Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odrzuconaa

Kobieta nigdy nie powinna robić pierwszego kroku

Polecane posty

Gość gość
czyli jesteś prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.04 to bylo do 17.58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to autorka przynajmniej zna to, co chyba kazdy facet przerabia po n-razy. Miło, co? ojej, zaraz psycha padnie... jakie kruche stworzonka. a podobno to my mamy ego pod sufit... "Nie róbcie tego" "Nie warto sie osmieszac." ale jak my sie osmieszamy i robimy z siebie durni to jest ok, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,ze jest oki.Przeciez do tego jestescie stworzeni.Zeby się przed nami kobietami płaszczyć,poniżać,usługiwać nam.A niby po co ma się faceta.I jeszcze kase konkretną musi zarabiac.Jak nie to jest zerem w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, tylko że ty tutaj siedzisz, a faceci w tym czasie siedzą ze swoimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet juz spi,chrapie do tego wiec nie mogę zasnąć.I co łyso ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten palant mysli że do mnie pisze :D:D:D a ja mam go w tylku ,beznadziejny tuman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż mu co tutaj piszesz to na ulicy wylądujesz haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historię wyczyść trzęsącymi się pazurami półmózgu. Bo ci się życie zawali haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz mu co tu piszesz a na ulicy wylądujesz......Ja juz go sobie wychowałam,je mi z ręki.Kase tez zarabia i zna mój pogląd na ten temat.Dla niego to żadna nowość.On sam jest tego zdania ze facet bez kasy i pracy to dupa wołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki poziom na prawdziwego faceta za cienka jesteś musisz być z pantoflami. Spoko, można i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet tańczy jak mu zagram bo wiem jak z nim postępować.Wiem co na niego działa,na każdego jest sposób .Wy jestescie prości w obsludze.Dobre jedzenie i dobry seks i to wszystko czego wam trzeba tylko udajecie twardzieli a w środku dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy prości, tylko ty takich wybierasz bo nic więcej nie potrafisz. Ale rozumiem kobiety twojego pokroju, chcesz wygodnie żyć, musiałaś być chyba biedna wcześniej i masz ciśnienie na kasę. Masz w domu pantofla na kafe cię poniżają, a ty nic. Nie jesteś kobietą tylko marnym facecikiem, któremu można pluć w twarz, ale lubisz to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś dla mnie przeciwnikiem do dyskusji wiec sie wyloguje,szkoda czasu.A tak w ogóle u mnie w domu rodzinnym zawsze pieniądze były dlatego nie wyobrazam sobie życia bez nich.Czy to tak trudno pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,ok,ziewam..nie chce mi się tobą już bawić, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od przeciętnej kafeterianki i tak jest lepsza dziewczyna z Agencji. Bo: 1) mniej chce pieniędzy 2) kocha się pewnie 300 razy lepiej 3) no i jest 300 razy atrakcyjniejsza Ja wam dobrze radzę kafeteriańskie bazyliszki - trochę pokory i więcej samokrytyki bo z waszymi osiągami i wyglądem nie liczcie na jakąś ekstraklasę wśród facetów - no sorry - facet jak ma łożyć to wymaga. Nie macie nic do zaoferowania w zamian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam dobrze radzę kafeteriańskie bazyliszki - trochę pokory i więcej samokrytyki bo z waszymi osiągami i wyglądem nie liczcie na jakąś ekstraklasę wśród facetów - no sorry - facet jak ma łożyć to wymaga. xxxxx to jak w końcu ?? Mamy do do c****ja podrywać czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ...no i 300 razy wiecej facetom nadstawia taka z agencji ... fajnie jest w taka wejsc jak juz 10 innych przedtem sie spuscilo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam dobrze radzę kafeteriańskie bazyliszki - trochę pokory i więcej samokrytyki bo z waszymi osiągami i wyglądem nie liczcie na jakąś ekstraklasę wśród facetów - no sorry - facet jak ma łożyć to wymaga. xxx to mam do hoooja facetów podrywać czy nie ? bo z tego co napisałeś wynika, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mam do hoooja facetów podrywać czy nie ? bo z tego co napisałeś wynika, że nie. x on chce by to go i jemu podobnych przegrańców podrywać :D Tylko po co kobieta ma się wysiliać dla jakiegoś finansowego i wizualnego zera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zrobić jak jej się chce, ale atrakcyjna nie musi. Faceci sami podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteście warte nawet rosyjskiego rubla, w mojej opinii nawet ten z najniższą krajową wybrałby kurtyzanę niż frustratkę z zaburzeniami psychicznymi z kafeterii. Przynosicie wstyd wszystkim atrakcyjnym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyśliłyście sobie pseudoksiężniczki bajeczkę, że jak już macie podrywać, to tylko bogatego, widać od razu, że macie mentalność dziw ek, więc nie ma co z wami dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie jest życie z biednym bez pracy i mieszkania na garnuszku rodziców którzy tez mało zarabiają(woda z kranu i suchy chleb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wymyśliłyście sobie pseudoksiężniczki bajeczkę, że jak już macie podrywać, to tylko bogatego, widać od razu, że macie mentalność dziw ek, więc nie ma co z wami dyskutować." <><><> Oj, wam się chłopy nie dogodzi :D Kobiety nie podrywają - źle Kobiety podrywają bogatych i przystojnych, atrakcyjnych - źle To k******a kogo kobiety mają podrywać ? :D Nieudaczników za minimalną ? Przecież wiadomo, że jak ktoś już szykuje się na podryw to po to, żeby gra była warta świeczki. Facet (nawet przeciętny) jak już chce poderwać dziewczynę, to też przecież woli wysilić się na tę ładniejszą, zgrabniejszą, lepiej wykształconą itd. Nikt nie będzie podrywać przegrańców, nie łudźcie się :) Już nawet lepiej dostać kosza od bogatego niż podrywać gołodupca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, sami piszecie, że jak dziewczyna czeka tylko na tego który ją poderwie to jest skazana na byt z kimś z barku laku. Piszecie, ze tylko odważna laska może mieć faceta, który jej się naprawdę spodoba, tego lepszego. A potem piszecie, że laska, która startuje do lepszego i tak jest skazana na niepowodzenia bo ma wygórowane wymagania i "niech lepiej wsiądzie na rowerek"... WTF ? No to ja widzę, że nieudaczniki z kaffe sami sie już gubią w swoich zeznaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyśliłyście sobie pseudoksiężniczki bajeczkę, że jak już macie podrywać, to tylko bogatego, widać od razu, że macie mentalność dziw ek, więc nie ma co z wami dyskutować. x A kogo mamy podrywać ? Przeciętniaki sami uderzają ze wszystkich stron i się narzucają ...więc wysilać się dla kogoś takiego to chyba żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za czubek siedzi o 5.10 rano na kaffe.To mówi samo za siebie.)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 5.10 ale masz zrytą psyche.1)tańsza bo raz na mies.pukasz 2) lepiej daje bo ma wprawe,ilu ją miało ,pewnie z 1000,3) ładne-jak tonę pudru i krem samoopalający nalozy to moze ujdzie,w agencji mrok jest przecież.zacznij sie leczyc u psychiatry bo źle z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzę że naczelny gargamel klanu czyli sha78 wciąż nadaje bzdury niczym radio moskwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×