Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
To kobiecie powinno zależeć a nie mi - inaczej nie ma sensu się starać. Zero korzyści a tylko same wysiłki? Nie ma tak łatwo. Skoro mam potem finansować taką kobietę niech chociaż pokaże że jest coś warta - no i niech wizualnie się prezentuje jak należy ( piersi biodra i tyłek jak należy a nie wyrób kobiecopodobny z cechami męskimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf78, od tych zabaw z ogórkiem totalnie już odleciałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jesteście brzydkie więc nic nie macie facetowi do zaoferowania. A z tymi tekstami o własnych facetach co się niby o was starali to już skończcie bo pewnie są tak samo atrakcyjni jak i wy czyli nie są. Nie sztuka znaleźć partnera - sztuka mieć takiego który nam odpowiada pod każdym względem. Ligą kafeterianek jest co najwyżej robotnik za najniższą krajową, na więcej drogie panie nie liczcie bo to tak samo jak wpuścić wieprza na salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty paskudny rudzielcu,z ryjem jak zaba to co spac nie mozesz skoro o 7 rano na kaffe siedzisz.No tak zadna cię nie chce ,wiec z piątkowego wieczoru nici.Cala noc sam a rano innym życie zatruwasz.I tak juz na zawsze będzie. Zapamiętaj!!!!!!!!!!!!;!!!!!!;!!!!zawsze będziesz sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mam potem finansować taką kobietę niech chociaż pokaże że jest coś warta - no i niech wizualnie się prezentuje jak należy ( piersi biodra i tyłek jak należy a nie wyrób kobiecopodobny z cechami męskimi). xxx Czyli potwierdzasz, że faceci mają skonkretyzowany typ kobiety jaki chcą mieć i że, kobieta nie powinna robić pierwszego kroku bo szansa na to, że trafi w twój gust jest mała. Zresztą te najbardziej seksowne laski są już dawno wybrane przez lepszych samców więc żadna lepsza cię podrywać nie będzie bo nie musi, one są już w związkach z lepszymi niż ty. Co najwyżej może cię podrywać pasztet ale nawet pasztetowi powinno się to odradzić. Summa summarum - kobieta nie powinna podrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiecie powinno zależeć a nie mi - inaczej nie ma sensu się starać. Zero korzyści a tylko same wysiłki? Nie ma tak łatwo. xxx gość 6:48 skoro jesteś taki bogaty i atrakcyjny to się dziwie, że żadna cię do tej pory nie podrywała i nie masz żadnej kobiety tylko siedzisz o 7 rano na kaffe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobiecie powinno zależeć a nie mi - inaczej nie ma sensu się starać. Zero korzyści a tylko same wysiłki? Nie ma tak łatwo. x A co w Tobie jest takiego, że kobiecie ma zależeć na Tobie ? Jesteś bogaczem wyglądającym jak Paul Walker :D ? No powiedz Adonisie co takiego masz kobietom do zaproponowania, że powinny sie aż zabijać o Ciebie :D Brzuch piwny, żółte żęby, przetłuszczającą się cere, pokoik u mamusi na mieszkanku i Twoją wypłatę 2500 brutto , buhahahah :D ?? :D Gdybyś był taki z******ty jak twierdzisz to już dawno miałbyś laskę, czy to poderwaną czy to sama by cię poderwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest maklerem finansowym, jeździ najnowszym lexusem, jest przystojny jak Luke Evans i dlatego siedzi o 7 rano na kaffe i płacze, żeby kobiety go zaczęło w końcu podrywać buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mam potem finansować taką kobietę niech chociaż pokaże że jest coś warta - no i niech wizualnie się prezentuje jak należy ( piersi biodra i tyłek jak należy a nie wyrób kobiecopodobny z cechami męskimi). <><><> Wstaw swoje zdjęcie "adonisie" :) Ocenimy czy miałbyś szczęście, żeby taka super laska, chociaż cie olała w przejściu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf78- swietny tekst ,ta końcówka.Ten z 7 rano to beznadziejny,bezrobotny nieudacznik życiowy.Moj facet o 7 rano to do firmy pędzi bo na 8 musi byc.Ja mam soboty wolne .Teraz jestem chora wiec jestem na kaffe ,bo mam czas i sie nudzę.A ten to co sobą reprezentuje.BARY MLECZNE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jesteście brzydkie, dobrze że są agencje bo gdyby każdy facet był skazany na smoki z kafeterii byłoby zbiorowe harakiri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jesteście brzydkie, dobrze że są agencje bo gdyby każdy facet był skazany na smoki z kafeterii byłoby zbiorowe harakiri. xxx bogaty i atrakcyjny facet nie musi chodzić do burdeli. Takiego faceta otaczają piękne i wykształcone kobiety. Jesteś zwykłym przegrańcem, który musi płacić za seks z brudną dziw/ką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest przystojny jak Luke Evans Luke Evans wygląda jak bezrobotna polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaty i atrakcyjny facet nie musi chodzić do burdeli. xxxxx nie musi ale po prostu chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,ze są agencje...ha,ha,ha.Bo tylko taka ci nie odmówi.Ale jeszcze kase musisz miec. Kazdy szanujący sie facet takimi sie brzydzi.Ale co tobie innego pozostaje. Nie masz innego wyjścia a potrzeby rosna .Wspolczuje.Zal mi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie z kafeterii nie rozumieją jednej prostej rzeczy - zanim się wezmą za podryw niech chociaż zgolą wąsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie z kafeterii nie rozumieją jednej prostej rzeczy - zanim się wezmą za podryw niech chociaż zgolą wąsy. xxx zgolimy, zgolimy :D ale jak już to zrobimy to nie będziemy podrywać Ciebie ani podobnych Tobie przegrańców tylko bogatych i przystojnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ty masz lat? Bo myślę,ze wiekowy chyba jestes juz.Niektore kobiety maja wąsy ale to te co menopauzę przechodza po 50tce,to za takimi sie oglądasz?Ale jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku xxx a kto jej ku/rw/a zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj przystojni maja duze wymagania x dlatego właśnie kobiety nigdy nie powinny podrywać. 1) przeciętnych się nie opłaca, x Jak to od razu widac ze sie platna dupodajka wypowiada. To ile musi miec zeby sie oplacalo. Od numeru liczysz czy hurtem utrzymanie i prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa kafeterianka nie jest warta złotówki. Ale nadal se wmawia że jest naj i szuka księcia gdy tymczasem on posuwa jej ładniejszą koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili1107
witam. chce wyrazić swoje zdanie odnośnie tego wątku- mi też podoba się pewien mężczyzna. znamy się od dwóch lat. współpracujemy. on potrafi mi powiedzieć komplement... czesto rozmawiamy o życiu prywatnym , co u mnie , co u niego...on zainicjował naszą współpracę- ja powidziałam mu że robię to i to a on na to- fajnie bo byłbym zainteresowany tym i tym... potrafi mi pomóc. czesto widze jak wodzi za mną wzrokiem,ale jestem zdania że kobieta nie powinna wychodzić z inicjatywą pierwsza. moze być serdeczna, dawać do zrozumienia że jest kimś zainteresowana np powiedzieć: czesto się mijamy , jeszcze raz i kawa:) , ba ja kiedyś z radości nawet rzuciłam się mu na szyję:), kiedyś przytuliłam jak miałam gorszy dzień, nie odepchnął mnie- czekał aż sama go puszczę. gdyby mnie nie lubił- pewnie odepchnąłby mnie i powiedział co ty robisz, czy ja psychiatra jestem.... ale tak nie zrobił. lubi mnie z pewnością. ale sama mam swoje zasady i nie wyjdę z inicjatywą spotkania i nie powiem zależy mi na tobie, może też boję się odrzucenia, chyba kazda się tego boi gdzieś w głebi. facet ma numer telefonu, meila- jesli chce- znajdzie ciebie, podejmie temat. nawet jesli bedzie to miała być zwykła znajomosc/ przyjazn- podejmie temat i nawiąze rozmowę. znam kobiety ktore zyskały na tym ze wyszły z inicjatywą, nawet jesli skończyło się na jednej kawie... wiec jesli chcecie próbować - droga wolna, nic nie stracicie a możecie zyskać. ale najgorsze jesli odepchnie was - wtedy bedziecie go unikać, wstydzić itd. wiec jesli to ktoś z bliskiego otoczenia np wspołpracownik , sąsiad itd to zastanówcie się i przeanalizujcie czy lepiej przemilczeć, czekac na jego ruch.... jesli macie jaja i nawet przy odrzuceniu bedziecie z nim normalnie rozmawiać jakby nie było tematu- wow, jestem pełna podziwu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa kafeterianka nie jest warta złotówki. xxx Ciebie nawet typowa kafeterianka nie chciałaby podrywać :D a co tu dopiero mówić o jakiejś lepszej lasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma rozmiar biustu do atrakcyjności kobiety? Liczy się kształt i jędrność oraz dopasowanie biustu do całokształtu sylwetki a nie rozmiar. Duży biust fajnie wygląda u kobiety o rubensowskich kształtach ale u bardzo szczupłej, filigranowej, dziewczęcej i eterycznej sprawia już wrażenie przyciężkiego, przerysowanego. Poza tym lepiej mieć małe ale fajnie ukształtowane i jędrne piersi niż wielkie obwisłe dymiona,a nie jest tajemnicą, że te większe częściej przegrywają z grawitacją. Dla większości facetów rozmiar biustu nie ma znaczenia. x Hehe, co za bzdury, widać, że facetów to ty nie znasz w ogóle. Właśnie te szczupłe, zgrabne laski z dużym biustem to ideał. Duży biust u kobiety o rubensowskich kształtach to jest beznadzieja, bo taka jest po prostu gruba. A z kolei deski to też są mega aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie te szczupłe, zgrabne laski z dużym biustem to ideał. Duży biust u kobiety o rubensowskich kształtach to jest beznadzieja, bo taka jest po prostu gruba. A z kolei deski to też są mega aseksualne. <><><> Tylko, że te chudziutkie z dużym biustem i ładną twarzą są przeznaczone dla przystojnych i bogatych :) One mają tylu adoratorów, że nie muszą podrywać. A już na pewno nie będą podrywać frajerów z żółtymi zębami zarabiających średnią krajową brutto. Prawdopodobieństwo, że taka laska zacznie podrywać takiego przeciętniaka jest mniejsze niż to, że Polska stanie się potęgą gospodarczą w 2015 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dziewczyna jest przeciętna, to podrywają ją przeciętniacy. Przystojniak nie będzie, więc normalne, że te tutaj wszystkie księżniczki wolą być podrywane, bo i tak mają mnóstwo kompleksów. Same marzą skrycie po kątach o świetnym facecie, którego znają, ale nic nie zrobią, bo nie. Ale są też sprytne laski, które chociaż przeciętne, potrafią wyrwać przystojniaka, zakręcić nim, pokazać też, że są świetnymi osobami z charakteru, no i w łóżku :) Wiele jest par, że potem się księżniczki dziwią, że facet przystojniak, a laska przeciętna, ale taka laska potrafiła powalczyć o swoje. I wiecie, że tak jest wcale nie tak rzadko. Jedna chce mieć faceta jaki jej się podoba i potrafi powalczyć o swoje, druga będzie biernie czekać, bo się boi, jest wygodnicka albo ma przerośnięte ego. Ta, która wiecznie czeka i jest przeciętna, skazana jest na podryw przeciętniaków. I z takich dwóch czy trzech, bo więcej się na pewno w ciągu wielu lat taką nie zainteresuje, wybiera jednego "z braku laku". Tak kończą mentalne księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf78 - musisz mieć straszne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale są też sprytne laski, które chociaż przeciętne, potrafią wyrwać przystojniaka, zakręcić nim, pokazać też, że są świetnymi osobami z charakteru, no i w łóżku <><><> To jest bardzo mało prawdopodobne, że taka przeciętna poderwie przystojnego. Prawdopodobieństwo, że jej się uda jest jak 1 do 100. Nawet jak jest dobra w łóżku to co jej to da jak facet od razu ją skreśli bo nie będzie mu odpowiadać z wyglądu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaf78 - musisz mieć straszne kompleksy. <><><> głodnemu chleb na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, która wiecznie czeka i jest przeciętna, skazana jest na podryw przeciętniaków. <><><> I tak jest skazana nawet jak zacznie podrywać tych lepszych bo małe szanse, że wyrwie tego, którego by chciała mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×