Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

No i dostalam @.... przykro trochę ale moze na swieta grudniowe będę miala prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
maumuanew przykro mi ale masz rację nam też się musi kiedyś udać :) też bym chciała taki prezent od mikołaja :P ha ha muamua masz dwójkę napewno wspaniałych dzieci już kiedyś ci się udało więc teraz napewno też :) i tak sobie myślę że ci troche ich zazdroszczę :P ja nie mam żadnego dziecka nie wiem jak to być mama wydaje mi się że jak bym miała jedno dziecko to teraz łatwiej było by mi to znieść... Ale Naszczęście mam wsparcie w mężu w przyjaciółkach No i w was ;) i troche lżej znoszę te nie udane próby więc jak mówi moja koleżanka: głowa do góry majtki w dół :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania poprawilas mi humor:) uda nam sie na pewno:) i ty zostaniesz mamusia:) Mania a ty robisz testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Oj dziewczyny przykro mi.Juz myślałam że we trzy wam się uda i będziecie mieć ten sam termin ;) no ale cóż. Muamua przylozcie się lepiej,zamiast 1 to 2 razy ;) A ty coś mówiłaś o badaniach?Kiedy ewentualnie planujesz robić? Nie wiem czy Wam mówiłam jak moja szwagierka miała problemy z zajściem w ciąże i wysłali ich do kliniki leczenia niepłodności,nie zdążyli bo "ze strachu" zaciazyli.Niestety okazało się puste jajo plodowe ale ważne dla nich było to ze w ogóle coś się zadzialo. Pogoda u nas okropna,ja miałam straszny sen i mam nadzieje ze się nie spełni aż w taki sposób.Niestety albo i stety nie wiem jak się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy ja tak sie zastanawiałam czy np. Nie lepiej żebym robila testy owu i wtedy np. przez 5 dni rano i wieczorem ;););) teraz mój m pije dużo wody bo wcześniej prawie nic nie pil;) ja tez i bierze selen i cynk:) ale tak wlasnie sie zastanawiam czy nie sprobowac 2xdziennie bo moze plemniczki nie wytrzymują:) albo chociaz codziennie przez dwa tygodnie;););) a badania nie wiem... W tym roku nie a później sie zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua 2 razy dziennie to za dużo wg mnie,ogólnie wszędzie mówią ze co 2-3 dzień.Bo plemniki muszą mieć czas na regenerację.Hmmm no nie wiem,najlepiej co 2 dzień,bo znowu jak zaplanujesz za często i nie uda wam się zrealizować planu bo zmęczenie czy inne sprawy wezmą górę to znowu będziesz zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi :) wiadomo:) jak my sobie cos zaplanujemy to po prostu będziemy padać codziennie na pysk;) ale tak pomyslalam ze jak zauważę śluz plodny to mozemy wtedy dzialac codziennie;) no i zastanawiam sie czy nie robić teraz testów owu.... Bo mierzyć tempki mi sie trochę nie chce bo wszystko moze na nią wplynac a ja chcialabym sobie czasem Np. Pol piwa wypić;););) ale nie wiem wlasnie czy w ogóle testować...... Chcialabym mieć oryginalny prezent pod choinkę ale ja wiem...... Doradź mamazuzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Od razu mówię że 2 razy dziennie to za dużo.Najbezpieczniej mi się wydaje co 2 dzień ale to już Wasza decyzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamua cieszę się że w jakiś sposób ci troche poprawiła humor :) nie robię testów owu nie mierze tempi i staram się już nawet szyjki nie sprawdzać :P dzisiaj zaczynam brać clo w środę na monitoring No i zobaczymy co z tego wyjdzie :) a jeśli chodzi o starania to ją od jakiegoś czasu staram się nie mieć takiego parcia :D i starać się o maluszka nie na siłę może to coś pomoże chociaż ciężko tak czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania no wlasnie wiem ze ciezko tak wylaczyc myslenie..... :) mamazuzy nie no nie mowie juz o dwukrotnych staraniach w ten sam dzien;);) mowie o raz dziennie po zauważeniu śluzu plodnego;) wiesz ale z tych testów owu chyba tez zrezygnuje bo to tylko nakreca nie??? Sama nie wiem doradźcie mi jak zwykle:) a poza tym ja teraz pije duuzo wody bo to poprawia śluz i te testy moglyby byc zafalszowane;) ty mamazuzy masz fajnie:) raz pyk i juz z brzuchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musze sie wziąć za dietę ... Moze nie radykalna ale w tym roku przytulam okolo 10kg... No moze w półtorej roku.... :( może moja dieta tez ma zly wplyw;( ale teraz będę trochę uwazala na to co jem:) przynajmniej do swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mamo Zuzy wizyte mam 12.12 takze prawie 5 tygodni od wczorajszej :( nie wiem jak tyle wytrzymam ale bede musiala. Przykro mi dziewczyny ze dostalyscie okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Hej dziewczynki dawno juz do was nie zagladałam. Mnie rozlozylo chorubsko strasznie gardlo mnie boli zatkany nos naszczescie nie mam temperatury. I w poniedzialek ide na pierwsze usg :) wkoncu zobacze maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dowiedziałam się w maju, że jestem w ciąży. czekam na styczeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei to będziemy znowu się razem stresować bo ja mam 11.12 heh :) ale całe szczęście ze czuje juz małego jak stoję nawet czy chodzę.Czasem tak mocno pyknie ze boli ale lubię ten ból. Malutka martwilam się o Ciebie bo tyle się nie odzywałem.A jak brzuszek?Widoczny juz? Mlib wpadła na chwile i cisza co u niej :/ pisz proszę :) Muamua ja nie wiem czy dieta ma wpływ bo nigdy dobrze się nie odzywialam,dopiero teraz zaczęłam bardziej normalnie jeść i więcej owoców. Ja musiałam kupić krem do brodawek i sutkow bo strasznie mnie pieką i kupiłam specjalny dla karmiących,mam nadzieję że coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Mama zuzy jakos tak ostatnio czasu brak. Cos tam juz widac przytylam prawie 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Napewno wam sie uda ze mna bylo tak ze niezachodzilam a jak dalam sobie na jakis czas spokoj to bach i mam synusia dlatego wrzucic na luz i powoddzenia:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No ja mam @ kochana. Dzis wrocilismy bo bylismy w Kazimierzu troche poszalelismy taki wypad w sumie dwudniowy ale zawsze cos...do tego dowiedzialam się,ze siostra mojego meza jest w ciazy po raz drugi...i to koniec 2 mc i przyznam szczerze poczulam troche zazdrosci... nie wien...zostal mi jesze ten cykl a jaj nie to stymulacja...;-/ zaczynam miec watpliwoscu....albo poprostu mam dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
MamoZuzy musiałam poczytać a poza tym w weekend staram się nie korzystać z neta. Kochana doskonale rozumiem Twoje obawy ale ja jestem pewna, że tym razem będzie wszystko dobrze. Najważniejsze, że badania wychodzą dobrze i że widziałaś swoje maleństwo jak szaleje :) Twoje tygodnie dla mnie lecą jak szalone. Muamuanew, Mania , justyska na pewno wam się niedługo uda trzymam mocno kciukasy! Mi się wydaje, że w płodniaki można i każdego dnia, my praktykowaliśmy taką metodę i się udało! muamuanew a sprawdzałaś TSH? bo teraz na początku ciąży robiłam wyniki i wyszło mi 3,49 i możliwe, że powodem mojego poronienia była właśnie wysoki poziom TSH (a podobno ciężko zaciążyć powyżej 2 ..) . Teraz na razie biorę leki na tarczycę ale niestety jeszcze nie dopasowaliśmy odpowiedniej dawki bo zamiast spadać mi rośnie. A u mnie ogólnie ok, jestem w 12 tygodniu mdłości już mam sporadyczne a jak były to przeważnie wieczorne. U nas szalała ospa więc zaszczepiłam dziewczynki bo ja nie przechodziłam ale zrobiłam dla pewności przeciwciała i okazało się, że jednak miałam. Przynajmniej jedno zmartwienie mniej :). No i oczywiście mam już meeeega stresa czy wszystko dobrze z moim maleństwem wizytę mam za tydzień 17.11 i wtedy się wszystko wyjaśni a później już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mlib na pewno wszystko bedzie dobrze z dzidzia, widzisz, juz 12 tc...ja dzis pobieralam krew i babka rozwalila mi zyle, boli jak diabli, jest mega guzek a poten bedzie siniak na pol reki. I mam okropny dzien od samego rana. I sie chyba w koncu wyprowadze z tego domu, wtedy tesciowa bedzie mogla sobie bez skrepowania grzebac u nas gorze i karmic swojego synka. Ja pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mial byc w koncu wolny weekend wspolnie spedzony z mezem a tu wszyscy, cala rodzina nagle go potrzebuja, moj maz tego nie rozumie, twierdzi ze to jest przeciez jego rodzina...tzn ze ja nie jestem jego rodzina bo zawsze jestem na ostatni plan spychana. Dzis jego matka znow przyszla sobie pogrzebac na gorze, meza nie bylo ale zamykal dom, wiec tesciowa widoxznie stwierdzila, ze mnie tez nie ma.. maz ma jej niby cos powiedziec, tyle ze sie jej boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei wiem mniej więcej co czujesz.U mnie problemem nie jest rodzina a kumple.Tłumaczenie bo z ludźmi trzeba żyć.Mnie to dobija. Mlib fajnie ze się układa wszystko o jest dobrze,tak widziałam malucha,jak się rusza ale ledwo go czuje.Dobrze ze mam ten detektor to sobie podsluchuje i wiem mniej więcej gdzie się układa.Od 2 dni chyba siedzi pod łożyskiem i dlatego go mniej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nadzieji ja zawsze mam problem przy pobieraniu krwi bo "nie mam zyl" ;) i zawsze wychodze z siniakiem:) a co ta tesciowa twoja wymyśla znowu..?:( a masz w ogóle mozliwosc wyprowadzki? ... Trochę tak beznadzieja ze z ta tesciowa nie da rady sie inaczej dogadać... Normalnie tesciowa jak z kawalu albo gorzej:) u mnie dzis 3dc i niwa nadzieja choć boje sie ja mieć.. mlib zobaczysz wszystki będzie dobrze:) a widzialam na twoim wykresie ze trochę starań bylo:) ja sie ciągle zastanawiam czy robić testy owu czy nie lub czy mierzyć tempke.... Bo u nas jest tak ze chcemy codziennie sie starac a z racji tego ze ciągle remonty itp ti padamy na pysk wtedy co trzeba dzialac;) a jeśli chodzi o moje tsh to spada i teraz mam 2.3 a mialam 2.7 ale endokrynolog mówi ze to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No moge wyprowadzic sie do mamy, 130km od miejsca gdzie teraz mieszkam. Ale wiem ze mazza mna nie pojdzie bo tu ma prace i splacamy kredyt. Takze mamusia bedzie szczesliwa jak bedzie miala tu synka dla siebie ibedzie mogla mu wreszcie skarpetki prac.a co do staranek Muamua to moze dwa dni i jeden przerwy? Ale codzienny seks w dni plodne nie oslabia plemnikow :) przy pierwszej ciazy a raczej przy staraniach o pierwsza ciaze tak sie "staralismy" :p i od razu zaskoczylo. Mamo Zuzy no widzisz wizyta w podobnym czasie, a ja zdalam sobie sprawe ze to az 5tygodni od wczesniejszej wizyty nie wiem czy tyle wytrzymam :( a tak na marginesie, malujecie pazurki w ciazy? Ja bym pomalowala ale boje sie ze to zaszkodzi malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei a warto się wyprowadzić?Coś to zmieni?Ty nie będziesz się denerwować ale czy to pomoże twojemu małżeństwu? Tak to jest aż 5 tygodni i jak mi powiedział to się przeraziłam ze tak długo i mogę nie wytrzymać.W ten piątek mam położna ale u niej raczej nic konkretnego się nie dowiem oprócz tego że być może sprawdzi serduszko ale to to sama mogę sprawdzić. Mały jak miał lenia tak dalej ma,cos czuje od czasu do czasu ale nic szczególnego. Brakuje mi mocnych kopniakow i skaczącego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Ale moze moj slubny zrozumie cos... a kiedy mozna poczuc pierwsze ruchy? Bo ja juz wchodze w ten etap, na ktorym jeszcze nie bylam i wszystko jest dla mnie nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Różnie.Zależy od wielu czynników ale ja zawsze ok 20 tc zaczynałam czuć konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No to jeszcze troche sobie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyska ściskam:* przy nadzieji nie wiem co ci poradzić ;( ale trzymam kciuki żeby sie cos zmienilo w końcu na lepsze:) mamazuzy chcialabys byc kopana 24h na dobę?;) będziesz kopnięta:) ja myślę ze teraz spróbujemy codziennie w dni plodne:) chyba ze znowu remont nas wykończy ale warto popracować nad prezentem choinkowym;) zawsze to mega oszczędność bo nie trzeba nic kupowac ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×