Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
CHCEMY PODWYŻKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.26 no zgadzam sie z Toba bez dwoch zdan:)ale inaczej bym to ujela...nie CHCEMY a raczej RZADAMY...Bo z calym szacunkiem nowe premie sa dla sklepow,gdzie miasto zyje z turystyki,badz dla nowo otwartych gdzie z reguly sa nieprzewidywalne....A moze sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żądamy BARANIE cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takich ludzi Rosman potrzebuje ,analfabeci mile widziani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dysortografia BARANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udajesz wielce inteligentna osobe,a zero kultury,taktu w twojej wypowiedzi.I tu jest dowod na to,ze spoleczenstwo mamy wyksztalcone,mamusia z tatusiem zarobili i zaplacili,ale niestety niewyedukowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej. Tak lepiej, słowniczek ortograficzny zawsze miej przy sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto nie jest sam idealny potrafi czesciej wytknac komus bledy,niz przyznac sie,ze sam jakowy popelnil.Twoje miejsce powinno byc w Warszawie na Wiejskiem.Dla ciebie tam sami swoi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiadomo kiedy ogłosza wyniki rossmakuj swiat z kwietnia?? Cos dlugoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jest ta ks, co chce decydować o wyborach prezydenckich. Jestem skłonna w to uwierzyć, pracowałam z wieloma popapranymi ks (skąd oni je biorą), niestety większość to niewykształcone prostaczki, które traktują sklep jak swoją prywatę a dziewczyny jak swoje niewolnice - smutna rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żądamy podwyszki i to NATYCHMIAST!za te pieniądze nie można wyżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:51 chyba podwyżki, a nie "podwyszki", ale tak poza tym to się zgadzam... do 19:28 Masz rację że tylko nowo otwarte sklepy, i te w turystycznych miejscowościach, mają szansę na premię za dynamikę, reszta sklepów może ją wyrobić tylko w grudniu. Jesli chodzi o tą mniejszą premię to ściema jest, moj sklep podobno (podobno, bo ks schowała pismo z tabelką i nikomu nie chce pokazać, nikomu też nie wytłumaczyła dokładnie o co chodzi z tymi premiami) jest w takim progu że kasjerka pracująca na cały etat dostałaby 220zł, ale u mnie wszytkie robią tylko 1/2 etatu, więc jak się podzieli tą kwotę na pół, to wychodzi 110zł minus podatek, czyli kasjerki co 3 miesiące dostają extra 70zł... Jak ktoś pracuje tylko goły etat i ani godziny więcej, to te 70zł nie robi żadnej różnicy. Ja jestem asystentką, z umową na 3/4, wieć finansowo jakoś tam sobię radzę, ale widzę że kasjerki czasami przychodzą głodne do pracy (tak na marginesie, to temat głodnych kasjerek ostatnio częściej pojawia się na forum), często też słyszę jak rozmawiają o tym że muszą oddać pieniadze które pożyczyły od znajomych, bo im nie stacza do wypłaty. Moim zdaniem, zamiast tych premii, wszyscy powinni mieć umowy na co najmniej 3/4 etatu i solidną stawkę na godzine, wtedy pewnie obroty same z siebie by się zwiekszały, bo byśmy były bardziej zmotywowane, a tak firma wymaga od głodnych kasjerek żeby wyrabiały dynamike i de facto pracowały na swoje ks, bo podobno ks dostają 10 razy więcej tej premii... Totalnie bez sensu !!! To tyle w temacie głodowych zarobków i premii, na koniec tylko chcę zaapelować do wszystkich, żebyście w bardziej kulturalny sposób zwracały koleżankom uwagę na temat błedów ortograficznych - wystarczy że na codzień pracujemy w chorej atmosferze chamstwa i mobbingu, a błedy ortograficzne to naprawdę nie jest powód żeby komus zwymyślać. Rozumiem że tyle w was jadu, bo same jesteście sfrustrowane swoimi zarobkami i atmosferą w pracy, ale nie wyładowujcie swojej agresji na forum, znajdzie inny sposób na ujście swoich emocji :) Mnie też czasami razi, jak widzę niektóre "byki", ale żeby od razu miotać bluzgami z tego powodu ??? Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rossmakuj swiat to cos powaznego,regulami mowi,ze do 15.powinni chyba oglosic wyniki.W moim przypadku juz 11. wiedzialam,ze wygralam...Trzymam kciuki za uczciwych kasjerow.Warto dziewczyny sie wysilic,uwierzcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do błenduw mnie to nie pszeszkadza, jak ktoś wsadzi babola,mało kto potrafi pienkną polszczyzną muwić a co dopiero pisać bez błenduw.Tu na forum są przemenczone ,pszepracowane dziewczyny wienc nie ma co się dziwić jak zdaży się ortograf .Do nas kiedyś pszyszło pismo od KR z ortografami o to dopiero jes rzenada.(te błędy zastały celowo zrobione żeby ktoś nie pomyślał że ze mnie taka analfabetka jest)he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15.36 na stronie 30 dziewczyny pisały na temat konkursu, poczytaj i się dowiedz jak się kantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:34 chyba każdy słyszał o tych wałkach z konkursem, ale w tym miesiącu ranking wygląda zupełnie inaczej i dlatego wszyscy są ciekawi kto wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy teraz 20 maja dostajemy jakąs premię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje powinna byc ta inwentaryzacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w maju premii nie ma. w czerwcu jest za dynamikę/grupę obrotową, a w lipcu za inwentaryzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u was na sklepach tez traktowanie zalezy od stazu jaki macie w rossmannie? Kiedys byla taka sytuacja ks opierrr...jedna za cos na to ta madrala dobrze ze ja tu nie jestem nowa bo nie mam przej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To konkrety jak z ta kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi jak to jest z kartkami z wyplaty ponoc sa jakies zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pracownik może sobie wydrukować pasek z wynagrodzeniem z programu TETA. Jeszcze nie wiem jak to działa bo jestem na urlopie, jutro 12h więc pewnie będzie czas na sprawdzenie jak to jest w praktyce:) Jak kogoś to interesuje to mogę jutro wieczorem opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostać prace u was aplikowałam przez Internet ale czy ma sens oni w ogóle czytają tam cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to daj znac jak z tymi paskami bo u nas to jezyk za zebami lepiej trzymac nikt ci nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.59 co ty w ogóle piszesz dziecko? BOŻE jak nie analfabeci to niedorozwinięci !no cóż nic tylko pogratulować odpowiedzialnym za nabór personelu do naszej firmy.Skąd tych ludzi biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00.20 ,pani idealna idz sie umyc bo jeb...esz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sukcesywnie ks upatruje sobie osobę i po niej jaździ za wszystko. Wszyscy pracują super tylko nie ta jedna choćby nie wiadomo jak się starała już jest po niej. Odebranie premii z byle powodu poprzedzone notatką, nie ważne że na zmianie pracowały trzy osoby i zarzuty akurat jej nie dotyczyły,ani jednej godziny poza etet, załogę nagradza za super pracę testerami z kolorówki albo perfumerii,kiedyś sama robiła 11 boksów z dostawy,ks snuła się po sklepie uśmiechnięta od ucha do ucha ,kasjerkę posadziła na jedynkę i dała fiszki do sortowania zakazała dotykać dostawy.szkoda dziewczyny bo dobrze pracowała ks ją wykończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko "idiotko" moze jestes ty na naszyn sklepie jest tak ze im krocej pracujesz tym masz gorzej jak masz wiekszy staz juz ci odpuszczaja i sama szanowna koleza.ka.pracujaca tam juz kilka lat powiedziala kiedya ze dobrze ze dlugo pracuje bo ma luz i to jest normalne !? Nie wiesz to nie komentuj i nie obrazaj kazdego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12h? w tygodniu? nie można tak przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×