Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wydaje mi sie ze ZAPOMOGI jako takiej nie ma,ale wiem ze jest cos takiego jak bezzwrotna pozyczka.Ale aby ja otrzymac musisz byc na prawde w podbramkowej sytuacji.Np. pozar strawil ci caly dorobek,powodz itp.itd.Ja kiedys dzwonilam do centrali i polaczono mnie z bardzo sympatyczna kobitka ktora udzielila mi wszelkich odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomogę to dostajesz co miesiąc ja konto od Rossmanna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ile wynoszą zarobki w rossmannie na pełny etat (albo na taki na jaki głównie zatrudniają)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdziesz na rozmowe to sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam, czytam i łeb puchnie...no ale prawda! sama 2 lata temu byłam super zachwycona tą praca, zaiwaniałam jak debil, super dycpozycyjna, zaangażowana,miód malina och ach.. a teraz też nie śpię i ryczę w poduchę, bo mobbing jak nic mamy od ks i zastępcy. zgłoszone do kr,bo dotyczy kilku osób, zero reakcji,ja wyszłam na konfliktową, roszczeniową idiotkę i mam wrogów ,więc mogę się zwalniać, bo nie dadzą mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
część dziewczyny :-) wiecie może czy jest opcja żeby otworzył się ross w brzesku lub bochni??? ciężko się do was dostać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do21.42 no mamy taka zapomogę czy cos na świeta Bożego Narodzenia ale musisz podpisać taka kartkę ze jesteś Polakiem że żyjesz w ubóstwie ,ze nie masz co jeść itp. to wtedy dostaniesz paczkę od Pana Rossmanna on jest bardzo hojny i chyba uwielbia czytać takie rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do WitchX Jak chcesz pracować jako kasjer, to dostaniesz umowe na pół etatu bo na większy etat ta nazistowska firma nie zatrudnia kasjerek. Twoje zarobki będą zależec od tego czy będziesz pracować w małym czy dużym mieście i od tego ile godzin będziesz wyrabiać. Co sklep to obyczaj i wszystko zależy od tego gdzie trafisz - na niektórych sklepach dziewczyny pracują dużo godzin, ale na większości wyrabiają goły etat albo niewiele więcej. Jeśli będziesz wyrabiać tylko pół etatu (czyli tyle ile wynosi twoja umowa) to zrobki oscylują w okolicach 900zł (w małych miejscowościach), w średnich miastach ok. 1200zł i ok. 1500zł w Warszawie. do 14:17 Ile razy tu dziewczyny pisały że tak się właśnie kończy zgłaszanie patologii do kr... Ty zgłaszasz, reszta milczy bo sie boi utraty pracy i wychodzi na to że tylko tobie coś się nie podoba, a wszyscy inni są zadowoleni... Tak właśnie SS walczy z mobbingiem, jak byś czytała to forum częściej to byś wiedziała że tak to u nas wyglada. Jak by były związki zawodowe to by było inaczej, ale ci naziści z centrali dobrze wiedzą co się na sklepach wyprawia i dlatego nigdy nie pozwolą na uzwiązkowienie SS. Przykro mi, jedyne co mogę napisać na pocieszenie to fakt, że twoja historia jest dokładnie taka sama jak wielu innych dziewczyn które tu pisały, a więc nie jesteś pierwsza (i pewnie nie ostatnia) która naiwnie uwierzyła że SS troszczy się o pracowników i walczy z patologiami... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k******a ma...c czy ten sklep kiedyś padnie!? idzies do wc tel, pijesz kawe w dzien wolny tel zmieniaja grafik jak chca nie zapytaja cie o to czy mozesz byc tyle godzin dluzej dziewczyny jest nas tyle zbierzmy sie na jakims forum zgadajmy i zrobmy cos ja nie spie po nocach przez ten sklep ks i zastepca mi sie snia jak mnie gnebia w pracy tak sie nie da zyc jest nas tyle ile jeszcze damy tak rade???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej spokojnie już niedługo trafisz na wschodnia ukrainne jako sanitariuszka i będziesz banderowcom rany opatrywać! do tego to zmierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz obowiązku posiadania telefonu służbowego ani odbierania go w wolne dni. Wiec nie rozumiem po co nosisz przy sobie i odbierasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się postępowaniu kr którzy już mieli afery mobbingowe w regionie,które zakończyły się zwolnieniami ks lub zastępcy.Dostają kolejne sygnały z innych miejsc,a bywa,że tych samych i....cisza!A bywało,że kilka osób zebrało się na odwagę i spotkało z kr i nadal nic!Ludzie kochani,jak czytam "jak ci źle to sie zwolnij",to nóż mi sie otwiera w kieszeni!Honorowo mam się zwolnić i wbić dziecku w tynk????Zaczynam popierać pomysł nagłośnienia sprawy,skoro firma nie robi nic,żeby cyrk ukrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:28 a jakże!u nas to samo,taka osoba jest zawsze do wylotu przy najbliższej okazji,standardowo wylatuje jako konfliktowa,roszczeniowa,plotkara,mataczka itd itp.Taka opinia idzie do kr i czlowiek leci!Znam różne historie z mojego miasta i włos się jeży.Powiem tylko,że po zwolnieniu niewygodnej osoby ks się śmiała i komentowała "kto mi podskoczy",a reszta ryczała,takie akcje były!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasza jaka jest pewna siebie i cwana do jednej z dziewczyn kiedys powiedzial "ty stara k******o" albo jak jej cos odszczekniesz to p"rzyj******* ci" takie ma do nas odzywki ja kiedys jak nie odbieralam tel to dostalam sms z pogrozkami ze podpisywalam zgode na inform tel o zmianach no kur...ok ale nie kazdego dnia wczoraj mialam trzy tel i sms i tak jest wciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z dziewczyn kiedys powiedziala ze ma wolne i maja do niej tak nie wydzwaniac to je/ba/na kierowniczka na to ze rossmann jest na okraglo 24/24 noz kurrr mac no naprawde zbierzmy sie i jest nas tyle damy rade wyobrazcie sobie to teraz 2 maja dlugi weekend kto ma wolne elita a my po zamknieciu sklepu zostajemy wykladac towar i jestesmy od samego rana do wieczora i tak jest w kazde swieta mialam miec kiedys wolna wigilie no i nie bo jedna musi sama wszystko zrobic nie ma kto a mi kto zrobi tez wszystko sama i co poszli jej na reke pozniej na sklepie gadala ze maja z mama wolne to wszystko od rana porobia a ja do 15 w robocie tyralam i tak mnie oszukala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastałam zwolniona, do dzisiaj zachodzę w głowę za co usłyszałam tylko że będë przykładem dla innych aby nie podskakiwały,przeszłam przez mobing , ciągłe dostawy jedna za drugą , wiecznie popołudnie, zawsze pod telefonem bo przecież podpisałam umowę i gwarantowałam dyspozycyjność(w godzinach grafiku a nie poza)nadmiar obowiązków jak na jedną osobę i na moim zwolnieniu nieudolna pani kierownik (przez małe k) chce wyrabiać sobie autorytet u załogi, powodzenia dopóki nie zacznie uczciwie pracować nigdy go nie będzie mieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardxiej jestem za tym aby nagłośnić sprawę w mediach co te kierownictwo wyrabia z fajnymi pracowitymi dziewczynami,mobing ,łamanie kodesu pracy, łamane przepisy bhp,popieram aby to nagłośnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówię dość
Postanowiłam. Po dwóch latach zmieniam pracę. Obecna niszczy mnie psychicznie i fizycznie. Z***bi...cie mieć grafik z dnia na dzień.. baa ja nawet nie wiem jak idę w sobotę do pracy a co dopiero dalej .. bo nikt nie ma czasu go zrobić..dobre sobie.. Mam 25 lat a moje zdrowie.. mam problem z kręgosłupem i to poważny. Ciągłe gadanie co robisz źle , mimo że dajesz z siebie wszystko.. Trzy razy odwoływałam już lekarza mimo umówionej miesiąc przed wizyty. MAM DOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za całą patolę odpowiadają ks, ta firma ma niski poziom ludzi zatrudnionych na to stanowisko. Przecież to zbieranina niedouków, bezwzględnych cwaniar i manipulantek. One ściągają swoje psiapsiółki do pracy, promują je, potem awansują i jest jak jest. Patola się szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobić non food słyszę zrōb to bo tobie najlepiej to wychodzi a później mordą kreci i norma czyli jak zwykle jest źle,nasza ks skutecznie zaszczuła trzy dobrze pracujące dziewczyny i zastąpiła je swoimi koleżankami jak stwierdziła przynajmniej wie z kim pracuje , wiec reszta aby się dostosować braki w pracy nadrabia donoszeniem,dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pójdę na zwolnienie na przełomie miesiąca to zabiorą mi premie50%) za 2 miesiące czy za jeden?plis,niech mi ktoś odpowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa miesiące.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa jakies premie nie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak są premie dla kierowniczek za mobing!!!!firma leci na dno!!kogo wy zadrudniacie na ks?debili bez wykształcenia,bez kultury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie jak długa sie czeka na paczke z wygranego power pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeka się do terminu do którego mają wysłać nagrody (data podana w regulaminie pp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piśmie powinno być napisane do kiedy wyślą nagrody.My wygrałyśmy w marcu Nivee i maja być do konca maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nagrodę pp czeka się tyle ile zapisane w regulaminie (zawsze podana jest data do kiedy mają być wysłane nagrody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ze trzy tygodnie lub dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććkm
macie ciężka prace, czasem tam kupuje i ludzie serio bywaja męczacy i tak cały dzień :D ogoolnie nie mam złych doswiadczeń w rossmanie oprócz ochroniarzy którzy niegdyś chodzili krok w krok, nawet jak wybierałam rolki kuchenne :D nie wiem czy koleś oczekiwał ze rzuce się na te papierowe reczniki teraz zauważyłam ze siedza sobie na tym krzesełku i obserwuja i to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×