Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

halo dziewczyny ale dużo napisane przeleciałam tak trochę po stronach,to ja pisałam wczoraj ze na tamtym forum jest krag zaufania a widze ze kogos moje zdanie przeszkadza tym bardzej jeśli był to ktoś z tamtego forum,ja nie wiem co wy robicie ja nie mam czasu siedzieć na dwóch forach i jeszcze bawic się w jakies oskarżenia sory to nie dla mnie.Dobra mniejsza z tym a gościu jak to gościu był jest i będzie mam go gleboko w d/u/p/i/e. Po przeczytaniu ile wasze dzieciaczki waza to zdziwiłam się bo mi się wydaje ze mój synek taaaki duzy a jak skonczyl 3mc to wazyl6170 i dlugi 72 a urodzil się 3790 i 56dl,to chyba nie dużo przybral,na katarek i choroby nic nie poradzę bo u nas odpukać nic podobnego miejsca nie miało. Historia z plynem do garów swietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa a nie masz możliwości zapytać w tym szpitalu, gdzie urodziłaś? chodzi mi o oddział opieki nad noworodkami? wiesz, po jakims czasie te różnice wynikające z wcześniactwa przestają być widoczne ( oczywiście o ile nie ma żadnych powikłań). mojemu koledze 10 m-cy temu urodziły się trojaczki :), wcześniaki. w tej chwili chłopcy kombinują nad wstawaniem i to jest żywioł nie do opanowania, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
WOW ale się dzieje czytałam was jak kryminał :) haha Fajnie że są nowe mamy. Koala na komary ja mam takie plasterki nasączone olejkami przyklejasz do wózka albo na ubranko i komar nie siada :) Mamowa - ja też nie miałam pokarmu po cc ale przykładałam małego i ssał na sucho, miałam do krwi zjechane sutki, nabrzmiałe i obolałe. Opłacało się bo jak pokarm się pojawił to mały jadł ładnie a to że nie miałam też było ok bo nauczył się ssać butelkę . Jeżeli chodzi o podróż to my byliśmy w sierpniu jakieś 300-400km od domu mały spał pół drogi potem karmiłam na parkingu i dalej spał :)wszystko zależy czy niecko lubi jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Nela a ty się nie przejmuj tym co gościu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Nie ogarniam o co chodzilo z tym calym zamieszaniem i w sumie nie chce wiedziec... u nas chyba katar zaczyna przechodzic. Jak to mowia katar leczony trwa 7 dni, a nie leczony tydzien;-) w pt mamy jeszcze wizyte kontrolna czy wszystko ok. Jesli chodzi o ubranka to mala nosi 62-74, ale glownie 68. Nie wiem ile teraz wazy, ale urodzila sie z waga 3730, a jak miala 2,5mies wazyla 5800. Spokojnej nocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak można. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
No dziewczyny moj synek wazyl 3490kg i 54 cm a teraz ma 3 mc i 4 dni i wazy 7600 kg i jest spory ubranka nosi 74 na styk raczej juz 80 :-) no ja wlasnie boje sie dac jeszcze marcheweczke :-) a juz mnie korci nie mial kolek ale jest juz na sztucznym mleku bo niestety musialam go odstawic od piersi zdaniem lekarza .Duzo by tu pisac bo mial urodzic sie strasznie chory ale na szczescie jest zdrow.Tylu specjalistow ile z nim zjezdzilam to szok heh.Dziekuje Bogu ze jest ok .Obawiam sie ze ida mu juz zeby bo u nas kazdy w rodzinie mial je wczas . Corka miala 2 mc i 2 zeby wiec nie zdziwilabym sie gdyby i on szybko mial. A wracajac do relaksu to tez jutro jade zaliczyc paznokcie i fryzjera pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj mój synek zrehabilitowal sie za wczorajsze nocne pobudki co 2 godziny! Jak zjadl o 21 tak pięknie spal do 1 a potem do 5.20! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Limfa :)grzeczne dziecko :) one czasem tak zaskakują, cały dzień buczenia a na wieczór, jak już człowiek chce walić głową w ścianę dostaje cudny uśmiech i zapomina o wszystkim :) mój obudził się o 2, później też coś marudził, ale sam zanął a teraz sie bawi karuzelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Czesc limfa i sama sobie. Moja budzila sie w nocy 2x na jedzenie, ale za to od ok 6 bardzo sie wierci i placze przez sen, nawet oczu nie otworzyla. Cyca traktuje jak smoka. Chyba cos jej dokucza, brzuszek albo katar. Mam nadzieje, ze jak juz sie obudzi to bedzie ok. U nas chyba pogoda dzis dopisze, bo juz sloneczko swieci;-) Czas na kawe, milego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. My jak zwykle pobudka przed 6, karmienie i spaliśmy sobie do 8. Agu, a gdzie kupić takie plastry, w aptece? Synek na buzi ma aż 4 bąble od ukąszeń! Trojaczki - jestem ciekawa min rodziców jak się dowiedzieli ;) Śniła mi się babcia mojego m, muszę ją w końcu odwiedzić, bo obiecałam. Bardzo ją lubię. Jest jedną z niewielu starszych osób, które znam, a która ma zawsze dobry humor i jest uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Koala - plasterki w aptece, jest też tańsza metoda olejek do ciasta - komary go nie znoszą ale musiałabyś poczytać który zapach bo tego nie pamiętam. My wczoraj nabawiliśmy się w Krakowie znowu kaszlu i kataru . Ranu mały zjadł po czym pokaszliwał i zwymiotował na pościel na mnie i na siebie. Przebrałam go i wszystko a on zrobił taką kupę ze wyszła mu plecami i znowu mycie przebieranie i nici ze snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Koala znalazłam "Zapach wanilii skutecznie odstrasza komary. Dlatego, jeśli wybierasz się na spacer, delikatnie wetrzyj w skórę niewielką ilość olejku waniliowego (takiego do ciast) - uważaj przy tym, aby nie pobrudzić ubrania! Drażniący zapach sprawi, że komarom odechce się kosztować Twojej krwi, a Ty zaznasz spokoju spacerowania bez nieproszonych gości." oczywiście dziecka bym nie smarowała ale na peluszkę czy szmatkę jakaś i koło dzidzi położyć. tez cynamonowy olejek działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ależ mam zaległości w czytaniu. U nas nocka nie za ciekawa. Panna budziła się co dwie godziny, nawet nie wiem dlaczego, raczej nic ja nie bolało. Okropnie zimno mamy w mieszkaniu. Alicja spała w łóżku ze mną a tatuś na kanapie w salonie. Jak ją wzięłam w nocy z łóżeczka to kark i ręce miała zimne, a jeszcze dogrzewaliśmy i nam się farelka zepsuła więc dziś trzeba ją zawieść na gwarancję i kolejnego @ do wspólnoty pisać o włączenie ogrzewania. My dziś na 16 do neurologa. Wcześniej zaliczymy spacer. Co do smoczków, ja jestem w tym temacie specjalistką :) Alicja urodziła się z mega odruchem ssania. Łącznie mam w domu chyba 10 smoczków bo żaden nie pasował, różnych firm, wydałam na nie dużo za dużo, a tatuś poszedł do apteki i kupił zwykłego lateksowego Nuka za 5,80 zł którego Alicja zaczęła ssać. Smoczek jest tylko do usypiania ale nie zawsze bo teraz panna ssie kciuk. Na komary kupiłam w Rossmannie sprężynka do wózka i wg mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Redka - a masz jakieś ciepłe pajacyki z polarku np? z tego co czytałam to dziecko powinno być ciepło ubrane a nie powinno mieć za ciepło w pomieszczaniu, no ale jak kark miała zimny to faktycznie może idź do spółdzielni powiedz że masz małe dziecko. Mój mąż od maja grzeje w domu więc u mnie jest w drugą stronę :) Dziewczyny jaką macie pogodę dziś/ U mnie znowu leje zimno i ciemno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszcie z Kruszynką bo to chora osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×