Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Kiedys koleżanka zwróciła facetowi uwagę żeby perfum nie otwierał to ją zj...z góry do dołu, jak ona śmie mu zwracać uwagę wiec sami widzicie z jakimi Klientami mamy do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz zwróciłam pani uwagę żeby nie otwierała tuszy bo się skraca czas przydatności a ona mi na to, że co do jednego dnia im się skróci termin przydatności... brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to, że nie możemy przecież dyskutować z klientami. Juz nie mogę sie "doczekać" głupich pytan czy te - 49% na wszystko? Czy tylko np. na Loreal? Itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyd jest Bogobojny! ciągle myckę nosi ,torę ma pod pachą, sądem wszystkim grozi!!!tolerancje zna zyd ,faszystów nienawidzi ,kocha Palestynę a strzala! gdy nie widzisz !załóż myckę zydzie!!! zydzię załóż myckę , nie na darmo zwą cię ,w naszej firmie ickiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh.. Dlatego ja mam to w du... I nikomu nie zwracam uwagi..za te psie pieniądze mam jeszcze słuchać...? Niech zamawiają towar zamknięty fabrycznie- zafoliowany i niech dadzą testery do wszystkich perfum. A i tak to jest nie możliwe wiec trudno...ja z nikim kłócić się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole rozmawiac z marudzącymi klientami niż patrzec na fochy kierowniczki.upomina o standardy na kasie choc ich nie stosuje sama,upomina o spóźnienie ale sama nagminne sie spóźnia.na fochy jak ktoś nie godzi sie na zabranie dnia wolnego ale cały grafik jest robiony pod zumbe jej samej i swoich przydupasów.kochane przydupasy:ona się z wami zadaje i chla wódkę nie dlatego ze was lubi tylko dlatego,tylko dlatego ze chce mieć swoich informatorów,jeleni,którzy będą na każde zawołanie.nie ma przyjaźni między ks i kasjerką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha cha ja jez to mam w d,,, i mycki nie założę cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest forum pracowników Rossmanna, tylko forum przyszłych - byłych pracowników Rossmanna :) Gadajcie sobie co chcecie, ale wkrótce będziecie spacerować między półkami pełnymi kosmetyków i waszymi pustymi drogeriami. W ten sposób problem sam się rozwiąże. Nie będziecie musiały się denerwować na klientów, klienci oleją Rossmanna ciepłym moczem... tylko zaraz, zaraz - skąd wezmą się wasze wypłaty??? Z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej wprost nie mogę doczekać się tej chwili!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne 30 kwietnia bądź 2 maja nasze drogerie będą świeciły pustkami było by bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a jakbyśmy zaczęły sprzedawać te ich miski na głowę ,kto wie może by był zbyt na nie i mały byśmy dobre utargi w końcu ludzie takie pierdoły kupują ze hej to czemu mieliby nie kupować tych czapek zydowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:29 Czy ty nie rozumiesz że nam właśnie o to chodzi ??? Własnie o tym marzymy żeby klienci przestali do nas przychodzić, bo wtedy SS by zbankrutował i może jakaś normalna firma by przejeła sklepy i zaczeła traktować nas z szacunkiem... Jak SS pójdzie na dno, to na pewno znajdzie się ktoś kto będzie chciał odkupić biznes i może wtedy będziemy miały normalne warunki pracy, a nie jak teraz - głodowe pensje, mobbing, olewanie BHP i kodeksu pracy, ciągłe zmiany grafiku, grożenie zwonieniem za byle co, itp... Sorry, ale tak to u nas wygląda i dopóki nie zmieni się właściciel, zarząd i prezes to lepiej nie będzie... Jedyny ratunek to doprowadzenie firmy do bankructwa (np. poprzez bycie chamskim wobec klientów i w ten sposób zniechęcanie ich do robienia u nas zakupów) i czekanie na nowewgo właściciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zażenowana postami klientów (chyba)jedna z pań chce nas omijać szerokim łukiem i chwali super pharm niech wejdzie na ich forum bo ja właśnie tam byłam z czystej ciekawości po przeczytaniu jej wypowiedzi, wiec zanim droga pani się wypowie jedna z drugą to niech najpierw zasięgnie wiedzy jak jest gdzie indziej i niech nie uczy nas naszej pracy bo w oczy gdybyśmy mogły to byśmy warczały tak jak klientki do nas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasi klienci myślą że te pieniądze które zostawiają w kasie to trafiają do naszej kieszeni, sklep niskoobrotowy robi 400tys obrotu miesiecznie z czego moje wynagrodzenie to w porywach 1500 zl i za te złotówki muszę zawsze mieć przy sobie tel nawet w klopie bo mogę nagle zostać wezwana do pracy, nie mogę odezwać się słowem kiedy jeżdzi po mnie kierowniczka , nie dyskutować z klientką pozwolić aby wyżyła się na mnie a co tam niech sobie pozwoli bo przecież od tego tu jestem. wiec drogie panie na forum to ja mogę napisać co mi się rzewnie podoba dopóki nie padają żadne dane osobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie i o co taka draka? bo jakaś klientka powiedziała ze nie będzie przychodzić ?to niech nie przychodzi to problem Rossmanna a nie nasz !!!macie problemy na tym forum cha cha a zresztą mój tata oglądał tv i wiadomości z ukrainy i powiedział ze zydzi znowu cos knują i ze będzie wojna i to może nawet światowa a wy się jakąś klientka przejmujecie bucha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden klient to dla rossmanna naprawdę wielka strata zapewne sam pan Dirk będzie po pani płakał okropna strata takiego klienta ehhh aż mi samej łza w oku się kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście dziwne jak ja bym dostała prace w Rossman byłabym szczęśliwa a nie narzekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre jest to ze dla jednych to marzenie a dla drugich katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciała żeby ta nazistowska firma zbankrutowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się o wszystko ze jak Rosja na nas napadnie to wszyscy chwycą za broń i wszystko będzie pozamykane oprócz oczywiście ROSSMANNÓW my będziemy tyrać dalej .Jedyna instytucja która będzie otwarta to będzie rossmann i dyrekcja w Łodzi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha cha tyra ! cha cha to jest najlepsze w waszych opowieściach SF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam po pierwszym dniu promocji na kolorówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez dostaliscie oplakane ilosci podkladow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po godzinie nie mialysmy ani jednego podkladu z bourjouis, bo w dostawie nie przyszly w ogole. Wrecz cudownie a one sprzedawały sie najleiej. A i oczywiescie zadnego testera, mimo ze sa zamawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te testery to wstyd zeby nie mozna bylo wyprobowac jak podklad wypada na skorze to jak to kupic ja rozumiem inne rzeczy ale do podkladow testerow brak a pozniej obrot im sie marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialyscie kiedys tak ze nie wydano wam nagrody z power pakietu mimo iz przyszla w dostawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądźcie milsze dla klientów a i obrót wzrośnie! nie odwracajcie kota ogonem bo to nie ładnie, bardzo nie ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądzcie miłe dla klientów to i obrót wam wzrośnie ,a nie winę zwalać na testery o odwracać kota ogonem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze się nie spotkałam z opinią jakoby jakaś pracownica była niemiła dla klientów ba wręcz można podziwiać, że tak dużo znoszą z uśmiechem na ustach wymysłów "góry" i klientów, którzy chcą się wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny mam pytanie czy jest coś takiego u nas jak zapomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×