Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość gość
Koci też bym cię wziął... od tyłu... Sernik też...,ale od przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lk biora, biora i wcale nie bede narzekac, ze mam wory pod oczami i jestem niewyspana.... i ze gardlo boli ;-) zreszta nie tylko gardlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
zaraz , chwila tego keczupu powyzej, nie autoryzuje, tym razem to nie ja , ja tylko chcialem zuwazyc, ze jak masz komus zrobic dobrze to nie musi byc kotka :D:D, bo ona jak widac chwilowo zajeta, wiec zglaszam sie w zastepstwie, nie moge pozwolic, zebys chodzila smutna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz :D gdybym Cię nie znała uwierzyłabym, że to Twoje dobre serce a nie głód przemawia przez Ciebie :D A niech stracę :) Głodnych nakarmić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernikiem karmić? jestem konający z głodu :classic_cool: W domu mam same niejadalne ciasta: wuzetkę, trochę tortu czekoladowego i niedobry jabłecznik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u Ciebie LK to mogę zmywać w samym fartuszku :P Oczywiście zakładając, że nie puścisz pawia na widok mojego niewydebilowanego tyłka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nie martw :D Hmmm skoro obaj tak się chwalicie tyłeczkami jest szansa, że dostanę zeza połączonego z wytrzeszczem :D Może jednak zostańcie w majtkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam kilka widziałam. Chociaż to był dla stałych oglądaczy do których dołączyłam dramat :D Reszka. Lubisz? Czy wolisz ptaszysko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiąc pięćsetny wpis!:) Nie uważacie, że trzeba by było to opić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×