Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość malinowa piwonia s
ja czuję ,że to będzie chłopiec dam mu na imię Dominik:) Ale jutro mam usg może lekarz już zobaczy płać, to 17 tydzień i liczę że będzie już coś widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Ja mam kota i psa,ale pies jest na dworze w kojcu,a kot jest taki na pół domowy;)na noc wychodzi z domu, jak się dziecko urodzi trzeba go będzie pilnowac by do wózka nie wskakiwał Malinowa piwonia mowisz dominik-jak moj maz.bardzo ładne imie:) U mnie tez 17 tc, w srode wizyta,tez bym chciala znac plec bo narazie kupuje same uniwersalne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie dołączę , termin mam na 14 kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick____________ Wiek__ ____TP_____plec/imie_ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________ 32______01.04____syn___ 3___ Lublin nana94___________ 20______01.04____xxx___ 1. Katowice Aniołkowa2013____ 26_____ 01.04_ xxx_ 2 lubuskie 79________________ 35______02.04____xxx ___ Pola88 ____________ 26______04.04____xxx___ 1 ewiczek1804_______ ______ 04.04___ xxx__ Jastrzebie lena15____________ 30______ 05.04___synuś __2_ Kraków frugo28___________ 28______ 05.04___córcia_ 1 jagamami_________ 26______ 05.04___ xxx____1 Poznań Sałatka z cz.fasolką 30______ 05.04___ xxx____1_ łódzkie Usia1993__________ 21______ 06.04___ xxx___ 1__ Gorzów WLkp narcystycznaegoistka_27____ 08.04___ xxx__ 1___ Warszawa misiabelka________ 23______ 09.04___ xxx____ 1 gałgolinka_________ 30______10.04___ xxx____ 2 retro86____________ 28_____ 11.04___ xxx____ 2 paulina00023______ 23______11.04.___ xxx___ 1 kasiasianko________ 22______11.04____xxx___ 1 łódzkie jeżynka123________ 25______15.04___ xxx___ 1__ mazowieckie ziolka79 _________ 35______15.04___ xxx___ 2 Londyn/Jastrzebie monisia647________ 29______16.04____synuś__ 1 Szczecin mami76___________ 38______18.04___ xxx____ 2 Szczecin kati34_____________ 34______20.04 ___ xxx___ 2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________ 31______20.04____xxx___ 2 Szczecin syrfi ______________ 37______20.04____xxx___ 2 Boleczka__________ 20______ 23.04____xxx___ 1 titilinkaa__________ 29______ 26.04____xxx___ 3 ma LENKA_________ 23______ 28.04____xxx___ 3 Jastrzębie i_ika_____________ 38_______05.05___ xxx___ 3 Warszawa Gość_____________24_______14.04____xxxx___1 Pawłowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
A mnie nie ma w tej tabelce:\ bylam u lekarza. Niedługo poznam plec juz sie naciesZylam tym ze mogę jest dużo:) i zaczynam dbać o formę. Mam zaświadczenie ze cwiczyc moge. Zacznę na basenik popylac i wlosy ufarbuje wreszcie. Sexy mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabelke wzięłam z pierwszej strony więć może jest zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualna tabelka jest na 32 stronie ta z pierwszej jest z dziewczynami które przeniosły się na forum zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu nazwij sie jakos, bo cie nie rozróżnimy wśród innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggiie
Chyba aktualna tabelka. Przepraszam jeśli którąś pominęłam Nick____ ___Wiek______TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___ ____32___ _1.04_____ ??? ___ 1___ Pola_88 ______26_____4.04____ ???____1 Malgosia26 ____27____ 5.04 ____? _____ 1 _ Emilia___ _____31_____6.04____Dziewczynka?? __2 ___ Czeresniara__ _27___ __8.04__ ?____ 1 Maggiie_____ __34_____9.04_____ Córka Karolina____ 1 Gabryjelka___ _31___ __20.04___ ???____ 2___ Titilinka ______29___ __25.04___ ? ______ 3 CałaWTrawie86_28_____25.04____?______2 ma LENKA_____23 _____29.04 ____?____ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przed chwilą dowiedziałam, że koleżanka "ukradła" imię. Hahaha więc uważajcie jak mówicie ciężarnej koleżance jakie imię chcecie nadać swojej pociesze. Na szczęście ja się w zupełności nie gniewam bo koleżankę bardzo lubię a dodatkowo mieszka dość daleko, a więc pewnie nasze dzieci, jeśli będę miała chłopca to będą się spotykać raz na jakiś czas. Dodatkowo jakoś mi sie miło zrobiło, że moja propozycja tak sie spodobała. Z drugiej strony nie wiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka. No to dla chłopca już jest, a dla dziewczynki? Nie wiem, no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego będziecie sie spotykać tylko jak będziesz miec chłopca? Tak wywnioskowalam z tego co napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netti79
Czesc dziewczyny. Mam 35 lat i termin.mam na 3 kwiecień. Będziemy mieli synka. Mamy juz pierwsza córcię 4 latka. Ciaza moja juz przebiega ok, ale poczatki byly ciężkie. Najpierw ogromne nudności bez wymiotów i z reguły wieczorem, ogromne zmęczenie, brak sily i energii. Potem problemy z hormonami tarczycy, które juz udało sie ustabilizować. Dzieciatko poczułam juz w 13tc. Teraz jestem w 20tc i czuje je calkiem wyraźnie. W piatek idę na polowkowe usg prenatalne z badaniem serduszka. Juz nie mogę sie doczekać. O drugie dziecko staraliśmy się 7 miesięcy. Nic synkowi jeszcze nie kupilam, jakos brak mi odwagi ale strasznie mnie kusi. Czy Wy dziewczyny, w drugiej ciąży tez macie wszystko inaczej niz w pierwszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia s
witam ja też mam prawie 35 lat a dokładnie 34, mam synka, wczoraj byłam na usg i wyszło że to równy 18 tydzień i płeć dziecka była wyraźna. oboje się z mężem bardzo ucieszyliśmy, że to syn bo chcieliśmy chłopca i udało się! Yupi! Cieszę się, zwłaszcza, że lekarz powiedział, ze z dzieckiem wszystko w porządku, teraz wypoczywam i chwalę się tym i dzielę moją radością. Zaraz po 11 listopada dzwonie i umawiam się na badania prenatalne "połówkowe". mam skierowanie na NFZ i trzeba wcześniej dzwonić. Pozdrawiam mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
A imię dla dziewczynki też juz mam, chociaż to się pewnie zmieni jeszcze ze 100 razy. A jak się czujecie? Ja właśnie zaczynam czuć się jak w ciąży, brzuch coraz większy, szybciej się męczę i humor jakoś nie dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czereśniaro, będziemy się spotykać nie tylko jak będzie chłopiec :-) mój mózg powoli przestaje pracować i piszę jak piszę ;-) A my w poniedziałek idziemy na wizytę. Dzisiaj rozpoczął się 18 tydzień, bardzo bym chciała znać płeć bo tak dla żartu nadaliśmy dziecku imię "Izydor" a chciałabym już mówić po imieniu. A historia imienia "Izydor" jest taka, że chcieliśmy obserwować miny ludzi jako reakcję na tak dziwne imię i bardzo dużo śmiechu przy tym było, bo niektórzy uwierzyli, że tak chcemy nazwać dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Doris Izydor hehe dobre:D no ale o gustach sie nie dyskutuje nawet gdybys naprawde tak dala na imie;) Dzisiaj mam wizyte o 16, troche sie denerwuje,nie licze ze poznam płec choc chciałabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Doris, nasz na razie zwie się Zdzisław :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dawno tu nie pisałam. Czekam na wyniki amniopunkcji i nie chcę Wam smęcić. Czujecie już mocne kopniaki od swoich maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_83
Sorki, pisałam jako gość. Poprzedni post jest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Emilia a czemu robilas amniopunkcje?cos bylo nie tak? Czeresniara niestety nie pomoge,nawilzenie mam dobre;) Ja juz po wizycie,tak jak przypuszczalam czekamy na synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_83
titilinkaa miałam robioną amniopunkcję, bo moja lekarka wysłała mnie profilaktycznie na test Pappa. I samo usg wyszło ok, tylko biochemia czyli wyniki z krwi wyszły kiepskie. Co w łącznej ocenie dało ryzyko 1:62, że mogę urodzić chore dziecko :( Gratuluje synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka, glowa do gory.naorawde uwazam, ze nie masz sie czym martwic.jak wyszlo usg dobrze, a pappa daje mozliwosc 1 do 65 to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ja miałam 1:5 i mala jest zdrowa. Kiedy wyniki? Jak samo badanie dałaś rade? Ja to myślałam ze zjazd zalicze...ale teraz mam większy problem. Nawrót astmy... Ale juz włączyli mi leki wiec do przodu. 3.12 mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma Lenka to strasznie duże miałaś ryzyko. Od czego to wyszło? Bo nie pamiętam czy pisałaś? Ja samo badanie przeżyłam spoko, nic mnie nie bolało. Samo wkłucie mniej niż zwykłe pobranie krwi. Lekki dyskomfort miałam jak mi ten płyn pobierali i tam w środku mi smyrał tą igłą. Dzisiaj dzwoniłam i powiedziała mi Pani, że jest już 6 próbek i są póki co prawidłowe. Ale do ostatecznego wyniku potrzeba 15. Nie wiem czy mogę być już spokojniejsza? Nie znam się za bardzo na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
NT ponad 3 i zła biochemia. Mimo ze 22 lata miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×