością na nią, co nie zmienia faktu że chciałbym urodzić naturalnie, a jeżeli jest cos co mogę zrobić by sobie to ułatwić np masażem krocza, nastawieniem psychicznym czy ćwiczeniem mięśni keegla to to robię. Jeśli trzeba będzie mieć cesarkę z różnych względów - ok to też przyjmę i ma nadzieję że będzie dobrze. Dla mnie poród to ważna sprawa i chcę sie do tego przygotować najlepiej jak się da. Chyba mamy na ten temat inne odczucia, jednak na pewno mi to nie zwisa i powiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moze sformułowanie" zwisa i powiewa" nie było przeze mnie zbyt dobrze dobrane, lecz chodziło mi o to ze dla mnie najwazniejsze jest urodzic, nie wazne jak (czyli tak jak ja bym chciała, idealnie po mojej mysli bo w rzeczywistosci bywa inaczej- bynajmniej w moim przypadku przewaznie na odwrót) i zeby malenstwo było zdrowe i zeby wszystko dobrze i szczesliwie sie sie skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, mnie ciekawi która będzie pierwsza :P -> to ty miałaś ostatnią mc 18 lutego, czy Neska? ---> izulinka, popieram w 100%! mnie też bardzo zależy na tym by wszystko odbyło się naturalnie. Za pierwszym razem się udało - jak trzeba będzie to na 10 piętro będę na czworaka wchodzić - ale ludzie będą mieli ze mnie ubaw :) dla nas - dla mnie i mojego M - to było niewyobrażalne przeżycie, które chcemy przeżyć drugi raz - drugi raz razem :) ---> Pałka, wiadomo, każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dzien dobry :-) ja jak zwykle od 6 na nogach.....juz mnie to meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
hej. ja tez już na nogach. zaraz bede dzwonić rejestrować sie do lekarza zeby mi gardło zobaczyła i mnie osłuchała bo wybrałam juz cały antybiotyk a jeszcze zdarza mi sie pokaszleć a raczej nie powinnam...coś we mnie jeszcze siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz nie spimy od 6 a wrocilismy do domu o 23.40:/ zepsul nam sie samochod w rybniku. Pojechalismy do zor po ten wozek, a ze niedaleko byl rybnik w ktorym kolega cos chcial zalatwic to go tam zawiezlismy i juz nie odpalilismy samochodu:/ przez godz chlopcy probowali cos zdzialac ale bez szans, laweta po znajomości jednej 400zl, po drugiej znajomosci 250zl-a laweta musi byc bo mamy auto w automacie i w ogole duze (7osobowe), wiec auto zostalo gdzies na parkingu w rybniku. Taniej wyjdzie kupienie rozrusznika (bo to on sie zepsul) i zrobienie tego tam na miejscu. Pozniej oczywiscie czekanie az ktos po nas przyjedzie no i tak zaraz przed polnoca dotarlismy do domu. Wozek juz sie przydal bo trzeba bylo uspac mlodego. No i polozylismy sie spac o polnocy a synek wyspany obudzil nas juz o 6:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna8
My tez juzna nogach, a tak bym pospala.. dzisiejsza noc tragiczna.. jestem zla na wszystkich domownikow, bo kazdy z nich przyczynil sie do mojego niewyspania.. od najstarszego do najmlodszego.. Xxx Zimowa mamo wspolczuje akcji z autem.. najczesciej takie rzeczy dzieja sie w najmniej oczekiwanym momencie.. wiem ze zaden moment nie jest dobry, ale lepiej jakby maz byl sam.. Tyle dobrze ze to teraz a nie przy wyjezdzie na porodowke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ranne ptaszki;) I ja dzis pobudke miałam o 6.45;/ Za oknem mglisto, dobrze ze nie pada może pożniej wypiore troszke ciuszków. Wpada do mnie dzis kumpelka na kawke wiec do poludnia mi zleci, potem pojade zamówić szafę bo już czas najwyższy a nigdy nie mam czasu. xx Zapomniałam wam powiedziec ze w niedziele widziałam kumpelke z pracy ( ta co razem byłyśmy w ciazy a ona urodziła w na koniec lipca 3 tyg przed terminem) i normalnie jej nie poznałam. Zawsze była taka zwykła dziewczyna okraglutką-nie jakas mega gruba, a teraz laska jak nie wiem. Szczuplejsza niż przed ciażą, szpile , minówa, aż nie mogłam wyjsc z podziwu;) xx Dziewczyny ale mam apetyt. Wczoraj wieczorem po prostu nie mogłam się najeść! Jadłam , jadłam i cały czas głodna. xx I oczywiście sen... Moj Ł jest zapalonym wędkarzem. W każdej wolnej chwili śmigałby nad jeziorko. Ostatnio był na zawodach no i chyba wszystko mi tak w tej głowie kumuluje a potem wychodzą głupoty. Śniło mi sie ze pojechał na zawody i poznał tam jakąś dziewczyne która tez w nich uczestniczyła i była jakas tam mistrzynia;d Wszystko łdnie pięknie i moj Ł sie w niej zakochał. Jezdził z nia na ryby stoił się pindrował dla niej i mnie zostawił;( Oczywiście w tym snie ja namietnie bawiłam się w detektywa;d Nie wiem co się z moją głową dzieje, ale jest coraz gorzej;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny co planujecie dzis na obiad?? ja chyba zrobie mielone z ziemniaczkami i ćwikłą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa mamo z tym samochodem to masakra. Jak sie wali to się wali, ale fajnie ze wózeczek już masz;) Naprawią i bedzie dobrze. Szkoda tylko ze znów niepotrzebne wydatki i kaska pojdzie, ktora mogłabyś przeznaczyc na dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×