Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
To po co wtedy isc na integracyjne spotkanie??Pierwszy raz slysze,aby ktos placil za siebie.A tak na marginesie,czy w Warszawie tez obowiazuje kwota 30 zl??Moze zarzad firmy tego nie odczuwa,ale ceny na rynku sie zmieniaja i rosna,rosna ,rosna.....a u nas nic nie rosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na macierzyńskim sie tez należy!!! Sama bylam więc wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da się tego przeniesienia załatwic jakos inaczej niz przez ks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dostaje sie paczke za urodzenie dziecka czy to kiero zglasza czy jak czy paczka przychodzi na sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13.48 co ma piernik do wiatraka ? moja ks nie bedzie się pytac o mój niedzielny obiadek bo to moja prywatna sprawa, a centaur w jakimś sensie dotyczy nas wszystkich, dlatego zapytałam... no coz, jak nikt nie chcę napisać jak bylo, to pewnie dlatego ze tak jak moja ks powiedziała - było nudno i nie ma o czym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiatiatia
Centaur w Warszawie - wiadomo ze nuda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank było nudno, bo nasza kadra kierownicza to rynsztok bez poczucia humoru. Za to pracownicy hotelu umierali ze smiechu jak obserwowali rossmannskich dzikusow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o atmosferę taka jak i tu na forum ,skaczą sobie do gardeł ,a mobbing jest personalny stosuje kierowniczka w stosunku do moich dwōch koleżanek.szkoda dziewczyn.ja niedługo odchodzę znalazłam coś innego zastanawiam się czy nie zgłosić do rewizji co dzieje się w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zgłosisz to i tak to nic nie da,my już raz próbowałyśmy i to nic nie daje.oni maja klapki na oczach i kierownikom wszystko wolno i nikogo się nie boja regionalnej w szczególności,możne trzeba to do telewizji, jak kierownicy znęcają sie nad pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na pytanie CO MA PIERNIK DO WIATRAKA,a no ma to,ze to nie lata i to nie lata:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wasza kierowniczka tez nawołuje do głosowania na Komorowskiego ? to skandal! co się tu dzieje ,czy góra każe kierowniczkom to robić? jestem ciekawa nasza kierowniczka sugerowała byśmy oddały glos na Komorowskiego bo tak trzeba dla dobra firmy i nas w przeciwnym, razie mogą nastąpić zwolnienia ,bo tylko PO i Komorowski jest gwarantem jak to stwierdziła dobrego rozwoju tej firmy. Jesteśmy oburzone a ja na pewno na tego łobuza głosu nie oddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściemniasz ;) . No bez jaj. Mojej to lata i nie ma czasu na pogaduchy o wyborach. Chyba twojej bardzo sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.39 Powiedz jej że idziemy POnich ..........i za wszystko zapłacą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic Wam nie da jak zgłosisz to do rewizji. ,Wszystko to jedna klita.. Tylko was wysmieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tego nawet nie komentuje ! aż się nie chce wierzyć ale w sumie nie zdziwiłoby mnie to gdyby tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
what ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście poza pracą rossmann nie może wynagać ani narzucać na kogo mamy głosować, a tak na marginesie to znam przypadek ,gdzie baba za takie praktyki dostała wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra! i kto tych ludzi zatrudnia na stanowiska kierownicze?ciekawe czy w centrali tez pracownicy dostali nakaz glosowania na POpaprańców zaloże się że na centaurze coś tam gadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor. Czy sa tu jakies panie,ktore pracuja w rossmanie na dworcu glownym w Gdyni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodzi o panie, które pracują na dworcu głownym koło Rossmanna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochaniutka,pracujace w rossmanie:)Moze to dziwne,ale bylam zaskoczona widzac ks na glownej kasie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdego by taki widok zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez ks siedzi na kasie, co w tym dziwnego ? U nas każdy akurat siada, bez względu na stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez ks siada na k1 ale tylko wtedy gdy jest dużo roboty...nie radzi sobie z niczym..ani zwroty,ani dostawa,raporty regionalnej...jak jest natłok pracy siada na kasę i juz. A jak jest luźny dzień to nigdy nie daje sobie kasy...udaje ze pracuje ciężko i ze wszystko to jej zasługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja to przychodzi i rozkłada tylko towar. Nie ma ani kasy, ani sejfu, ani nocek, nie umie rozkładac promocji. Dlatego wszystkie rzeczy robią asystentki od A do Z. I burzy się, że to ona musi rozkładać towar. Jest umysłowa chora. Czepia się o wszystko. Kiedyś się smiałysmy bo któreś z dziewczyn kazała nie wykładać kuwet z czymś tam (celowo nie podaje może tu debilka zagląda). A na drugi dzień dziewczyna dostała opierdziel, dlaczego nie wyłozyła tej kuwety. No to mówi do Ks, że mi nie kazałaś. Na to KS, że mogła się jednak domyśleć i mimo tego wyłożyć. I weź człowieku miej taką KS, przecież jest tak mało inteligentna. Dlaczego takie osoby rządzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie? Czy u Was na sklepie też dostajecie często notatki za byle co? U nas np. za niepozmywany kubek, źle obcietą cenkę, za niezrobiony layout mimo, że ta osoba miała albo kasa1 albo perfumerię i było to złośliwe. Przecież takie notatki to szkodzą sklepowi, co moze myśleć sobie regionalna czytając stos takich notatek. Ze jesteśmy głupie, nieroby itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie,niektorych dziwi taki stan rzeczy niektorych nie.Mnie zdziwil. Dlaczego?? Chyba nie musze pisac,to zbyt oczywiste. Nie mniej,pozdrawiam zaloge tam pracujaca,pania KS rowniez,sklep piekny,zadbany:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks kiepskie stanowisko więc i osoby zatrudnionoe kiepsko sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notatki?!!jak w szkole,ale dziecinada,moze ks zatrzymała się na etapie podstawówki i dlatego tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×