Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ile zarabia kierownik w niskoobrotowym sklepie? Oczywiście tak +-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ok 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle to chyba zastępca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys slyszam ze 2700zl miasto ok 30.000 tys mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 16:15 ma całkowitą racje, tacy ludzie do Nas przychodzą, wiec dlaczego My mamy klientów przepraszać za prawdę, za to jacy są, oczywiście uważam ze kulturalna osoba nie pozwoli sobie na zejście do poziomu klienta, nawet gdy takowy ja obraza, a widocznie osoba która broni klientów jest albo KR albo Ks czyli tak na prawdę z klientami nie ma zbyt wiele wspólnego ale za to z pierdzeniem w stołek w biurze bardzo dużo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16.42 i 17.12 Czy ja napisałam że obrażam i "szczekam" na klientów ??? Napisałam że irytuję ich, wkurzam i robię sobie z nich jaja, ale robie to z klasą i wyrafinowaniem, nigdy nie przekraczam granicy chamstwa i dlatego nikt jeszcze nie złożył skargi. Poza tym nie masz prawa wypominać mi że kogoś obrażam, skoro kilka godzin temu sama obrażałaś dziewczyny z małych miejscowości i przeprosiłaś dopiero jak koleżanka zwróciła ci uwage (13:37). Tak poza tym to też bym nigdy nie chciała pracować z tobą, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem (stąd twoje twierdzenia że "obrażam" i "szczekam" ) i w dodatku twoje przeprosiny dla klientów dobitnie pokazały że nie masz za grosz wstydu i lubisz sie ośmieszać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona klientka
"większość dziewczyn gardzi klientami, uważa ich za motłoch i bydło, ma dosyć ich prostactwa i głupich pytań... Sorry, ale taka klientela do nas przychodzi - niedomyci śmierdziele, przygłupy bez szkoły, samotne babcie szukające okazji do pogadania, zdziczała gimbaza wychowywana bez rodziców bo wyjechali na zmywaki do anglii, itp..." - cytat z 16:15-Twoja wypowiedź pokazała dosadnie,jakim jesteś człowiekiem. Mam nadzieję,że tak samo jesteś traktowana przez ekspedientki z innych sklepów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:27 Nikogo na tym forum nie obchodzi twój stan emocjonalny, więc po co napisałaś że jestes "oburzona" ? Naprawdę myślisz że my się przejmujemy twoimi uczuciami.... ? Niestety muszę zawieść twoje nadzieje, bo w każdym sklepie gdzie robię zakupy, zawsze jestem traktowana z sympatią i szacunkiem, sama też nie zatruwam życia sprzedawczynią tylko jestem miła i uprzejma, używam zwrotów grzecznościowych i sie uśmiecham, więc nie widzę powodu dlaczego mam być po chamsku traktowana. Ten fragment mojego wpisu który zacytowałaś nie odnosi się do wszystkich klientów, są jeszcze inni klienci którzy są normalni - przychodzą, biorą z półki to co mają kupić, idą do kasy i wychodzą. Z takimi klientami nie mam żadnego problemu, i nigdy złego słowa na nich nie napiszę. Ale jest jeszcze inna grupa klientów, to ci którzy myślą że są pępkiem świata i to właśnie o nich pisałam o 16:15... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie. Slyszeliscie juz o wielkiej akcji na pielegnacje twarzy? Cos jak na kolorowke tyle ze na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 20 maja -40% oprócz kosm. dla mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kremy, tonik, płyny micelarne, maseczki czy np tylko kremy ? Dzieki za info jak któraś cos wiecej wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno bedzie jakas zbiorowa promo na pielegnacje twarzy od 20.05- przegladalam fiszki na nastepna promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy + do pielęgnacji twarzy czyli wydaje mi się, że i będą mleczka, toniki i maseczki. Promocja będzie do 25 czy do 26 maja nie pamietam dokładnie. Ja robię sobie mega zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ktora przegladala fiszki na prom9cje. To wszystkie kremy i pozostale produkty beda ofiszkowane? Matko. Myslalam ze w formie woblerow tak jak na kolorowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgnacja twarzy prócz maseczek i kremów dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiatiatia
No pewnie, że będą fiszki, przecież mało mamy do zrobienia podczas promocji, to sobie całe kremy ofiszkujemy, co za idioci w tej centrali jeśli tak właśnie będzie.... I jeszcze te ludzie z pytaniami czy to od tej ceny ta obniżka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie fiszek tylko woblery wiszące podobnie jak na kolorówce było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy wie ktos jaki jest współczynnik dynamiki za okres maj-czerwiec-lipiec do poprzedniego okresu tj. luty-marzec-kwiecień? Czy gdzieś byla podana ta wartość % bo nigdzie tego nie widziałam i nasza kiero tez tradycyjnie nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzialam + 15,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie coś może o jakichś kodach na pampersy lub pieluchomajtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam centaur ? moja ks powiedziała tylko tyle ze było nudno :( jak wiecie cos więcej to napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pytasz, jak tam Centsur, na ktorym nie bylas? Myślisz, ze Twoja ks na forum pytalaby, jak tam bylo na Twoim niedzielnym obiadku?żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest we Wrocławiu ktoś kto jest zadowolony z atmosfery w pracy bo słyszałam ze Wrocław to miasto mobbingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegladałam fiszki na następną promocję i właśnie nie widziałam żadnych na kremy damskie, wiec z tego wywnioskowałam, że będzie jakaś promocja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kody do pieluchomajtek.Klienci,ktorzy wzieli udzial w konkursie zorganizowanym przez Pampers na.swojego emila otrzymali kod,ktory to powoduje ze paczka pieluchomajtek zrabatuje sie do kwoty 0,01.Rabat dotyczy tylko i wylacznie pieluchomajtek Pampers w kartonie (20 lub 22 szt).Klient otrzymal rowniez list od Pampers na adres domowy i to w tym liscie jest wyszczegolnione jaki artykul jest objety rabatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy będąc na zwolnieniu lub macierzyńskim należą się pieniądze 30 zł na spotkaniu integracyjnym? Bo nasz kiero powiedział ze na macierzyńskim same za siebie placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,5% Uuu to raczej nie wyrobimy. Chociaż ciężko powiedziec bo to jednak okres wakacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chciałabym się przenieść na inny sklep, jaka jest procedura? do kogo się zgłosić i jakie są na to szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zgłaszasz to ks a ona Kr. Zależy czy chcesz iść na nowo otwierany sklep czy na jakiś stary, jak na nowy to musisz wysłać zgłoszenie na @ do kogoś z rekrutacji, jak na stary to musisz wiedzieć czy jest miejsce tam gdzie chcesz iść. Ja czekałam pół roku na przeniesienie i się nie doczekałam, dopiero na nowo otwarty sklep poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×