Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Kiedy będzie premia inwentryzacyjna? Marzec czy kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie premia inwentaryzacyjna? Marzec czy kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie! Mam pytanie do kolezanek bardziej doswiadczonych I wyzszych stanowiskiem Od dluzszego czasu jestem niestety w otwartym konflikcie z pracownikiem ochrony Z mojej strony wyglada to tak, ze totalnie ignoruje chlopaka, natomiast czuje sie przez niego szykanowana Pozwala sobie na wysmiewanie sie z mojego wygladu przy klientach, kiedy nikt nie patrzy prycha na moj widok I rzuca bardzo kasliwe uwagi Nie jestem osoba z natury silna psychicznie I bardzo biore do siebie to jak on sie wobec mojej osoby zachowuje, przyznam nawet, ze jego zachowania moglabym podciagnac pod mobbing psychiczny, bo ewiedentnie czuje sie zaszczuta. Problem w tym, ze on ma dobre stosunki z moja kierowniczka I wspolpracownikami Kolezanki komentuja to tak, ze " daj spokoj on probuje zwrocic na siebie uwage", a kierowniczka nie traktuje niczego powaznie Otoz mam pytanie, poniewaz chce sprawe ruszyc dalej, bo nie wyobrazam sobie wspolpracy z tym ochroniarzem, bo czuje sie mobbingowana Jak powinna zostac zachowana droga sluzbowa w zlozeniu skargi na niego I wyegzekwowaniu kary, ktora powinien poniesc? Zamierzam oczywiscie porozmawiac z moim kierownikiem, gdy nic to nie da z koordynatorem ochrony, czy gdyby to nie podzialalo, to moge zarzadac rozmowy z KR I ewentualnie dalej? Czyli gdzie? Dzial rewizji? Centrala? Policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dziewczyczy za co odpowiada astystetka kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy za szkolenie kasjera asystent dostaje jakąś premię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam prosbe potrzeduje numer do pani kasi z tczewa ,racuje w rosmannieie w tczewie 106 lub 108 jest kierowniczkom potrzebuje bo sie bardzo mi dpodobała a nie mam jak sie skontaktowadz bo jestem z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam prosbe potrzeduje numer do pani kasi z tczewa ,racuje w rosmannieie w tczewie 106 lub 108 jest kierowniczkom potrzebuje bo sie bardzo mi dpodobała a nie mam jak sie skontaktowadz bo jestem z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda l4 jak ktoś jest w ciąży? 80 % płatne ? Jak ktoś ma 3/4 etatu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:18 ja tez znam taką sytuację p za-ca kier miala wiecej wiedzy niz p kier i usuneli ja z pracy zenada i dalej stres pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:18 ja tez znam taką sytuację p za-ca kier miala wiecej wiedzy niz p kier i usuneli ja z pracy zenada i dalej stres pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli praca w tej instytucji tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po urodzeniu dziecka firma daje jakąś wyprawkę? Znajomi się pytają co dostałam bo słyszeli że takie fajne wyprawki są a ja nie dostałam nic, a urodziłam 3 mies temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi powie może coś więcej o sytuacji w jeleniej gorze? Jak zarobki kasjera się kształtują?? I co z kierowniczkami? Do wytrzymania czy też jest taka chora sytuacja jak na innych sklepach?? Planuje przenieść się tam z krk i nie wiem czy trzymac się rossmanna czy szukać czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrroooossss
Gdzie w tym roku będzie spotkanie integracyjne centaur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty98765
Centaur był w Krakowie, 14-16 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie znowu sie działo na centaurze ,wesoło i kochajonco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kolerzanki ciekaw jestem jak było na centaurze w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było pojechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie za szkolenie pracownika należy się asystentowi premia, Tak samo jak za wskazanie ochronie złodzieja, ale nic licz na to... Ja ani razu nie dostałam grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam wygląda sytuacja w rozsławionym na całą Warszawę Wileńskim? Słyszałam że Pani Ch. już zapomniała jak rok temu płakała i obiecywała poprawę... i znowu dziewczyny muszą chodzić przy niej jak na szpilkach. Żeby przypadkiem kiero się na nich nie wyżywała bo akurat ma znowu zły humor... Trzymajcie się dziewczyny, strasznie mi was szkoda, ale jeśli same tego gdzieś nie zgłosicie to nikt wam nie pomoże, a wy będziecie się modliły żeby jej nie było, albo żeby miała lepszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co sie dostaje premię uznaniową ? Od czego to zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy premia świąteczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy premia świąteczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Mam pytanie w 2016 roku byłam normalnie na inwentaryzacji w lutym 2017 okazało się że jestem w ciąży do tej pory każdą premię otrzymywałam, orientujecie się jak to będzie w lipcu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×