Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
No zapewne ma wpływ,genetyka jak najbardziej.Ja się urodziłam maleńka,2100g ważyłam i moja mała tez mała ale jednak pół kg więcej ważyła i krótsza cm była.ja miałam 49cm a ona 48.Ciekawe jak ten maluch będzie,może w tatusia się wda bo kto to widział chłopczyka kruszynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka urodziła 18 lat temu właśnie taką Kruszynkę płci męskiej. Dziś ta 'kruszynka' ma prawie 1.90m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
No to nieźle ale ja nie wyobrażam sobie kolejnej kruszynki.Chciałabym poczuć ze mam go w rękach,co prawda koleżanka urodziła synka 3,6kg i jakiś krótki był,może też z 48cm miał to powinien się chociaż wydawać ciężki a tu nic.Jakbym piórko na rękach miała. Tak czy inaczej miał kolo 2tyg a ja bałam się go wziąć na ręce.Sobie planuje kupić rożek dla maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Tak mamo zuzy to ja pisalam:) No szybko zleci tylko ze ja mam w czwartek dopiero po 20 wizyte to jeszcze musze czwartek przemeczyc. A ja myslalam ze jak moj wazy juz okolo 3300 to bedzie wielki a tu sie dowiaduje ze nie koniecznie ale nie wazne byle zdrowy i szybko bo juz po malu sie nie moge doczekac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
NadziejaBlanki takie malutkie dzieci w moim odczuciu są leciutkie ale np 3kg ziemniaków juz jest ciężkie hehe ;) No to ja mam wizytę wcześniej na szczęście choć wolałabym jeszcze wcześniej z rana ale niestety mój lekarz przyjmuje dopiero od 13. Mały znowu gdzieś się schowal szalony,nie chce pokopac matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Ja czuje że dostane okres :( i już mam doła przedokresowego ;) ja mam tak zawsze :) no cóż jak dostane to se popłacze i tyle... i będziom działać dalej :) w sumie w tym cyklu starań prawie w ogóle więc na co tu liczyć :( Mania zatestowałaś? Justynka a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Ja tez czekam z niecierpliwoscia na testowanie Justynki i Manii :) odezwijcie sie :) ja wczoraj przesiedzialam caly dzien nad tworzenuem lekcji dla licealistow a i ta nie skonczylam, czas mnie goni a checi brak :( Wzielismy dzis od pacjenki mojego meza fotelik samochodowy, bo likwiduje wszystkie rzeczy po dziecku, tylko kilka razy go uzyli, jest w naprawde dobrym stanie no i lozeczko, co prawda mam dostac od siostry, tylko potrzebujemy dwoch, jedno tu gdzie mieszkamy a drugie do mojego rodzinnego domu wiec bedzi idealnie. Wiwm ze to szybko i sama jestem sceptycznie nastawiona do takich wczesnych wyprawek ale moj maz sie uparl. Ide chyba spac, lekcja poczeka..a w piatek wizyta...ciekawe czy w 16tc moze piznac plec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei można poznać płeć w 16 ale w zależności od sprzętu,oka lekarza i ułożenia dzidzi ;) ja mam w czwartek i juz nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No nasz dzidzius to taka mala wierc***eta wiec watpie ze sie odpowiednio ulozy :p sprzet jest bardzo dobry a i lekarz chyba ma dobre oko...zobaczymy, najwazniejsze, zeby zylo i prawidlowo sie rozwijalo, plec jest malo istotna choc fajnie by bylo wiedziec. Ja mam ogromnego siniaka na brzuchu przez zle zaaplikowany zastrzyk, ciekawe czy zejdzie do piatku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
I myslimy sie umowic na przyszly miesiac na usg 4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Przy nadzieji życzę żeby wszytsko było ok. A mnie brzuch zaś boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Ja bym chciała zrobić usg 3/4d ale tutaj ceny mnie przerażają chyba że lekarz przełączy mi na chwile bo koleżance tak zrobili. A mi lekarz w pl mówił ze jak *****iwe to dziewczynka a spokojny chłopczyk.I by się zgadzało u mnie,u koleżanki tez bo jej tutaj mówili że ma spokojne dziecko i pewnie to chłopczyk i się okazało ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Mamo Zuzy no to faktycznie ciekawa teoria :)ja jeszcze nawet nie wiem ile u naszego lekarza bedzie kosztowac takie badanie, zapytamy w piatek, ale takie usg 4d trwa chyba dluzej, nie? Prenatalnych chyba nie bedziemy robic bo moj maz niechetny a i kasy za bardzo nie mamy :(a lekarz mi nie wypisze skierowania bo sie jego zdaniem na nfz nie kwalifikuje... Muamua a moze tym razem w koncu nie przyjdzie, kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
przy nadzieji ja mam termin na niedziele... ale możę przyjść wcześniej ... brzuch mnie boli już od paru dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No to jeszcze troszke, na test zdecydowanie za wczesnie...ale zleci czas, zobaczysz...a jak nie to zrob bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara25
Przy nadziei ty już 16 tydzień??? Kiedy to zlecialo.... To tylko moja ciaza tak się wlecze, 19 dziś zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Kociara napewno? Ja wczoraj zaczęłam 19ty tydzień a Ty masz starszą ciąże. Przy nadziei u mnie w 17tc zobaczył i było bardzo wyraźnie widać więc powinien zobaczyć a co do prenatalnych to mi mój dr porobił wszystkie pomiary. Stwierdziłam że jak u niego wyjdzie coś nie tak to dopiero pójdę robić te dodatkowo płatne... My usg 3/4D będziemy robić w 24tc bo podobno w okolicy 25tc najlepiej widać dziecko. Mnie to będzie 200zł kosztować ale już chyba z płytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Czekam też na wyniki testowania także piszcie dziewczyny szybko :) Muamua a może ten ból to nie na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
U mnie dziś niby 11dpo. Ale wole widok czerwonki niż jednej kreski więc nie testuje :) A usg 3d polecam :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
dziewczyny ją testowałam dzisiaj i jedna kreska. Do tego miałam plamke krwi później a teraz tak mnie brzuch okropnie boli jak nigdy aż mi się na wymioty zbiera. Niech ta @ już przyjdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Kociara nie tylko Twoja ciąża się wlecze,moja tez.Chciałabym mieć już 40tc a nie początek 24.Wg usg dziś mam pełny 23,mały len dzisiaj mało się rusza a ja znowu mam nawalone myśli w głowie. Przy nadziei myślę że lekarz na standardowej wizycie może zrobić wszystkie pomiary i sprawdzić czy wszystkie narządy są ok bo jak czytam ze dziewczyny dodatkowo płacą za usg polowkowe u innych lekarzy to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mania to moze i lepiej bo mozesz szybciutko sie zacząć starac:) ja w sumie chyba czekam juz na @ bo mam gorąca sosie;);) a to oznacza jedno u mnie :):):):) trudno następny cykl nie odpuszczę mojemu M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Kociara pełny 23 i zaczynam juz albo dopiero 24 czyli dziś jest 23+0 a jutro będzie +1 czyli nowy tydzień. Ja liczę tak. Muamua co to efekt "gorącej sisi"? Mój mały len juz mnie doprowadza do zawału powoli.To chyba nie jest normalne że jednego dnia kopie mocno,następnego słabiej a jeszcze kolejnego praktycznie w ogóle nie czuć.Sama nie wiem ale musze wytrzymać do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.. No ja dziś 19+0 czyli jutro zaczynam 20 tak? Ja dziś też cala w nerwach bo nie czuje maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy i kociara dzisiaj taki dzien śpiący ze pewnie wasze dzieciaczki śpią;) będzie ok :) efekt gorącej sisi nie jestem w stanie wyjaśnić:) po prostu czuje gorace jajniki i reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
tak efekt gorącej sisi też to mam :P No teraz będziemy się starać i w 5dc mam zacząć brać clo przez 5 dni No i monitoring oj lali byłby prezent na święta jakby się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×