Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dostawy to masakra 15 boksow o 3.30 dwie dziewczyny i chlopak ktoremu trzeba jeszcze pomoc mozna sie zaakac po takiej nocce asystentka przychodzi na rano nawet nie pomoze bo ma swoje sprawy mozna ja wtwdy rozszarpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski do kiedy jest ta teraźniejsza promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej. Promocję mamy do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak usunąc swojego maila z forum? Niestety dałam ,,chce Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie na podany adres e-mail" i mi przychodzą jak sie tego pozbyc. Zarzuca mi cała skrzynke poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie jutro wypłata????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:45 Promo -40% jest zawsze w maju i listopadzie. Kiedy dokładnie(w jakich dniach) to nie wiem, ale musisz poczekać do listopada. Czasami zamiast "-40%" jest "kup 1+1 gratis". Promocja jest na kolorówkę. W maju i listopadzie jest dużo dni wolnych od pracy (1 i 3 maj, zieloneświątki, święto zmarłych, niepodległości) i dlatego naziści organizują promocje w te właśnie miesiące żeby przyciągnąć klientów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha.. Ciekawa jestem jak będzie ze mną. Wracam z macierzyńskiego, i też nie wyraziłam zgody na nocki, wkoncu mogę, to czemu z tego nie skorzystać. Zobaczymy jak długo popracuje, umowa tez mi się kończy za parę miesięcy. Dam znać czy mi przedłuża, czy znajdą jakiś haczyk na pozbycie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno znajda mnie sie pozbyli bo odpowiedzialam JEDNYM slowem ochroniarzowi na pytanie, ale tak premii nie dostalam, mnie zwolnili zatrudnili nowa ktora tez szybko premii nie dostanie bo prawdopodobnie zaraz ja zwolnia haha, porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest u Was dziewczyny jeżeli chodzi o to, że coś np.źle zrobicie na sklepie np. zły layout zrobicie, nie wyłożycie reklamówek i takie tam drobne rzeczy. CZY DOSTAJECIE ZA TO NOTATKI SŁUŻBOWE???!!! Bo u mnie są za to, że np. że nie dołożyłam dziury (jednej) albo ktoś nie pozmywał talerzy po 3 dniach żarcia przez innych. Dla mnie to jest chore, żeby za drobne rzeczy ciągle karać i karać . Rozumiem, że któraś np. nie proponuje SOK czy jest chamska dla klienta. Ale nasz ks ma frajde jak wypisze 3 dziennie a sama tak na marginesie też robi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie jak to jest. Zanim jeszcze weszła ta premia za dynamikę obrotu nasza wspaniała kierowniczka mówiła, że dostajemy albo jedną za dynamikę albo mniejszą za dodatek obrotowy. Dzisiaj przeddzień wypłaty z premia dowiaduje się, że nie zasluzylysmy na zadna bo nie było ani dynamiki ani obrotu. To jest możliwe? To, że nie ma ani jednej premii. Powiedzcie mi bo jej nie ufam a na sklepie nikt nic nie wie albo nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja KS się myli. Albo dostajesz premię za dynamikę albo tę drugą. Premie się wykluczają wzajemnie, jest do zdobycia jedna w danym okresie rozliczeniowym, więc tak czy inaczej dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tą premię powinnam dostać właśnie przy wypłacie, tak? A proszę powiedz mi jeszcze jak jest z premia uznaniowa? Wydaje mi się, ze kierowniczka chce, abym nie domyśliła się, że zabrała mi uznaniowa i dlatego wmawia, że nie należy nam się żadna, ani za dodatek ani za dynamikę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pasku są pokazane wszystkie premie i bardzo łatwo sprawdzić. Jeśli przez ostatnie 3 miesiące nie zrobiliście założonego obrotu to nie otrzymacie żadnej premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie zrobilyscie dynamiki ani nie wyrabialyscie planów obrotowych to nie dostaniecie żadnej premii :) a tak jak koleżanka napisala, sprawdź na pasku czy masz uznaniowa premie :) w sumie jak nic nie odwalilas to dziwne jakby miala ci jej nie dać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie zrobiłyście założonego obrotu na dane 3miesiące, które miałyście ustalone odgórnie to nie dostaniecie dodatku obrotowego.Więc nie zawsze się dostaje... A nie ze dostaje się albo jedno albo drugie.Przecież można zrobić i obrót i dynamikę, albo nie zrobić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata w raifaisen juz jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli wyrobimy jedno i drugie to dostajemy i tak jedynie tą większą? Wolę się upewnić bo jak zwykle nic nigdy się nie dowiesz... pozdro region 17-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajecie i jedna i druga premie.Jesli wyrobilyscie zalozony obrot i do tego zrobilyscie dynamike to dostaniecie dwie premie. Powinnas miec do wgladu regulamin obu premi włącznie z tabelka prog itd.czy nikt Cie z tego nie przeszkolił????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Nie dostaną obu premi jednocześnie, nawet jak zrobią obrót i dynamikę. Premie sie wykluczają, w tym wypadku dostana wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany w topicu
Dziewczyny czy to ładnie tak podpierdalać gratisy wydawane dla klientów? pytam się... tak się składa że mam do czynienia z towarem na gratisach i wiem czego ile idzie na sklepy. Dziwne jest to że w sklepie gówno się dostaje. Wiem też dobrze że dzielicie to między sobą, gdzie tu sprawiedliwość? To samo jest z testerami, na półkach same badziewia wystawione w sklepie a porządne rzeczy zajebane dla siebie. Radzę się zastanowić nad swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jest może już wypłata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do testerów to bardzo mała ilość jest dostarczana do sklepu. U nas na sklepie wiele perfum jest zniszczonych przez klientów ponieważ do nich nie mam testerow. Jeśli chodzi o gratisy to jest ich mało na sklepie . U nas misie Nivea skończyły się w dwa dni. A czasami nawet nie dostajemy gratisów do promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pko wypłata juz jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o testery i gratisy, to fakt, że cęść bierzemy dla siebie, ale kierowcy też kradną i dlatego trochę towaru "wyparowuje" po drodze z magazynu do sklepu. Jak kiedyś się spytałam czemu jest mniej niż było zamówione, to uslyszalam, że "pewnie wypadło z tyłu jak jechaliśmy"... Z tego co wiem, to SS też wyzyskuje kierowców, więc kradną, bo za coś trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś zna numer pod, którym można uzyskać informacje o ubezpieczeniu Warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratisy haha u nas zawsze ida na kase dla Sępów, czasem cos zostaje czasem nie, jak sa gowniane to zostaja, co do testerow no sory, ale skoro mam mozliwosc wziecia testera dla siebie to przeciez nie wezme dla siebie la rive zeby kochany klient mial czym sie wypsikac, do wiekszosci i tak nie ma testerow wiec glupi klient mysli ze moze zerwac folie i powacha a potem robi z nas debila ze przeciez bylo otwarte, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o testery jeżeli w moim sklepie ktoś z pracowników kradnie to jest dobry w swoim fachu bo jeszcze nie wpadł,natomiast w okolicy świąt nagminnie są zamawiane perfumeryjne ,pupilki ks mogą za jej pozwoleniem wybrać sobie po jednej sztuce damskiej i męskiej lini zapachowej,natomias reszta tak jak ja wybieramy pośród tych już używanych na półce to samo dotyczy kolorówki ,pupilki dostają pełnowartościowe testery a reszta używane przez klienta pomadki szminki podkłady.co do gratisów leżą pod kasą do końca promocji a później są składowane w kartony i dopiero przed świętami robione są paczki dla pracowników za zgodą kr. Ja odmówiłam przyjęcia używanych testerów perfum i demonstracyjnie skoro już spakowano mi używaną kolorówkę wyrzuciłam do kosza.nie musimy lubić się z kierowniczką a swoje obowiązki wykonuję sumiennie i dokładnie więc nie pozwolę na takie traktowanie.i niech nikt nie mówi że kradniemy bo wszystko jest wpisane w zeszyty i każdy kwituje odbiór ,zatem proceder odbywa się legalnie,tak jest w moim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jeżeli chodzi o dodatek obrotowy/dynamiczny to dostajecie zawsze. Jeżeli zrobicie dynamikę to dostajecie wyższą kwotę, jeśli nie to kwotę niższą odpowiednią do danej grupy obrotowej (średnia z trzech miesięcy). Nie ma związku ten dodatek z planem obrotowym, który dostajecie od KR. Jest to forma podwyżki, którą firma co roku daje pracownikom. Niestety tak się ostatnio u nas przyjęło, że nie podwyższają podstawy, tylko zwiększają premie co ma działać motywująco. I tyle w tym temacie. Jeżeli chodzi o testery. Nie wiem na jakich sklepach Wy pracujecie - chore układy, które powinniście zgłosić. Testery i gratisy w pierwszej kolejności są zapewniane i wydawane klientom. I nie ma tu odstępstw - nie może być tak, że wy sobie bierzecie tester a na półce nie ma. Inna sprawa, że firma udostępnia bardzo małą ilość testerów a klienci myślą, że to my bierzemy. KS może zrobić paczki za zgodą KR ale wszystko z głową, sprawiedliwie i bez pazerstwa. I radzę być uczciwym, bo inaczej każdy wie jak to się może skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×