Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość kama9999
No rzeczywiście 2kg to mało, ale nie przejmuj się, tak ma dużo dziewczyn z tego co się naczytałam. Mi lekarz powiedział w 14tc, jak powiedziałam że przytyłam 4kg,że mam się kierować zasadą MŻ - mniej żreć!:O Więc pewnie nagle Ci przybędzie! Ja mam wizyte 4.12 i tak sie boje, ze to mała głowa!!! Fajnie gadac na forum,ale czasem jak sie naczytam, to później wszytsko do siebie biorę..a póxniej lekarz zaleca pić wino, jak widzi taką nerwice! JA raczej nie mam zachcianek na konkretne produkty, jem wszystko co mi dadzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Ja zaczynam się trochę martwić bo moja waga ani drgnie. Przed ciążą było 68 z braku apetytu spadło do 65 i tak stoi. Biorę witaminy i wyniki mam dobre. Apetyt wrócił, czasem nawet zjem coś slodkiego. Mój mąż się śmieje ze mam uraz bo szwagierka w tamtym roku 30 kg utyla i tak jej zostalo, poza tym synka urodzila 5 kg. A ja mam 160 wiec chyba bym nie dala rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDy MaMa
Hej! Trochę mnie nie było na forum. Najpierw zniechęciły mnie te wszystkie obraźliwe komentarze, a później były małe kłopoty z chłopcami ale już wszystko w porządku. Co do płci to na pewno chłopacy! Wcześniej lekarz też tak mówił ale nie był pewny. W ciąży przytyłam 5,5 kg i ledwo wchodzę po schodach, a będę jeszcze cięższa :( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Nie martwcie się dziewczyny z wagą, jak wyniki dobre to znaczy ze wszystko ok! Ja dzis na wadze mialam 55,3 więc 4,3kg więcej..Ale ja juz bym chciała wielki brzuszek!:) Długie spacery również praktykuje..:)a modlitwe to juz w ogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Kama jeszcze Ci się brzuch znudzi, ciesz się że jest jeszcze mały,potem będzie Ci we wszystkim przeszkadzał ;-) Lady mama to dużo nie przytyłaś, jak na ciążę bliźniaczą. Dziewczyny smarujecie się jakimiś kremami, balsamami itp? Ja kupiłam ten Pallmers (nie jestem pewna czy dobrze piszę, a nie chce mi się sprawdzać) co reklamują właśnie w tv i powiem wam,ze fajnie nawilża i ładnie pachnie, ale to juz co kto lubi. Napiszcie co używacie bo strasznie boje się rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Kurde nie słyszałam o tym Twoim kremie..Ja używam Eucerin-taki olejek. Babki w aptece powiedziały, że jest dobry więc zobaczymy..Smaruje nim brzuch i pośladki.Ja i tak w sumie mam rozstępy na pośladkach od lat, więc liczę że na brzuchy ich po prostu nie będzie.. Ale zobaczymy. Co do brzucha, dziś byłam u trychologa i baba na mnie wielkie oczy że ja w ciąży:O i gdzie ten brzuch mój:P btw, jeszcze 9 dni i będę znała płeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Ja smaruje brzuch oliwka od momentu zobaczenia 2 kresek na tescie W poprzedniej ciazy tez tylko oliwka i zaden rozstep sie nie pojawil,za to w 1 mialam brzuch jakby traktor przeorał,z tym ze wtedy sie niczym nie smarowalam U mnie w domu jelitowka, najpierw corka,pptem syn a w nocy ja zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
O kurcze, zapomnialam o smarowaniu brzucha:p w 1 ciaxy smarowalam i zero rozstepow itd. Ale tez niewiele przytylam woec byc moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Ja mam wizytę 1.12 i też mam nadzieję że poznam płeć, chociaż nie myślę o maleństwie inaczej niż jak o dziewczynce. Albo mam przeczucie albo jestem tak strasznie najarana na córkę, że nie dopuszczam myśli, że to drugi chłopak. Nie zrozumcie mnie źle mam cudownego syna i teraz marze o córce, jak chyba każda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Zdrowa z nóżkami rączkami serduszkiem plockami i wszystkim co należy dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama maksa, dla mnoe sa rzeczy bardziej istotne niz plec. A jezeli okaze sie, ze to chlopiec to bedziesz zawiedziona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pisze tego zlosliwie tylko znam dziewczyne co sie poplakala na usg bo okazalo sie, ze bedzie miala dziewczynke, a chciala chlopca. Nie potrafila sie przestawic cala ciaze. Wiadomo, kazdy ma preferencje ale nie ma sie co napalac. Zycze ci dziewczynki ale wez pod uwage synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Myślę, że są tu normalne kobiety i każda będzie się cieszyć z obojętnie jakiej płci. Ja tylko chce wiedzieć, żeby kupić odpowiednie kolory przy malowaniu czy ciuszkach. Imiona i tak mam wybrane dla chłopca, jak i dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale ale jakoś wszystkie jak wiedza to piszą jaka Plec to czemu mnie sie czepiasz ze sie pochwaliłam?! Serio wali mnie jakanplec byleby bylo zdrowe ale jako ze nie mam problemow z ciaza i moim sposobem nie jest modlenie sie ani nie mam co powiedziec o tym ze mam krotka szyjkę to uznałam ze napisze na temat który mnie interesuje i dotyczy. Zawsze jakas musi sie dostać? Taka natura kobiet czy powinnam zrezygnować z dzielenia sie radością z obcymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeresniara, czytaj ze zrozumieniem. Pisalam do mamy maksa, a nie do ciebie. I nie chcialam jej dosrac tylko ostrzec zeby sie za bardzo nie napalala na konkretna plec. Tobie gratuluje, ze znasz juz plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Czeresniara gratuluje corki Mamamaksa ja zgodze sie z gosciem,wez pod uwage ze moze byc synek, lepiej sie nie nastawiac,choc rozumiem twoja chęc posiadania corki, ja tez mam 1 synka akurat 2 corke udalo sie:) i jako matka rozumiem ze chcialabys tez miec core Moja kolezanka ma 3 synów,w 3 ciazy na poczatku lekarz powiedzial jej ze bedzie corka no i miala byc julia potem na pozniejszych usg okazalo sie ze bedzie syn, bardzo to przezyla i dlugo plakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama maksa co to za glupie statystyki skad je masz ze "marze o corce jak kazda kobieta"? ja mam syna 3 letniego i teraz oczekuje drugiego syna i ...odethnelam bo wcale nie marzylam o corce (uwazam ze dziewczyny maja trudniej w zyciu, latwiej jest je strzywdzic no i nie cierpie rozu) tak wiec nie uogolniaj ze KAZDA marzy o corce wydaje mi sie ze o corce marza kobiety malo dojrzale traktujace coreczke jak laleczke- sukieneczki, strojenie, spineczki, kucysie, zabawkowy sprzet agd (co by corke nauczyc oporzadzania domu i przyszlego meza- fantastyczne marzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare ludowe przyslowie mowi "Masz syna- pilnujesz syna. Masz corke-pilnujesz calej wsi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Co za poruszenie, tego się nie spodziewałam hehe... Po pierwsze napisałam "jak CHYBA każda kobieta", po drugie z syna też się będę cieszyła bo dwóm chłopakom zawsze będzie fajniej. A dziewczynkę fajnie mieć bo wiem jaki kontakt mam z mamą i sama chcę tego doświadczyć. Z innej beczki teraz, zastanawiam się nad poduszką dla ciężarnych, nad takim rogalem. Czy ma któraś z Was? Coraz ciężej mi spać, moze z tym wynalazkiem będzie wygodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Zapomniałam jeszcze...Czeresniara gratuluję zdrowej córeczki. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwoniara
Ja swojej córki nie będę uczyć usługiwać mężowi. Sorry ja jestem zdecydowanie za równouprawnieniem i tego będę uczyć swojego dziecka :), dziecko jest takie jak wychowana je rodzice. Znam chłopców bawiących sie kucykami pony a ja bylam dziewczynka ktora bawila sie samochodami i klockami lego. Żyjemy w XXI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamamaksa ja mam taka poduszke, jakaś babka dala ogloszenie ze odda za darmo to wzielam,narazie z niej nie korzystam poki co wkladam jaska miedzy nogi,ale poduszka fajna,mysle ze jak brzuch bedzie juz duzy to sie przyda,no i potem przyda sie do karmienia Co do kontaktu dziecka z matka,patrzac na mojego syna narazie-ma 9 lat-mam z nim bardzo dobry kontakt,wrecz wydaje sie byc bardziej uczuciowy niz cora,pomaga mi w domu i sam z siebie proponuje ze cos zrobi,ogolnie jest 'prostszy w obsludze"niz corka i tak bylo od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Mi taka poduszka jak na razie nie potrzebna, bo brzucha prawie nie mam:P Ale za pewne zainteresuję się nią za jakiś czas..A co o niej myśliscie? Przydaje się, czy wystarcza zwykła poduszka ? O taką chodzi, tak? http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kojec-ciazowa-gratisy-i4744736687.html Kurde, stówe kosztuje:O Btw, ja chce dwie dziewczynki i dwóch chłopców więc temat uważam za zamknięty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia s
też spodziewam się chłopca i ucieszyłam się i mąż jak lekarz powiedział że to chłopczyk. Jakoś bardziej chciałam chłopca ale z dziewczynki tez bym się cieszyła. Kocham to dziecko od początku. moja siostra też ma dwóch chłopców i tak jest nam lepiej, chocby z tego względu, że moge mieć po niej rzeczy czy możemy się wymieniać doświadczeniami jeśli chodzi o wychowanie chłopców. No i dzieci będą sie razem bawić, spędzać weekendy, wakacje. Byłam dzis na kontroli, poszłam na NFZ i lekarz zbadał mi szyjkę, jest na 5 cm i wszystko ok. Był bardzo miły, dużo czasu mi poświęcił, zrobił wymaz z pochwy, usg, zbadał tą szyjkę i to za darmo. Byłam na NFZ w tej ciąży po raz pierwszy. I bardzo miło się zaskoczyłam. Wcześniej chodziłam prywatnie i lekarz mi szyjki nawet nie zmierzył przez 20 tygodni. Tak więc prywatnie nie znaczy lepiej. Sam ten doktor na NFZ się dziwił że prywatnie a wszystkiego nie mam pobadane jak trzeba. A on miał dziś sporo pacjentek, jak zawsze, wiadomo, jednak poświęcił mi czas, uwagę, naprawdę solidnie się mną zaopiekował. Za dwa tygodnie idę na prenatalne, też mam skierowanie na NFZ, idę za darmo. Nie wiem co lekarz wypisał na skierowaniu. Chyba że wiek prawie 35 lat i że po prostu są wskazania do badań prenatalnych szczegółowych. Mąż idzie ze mną, ostatnio chce być na wszystkich wizytach, od momentu jak poszedł, a lekarz powiedział nam płeć dziecka, choć nie wiedzieliśmy, że na tej wizycie wtedy już powie, dlatego mąz powiedział, dobrze, że byłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama9999
Piwonia a jakie badania dokładnie robisz? Pappa itd? Fajnie Ci, że już znasz płeć:) Gratuluję!Rzeczywiście będziesz miała łatwiej z tymi ciuszkami i wychowaniem..choć pamiętaj, że czasem lekarz się myli i może być dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Mi w pierwszej ciąży trochę brakowało takiej poduszki, spalam ze zwykłą i wydaje mi się, że z taka specjalną jest wygodniej. Ale mam teraz trochę wydatków i wszystkie zakupy muszą być przemyślane dlatego szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×