Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

obca baba uderzyla mojego syna w kolejce sklepowej

Polecane posty

Gość gość
daga_jaga: jest istotna roznica miedzy wypadkiem (te sie zdarzaja) a umyslnym dzialaniem. Nie chodzi o skutek, chodzi o zasady, a te 7 latek powinien znac. Matka tej dziewczynki zareagowala prawidlowo, przeprosila, pomogla usunac skutki; a wyobraz sobie ze nic by nie powiedziala albo zwyzywala cie ze gdzie lazisz i nie patrzysz; albo gdybys w tych zakupach miala drogie szklo, ktore by sie stluklo a matka odmowila oddania ci kasy? Autorka odpowiada za swoje dziecko i powinna je uczyc gdzie sa granice. Nie ruszamy rzeczy innych, nie niszczymy czegos nawet jak jest "niczyje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od tego się zaczyna posłuchaj się kobieto! ta dziewczynka która się zagapiła i przeprosiła na pewno zostanie nastolatką wsadzającą kosę pod żebra :o nadawałabyś się na oficera NKWD jak większość tu. Widać czasy się zmieniają - ludzie nie :o Ty nigdy niczego nie zbroiłaś jako dziecko? nie zepsułaś? nie pomyliłaś się? Wątpię i co wyrosłaś na bandziora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ale ta dziewczynka też powinna wiedzieć jak zachowywać się i poruszać się na rowerze wśród ludzi, więc to jest taka sama sytuacja :) Ja rozumiem, że tak duże dzieko jak tamten chłopak też powinien to wiedzieć ale bez przesady żeby go tu wyzywać od bachorów rozwydrzonych siakich i owakich jaka to kultura? Ja piję tylko do tych komentarzy nie do takich zwykłych rozważań. Ponadto uważam, że chłopak mógł się zamyślić no dzieci takie są. Nie interesuje mnie w tym momencie sytuacja: mama i dziecko kontra oburzona pani. Ja odniosłam się do tych agresywnych, wulgarnych wypowiedzi w topiku :) tylko o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,25 ale dadze chodzi o komentarze kaferianek nie o incydent konkretnie, przynajmniej tak wnioskuje z jej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynek nie brakuje
od tego się zaczyna trala la dziś Bardziej się wystraszyłam czy jej się nic nie stało, bo obie się przewróciłyśmy, wypadła mi reklamówka z zakupami i rozdarła się. xxx Jak ci nastolatka wsadzi kose pod żebro i zabierze portfel też będziesz się martwić, czy w środku nie było za mało? ŁO MATKO! jak dziecko ci stłucze szklankę niechcący to wsadzisz je do poprawczaka tak na wszelki wypadek aby na seryjnego morderce i ćpuna nie wyrosło? hahaha plebiscyt na kretynke roku kafe włąśnie wygrałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym widziec dagę jak orła wywinęła:D a tak swoją drogą daga,gdybyś nie zdążyła włożyc dziecka do wózka i przewróciłabyś się razem z nim to też byłabyś taka wyrozumiała dla tej małej i matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Chłopca , niemogla zareagować . Bo poprostu tego niewidziala . Proste , porównywanie 6 letniego dziecka na rowerze , do nastoletniej dziewczyny z kosa .. Bravo , tyle fantazji to nawet ja niemam , bravo . To już nie SS, ale poradnia prychiatryczna . Kobieto jesteś niebezpieczna , takie osoby jak ty morduja dzieci bo , jej coś powiedziało ( anioł , diabeł , drzewo ) ze to dziecko to diabeł i jak dorośnie to będzie coś złego robić .to schizofrenia . Dwa lata temu , dwie ulice od nas tak się stało , matka jedno dziecko 5 lat 40 razy nożem dzgnela , drugiemu 3 latkowi prawie głowę nożem obcinała . To one były złe , jej cos mowilo ze one beda diablem .sąsiedzi po policję dzwonili , ze takiego " krzyku " dzieci jeszcze nie słyszeli , dzieci po calym mieszkaniu uciekaly , a ona je dobijala .i ten starszy krzyczał , nie mamo , nie . Sąsiedzi próbowali wejść do mieszkania nie dali rady. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum kafeterii to jednak dziwne miejsce. Kobiety drą koty między sobą bo dziecko skubnęło liścia kalafiora, według was to dziecko zostanie w przyszłości kryminalistą, sadystą, mordercą, pedofilem, zoofilem bo dobrało się do kalafiora obcej kobiety. Najlepsze jest jednak to, że wy jedna z drugą żądacie kultury od matek z dziećmi, a same wyzywacie wszystkich od bachorów, kretynek, idiotek itp. Ot taka Wasza kultura jest. Najpierw upewnijcie się, że same jesteście idealne, a później oceniajcie innych. Śmierdzi tu na kilometr sfrustrowanymi babami bez własnego życia. Patologia w pełnej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ta co mówi o nastolatce wbijającej kose pod żebra nie pisze,że chodzi konkretnie o tą małą na rowerku tylko o jakąkolwiek nastolatkę.Czytajcie dokładnie,bo wy już sobie wymyśliłyście,ze dziewczynka z rowerka będzie wbijać nóż w żebra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt obcy nie ma prawa uderzyć dziecka, za coś takiego można nawet mieć sprawę. Jeśli dziecko wyrządziło szkodę to interweniuje się u jego rodziców, a nie dziecko bije! Gdyby ktoś moje dziecko uderzył sprawa skończyłaby się na policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to sa odpowiednie paragrafy. I wyluzujcie troche , jesli dzis bilecie dziecko za oskubany liść kalafiora jutro zapewne dostanie za to ze krzywo spojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale wyraźnie zaznaczyła, że od tego się zaczyna więc nie gadaj debilizmów, porównała te dwie skrajności nie widzisz tego? Przecież wyraźnie przesądziła los tej małej skoro ją powiązała z kosą tak? to ty nie rozumiesz i nie widzisz tego chorego wyolbrzymienia? Następna świrka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia baba :( Powinna matke pacnąć w łeb gazetą, zeby sie ocknęła i nie gadała z męzem tylko dziecka pilnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj gdy wracalam z synem ze szkoly szla przedl przed nami chlopiec z jego klasy ze swoja mama najpierw zaczal cos krzyczec do niej,potem strasznie fakowal,a na koniec zaczal ja normalnie lac,kopal,walil w nia piesciami,a ona tylko nie rob tak,niegdzieczny chlopiec itp.A z jaka nienawiscia on to robil ja i moj syn bylismy w szoku,a chce zaznaczyc ze to 6 letnie dziecko bylo,rodzina angielska(mieszkam w Anglii) Mowie Wam az chcialam cos powiedziec,ale nie wiedzialam czy powinnam sie wtracac skoro matka nie reagowala tak jak trzeba.Tak sobie mysle, skoro on juz ja tak obklada i ma za nic to co bedzie za pare lat gdy wejdzie w okres dojrzewania. Wiem ze tak troche nie na temat watku,ale ja do tyej pory o tym zajsciu mysle jak mozna na to pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.50 nie umiesz czytać? baba jasno napisała, że od tego się zaczyna czyli każde dziecko które coś zbroi jest zuuuuueeeeem wcielonym :o fajne uogólnienie. Połączyła ze sobą tak abstrakcyjne sytuacje że nie wiem kogo mi bardziej żal jej, że jest histeryczką czy ciebie, ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak Ta od kosy to jakaś chora histeryczka i słusznie tu ktoś pisze, ze pewnie za zbitą przypadkowo szklankę wsadzi swoje dziecko do poprawczaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Histeryczka czy nie, jeśli bezstresowo wychowujesz dzieci to często prowadzi to do takich patologii. Nie zawsze, ale często. Dzieci tłuką rodziców, nie szanują ich, potem zaczynają sobie pozwalac wobec starszych i obcych ludzi. Czy kiedyś było tyle agresji i napaści w szkołach i na ulicach, tyle zbrodni i wykroczeń popełnianych przez dzieci i nastolatków? nie - bo dzieci się wychowywało i znały zasady, a nie hodowało i bało się im granice wyznaczać. Ale każdy kręci bat na własny tyłek - daga zamiast zwrócić uwage matce dziewczynki i samej dziewczynki myśli serduszkiem a nie głową, i jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ma wypadek na rowerku przez roztargnienie do tego o czym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu dwie piekielności: 1) Twój własny syn, to nie 4 czy 5 latek, ale 7-latek i powinien wiedzieć, że takich rzeczy się nie robi po prostu, powinien mieć spokojne do główki różne zasady, bo wątpię czy Ty też byś chciała, żeby jakiś dzieciak grzebał Ci chociażby w torebce czy dotykał Twoich zakupów... 2) Kobieta widocznie nie wytrzymała, lub nie lubi dzieci, ale to nie jest powód, żeby uderzyć dziecko - o ile to prawda, bo tego nie widziałaś, może syn zmyśla?:) w końcu to ten wiek, dzieci lubią bajdurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry spokojne= wpojone miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie miałam potrzeby umoralniać kobiety ani jej dziecka skoro przeprosiły, a mama odchodząc zaczęła małą pouczać i dobrze, że nie bezpośrednio przy mnie. Serio histeryzujecie takie jakieś przewrażliwione mamuśki jesteście ostatnio. "Przeprosiły ale i tak powinnaś daga zwrócić uwagę - jakby nie wiedziały, że źle się stało, a wiedziały, bo przepraszały no kobito!!! :P i co by to dało? czasu nie cofnę przecież w niczym mi to nie naprawi szkody, a jak przeprosiły po co im miałam ględzić wytłumacz mi? No ale dla niektórych grunt to zatryumfować nad nieudolną matką i rozwydrzonym bachorem - bo każda matka poza mną jest be, a wszystkie dzieci poza moim to bachory :o nie, dzięki mam wyższe aspiracje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga skąd ty bierzesz te przemyślenia sama bym tego nie ubrała w słowa ale normalnie się podpisuję zz głowy mi to wyjęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radek Sikorski też p******i głupoty i przeprasza i wszystko jest OK. Norma, Daga, norma. Opowiedz nam może jeszcze o tych wyższych aspiracjach - Radek też je zawsze miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga jaga a ja pójdę dalej te histeryczne baby mają jeden cel w życiu za wszelką cenę kłócić się i ścigać która lepsza w byciu upierdliwym moralistki się znalazły haha dobre! :( aferę o gó/wno robią byle się coś działo takie tłumoki bo sensu większego w tym nie ma. Na prawdę nie widzicie jakie jesteście durne w tych wywodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto chodziło mi o to, że w przeciwieństwie do niektórych dopuszczam do siebie myśl, że takie drobne wypadki się zdarzają i nie ma o co drzeć kotów jak ktoś przeprasza! Wolałam się skupić na ładnej pogodzie wtedy niż na udowodnieniu jaka jestem mądra wspaniała, a jaka tamta głupia :o nie lubię tak się wyżywać na kimś, za takie bzdety skoro mnie przeprosił. Co z was za ludzie? Bez kija nie podchodź :o Dla mnie wyższe aspiracje nad robieniem afery o nic to jest relaks w parku ale ty tego nie rozumiesz, bo tacy ludzie jak ty mają radochę jak ktoś niechcący ich np potrąci, bo mogą delektować się wypluciem focha i wtedy czują spełnienie. Gdyby było inaczej to nie pisałabyś w ten sposób zrzędo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga ma racje co jest slusznego w tym ze kogos pojedziesz za drobnostke za którą cie na dodatek wczesniej przeprosil przeciez wie, ze zrobił zle więc afera jest chyba zbedna pustaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak one czekają na takie sytuejszyns żeby tylko pokazać że są ważne i się wyżyć a w chałpie to na paluszkch chodzą i gazetę w pysku swym panom podają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga one się nie delektuja one celebrują takie pierdy jak biskup mszę w katedrze :D mają w głowie fanfary i werble po czym biorą oddech i jadą z koksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachory trzeba karac sromotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie rozumiem o co robić szum :D a najlepsze jest że teraz robią szum, że daga nie zrobiła szumu paranoja hahahaha klasa i kobiecość widzę kwitnią :D Fakt jakby nie przeprosiła i udawała że sie nic nie stało to można by coś powiedzieć ale bez przesady kurki, bez przesady i sio na grzędę :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×