Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oj stara modelka bez związku

Módlmy się o pokój dla narodów

Polecane posty

Gość ojj stara modelka bez związku
cd -o- Krucjata M/odlitwy (54) M/odlitwa do Ojca o osłabienie wpływu III w/ojny ś/wiatowej -o- O Ojcze Niebieski, w imię Twojego Umiłowanego Syna, J/ezusa C/hrystusa, który tak wiele wycierpiał za gr/zechy ludzkości, prosimy, pomóż nam w tych trudnych czasach, w których przyszło nam żyć. -o- Pomóż nam przetrwać pr/ześladowania, planowane przez chciwych władców i tych, którzy chcą zniszczyć Twoje K/ościoły i Twoje dzieci. -o- Błagamy Cię, Drogi Ojcze, abyś pomógł nam nakarmić nasze rodziny i uratować życie tych, którzy będą zmuszeni do w/ojny wbrew ich woli. -o- Kochamy Cię, Drogi Ojcze. -o- Błagamy Cię, abyś pomógł nam w potrzebie. -o- Ocal nas z uścisku a/ntychrysta. -o- Pomóż nam uchować się od jego znaku, z/namienia b/estii, poprzez odmówienie jego przyjęcia. -o- Pomóż tym, którzy Cię kochają, pozostać wiernymi Twojemu Ś/więtemu Słowu w każdym czasie, abyś mógł obdarzyć nas ł/askami potrzebnymi do przetrwania w Ciele i Du/szy. -o- Amen. -o- Moja córko, zdaję sobie sprawę, że to o/rędzie może być szokiem, ale pamiętaj, że m/odlitwa i P/ieczęć B/oga Żywego – K/rucjata M/odlitwy 33 – będą chronić Moich w/yznawców. -o- Moja Reszto K/ościoła, wy, Moje dzieci, przetrwacie, chociaż to nie będzie łatwe. -o- Będziecie tyranizowani z powodu waszego wyznania c/hrześcijańskiego, lecz nigdy Mnie nie pot/ępicie ani Mnie nie odrzucicie. -o- Z tego powodu udzielę wam darów. Mój Dar P/ieczęci B/oga Żywego uczyni was niewidzialnymi dla waszych wrogów. -o- Odmawiajcie ją od teraz codziennie. Trzymajcie ją przed sobą w waszych domach i niech będzie poś/więcona przez k/siędza. -o- Rozpocznijcie wasze przygotowania już wkrótce, gdyż dzień upadku Europy nie jest odległy. -o- Wasz J/ezus -o- * Podczas gdy Maria zapisywała to o/rędzie, po stojącym przed nią obrazku z J/ezusem stoczyła się łza. -o- PS.: tekst pochodzi ze str.: ostrzezenia.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, trzeba zwolac jakis konkretny dzien, godzine i MODLIC SIE. to podziala!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEDZIELA, 13. wrzesnia, godz. 12:00 - wychodzimy na ulice, trzymamy sie za rece i modlimy sie w intencji pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy — ci pośród was, którzy bardzo cierpicie i być może utraciliście wszelką nadzieję — wiedzcie, że jesteście w Moim Sercu -o- piątek, 13 września 2013, godz. 23.15 -o- Moja wielce umiłowana córko, Moje Serce odczuwa tęsknotę za tym światem i za każdym, kto w nim mieszka; i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby was wszystkich, was – B/oże dzieci, zjednoczyć w Moim Sercu. -o- Kocham każdego mężczyznę, każdą kobietę i każde dziecko, i nie ma znaczenia, kim oni są – czy posiadają wiele władzy, czy są bogaci, czy mają wpływy, czy są pokorni, biedni czy najzwyczajniej są tylko prostymi ludźmi, prowadzącymi całkowicie normalne życie. Wy wszyscy zostaliście wybrani przez Mojego Ojca – który was stworzył – aby się narodzić. Każda dus/za żyje w jakimś celu i każdy z was jest kochanym przez B/oga dzieckiem. -o- Wy – ci pośród was, którzy bardzo cierpicie i być może utraciliście wszelką nadzieję – wiedzcie, że jesteście w Moim Sercu i że głęboko odczuwam wasz ból. Ja cierpię w was. Nigdy nie wolno wam utracić nadziei, mam bowiem przeznaczone dla was miejsce w Moim Raju. Jeżeli jednak tracicie nadzieję, to odwracacie się plecami do waszej przyszłości – przyszłości wypełnionej Moim Światłem. Przyszłość ta jest Moim Darem dla was – i wszystko w niej jest Moje. Oddalę od was wszelkie troski. Wezwijcie Mnie po prostu i powiedzcie: „J/ezu, zabierz proszę od mnie moje straszne cierpienie i mój ból i pozwól mi poczuć Twoją miłość.” A Ja natychmiast uniosę przygniatający was ciężar. -o- Jeżeli odczuwacie pustkę i jesteście przekonani, że tak naprawdę nikt was nie kocha, to musicie wiedzieć, że Jestem przy was, bo Ja zawsze was będę kochał, i jest zupełnie bez znaczenia, jak dalece zbłądziliście. Jeżeli jesteście przekonani, że nie macie po co żyć, to wiedzcie, że Mój Nowy Raj obdaruje was życiem wiecznym. Ale zanim to nastąpi, musicie przetrzymać wasze cierpienie w tym życiu. Ja jednak złagodzę wasze cierpienie, a wszystkim, co musicie zrobić, jest Mnie o to poprosić. -o- Wielu z was czuje się bezwartościowymi, niekochanymi, niespełnionymi, pozbawionymi sukcesów i nieprzynoszącymi pożytku. Czujecie się tak, ponieważ ten świat jest opętany manią sukcesu i ambicji. Wydaje się, że tylko nieliczni, że tylko elita osiągnęła te bajeczne wyżyny. Presja, z jaką światowe media czczą bogactwo i urodę, służy tylko temu, aby zniszczyć tkwiące w zwykłych ludziach poczucie wartości. Nie ma potrzeby, aby innym imponować. Ani nie ma potrzeby, ani nie warto się starać, aby Mi zaimponować waszym tak zwanym sukcesem. Pracujcie ciężko, siebie nie oszczędzając. Wykorzystujcie talenty, jakie dał wam B/óg; ale róbcie z nich pożytek, aby innym służyć lub dla ich dobra. Jednak wiedzcie: To słabi, pokorni duc/hem i ci, którzy kochają Mnie, J/ezusa C/hrystusa, prostą miłością, będą tymi, których wzniosę w Moim Królestwie do wielkiej świetności. Ci, którzy teraz cierpią, w Moim Nowym Raju cierpieć nie będą nigdy. -o- Moja obietnica, że powrócę, aby was zjednoczyć, wypełni się w czasie Mojego Drugiego Przyjścia. Wypatrujcie tego dnia z tęsknotą i radością, nie jest on bowiem daleki, i gdy nadejdzie, przyniosę wam w podarunku miłość, radość, szczęście i życie wieczne. Wytrwajcie i zbliżcie się do Mnie. Jestem przy was. Nigdy was nie opuszczę; ale wam nie wolno się ode Mnie oddzielać, albowiem, jeżeli to uczynicie, będziecie dla Mnie zgubieni. Chodźcie, połóżcie głowę na Moim Ramieniu. Pozwólcie Mi się pocieszyć. Pozwólcie, że położę koniec waszemu cierpieniu. Pozwólcie, że otrę wasze łzy. Pozwólcie, że dam wam Mój pokój. -o- Udzielam wam teraz szczególnego B/łogosławieństwa. Przyjmijcie je. Pochwyćcie Moją Dłoń, a wszystko będzie dobrze. Kocham was. -o- Wasz J/ezus -o- PS: tekst oryginalny ze str.: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa o pokój dla narodów -o- O J/ezu, przynieś mi pokój. -o- Przynieś pokój mojemu narodowi i tym wszystkim narodom, które są rozdarte na skutek wojny i podziałów. -o- Zasiej ziarno pokoju pośród tych zatwardziałych serc, które innym zadają cierpienie w imię sprawiedliwości. -o- Obdarz wszystkie dzieci B/oże Łaskami, żeby mogły zyskać pokój, tak aby miłość i zgoda mogły rozkwitać, i aby miłość do B/oga zatriumfowała nad złem, i aby dus/zom zostały zaoszczędzone demoralizujące fałszerstwa, okrucieństwa i złe ambicje. -o- Niech pokój zapanuje wśród tych, którzy swoje życie poświęcają Prawdzie Twojego Ś/więtego Słowa, a także wśród tych, którzy Cię w ogóle nie znają. -o- A/men. -o- PS.: Krucjata M/odlitwy (164) pochodzi ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był martwy przez 45 minut! Oto co powiedział o J/ezusie na forum ONZ https://www.youtube.com/watch?v=3TL6MGourEU I właśnie w ten sposób poprzez cuda przeczące medycynie sam B/óg zaprasza Cię do odpowiedzi na Jego Miłość. Nie ważne, że czujesz się słaby i grzeszny. Ważne, że Bóg Cię Kocha. A On Cię podniesie ze wszystkiego. O ile Go tylko o to poprosisz :) Czy nasz Stwórca nie jest Boski ? :) I Kochany ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze przjdz do mnie z h;;u;;jem w rece bo jestem na ciebie strasznie napalona,bede sie modlila zeby c****a;;la stala cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze przjdz do mnie z h;;u;;je;;m w rece bo jestem na ciebie strasznie napalona,bede sie modlila zeby ci p;;//a///;;la stala cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY NIEROBY!wstdzcie sie wysiadywac na Kafe i wypisywac te glupoty!wy tak jak te ksieza pedofile w zyciu nie zapracuja na siebie zeby se kupic chleba i kielbasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto was utrzymuje,kto za was placi rachunki ?nieroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. 12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. -o- 26 Biada wam, gdy wszyscy ludzie chwalić was będą. Tak samo bowiem przodkowie ich czynili fałszywym prorokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata dzisiaj o godz. 15 W każdym mieście i w każdym miejscu. O miłosierdzie Boże dla Polski i świata. W centrum na skrzyżowaniach mogą być zorganizowane grupy modlitewne do których można się dołączyć, lub modlić się tam gdzie się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
- prześladowania c/hrześcijan zostały kolejny raz przepowiedziane w jednym z ostatnich o/bjawień ze str.: a/rmiaj/ezusac/hrystusa.pl (bez ukośników) z 06.05.2015: -o- Nigdy przedtem od czasu Mojego Uk/rzyżowania, c/hrześcijaństwo nie cierpiało takiego pr/ześladowania -o- Moja szczerze umiłowana córko, w tym czasie, gdy Ś/więte Słowo B/oże jest rozrywane, Moje Łzy spływają wielkimi strugami.‬ -o- ‪Miłość do Mnie, J/ezusa C/hrystusa zanika, a du/ch Mojego K/ościoła usycha tak, że wkrótce stanie się niczym więcej jak pustynią.‬ ‪Będzie on pozbawiony życia i tylko prawdziwi wierni w Moim K/ościele będą utrzymywali stałe bicie Serca Mojej Miłości, podczas gdy wszystko inne, co go otacza, będzie usychało wraz wysysaną z niego każdą kroplą życia. -o- ‪Nigdy przedtem, od czasu Mojego Uk/rzyżowania, chrześcijaństwo nie cierpiało takiego p/rześladowania z powodu pogardy wobec Słowa B/ożego.‬ -o- ‪Wszystko, co jest uważane za święte w Królestwie Niebieskim Mojego Ojca jest dziesiątkowane przez człowieka, którego serce już nie odczuwa miłości do swojego Stwórcy, B/oga Najwyższego.‬ ‪Ci, którzy pozostają Mu wierni i którzy kochają Go i miłują, będą odczuwali Jego Ból w swoich sercach, przeszywający jak miecz, który zadaje straszliwe cierpienia, ale nie zabija.‬ ‪Ci z prawdziwą miłością do B/oga, nie będą w stanie oddzielić się od Niego, ponieważ są z Nim złączeni pępowiną, której nie da się odciąć. -o- ‪B/óg przez swoje M/iłosierdzie zniszczy swoich wrogów, którzy próbują ukraść dus/ze tych, których imiona znajdują się w K/siędze Ż/ycia.‬ ‪Mój Czas już prawie dla was nadszedł.‬ -o- ‪Nigdy nie traćcie nadziei ani nie rozpaczajcie, gdy będziecie świadkami działań Mojego wroga i szybkości z jaką jego przebiegłe i nikczemne metody działania są akceptowane przez nic nie podejrzewające dus/ze.‬ ‪Jestem przede wszystkim B/ogiem Wielkiej Cierpliwości, a Moje M/iłosierdzie zostanie obficie wylane na ludzki rodzaj pośród płomieni Mojej Miłości.‬ ‪Te płomienie wzbudzą odnowę wiary we Mnie u tych, którzy odpadli ode Mnie, jak również zniszczą szatana i każdego demona i upadłego anioła, którzy trzymają jako zakładników te dus/ze, które należą do Mnie, ale które oddzieliły się ode Mnie.‬ -o- ‪Mój Czas nadejdzie, ale najpierw świat zobaczy znaki przepowiedziane w K/siędze A/pokalipsy i K/siędze P/rawdy.‬ ‪Nie bójcie się Mnie.‬ ‪Przygotujcie się na Mnie.‬ ‪Odrzućcie fałszywe obietnice składane przez Moich wrogów.‬ ‪Zawsze pozostańcie wierni Mojemu Słowu.‬ ‪Moi wrogowie nie będą mieli udziału w Moim Królestwie.‬ ‪Moi ukochani wierni, w tym ci, którzy będą Mnie wzywali podczas Ostrzeżenia, nigdy nie umrą, ponieważ do nich należy Nowe Królestwo - Moje Królestwo - to, które zostało obiecane Mnie, M/esjaszowi, Królowi na wszystkie czasy - świat bez końca.‬ -o- ‪Dla tych, którzy reprezentują Mnie na tej ziemi, by głosić Prawdę, może to być czas zamętu, podziału, smutku i tęsknoty.‬ ‪Jednak wiedzcie o tym.‬ ‪Ja Jestem Prawdą.‬ ‪Prawda nigdy nie umiera.‬ ‪Moje Królestwo jest wieczne, a wy, Moje ukochane dzieci, należycie do Mnie.‬ ‪Przyjdźcie.‬ ‪Trzymajcie się blisko Mnie.‬ ‪Poprowadzę was do waszego prawowitego dziedzictwa.‬ ‪Ufajcie Mi.‬ ‪Posłuchajcie Mnie w tych O/rędziach - K/siędze P/rawdy.‬ ‪Jest to dar B/oga dla was, abyście nigdy nie zapomnieli Mojej Obietnicy ponownego przyjścia, by sądzić żywych - tych, którzy żyją na tej ziemi, jak i tych, którzy umarli w Mojej Ł/asce.‬ -o- ‪Pokażę teraz wszelkiego rodzaju znaki na całym świecie.‬ ‪Ci, którzy są p/obłogosławieni darem Duc/ha Ś/więtego, będą wiedzieli, że zostały one zesłane z Rozkazu Mojego ukochanego Ojca.‬ -o- ‪Idźcie w pokoju.‬ ‪Słuchajcie Mnie tylko przez te o/rędzia w obecnym czasie.‬ -o- ‪Kocham was wszystkich serdecznie i upominam się o was, bo jesteście Moi.‬ ‪Niech żaden człowiek nie próbuje ukraść Mi ani jednej dus/zy, bo będzie cierpiał wieczne męki za swoje czyny.‬ -o- ‪Wasz J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara modelko przestań piep/rzyć. Ciesz się życiem, bo nikt nie wie co będzie. Nie strasz i módl się, najlepiej w kościele. Pozdrawiam cię i nie daj się zwariować. Były już masowe samobójstwa sekt, które wierzyły w koniec świata i chciały oszczędzić sobie ... Koniec świata..., nikt nie wie kiedy się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś 🌻 - nie naciągaj proszę o/bjawień od B/ożych proroków pod jakieś sekty i masowe zabójstwa - o/bjawienia od B/ożych p/roroków się spełniają na naszych oczach: https://www.youtube.com/watch?v=sympLDc9r_k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Pr/zepowiednia, p/roroctwo abdykacji Benedykta XVI wypełniło się równy rok po zapowiedzi w O/rędziach O/strzeżenie. Co ciekawe, wydarzenie to w O/rędziach opisywane było 9 razy - pierwszy raz jeszcze w 2010 roku. Nie da się tego podważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religie są nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religie są nudne - owszem ale oprócz c/hrześcijaństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia tajemnica f*atimska ujawnia prawdę o złej s*ekcie szatana wkraczającej do W*atykanu -o- O*rędzie nr 325 z serii Os*trzeżenie -o- Otrzymano czwartek, 26 styczeń 2012, godz.21.40 -o- Moja droga, ukochana córko, nadszedł czas ujawnienia światu pełnej Prawdy o tajemnicach B*ożego Królestwa. -o- Prawda została ukryta na jakiś czas. Uznanie Mojej B*oskiej interwencji w świecie poprzez cuda, o*bjawienia i b*oskie komunikacje do wybranych d*usz, zostały spychane na bok przez Mój K*ościół przez wiele lat. -o- Dlaczego Mój K*ościół odczuwał potrzebę t*łumienia prawdy, kiedy była potrzebna, aby wzmocnić w*iarę Moich dzieci na całym świecie, jest tylko jemu wiadome. -o- Każdy prawdziwy w*izjoner, Mój i Mojej N*ajświętszej Matki, był na początku przez Mój K*ościół ignorowany i traktowany z pogardą. -o- Moja córko, nawet ostatnia t*ajemnica f*atimska nie została podana światu, ponieważ ujawniała prawdę o złej s*ekcie s*zatana wkraczającej do W*atykanu. -o- Ostatnia część t*ajemnicy nie została ujawniona w celu ochrony nikczemnej s*ekty, która od czasu O*bjawienia Mojej Matki w ś*więtym s*anktuarium w F*atimie, w wielkiej liczbie weszła do W*atykanu. -o- Moja córka Łucja została uciszona przez siły, które k*ontrolują część W*atykanu, nad którą Moi biedni, ukochani P*apieże mają niewielką władzę. -o- Zobaczcie, jak nie tylko przekręcili Prawdę Mojej Nauki, ale wprowadzili nowe metody k*atolickiego k*ultu, który obraża Mnie i Mojego P*rzedwiecznego Ojca. -o- K*ościół K*atolicki jest jedynym Prawdziwym K*ościołem i jako taki jest głównym celem szatana i jego podłej s*ekty. -o- Prawda pochodzi ode Mnie. -o- Prawda jest dla ludzkości niewygodna, ponieważ może wymagać osobistego poświęcenia. -o- Prawda powoduje w niektórych przypadkach oburzenie i w wielu przypadkach traktowana jest jako herezja. -o- Jednak tylko Prawda może wyzwolić was od kłamstw. Kłamstw, które pochodzą od s*zatana, i które tworzą ciężkie brzemię na waszej dus*zy. -o- Nadszedł czas dla Prawdy, aby została zaprezentowana w świecie, który jest pełen kłamstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd -o- Moja córko, tak wiele kłamstw przedstawionych zostało Moim dzieciom przez f*ałszywe r*eligie, f*ałszywych b*ogów, f*ałszywych pr*zywódców K*ościoła, f*ałszywych p*olitycznych pr*zywódców i o*rganizacje, jak również f*ałszywe m*edia. -o- Tak wiele p*rawdy jest ukryte. Mimo to, jeśli p*rawda o tym, co się dzieje na świecie zostałaby dziś u*jawniona, zaakceptowałoby ją bardzo niewielu ludzi. -o- To samo odnosi się do Dziesięciu Pr*zykazań Mojego Ojca. Są to zasady ustanowione przez Mojego Pr*zedwiecznego Ojca i dane Jego p*rorokowi M*ojżeszowi. -o- P*rawda nigdy nie zmienia się, nieważne jak bardzo l*udzkość próbuje ją zmienić. -o- Pr*zykazania Mojego Ojca nie są już akceptowane nawet wśród K*ościołów Chr*ześcijańskich. -o- Nie zabijaj – oznacza, że nie możecie zabijać innej ludzkiej istoty. Nie odnosi się do samoobrony, ale każdej innej sytuacji. -o- Nikt nie może usprawiedliwiać morderstwa – aborcji, egzekucji lub eutanazji. Nikt. -o- Jest to gr*zech śmiertelny i karą jest życie w p*iekle na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×