Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiołek_30

zrzucam 10 kg od dziś! zapraszam chętne

Polecane posty

Dziewczyny a jak w końcu jest z tymi waflami ryżowymi mozna je jesc czy lepiej nie? Tak tez się zastanawiam czy robicie sobie jakies przekaski? Jezeli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waże się codziennie niestety.... jakieś takie przyzwyczajenie kiedyś byłam na Dukanie schudłam wtedy w 2miesiące 10kg oczywiście połowa wróciła ale i tak byłam zadowolona z tym że potem przemiana materi etc. na tej diecie ucierpiały. Ja jestem młodą małżonką (4mies.)po ślubie i tak od czasu ślubu waga skoczyła późne obiady bo dopiero o 18 potem jeszcze jakaś przekąską i kg wzrosły. W pracy nie zawsze mam czas zjeść wracam przed 18 i zaczyna się jedzenie muszę zmienić ten nowy nałóg żywieniowy wyeliminować późne jedzenie itd. Przygotowywać dwa posiłki jeden dla siebie jeden dla męża? nie wiem nie mam pojęcia jak ale muszę schudnąć. Motywacja jest a to już podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie maci dziewczyny jakieś dobre rady na dobrą przemianę materii na diecie? Ja ogólnie mam z tym duży problem i stąd tez ciężko gubić mi kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie.chętnie dołącze do Was.29 lat i 8kg do zrzutu.2 dzień diety za mną.niestety narazie ćwiczyc nie mogę ale przy połtorarocznym dziecku mam dość sporo ruchu.piszcie dziewczyny jakies fajne przepisy.pozdrawiam.justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na lepszą przemiane materi polecam chili w proszku.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.jutro podrzuce przepis do mojej ulubionej zupy z chilli.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzień czas zacząć. Zaraz ruszam do pracy rano tylko kawka i w drogę. Dzisiaj zamierzam zrobić sobie dzień głodówki. Tylko jakiś kefir jogurcik i płatki fitness. Od czasu do czasu głodówka nie zaszkodzi a może efekty diety jakieś na wadze się pokażą:) Czekam na przepis zupy z chili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Ja tez sie biore za siebie, koniec tego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astra nie ma dobrych rad na materie :-) poprostu zdrowo sie odzywiaj, jedz posilki co 3h, pierwszy posilek do godz od pobudki, przedewszystkim oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
astra nie polecam płatków fintess, maja bardzo dużo cukru. Kup sobie lepiej otręby granulowane np sliwkowe do kefiru. Jako przekąskę polecam nerkowce, oczywiscie nie duzo, powiedzmy mała garść, do kefiru mozesz sobie wrzucić troszke żurawiny też. Z przemianą materii jest u mnie różnie. Ale po 9 dniach zdrowszego żywienia jest lepiej. Częsciej jestem w kibelku niz kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justymania
Witam, ja juz po śniadaniu. Kromka chleba pro body, jajko z szynką na połowie łyżeczki oliwy z oliwek, herbata z imbirem.moj przepis na zupe z chilli.na małej łyżce masła(moze być oliwa z oliwek ale masło daje lepszy smak)podsmazamy pokrojony w plasterki czosnek ja 3 ząbki.cukinie bez obierania kroimy w kostke i wrzucamy do czosnku, dolewamy bulionu ale nie duzo, dorzucamy pomidory, mysle ze jeden wiekszy wystarczy. I przyprawiamy pieprzem czarnym ziolowym papryką słodką i sproszkowana chilli, ja daje 1/4 łyżeczki. Na koniec natka pietruszki, dużo. Gotujemy to ogólnie jakies 10minut zeby cukinia byla aldente.rozgrzewa, ma niewiele kalorii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justymania
Na obiad przygotowalam wczoraj wieczorem na dzisiaj kasze gryczaną pól woreczka, niecale 100gr piersi z kurczaka w sosie grzybowym, pół łyżki mąki i łyżka jogurtu naturalnego, i natka pietruszki duzzzzoooo.nie mam pomyslu na drugie śniadania i podwieczorki, co wy jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatson
ja na 2 śniadanie często jadam owoce albo warzywa, często jest to jabłko albo 2 marchewki, na podwieczorek serek wiejski albo jakiś koktajl. No i dziś się ważyłam, znów troche ubyło, dziś jest już 64,8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
właśnie się dowiedziałam, że nie mam z kim dziecka zostawić, by móc iść na siłownie. No nic poszperam w necie i może chodakowską zrobie albo poćwiczę z mel b:) na obiad zrobiłam sobie sałatkę. Brokół, jajko, pomidor polane sosem czosnkowym na bazie jogurtu greckiego. Pyszne! Wiecie, ze moje dziecko wcina ze mną te wszyskie zdrowe rzeczy typu kasze, brokuły, tuńczyki itp. Aż uwierzyć nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatson
Fiołek, podoba mi sie ta Twoja salatka, jutro tez sobie taka zrobie ;) jesli macie jeszcze jakies fajne przepisy na obiad czy kolacje to byloby fajnie jakbysmy sie nimi dzielily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolek u mnie moj tez wcina wszystko dietetyczne tylko ze bardziej kaloryczne hehehe ja waze 68 a on 57 czasem sie smiejemy ze powinnismy sie wagami zamienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justymania
hejka.3ci dzien za mną. śniadanie: -kromka chleba pro body -małe jajko z plastrem szynki z indyka smażone na łyzeczce oliwy z oliwek. 2 śn: pół szkl bobofruta obiad: -poł woreczka kaszy gryczanej -sos grzybowy okolo 100gr piersi z kurczaka(poł łyżki mąki,łyżka jogurtu).kapusta kiszona prawie szklanka podwieczorek: -pół małego banana,kawa z odrobiną mleka kolacja: -kromka pro body,sałata plaster szynki z indyka,4plastry ogórka,kiełki 5 oliwek,pół kubeczka serka wiejskiego lekkiego.2 pomidorki koktajlowe. a na jutro piecze się filet z dorsza i chyba będzie z pieczonym ziemniakiem,do tego surówka z pekińskiej marchewki jablka i jogurtu.a jak u Was dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie dzis na sniadanko byla jajecznice bez tluszczu z 2jaj plus kromka chleba z ziarnami 2sn. kromka pelnoziarnistego z poledwica z indyka i salata plus jablko obiad: risotto z kurczakiem i warzywami kolacja: shake bialkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astra23
Zły dzień... mąż-wiadomo młode małżeństwo docieramy się... a może to już kryzys? Ale nie o tym chciałam... dziś głodówka... może i temu jestem zła bo jak polak głodny to zły prawda? ale dałam radę teraz tylko kąpiel i do spania. Dzisiaj w sumie poza dużą ilością płynów to tylko kefir zjadłam. Od jutra zdrowe odżywianie 5małych posiłków.... bardzo małych.... Dobranoc. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justymania
Hejka.ja po śniadaniu. Kawa z mlekiem kromka pro body z plasterkiem sera zoltego(a wlasciwie plastereczkiem, bo to ser mierzwiony więc cieniutki),pół łyżeczki dżemu trusk niskosl. na obiad przygotowalam juz filet z dorsza z piekarnika średni ziemniak tez z piekarnika, i surowka z pekinskiej z jablkiem marchewka i 2 lyzki jogurtu.a wy jakie plany żywieniowe na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadaniu, byl jogurt naturalny z orzechami, suszona zurawina i platkami migdalow. Na obiad planuje jakas lekka zupe krem, musze tylko wybrac jakis przepis z internetu. Wczoraj wieczorem bardzo nagrzeszylam , dzis mam wyrzuty sumienia, ale nie poddaje sie i walcze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na sniadanie dwie parowki z fileta z indyka na 2sn. kromka pelnoziarnistego z turkiem figura i ogorkiem plus jablko na obiad duszona wolowinka z warzywami na kolacje shake bialkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
hejka!! jupi! kupiłam sobie dziś czapkę, śmiało mogę powiedzieć, że przez 10 lat nie chodziłam w żadnej. Dzi sobota, zamiast odpoczywać ja w pracy za pracownicę dziś. Ale mam necik i Was wiec podczytuję między klientami:) Właśnie zamówiłyśmy sobie z koleżanką obok z butiku sushi z łososiem grilowanym. Zaparzyłam zieloną herbatkę na rozgrzanie bo mega zimno u mnie dziś. miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość fiołek_30
Eryk bo my odchudzamy się z głową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a rozwazalyscie kiedys glodowke oczyszczajaca? Ale taka wiecie, z glowa, z ktorej pozniej odpowiednio dlugo sie wychodzi pijac najpierw soki warzywne rozcienczane z woda, pozniej soki warzywne i owocowe, pozniej dopiero doklada sie owoce i warzywa a na koniec stopniowo, w malych ilosciach inne pokarmy. Ja wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic sobie takiej 10 dniowej glodowki, w moim organizmie nazbieralo sie na pewno bardzo duzo toksyn przez lata niezdrowego odzywiania, a i waga fajnie spada ;) czytalam tez ze poprawia sie cera, wlosy i paznokcie, to wlasnie przez to oczyszczenie z toksyn. Mam silna motywacje, chce sprobowac, mysle, ze dojrzalam juz do tteg zeby zrobic to z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×