Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Klienci są przewrażliwieni, to ze akurat ochroniarz znajduje sie w pobliżu, nie znaczy ze Cie obserwuje, mi tam nigdy to nie przeszkadzało, nawet wtedy jak bylam zwyklym klientem, ale Wam drodzy klienci nawet uwagi nie można zwrócić bo od razu obraza majestatu, to jest ich praca, jak sie nie podoba to jest wiele innych drogerii, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22,36-nie!! koleś oczekiwał ze na papierach w,p******************, tego adidasa co miałaś w koszyku wiesz? a teraz masz wolna ręke wiec możesz brać śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ile już tuszy zapierd..........łaś na tej chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak fajnie się siedzi na krzesełkach ale ty bardziej kucaj na tej chemii jak wyjmujesz z koszyka te tusze bo trochę widać glowę ale generalnie dobrze jest bo rąk nie widać jak zakur....asz je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to juz gdzies było..ale nie wiem czy nie usunęli.. Proszę kogoś kompetentnego by napisal jak wyliczyć te minus 5.5% co miałyśmy zrobić. Nasza kiero nie umie tłumaczyć i w ogóle na ten temat jest za głupiutka. Czy liczy sie zrobione obroty ( czyli faktycznie to co zrobiłyśmy) suma list.grudzien.stycz. I odjąć % ? I co do tego ma ten obrót co dają nam z centrali? Mam nadzieje ze nic bo nam strasznie zawyżyli kwiecień i nie zrobiliśmy obrotu.. I co to jest obrót średniomiesięczny?? Czy od niego zalezy jakaś premia? Chciałam zaznaczyć ze według naszego czerwonego fartucha i jej wyliczeń wyszło ze w każdym miesiącu musimy zrobić o ok.40 tys. Wiecej niż obrót narzucony z centrali?! Czyli w kwietniu musiałyśmy zrobić wiecej niż w grudniu (bo obrót wyznaczony z cent.byl dosłownie grudniowy). Dlatego wydaje nam sie ze kiero nie wie o co chodzi z tymi wyliczeniami co do czego i w ogóle co o czym hehe. Proszę odpiszcie ktos w miare zrozumiale jak wyliczyć i co do tego ma obrót średniomiesięczny i do której z premii bo są dwie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żenujący jesteście
co za menelstwo tu siedzi, jezyk jak z rynsztoka, nie dziwie sie ze tak was tam traktuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nagranie na kamerach jest na dysku miesiąc, czy kilku msc do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ukradłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic.jestem ciekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy się pyta a później mówi ze nic ,to po co się pytać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki, która o premie pyta. Musisz zsumować sobie obrót z listopada, grudnia i stycznia. Z tego co Ci wyjdzie odejmij 5,5%. Tyle musisz zrobić w kolejne 3 miesiące czyli luty, marzec i kwiecień. Jeśli zrobisz dostajesz premię za dynamikę. Jeśli się nie uda dostaniesz premię za bycie w określonej grupie obrotowej. Jest to mniej więcej 1/3 premii za dynamikę. Oczywiście brutto. Jestem czerwonym fartuchem i mam taką tabelkę żeby każdy mógł sprawdzić. Może Twój czerwony fartuch też ma, zapytaj. Mam nadzieję że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kamer jest zapis 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, napiszcie mi proszę, którego dnia miesiąca otrzymuje się "wypłatę" będąc na l4 w ciąży, czy do 10-go każdego miesiąca tak jak ross wypłacał, czy do 1-go każdego miesiąca bo teraz płaci mi ZUS? Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapis z kamer to miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie umiesz się zapytać tego cymbała co siedzi u was na tych kamerach ?tu zawracasz głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od systemu,u nas chyba 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoś
Dziewczyny ,a miałyście na swoim sklepie przypadek faworyzowania jednej z ulubienic kierowniczki w sprawie sprzedaży impulsowej ,żeby tylko pojechała na wycieczkę?? Bo u nas niestety tak jest , zabierają nam klientów zaglądają w koszyki i wołają do siebie ,a nas z kasy wyganiają bo te suki na wycieczkę chcą jechać.Mam juz dość nie dość ze mobbing każdego dnia i robienie z nas debilek to teraz jeszcze to ,nienawidzę ich za to.Co z tym zrobić? zglosić gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej. To jest oszustwo i za to powinna kierowniczka i jej faworytka polecieć z pracy,Zgłoście to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureatka rossmakujswiat
A wiec,jesli zostajesz laureatem danego miesiaca pierwsze co sie dzieje to wizyta rewizji.Oglada monitoring przez kilka godzin.Zawsze mozesz cos powiedziec.Druga sprawa w regulaminie masz podany numer telefonu do pana,ktory zajmuje sie owym konkursem.Mozesz zadzwonic i powiedziec o swoich obawach.Nie dziwie sie ze dziewczyny kombinuja bo na wycieczce jest zajefajnie,ale nie ma miejsca na nieuczciwych laureatow.Jesli kombinuje przy wycieczce to ciekawa jestem co moze innego wykombinowac??Jak wam inwentaryzacje wychodza??Wspolczuje personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro są tabelki do wyliczeń itd. To dlaczego mój czerwony fartuszek nigdy nic nie wie i zawsze mówi ze sprawdzi a później ze nie miała czasu? A według swoich wyliczeń powychodziło jej ze musimy w każdym miesiącu zrobić okolo 40tys. Wiecej od obrotu narzuconego z centrali czyli w kwietniu miałyśmy zrobić więcej niż w grudniu...tak mówią jej tabelki...wiec na logikę my wiemy ze ona tego nie rozumie a na głupszą nie może wyjsc wiec nikomu nie pokaże i nie powie jak to sie liczy. Nie wszystkie stanowiska w tej firmie obejmują odpowiednie osoby :p dlatego pytalam co ma do tego narzucony obrót do wyrobienia na dany miesiąc z centrali..ona do tego dodaje jakies sumy....a to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma zatrudnia ks którzy mataczą , kombinują, ponieweierają, jeżeli idziesz na skargę wyżej czyli do kr to licz się z tym że popadniesz w niełaskę bo to ten sam rodzaj ludzi więc jeśli chcesz pasować do całości to też kracz jak i te wrony na stanowiskach. i teraz pytanie na którym wakacie zaczyna się patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia jest już widoczna wśród niektórych asystentek które dopasowują się do wron wyżej poniżają kombinują poniewierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy w miesiącu kwietniu ma założony większy zysk do wyrobienia niż w grudniu, my o jakies 100tys, a to dlatego pewnie żeby za dużo sklepów nie dostało premii, a prawda jest taka ze jest on niemożliwy do wyrobienia nawet przy takiej promocji jak ta na kolorówkę, no cóż pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez tak bylo biegala jedna od regalu do kasy jak jakas babcia wziela krem impulsowy z polki ta ja wolala od razu na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żeby wygrać i zaimponować kr to straszy nas nia ze powie ze zle polecamy itd bo ona chce jechać na wycieczke takie są te czerwona suuuu... mydlą wciąż oczy a nas po kątach gnębią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laureatka rossmakujswiat
Moim skromnym zdaniem tylko osoby pracujace na sali sprzedazy z klientem powinny wygrywac wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej premii zaliczamy. Luty, marzec, kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiące do tej premii to luty, marzec, kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w maja czy w czerwcu sa wyplacane te premie bo juz nie pamietam jak to bylo za grudzien, styczen i luty w marcu byla premia nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×