Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Najgorsze sa te baby co udaja debili jak im sie zwroci uwage, ze lakiery do paznokci nie maja testera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do rossmannowskich mam. Urodziłam dziecko miesiąc temu. Czy orientuje się ktoś czy dają jeszcze paczki z okazji narodzin dziecka? 3.5 roku temu, gdy urodziłam synka to dostałam taką wysłaną poprzez kuriera. Nie chcę dzwonić do biura bo nawet nie wiem do kogo, a koleżanki z pracy niestety nie wiedzą. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,wcześniej tez pytałam o ta paczkę dla !maluszka myslalam ze od tego jest to forum ale nie dostalam odpowiedzi widocznie najważniejszym tematem na tym forum jest opluwanie każdy każdego i narzekanie jak to jest źle i niedobrze w pracy a prawda jest taka ze nikt WAS drogie koleżanki siłą nie trzyma w Rossmasnie, mi się nie podobała praca to ja zmieniłam a nie wypisywalam po forum o swoim losie.Mimo wszystko miłego dnia:)) mój będzie miły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było9 nie raz pisane o paczkach po urodzeniu, wystarczy troche inicjatywy i to poszukac. paczki przchodza po ok 4 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają paczki dla dzieci.Ja dostałam jak moje miało około 4,5 miesiąca.To było rok temu. Paczki ładne,bogate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyplata? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak się wypowiadają Mamusie które sobie siedzą na macierzyńskim, gratuluje na pewno wiecie co sie dzieje na sklepach teraz, paczka będzie jak przyjdzie, firma chyba nie ma obowiązku jeszcze dawać Wam paczek a i tak juz Was utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula84
Dziewczynki czy możliwe ze pensja przyjdzie jutro 8 czy trzeba będzie czekać do 11 do poniedziałku ? Pracuje dopiero miesiąc i ostatnio dostałam pensje juz 9 bo podobno pieniążki 10 muszą być na koncie i stad moje pytanie czy uda się jutro czy trzeba czekać. A i jak z premia za dynamikę ? Będzie razem z pensja ? Czy jeśli pracuje drugi miesiąc to tez dostane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premi nie dostaniesz, bo musisz pracować pelny okres rozliczeniowy czyli luty, marzec, kwiecień, co do wypłaty będzie jutro, ma być do 10 każdego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd w was tyle jadu? Ktoś się grzecznie pyta, a tu odrazu trzeba z nerwami wyskakiwać. Ktoś napisał że temat już był tylko trzeba poszukać. To tak samo można powiedzieć o wypłatach, premiach i wielu innych sprawach. Trochę życzliwości rossmannowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani 10:40 ewidentny jad wypływa z wypowiedzi ,szkoda mi pani musi być pani bardzo nieszczęśliwa osobka, a Mamus nikt nie utrzymuje tylko pracowały długie lata na to żeby teraz siedziec w domku i cieszyć się z macierzyństwa:) i dostawać za to pieniądze:) miłego, słonecznego dnia wszystkim forumowiczom życzę:)oczywiscie nie ma obowiązku dawania paczek z tym się zgodze ale to było tylko pytanie z którego nic takiego nie wnioskowalo, polecam poczytać parę książek to może pomoże w czytaniu ze zrozumieniem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wiedziałam ze posypią sie hejty, możecie se pisac co chcecie i tak mam to gdzies, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tsk wypłata będzie jutro. Zawsze powinna być do 10 na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubbleboo
Paczka ok 4 miesiące po porodzie, kurier przywozi do domu. W paczce pieluchy pampers i babydream rozmiar 4, chusteczki nawilżane, kilka kosmetyków, dwie zabawki, książeczka...chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak macie ze na dostawie musicie nadrabiac caly dzien nierobstwa kolezanek??? Nie dosc ze dostawa to na dodatek kilka innych zadan umyj to zrob layout na to i tamto gdzie te czasy nocka i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klienci rossmana to mózg zostawiają na zewnątrz, zwłaszcza przy tej promocji -49%, ale jakby kto pytał to wszystkie są p.mgr i doktorantki :) :) :) włącz myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy ci się premia za inwentaryzację, w regulaminie jest napisane, że w ciągu okresu rozliczeniowego np teraz marzec, kwiecień, maj, czerwiec nie możesz przebywać na l4 dłużej niż 45 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to samo,musimy przed lub po dostawie nadrabiać to co kolezanki nie zdążyły zrobić w ciągu dnia bo musiały wylizywać dupsko kierowniczce,bo siedziały na 3przerwach,bo musiały w czasie pracy obdzwonic kolezanki,bo musiały sledzic co się dzieje na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie oszukiwac w rossmakuj swiat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a myslicie ze da sie te layouty zrobic w ciagu dnia, jak zaczniesz cos robic a tu ktos podchodzi gdzie to a gdzie tamto?! Lepiej jest na nocce, nikt nie przeszkadza i robi sie zdecydowanie szybciej i przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie o 5 rano, po dostawie ledwo zywym robi sie to bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, macie wyplate?? Czy bedzie w pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiatiatia
Pozdrawiam dziewczyny z Płocka. Tam już chyba każda wygrała swoją wycieczkę? ;) Mam nadzieję, że kiedyś zobaczą jak oszukujecie i was wyebią na zbite piękne mordki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z PKO BP ma juz wypłate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PKO był przelew juz o 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiatiatia
Jest kasa, kokosów nie ma, ale zawsze 2 tysie lepsze niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam pytanie czy jeśli jestem na zwolnieniu ciążowym od miesiaca to dostane premie za dynamikę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×