Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiołek_30

zrzucam 10 kg od dziś! zapraszam chętne

Polecane posty

Gość ladyofthewolves
Niekoniecznie bedziesz szybciej chudla. Jezeli podaz kcal bedzie za mala do wysilku to waga bedzie stala w miejscu. Organizm przestawi sie na magazynowanie. Zeby chudnac cwiczac to trzeba jesc;) moj maz to przerabial, malo jadl -nieprzemyslana mial diete,cwiczyl a waga stala. Jak zaczal jesc odpowiednio zbilansowane posilki i dostarczac organizmowi energii to i waga w dol ruszyla. O jednej wizyty u lekarza do drugiej(bo od lekarza sie zaczelo)schudl 10 kg,az lekarz nie mogl uwierzyc. Na pewno wiecej niz 2 miesiace przerwy nie bylo,moze nawet krocej,tylko waga wyzsza byla(dobijal setki....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatson
hm moze faktycznie te 1000 kcal to za mało, ale mysle, ze 1200-1300 bedzie juz okej ;) jesli rozbije to na 4-5 małych posiłków myśle, że dam rade. Nie jestem osobą jakąś szczególnie aktywną, większość czasu w tygodniu spedzam na uczelni siedząc na tyłku, w pracy troche sie nabiegam, ale pracuje tylko na pół etatu, także też nie jest tego dużo. A w weekendy zawsze totalne lenistwo :D teraz zaczelam chodzic na basen, ale to planuje tylko 3 razy w tygodniu. Spróbuje i bede dawac znac jak mi idzie. Chyba nie wytrzymam tak zeby ważyć sie co tydzien bo jestem za bardzo niecierpliwa, ale postaram sie chociaż tak co 3-4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze sie codziennie tak mi zostalo po dukanie x skusilam sie na zakup czystego bialka dla sportowcow za tydzien napisze jakie rezultaty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natson 1200-1300 to tez malo jakie masz mi imalne zapotrzebowanie kaloryczne? polecilabym ci nie przekraczac 1500kcal zdrowo sie odzywiac i ruch waa bedzie leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
dziewczyny jak wy wyliczacie te kalorie, ja w tym ciemna jestem. Skąd mam wiedzieć ile ma jeden pierożek z serek czy owa wyżej opisana kasza z jabłkiem i jogurtem... Ja bardziej na czuja to robie i pewnie raz przekrocze 1200 a innym razem nie...tak mi sie wydaje. I od razu mówie nie bede ważyc jedzienia! O nie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa rozne kalkulatory na necie mniej wiecej obliczam kalorie na podstawie lyzek,garsci,opak itp itd jezeli mi sie chce to uzywam wagi kuchennej jesli znam juz posilek bo czesto go robie to nie potrzebuje wagi itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej moze masz ryz bialy ok 1/3 woreczka jedno srednie jablko i jogurt (jest to przyklad wiec nie czepiac sie o detale prosze) 100g czyli jeden woreczek ma ok 330kcal wiec 1/3 bedzie miec 110kcal srednie jablko ma ok 140-180 gram mniej wiecej 70-90 kcal jogurt natualny 0% grecki 170 gram ok 125kcal i wartosc kcal obliczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
izulek za dużo zachodu:) ja poprostu jem mniej i staram się mniej kalorycznie. zastepuje białe pieczywo ciemnym, ziemniaki- kaszą, smażone-pieczonym lub gotowanym i zdecydowanie mniej słodyczy i fast foodów(staram się eliminować do zera). To powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kalkulatora na stronie internetowej wynika, że: Pdstawowe tempo metabolizmu - BMR = 1493.98 kcal Aby schudnąć o 2 kg tygodniowo potrzebujesz dziennie: -145.78 kcal rozłożone na: kcal gramy Węglowodany (55%) -80.18 -20.05 Białka (15%) -21.87 -5.47 Tłuszcze (30%) -43.74 -4.86 korzystałam z tego kalkulatora zapotrzebowania http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html Czyli wynika z tego, że zeby chudnąć o te 2 kg tygodniowo musze jeść 1300 kcal przy lekkiej aktywności fizycznej ( zaznaczyłam 1-3 razy w tygodniu ćwiczenia). Zastosuje sie do tego i mam nadzieje, że w przyszłą środe bede mogła pochwalić się spadkiem wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
izulek nie mam konkretnej diety mż poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a możecie polecić jakieś dobre wyszczuplające/ujędrniające balsamy do ciała? któraś próbowała? takie rzeczy w ogole działają? oczywiście nie chodzi mi o to, że posmaruje sie balsamem a centymetry same bedą leciały, bardziej zależy mi na wspomaganiu kuracji odchudzającej ;) bede wdzięczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natson ja stosuje extreme slime 3d z evelinu, perfecta mama na rozstepy i ujedrniajace skore po porodzie i z sorayi silnie ujedrniajace mleczko +30 do tego z bielendy i eveline balsamy ujedrniajace/liftingujace piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
U mnie pod gorke... przyjechala tesciowa i gotuje, piecze. Kopytka i drozdzowy byl wczoraj i zjadlam... Poza tym caly tydzien jem zdrowo i zero slodyczy. Teraz mam jeszcze okres ale jak sie skonczy dokladam cwiczenia i basenik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 997
Fiołek , ja korzystam z takiej stronki IleWazy.pl , tam wpisujesz produkt i wyskakuje Ci gramatura , kaloryczność , zawartość białka , tłuszczu , węgli i błonnika Mój mąż wyliczył mi moje zapotrzebowanie na 1200 kcal i wygląda to tak : 30 % białka to jest :360kcal 90 g 50 % węgli to jest : 600 kcal 150g 20 % tłuszczu to jest 240 kcal -26 g moja aktywność fizyczna jest oceniana jako średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzis mam zly dzien, wszystko mnie kusi, denerwuje sie siedzac w tramwaju i widzac mega chuda laske, ktora (jak przypuszczam na sniadanie bo bylo to po 9 rano) wcina kanapki z mcdonalds! I od razu jej zazdroszcze, ze ona tak moze a ja nie, ze ona tak je i jest taka chuda, mysle sobie, ze ja nigdy taka nie bede a jak bede to do konca zycia bede musiala przestrzegac diety zeby nie przytyc.. Tak wiem, wiem przesadzam, ale czasem przychodzi taki kryzys, ze we wszystko sie watpi i ma sie ochote na zakazane rzeczy.. Postaram sie przetrwac ten dzien, zaplanowalam sobie juz posilki i mam nadzieje, ze uda mi sie tego trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
dziewczyny ja mam sklep z kosmetykami profesjonalnymi, i od jakiegos czasu smaruję się kosmetykami z bielendy ale PROFESJONALNEJ (tej dla gabinetów kosmetycznych) i powiem wam, ze skóra wyglada o niebo lepiej. Są to balsamy, koncentraty i serum. Polecam wersję arbuza i czekolady. Pięnie pachną i naprawdę skóra wyglada lepiej, znacznie zmieniejszył mi sie celulit. Stosuje tez serum i krem ujedrniający na biust i uważam, że jest bardziej napięty. A jak już wam tak polecam to nade wszystko polecam maski do włosów 10 w 1 z firmy Revlon!!!! Poczytajcie a jak chcecie kupić to za 2 dni bede wystawiać akcję na allegro i sobie kupcie ode mnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek88 ja pare postow wyzej wrzucilam link do kalkulatora zapotrzebowania kalorycznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
zeby nie było wypowiadam się w tym temacie bo naatson pytała czy cos stosujemy na ciało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natson pytalam z ciekawosci :) ja znam swoje zaptrzebowanie kaloryczne :-) ja niestety nie mam systematycznosci do kremow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
naatson każdy z nas ma cieższy dzień. Ale pomyśl, że jak nie dasz się złamać pokusom, jutro będzie nowy dzień i bedziesz mieć satysfakcję, że się trzymasz, że na wadzę coś mniej, że czujesz się lżejsza i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina 997
ja też nie mam systematyczności niestety co do balsamów .... nie wiem jak mi to wyliczył , ale zajmuje się tym zawodowo więc na pewno dobrze ;) nie pokrywa się to na pewno z kalkulatorami w sieci bo są ogólnikowe a to trzeba zrobić precyzyjnie z tego co wiem bierze pod uwagę wzrost , wagę , poziom tkanki tłuszczowej i poziom zaawansowania w treningu i długość oraz intensywność treningu aerobowego nic więcej nie wiem jak to się liczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chciała bym się do was dołączyć Muszę schudnąć 10kg tyle przytyłam przez ostatnie 4miesiące. Stres dużo obowiązków podjadanie na wieczór i ani się obejrzałam a znajomi zaczynali pytać czy jestem w ciąży:( a nie jestem po prostu przytyłam. Duuuużo przytyłam. Jestem załamana. Ale zmotywowana muszę schudnąć. Mam 159cm a waże 65kg. Od dzisiaj start diety muszę wrócić do starej wagi. Zadowoli mnie chociażby 58kg. Pomożecie? Widze że wy zaczełyście już 9dni temu jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja od kilku dni postanowilam sie regularnie odzywiac, nie jem słodyczy, pije duzo wody i herbat w tym zielona robie jakies cwiczonka na pupe i na brzuch... Dzis mialam straszny kryzys i juz myslałam ze skocze do sklepu po jakis batonik ale powstrzymalam sie i jestem z siebie mega dumna. Mam takie pytanie po jakim czasie moj organizm powinien sie przyzwyczaic do regularnego jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
witam nowe! miło, że jesteście:) astra własnie mi uświadomiłaś, że to już 9 dni.Ja się nie waże, bo przy ćwiczeniach to nie ma sensu. Wiem, że waga mogła się zatrzymać ale podam wam efekty w cm za kilka dni ( o ile będa). Czuję, że jeansy wchodzą lżej i to mnie cieszy. Meentosik- ja myślę, że nie ma ustalonego terminu z każdym dniem będzie lepiej- zobaczysz! Z jakiej wagi startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
67kg przy wzroscie 162cm, jestem ta waga zalamana po prostu, a najgorsze jest to ze taka wage osiagnelam po 3 miesiacach mieszkania z chlopakiem ktory jest strasznym slodyczozerca wazacym zaledwie 62kg przy 176cm. I tak kazdego wieczorka mowi Kochanie a mamy cos slodkiego w poleczce? O zgrozo... I jeszcze totalnie nie rozumie po co ja sie tak katuje jak dla niego dobrze wygladam.. masakra... Beznadziejne jest to ze ciagle jestem glodna mimo tego ze w miare racjonalnie sie odzywiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
Aha! Zapomniałabym podać wam super przepisik na obiad fit, który dziś stworzyłam na bazie kaszy jaglanej. Pierś z kurczaka pokroiłam w mała kostkę i usmażyłam na 1 łyżce oliwy z oliwek. Dodałam do tego pokrojone w paski pieczarki i kolejno mrożony szpinak. Wczesniej jeszcze pol cebuli i ząbek czosnku. Wszystko doprawic wedle uznania. Połaczyc z ugotowana kasza jaglana i wymieszać. Bardzo smaczne! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×