Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny proszę, powiedzcie mi czy ja już jestem jakaś głupia czy naiwna, ale ile mniej więcej powinnam dostać wypłaty jeżeli mam przepracowane 150h, w dużym mieście, sklep 6-dniowy z wysokim obrotem? Mam na myśli kasjera. Prosze o normalne odpowiedzi bo jestem " lekko " zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy 6dniowe nie są sklepami wysokoobrotowymi, nie ma dodatku za 'sklep wysokoobrotowy' tak jak to mają sklepy 7dniowe, głównie znajdujące się w centrach handlowych. Nie znamy Twojej stawki by mówić ile powinnaś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wedlug mnie wyplate mam tylko z godzin, bez zadnej premii i chciałabym się dowiedzieć jaka premia mi sie należy, ile jej jest i czy jest ona zależna od ilosci wypracowanych godzin. Interesuje mnie ile MNIEJ WIĘCEJ powinnam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia zależy od sklepu... już można drukować paski samodzielnie, nie trzeba czekać na paski z centrali, będziesz w pracy to poproś funkcyjną o wydrukowanie paska dla Ciebie i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś na forum oddał rossmana do sądu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przydałoby się, inspekcja pracy już zlikwidowała asyst.nocnego, do tej firmy powinien wkroczyć NIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko mają wytłumaczenie.. Nawet inspekcje oczaruja.. Je...zlamasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jest to im więcej mam godzin tym mniejsza wypłatę, ktos tu kogoś robi w ch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula44
A co z premia za dynamikę ? Kiedy będzie wypłacana ? Możliwe ze kolo 20 jak premie inwentaryzacje czy z pensja czerwcowa ? Bo dostałam gola pensje a na bank wyrobilysmy premie. Sorki ze tak dopytuje ale nie ma za bardzo kogo się spytać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiatiatia
Potwierdzam.. premia z następną wypłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inne pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to mi pani kierownik powiedziała, ze po 20 bedzie premia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:51 i 22:20 SS kantuje na wypłatach, tyle razy był ten wątek poruszany na forum, zajrzyjcie np. na str. 19 i sobie poczytajcie... Właściwie to nie ma co się dziwić, dla niemców zawsze byliśmy "polnische schweine", nawet w planach Hitlera polacy mieli być tanią siła roboczą tyrającą na niemieckich panów, więc nic dziwnego że niemiecka firma tak traktuje swoich pracowników. Okantowane wypłaty, praca poza logowaniem, mobbing, zmiany grafiku, zatudnianie na pół etatu żeby tylko zaoszczędzić na składkach ZUS-owskich (im mniejszy etat, tym mniesze składki), wypłaty po 900zł, można by wymieniać dośc długo... Niestety, niemcy mają pełen pogardy stosunek do "polskich świń" i to jak jesteśmy traktowane jest tylko tego potwierdzeniem... Co do tych dziewczyn z Płocka, to pewnie one są zmuszane do tego żeby oszukiwać w rossmakuj świat, pamiętacie jak laski ze Szczecina rok temu pisały że musiały siedzieć w pampersach na kasie, bo ich kr tak bardzo chciała jechać na Kubę że nawet do toalety nie mogły wyjśc, do tego co godzinę były telefony od kr i pytania ile sprzedały impulsówki, a jak za mało to musiały pisać jakieś notatki z tłumaczeniem dlaczego sprzedaż słabo idzie. One wcale nie chciały oszukiwać ale były do tego zmuszane i podejrzewam że te dziewczyny z Płocka też robią w majtki na kasie bo są terroryzowane przez kr... No nic, takie uroki pracy w niemieckiej firmie... W niedziele zaczyna się cantaur i ta cała hołota będzie świętować, pewnie nikt z obecnych tam osób nawet nie pomyśli że firma ma kasę na takie imprezy bo głodne kasjerki tyrają za miskę ryżu i dostają zaniżane wypłaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ja też jestem zdziwiona wypłatą. Nie opłaca mi sie miec wiecej godzin. Za 130 godz, wziełam 1,900 zł a jakis czas temu miałam ponad 160 i wzięłam 2,100zł. Ni ch...ja nie rozumiem jak to jest. To wolę zarobic troche mniej i miec wiekszy relaks w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłyście co się stało na liście konkursu rossmakuj świat? Wylecieli z niej wszyscy z dziwnie dużą ilością pkt, czyżby w końcu ktoś się wziął za ten konkurs?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitula konkursu postanowila nie ujawniac wynikow majowych,a wiec wsadzili wszystkich do jednego wora z napisem OSZUSCI.Kazdy ocenia wg.siebie!!Jesli jestes uczciwym czlowiekiem dla nich nie ma to najmniejszego znaczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz jak wygląda lista z kwietnia, wszyscy maja po 41 pkt i to samo stało się z rankingiem głównym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co ??? myślałam że już dawno mineły czasy "kasjerek w pampersach", ale widzę że się myliłam, buhahahaha !!!!! gratulacje dla rossmanna że postanowił kontynuować tą piękną tradycję polskiego handlu, buhahahahaha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie moge ZALOGOWAĆ na rossmakuj swiat, bo mam nie zdefiniowany czy cos nr kadrowy i stanowisko :| wiec nawet nie wiem co tam sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam inne pytanie,czy jest mozliwe,że przekazem pocztowym wypłata przychodzi tydzień później,? i dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekaz tyle idzie. Ja tez mam zawsze o tydzień później niż osoby z kontem bankowym. Cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co za co? nie rozumiem Twojej odpowiedzi.Na umowie o pracęjest,że do 10 i ani słowa o sposobie wypłacania pensji. Jak dla mnie tak długie opóźnienie jest chyba niezgodne z przepisami,czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wysyłałam przekaz do znajomej to szedł 2 dni....więc czemu tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wysyłałam przekaz do znajomej to szedł 2 dni,więc skąd ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio wysyłałam przekaz pocztowy do znajomej i szedł 2 dni,więc skąd ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaL
W galerii Neptun, która otworzyła się niedawno w Starogardzie Gdańskim jest tez nowy rossmann i bardzo miła atmosfera w pracy, to zawsze był mój ulubiony sklep z kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkaq
Dla mnie też każdy nowy rossmann to zbawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 8:51 To wcale nie jest śmieszne z tymi pampersami, ale tak poza tym to masz rację - rossmann to chyba ostatnia firma w polsce gdzie takie rzeczy mają miejsce, we wszystkich innych sieciach handlowych już dawno zrezygnowali z takich praktyk jak zabranianie kasjerkom na wyjscie do WC... U nas ciągle jest z tym problem, widocznie firma nie troszczy się o reputacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×