Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
To gdzie wy pracujecie ze za 130 godzin macie 1900 zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1900pln za 130 h pracy? Hihi, koleżanka fantastka zapomniala chyba dodać, ze razem z premia za dynamike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w stolycy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w nalepszych miesiacach tzn miesiace wakacyjne jak zapierniczam caly czas i wyrabiam caly etat 180 h to najwiece mialam 1700 zl. Jestem kasjerka z 3/4 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w stolicy i nawet dla wrednych podpowiem, ze stolicą Polski jest Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kiepsciutko zważywszy na fakt ,, droższego życia,, czy chociaż zakup mieszkania. Nie urywa, oj nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że droższe są mieszkania a szałasy tańsze. Wiesz ...ja drewna nie muszę rąbać do ogniska, aby się ogrzać. Mam kaloryfery (nie tak zwane na brzuchu lecz takie na ścianie przyczepione- może kiedyś w konkursie Rossmanna będzie do wygrania wycieczka do miasta to zobaczysz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoik ? Hallo tu ziemia . Z Łodzi pisze. Nie szpanuj tymi kaloryferami ze tylko u was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co Wy za pierdoły gadacie..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale konkretnie o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że Łódź ma kaloryfery i inne miasta, ale jakiś zawistny SŁOIK ma pretensję, że w dużych miastach więcej się zarabia !!!! Nie moja wina, że urodziła się jako Plebs. Tak za 130 godz. jest 1,900 zł w sklepie wysokoobrotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając niektóre wypowiedzi ,wstydzę się,że takie osoby również pracują w Rossmannie.Na szczęście to mniejszość,bo te dziewczyny,które znam nie obrażają klientów,nie plują na pracodawcę i szanują współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tu nie pluć na takich klientów i pracodawcę, zarówno jedni jak i drudzy traktują nas jak śmieci, takze daruj sobie koleżanko takie morały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuje w wysokoobrotowym w dużym mieście i nikt za130 godzin nie bierze 1900zl,chyba ze brutto!8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Koleżance wyobraźnia pracuje albo netto z brutto nie odróżnia . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.34 ty i twoje znajome to chyba mniejszośc bo większość wpisów na forum jest negatywna... zresztą nic dziwnego, bo to się dzieje w tej nazistowskiej firmie woła pomstę do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:55- Powiedz mi,kto Cie na siłę w tej pracy trzyma?Tak samo innych...Jak mi się nie podobało w jakiejś pracy ,to się z niej zwalniałam.Proste.Wiadomo,że dużo zależy od kierownika sklepu,jeśli jest tak źle-poproście o przeniesienie na inny obiekt. Jednak,jeśli nie lubisz klientów i Ci przeszkadzają ,to zmień zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie rozumiem, jak komuś przeszkadza opluwanie i narzekanie, to niech ma pretensje do firmy, a nie do nas ! Jaka firma, takie forum - gdybyśmy były traktowane normalnie to nikt by nie narzekał, ale dopóki nic się nie zmieni na lepsze, to cały czas na kafeterii będziemy pluły jadem. To wina rossmanna że to forum jest takie negatywne, więc jak komuś się to nie podoba to sorry, ale podzękujcie firmie, a nie macie pretesje do nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co nas trzyma w tej firmie ??? Sytuacja na rynku pracy, jak ktoś jest z małej miejscowości to trudno o pracę, zresztą w dużych miastach też nie jest różowo. Przeniesienie do innej drogerii też raczej nic nie da, bo można wpaść z deszczu pod rynne - na 99% sklepów jest masakra, więc po co się przenosić, szanse na to że się trafi do normalnego sklepu są znikome, bo takich sklepów jest pewnie tylko kilka w całym kraju. Jeśli chodzi o pracę z klientami, to ja akurat lubię ich wkurzać, mam niezły ubaw jak mogę tym jeleniom zrujnować dzień - przynajmniej wiem że już do nas nie wrócą i będę miała spokój, bo wiadomo że im mniej klientów, tym mniej pracy :) No nic, idę jakiś obiad ugotować, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,pewnie to jest taka mentalność małomiasteczkowych panienek-przyjść do pracy,nic nie robić i pójść do domu,ale niech pensja będzie czas!!! Przepraszam wszystkich klientów za te komentarze,wiem,że to mniejszość( w skali kraju). Szkoda ,że są przyjmowane takie osoby,które nie szanują,co mają.Jedna z drugą posiedziałaby pół roku bez pracy i już inaczej by śpiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie obrazanie pracownikow z malych miast!!Jestesmy takimi samymi ludzmi,bo nasze zoladki raczej niczym sie nie roznia!!Nie oceniaj wg.swojej miary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,przepraszam wszystkie dziewczyny z małych miasteczek,które uczciwie pracują i nie narzekają bez przerwy na klientów. Moja odpowiedź była reakcją na wpis osoby 12:23,która się chełpi tym,że obraża klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz dają na okresie próbnym za godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie wypraszam aby szkalować Niemcy za to co się dzieje w tej firmie bo chciałam zauważyć że rossmann nie jest Niemcem tylko zydem!!!!!!!!!!i obrażacie w ten sposób Naród Niemiecki i przy okazji mnie, bo mój tato jest Polakiem ale moja mama jest Niemką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej osoby która szkaluje dobre imię Niemiec -Moja droga rossmann nie jest Niemiecką firmą tylko żydowską ,rossmann nie jest Niemcem tylko zydem więc krótko firma rossmann to firma zydowska która powstała na terenie Niemiec ,wiec dlaczego oczerniasz naród niemiecki za te wszystkie krzywdy które doznajesz w tej firmie? denerwuje mnie to co tu wypisujesz ponieważ mój ojciec jest pochodzenia Niemcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:54 Oczywiście ze taka jest moja mentalność, a jaka ma być ? Uważam że każda dziewczyna która ma choć trochę oleju w głowie, ma takie samo podejście do tej pracy jak ja. Jaka płaca, taka praca - firma udaje że mi płaci, więc ja udaje że pracuje. Co miesiąc na konto dostaje tyle co nic, wiec ja też pracuje tyle co nic, chyba logiczne. Te twoje przeprosiny dla klientów to największa żenada w historii tego forum, jak ty możesz się tak kajać przed klientami ??? I dlaczego ich okłamujesz, twierdząc że nasze komentarze na ich temat to mniejszość, przecież dobrze wiesz że to ty i twoje poglądy stanowią margines, większość dziewczyn gardzi klientami, uważa ich za motłoch i bydło, ma dosyć ich prostactwa i głupich pytań... Sorry, ale taka klientela do nas przychodzi - niedomyci śmierdziele, przygłupy bez szkoły, samotne babcie szukające okazji do pogadania, zdziczała gimbaza wychowywana bez rodziców bo wyjechali na zmywaki do anglii, itp... Uważam że mam prawo ich wkurzać, irytować i robić sobie z nich jaja, nie tylko sprawia mi to ogromną frajdę, ale jeszcze dodatkowo rossmann mniej zarobi, bo jak napisałam wczesniej, wkurzeni klienci rzadziej nas odwiedzają, a co za tym idzie mam mniej pracy :) To tyle ode mnie, pewnie nigdy sie nie zgodzimy ze sobą i każda z nas pozostanie przy swoim zadaniu, ale przynajmniej jedno nas łączy - pracujemy w tej samej firmie więc nie jest tak źle, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam że wpisy z godz. 15.32 i 16.02, byly pisane przez tą samą osobę, więc mam do ciebie prośbę - zdecyduj się czy to twoja mama czy twój tato jest niemcem, bo raz napisałaś tak a drugi raz inaczej... no chyba że jesteś z in vitro i masz kilka mam i tatusiów... buhahahaha !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:34 Obrażanie klientów słabo Ci wychodzi skoro nikt do tej pory nie złożył skargi i nadal pracujesz,przypuszczam że tylko na tym forum moźesz popuścić wodzę fantazji jak to byś chciała być kul,bądź faktycznie kul i poszczekaj do kilentów to przekonasz się jak szybko popłyniesz z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:34 Obrażanie klientów słabo Ci wychodzi skoro nikt do tej pory nie złożył skargi i nadal pracujesz,przypuszczam że tylko na tym forum moźesz popuścić wodzę fantazji jak to byś chciała być kul,bądź faktycznie kul i poszczekaj do kilentów to przekonasz się jak szybko popłyniesz z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:15-jestem pewna,że bardziej żenujące od moich przeprosin,są obraźliwe Twoje wpisy.W życiu nie chciałabym pracować z taką osobą jak Ty. Zresztą ,gdybyś pracowała w moim sklepie,z takim podejściem,już by cie nie było. Na tym kończę ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×