Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Tak dzięki dziewczyny,wszystko ok.Ryzyko niewydolność lozyska przed 33tc niskie,mały wazy 551 g, wymiary ok tylko kość udowa krotka ale lekarz nic nie mowil.Przepływy ok,a maluszek bardzo *****iwy tylko go niezbyt czuje.Jestem spokojniejsza,a i pytałam o możliwość cesarki to mówią ze mogę ale odradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mamazuzy a nie mowilam:) bardzo sie ciesze :) moze w końcu sie uspokoisz:) mania moze to faktycznie jakiś skrzep ja tez tak ostatnio mialam :) justyska moze ci się udalo? Choć ja tez tak mam przed okresem później ten śluz zamienia sie w rozciagliwy i jest okres:( ja dzis 13dpo... I czekam do niedzieli:) jeśli jakims cudem @ nie przyjdzie to i tak poczekam z testowaniem bo boje sie jednej krechy:( dzis tez brzucho boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudownie że wszystko ok Mamo Zuzy. Duży ten Twój chłopak ;-) dlaczego odradzają cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Bo to jednak ingerencja w organizm,zwiększone ryzyko komplikacji,i bardziej chodzi im o zatory,zakrzepy itd,dłuższe dochodzenie do siebie i trzeba uważać na ranę.Mówiła ze gdyby zbyt długo trwało to mogą pomóc,dać coś na przyspieszenie ale jesli się zdecyduje na cc to też zrobią. No chłopczyk taki o bo waga troszkę poniżej 50 centyla ale grunt ze rośnie i mimo tej krótkiej kości udowej termin się nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dzięki dziewczyny za uspokojenie :) a dzisiaj się dowiedziałam że moja koleżanka z pracy jest w 7tyg ciąży normalnie tak jej zazdroszczę. Ale wyściskalam ją brzuch wymacałam może tym razem mi się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Julia zobaczymy,nie wiem co robić i na co się zdecydować.Mam jeszcze czas do namysłu.Boje się ze naturalny będzie długo trwał ale boję się też tej "rekonwalescencji " po cesarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
A nie mowilam Mamozuzy ze ok bedzie i bedzie :) ja tez juz po wizycie ale niestety jeszcze tydzien musze pochodzic bo malemu sie nie spieszy za bardzo do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Mamazuzy to super ze wszystko dobrze;-) teraz napewno jestes spokojniejsza. No u mnie dzis cos brzuszek zaczyna bokec i jutro @ powinna przyjsc wiec cos czuje ze nic w tym cyklu sie nie udalo...zostak mi jeszcze jeden i jak nie to na stymulacje ....;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mamo Zuzy:a nie mowilam :)super ze wszystko dobrze. Ja mam wizyte o 18.30 ale pewnie wejde z opoznieniem bo zawsze tak.jest i tez sie stresuje czy wszystko z malenstwem dobrze. Poki co ide spac musze odespac przygotowania do lekcji. Juz jestem po i dostalam z niej minus 5 takze jak na pierwsza lekcje w liceum i to jeszcze o filozofii jest ok :)szkoda tylko ze jutro mam zjazd to nie odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
przynadzieji napewno będzie wszystko ok :) zobaczysz. Justinka wiem jak to jest czekać na dwie kreski ale zobaczysz że w końcu ci się uda. Znajoma z pracy starała się ponad rok o maluszka i teraz jest w 7 tyg ciąży :) sypią się ciążę u mnie w pracy więc liczę że teraz i mnie to dopadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Przy nadziei daj znac co i jak po wizycie ale bedzie ok na pewno :) pociesz sie ze jeszce tylko jutro zjazd i wolne do srody :) to moze wtedy odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wkurza ta kafe na telefonie! Korzystam z wifi i wszystkie strony wchodzą tylko kafe nie. Po wyłączeniu wifi po kilku próbach udaje mi się wejść. Wczoraj napisałam bardzo długi post do Was i przy pisaniu ostatniego zdania mnie wyrzuciło. Tak się wkurzyłam że już nie próbowałam nawet tu wejść. MamaZuzy super! Nadzieja Blanki czyli jeszcze tydzień w dwupaku :) Przy nadziei napisz jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei daj znać po wizycie U Ciebie tez będzie ok. Ja dziś wzięłam ciuszki od koleżanki. W zamian kupiłam jej małemu spioszki i gryzaczek.Trochę się boje ze za wcześnie a z drugiej strony jak mam czekać nie wiadomo na co to mogę się nie wyrobić później. Coś Kociara się nie odzywa. Mucha a Ty kiedy masz wizytę? NadziejaBlanki chodź dużo w miarę możliwości to może coś się ruszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
o rany dopiero Was znalazłam! Jeszcze nic nie przeczytałam mam nadzieję, że nie zapomnieliście o mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mlib ja nie zapomniałam.Czytaj,nadganiaj i pisz co u Ciebie ;) Przy nadziei czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mlib napisalam ci email:) co tam u ciebie ? U mnie niestety zaraz okres:( dzis z ciekawości zmierzylam tempke i jest taka jak zawsze przed @... Niska;( bo nie wiem czy przeczytalas ale w tym cyklu odpuscilam mierzenie tempki itp.... Ale niestety nic to nie dalo:( chcialabym juz dostać choć to trochę wcześniej niż miala przyjsc... Parę dni temu tez sobie zmierzylam i mialam tak jak zawsze w lutealnej 36.8 a dzis 36.5 trochę przykro ale w sumie prawie w ogóle nie byli starań wiec czego sie spodziewac.... teraz czekam i będziemy sie starac bardzo :) i wtedy w sumie termin na poród lepszy bo na sierpień wiec mozna jeszcze wakacje zahaczyć;) wiec aż tak sie nie zalamuje choć przykro jest:) ale pisz co u ciebie"???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy widzę ze dzis humorek bardziej dopisuje:) uspokoilas sie po usg nie? Super:) ja czekam na okres:( mlib wyslalam ci email jak dziewczyny zalozyly nowy wątek ale moze cos pomyslila i nie doszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua dziś był dobry humor i znowu się psuje bo mały ma chyba lenia i tylko laskocze zamiast pokopac.Juz nie wiem co z nim ale chyba przez 30h nic się nie zmieniło w kwestii przeplywow. A ty się jeszcze nie dołuj póki @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Juz po. Mia godzinne opoznienie. Maluszkowi bije serduszko, nie wiem jak, bo nie powiedzial ale bije i mowil lekarz ze jest wszystko dobrze. Ogolnie jestem dzis troche rozczarowana bo maluszek prawie w ogole sie nie ruszal pewnie spal, w dodatku plecami do nas wiec nawet nie dalo sie go zmierzyc. A i maz tak mnie wku***a ze masakra. No i schudlam 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
I płci tez wam nie powiedział?Nie martw się,faceci mają to do siebie że potrafią okropnie w****ic. Ja na wieczór jakąś chandre zlapalam.Najchętniej poszła bym już spać ale "obiad" robie i mała musze wykąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Ja ledwo stoje na nogach nie nam juz sil na gotowanie na jutro obiadu a jade na uczelnie i wiem, ze moj maz woli pojsc do warsztatu z ojxem niz ugotowac zebym ja miala jak wroce. Mam odstawic luteine ale bohe sie tak radykalnie, wole stopniowo. No nie powiedzial bo tak byl dzidzius ulozony ze niewiele dalo sie zobaczyc. Ale slyszalam serduszko wiec jest ok. Tylko nie podal ile tych uderzen a ja nie zapytalam, nie wiem tez czy prawidlowo urosl bo sie nie dalo zmierzyc i taka du*a zbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
A następna wizyta kiedy?Mi też nie mówił ile uderzen,w ogóle to wczoraj pierwszy raz słyszałam na usg i to musiałam się upomnieć.Powiedział ze jest ok i tyle. To zamów sobie jutro jakiś obiad sama i tyle.Za mną chodzi pizza od dłuższego czasu ale nie przywioza mi jednej a dwóch sama nie zjem bo nie mam z kim.Mąż codziennie pracuje+ popołudnia i weekendy u tego kolegi robi,teraz szykuje mu się następna dodatkową robota a salonu u nas nie ma komu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Ja wlasnie dostalam brazowa wysdzieline wiec witaj @....;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka nie załamuj się zobaczysz że w końcu się uda :) ją też ciągle czekam tej ciąży. A dzisiaj tak mnie gardło boli i pieczę akurat na długi weekend się rozchoruje:( a mieliśmy mężem zrobić sobie kolację we dwoje :P nie wiem czy będę w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hey dziewczyny weszlam tu przez przypadek i moze zostane:-) mam na imie zuza i jestem w 2 ciazy, jestem w 6 tyg :-) moge sie dolaczyc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mama na kafe pewnie że możesz :) im nas więcej tym nam będzie raźniej :D i gratuluje drugiego maluszka :) i nawet nie wiesz ile bym dała żeby też już być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
U nas synus planowany a ten dzidzius to malzenska wpadka hehe ale ciesze sie choc duzo uwagi malemu musze poswiecic bo ma 13 mies dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropnie boli mnie brzuch;( wzielam nospe max ale jestem pewna ze dostane dzis @..... Ale z wami dziewczyny jestem w stanie starac sie nadal;) i wiem ze w końcu sie uda:) mama na kafe: witamy :* widzisz bo jak sie nie planuje to sie ma:) w dwie pierwsze ciaze zaszlam mega wpadka a teraz ponad rok starań i nic;( ale w końcu sie uda:) a tak w ogóle gratuluje i powiem ci latwo ci teraz pewnie nie będzie ja tez zaszlam szybko w druga ciaze bo jakoś 9m-cy po pierwszej cesarce i mimo brania tabletek wpadlam:) a ze coreczka mama byla to sie nie dalo wytlumaczyc ze mama nie moze nosic na rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska ściskam cię i przytulam:) ale w końcu i nam sie uda i będziemy we trzy w dwupaku:) Mania , justyska i ja a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×