Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio premia była wypłacana w marcu za Listopad ,grudzień,styczeń Teraz będzie w czerwcu za luty,marzec,kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy poza kierownikiem ktos tego jeszcze pilnuje? Czy kros to wylicza jeszcze? Czy kiero musi dać znać ze sklep sie załapał na premie?? Bo my według tego co tu sie pisze( te 5.5%) to wyrobiłyśmy ale według kiero nie bo nie zrobiliśmy obrotu kwietniowego. I bądź tu mądry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś był na zwolnieniu lekarskim w ciagu tych trzech miesiecy liczonych do premi to dostanie pieniążki czy nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam pytanie z innej beczki,czy rossmann daje jakaś wyprawke dla dzidziusia gdy się urodzi i co w niej jest jeśli wiecie i takową dostalyscie?! :)dzięki z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy miesiąc ma założony pułap obrotu .I jesli go wyrobicie to jest premia za obrót.Natomiast wyliczając premie za dynamikę musicie wyrobić obrót za luty,marzec,kwiecień i razem licząc nie może być mniej niż -5,5% do poprzedniego okresu tj listopad ,grudzień,styczeń.,Nam brakło 5000 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zawsze trzeba wyrobić narzucony obrót z centrali?? My wyrobiłyśmy te 5.5% ale nie zrobiłyśmy obrotu w kwietniu no bo byl taki sam jak w grudniu! Zawyżony ze szok. Czyli premii nie będzie tak? Nie zrobiony obrót to nie dostaniemy premii czy jednak dostaniemy bo założenie -5.5% zrobione! Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza kierownica tez nic nie wie, czy dostaniemy premie na dynamikę ..jak tak można. Niczym się nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z premia gdy ktoś był na zwolnieniu lekarskim wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się liczy?? Trzeba zrobić obrót z centrali czy nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A premia za inwenture teraz w maju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za inwenturę jest zawsze w lipcu, ciężko zapamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ciezko i troszke milej bo jak nie masz ochoty odp to z hamstwem nie wyjezdzaj. Ludzie z kultura pytaja a musi sie zawsze trafic jakas wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyrobiłyście te 5,5% to dostaniecie premię nawet jak nie wyrobiłyście obrotu w kwietniu.Nam też niestety zabrakło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nasza kierowniczka twierdzi ze nie dostaniemy. Ona tego nie umie wyliczyć. Czy ktos jeszcze nad tym czuwa?? Czy jak ona stwierdziła ze nie to nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie mi proszę gdzie mogę zgłosić to co mi się ie podoba jako klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:58 Droga "klientko", prędzej w necie byś znalazła numer, gdzie możesz zadzwonić niż to forum, na którym pytasz pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa tylko Ci ludzie z kultura co chwile pytają o to samo, wiec pytanie brzmi tak trudno zapamiętać? Co do skarg klienta to masz na stronie Rossmanna maila gdzie możesz składać skargi, jest tam tez nr telefonu wiec śmiało wyraź swoja opinie, ale zaręczam Ci ze i tak wszyscy maja to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za podpowiedź.. Wy jako pracownicy macie w tej pracy ciężko , wiec poniekąt rozumiem, ostatnio zozostałam źle potraktowana oczywiście nie przez kasjera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez kogo przeciez to my jestesmy zawsze najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam klientow opowiesci dziwnej tresci to mnie trafia!!Nawet na to forum wchodza i truja!!Drodzy klienci,sklepy ROSSMANN to sklepy przede wszystkim SAMOobslugowe!!Moze warto byloby wykazac sie samodzielnoscia,a nie szukac od progu pomocy w wyborze papieru do du...y.Moze smieszne,ale prawdziwe.Owszem jestesmy od tego by pomoc,ale na litosc Boska papieru toaletowego nie potraficie wybrac samodzielnie??Smieszne,zalosne,irytujace.Przepraszam,ale musialam to napisac.Dziekuje i zapraszam serdecznie acz niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
Hmm to chyba nie jest w całe dziwne wchodzę na ranking ross a tu płock, Płock , płock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) mam do Was sprawę :P przechodzę na nowy sklep, mam być na jego zatowarowaniu, nie wiem tylko czy umowę dostanę o dzieło, tak jak przy każdym zatowarowaniu, czy też moja praca będzie wliczała się jako godziny przepracowane w wymiarze etatowym, wiecie może coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam o dzielo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie tylko w Płocku sie przejmują tym całym konkursem, ja juz dawno przestałam, niby dobrowolny a każą sie logować, straszą nagana itd szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy przypisani do nowego sklepu u nas byli logowani do system, nie mieli umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zatowarowaniu umowa o dzieło? ZLECENIE to po pierwsze, po drugie, jeśli przechodzisz na nowy sklep i pierwszy miesiąc będziesz na nim jako w delegacji to będziesz miała umowę na zlecenie i lepszą kasę za zatowarowanie, warunkiem jest to, że wyrobisz etat pomimo zatowarowania, czyli będziesz pracować dzień w dzień, bo zatowarowanie nie wlicza się do etatu. Druga sprawa jest taka, że jeśli jesteś już przypisana na nowy sklep to będą Ci się godziny wliczały do etatu i będziesz miała płacone jak za zwykłą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zatowarowaniu umowa o dzieło? ZLECENIE to po pierwsze, po drugie, jeśli przechodzisz na nowy sklep i pierwszy miesiąc będziesz na nim jako w delegacji to będziesz miała umowę na zlecenie i lepszą kasę za zatowarowanie, warunkiem jest to, że wyrobisz etat pomimo zatowarowania, czyli będziesz pracować dzień w dzień, bo zatowarowanie nie wlicza się do etatu. Druga sprawa jest taka, że jeśli jesteś już przypisana na nowy sklep to będą Ci się godziny wliczały do etatu i będziesz miała płacone jak za zwykłą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-49% a to znaczy ile to bedzie kosztowac??? Rece opadaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowę z ceny +1% :p tak wiem opadają i to nie tylko ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×