Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wdowiec powinien wchodzic w nowy zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
hahahah co za ludzie tu wypisuja, nie wierze w to co czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie powinien być sam, bo samotność jest dla eremitów, a my jesteśmy istotami stadnymi. Dla siebie, dla dzieci, dla rodziny powinien znaleźć kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinien, bo dlaczego by nie ? swoje już wycierpiał i na pewno bardzo, bardzo tęskni za żoną, brak mu kogoś, był widocznie samotny, dzieci to jedno, ale bliskość i miłość drugiego, dorosłego człowieka to drugie, życzę mu żeby ułożył sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon dziś autorko, a co, sądzisz że powinien do końca swojego żywota użalac się nad sobą? niech sobie jeszcze żyły otworzy żyć aż do bólu nie powinien, ale powinien szanowac zmarla zone. nei musi siedziec i plakac tylko powinien pamietac o swojej zonie, wydaje mi sie, ze wdowcami nie przystoi. o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według autorki to zapewne powinien połozyc się obok żony i razem z nią zejść z tego świata, kretynko- znasz słowa przysięgi małżeńskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo do szczęścia i on też. " I nie opuszczę cię aż do śmierci". Opuścił? Nie! Faceci zdradzają swoje żony za ich życia, zostawiają je dla innych, biją itp. Czy to jest prawdziwa miłość? On kochał ja do końca jej dni, a teraz pora by pomyślał o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wydaje mi sie, ze wdowcami nie przystoi. o to mi chodzi " ach ta wsiowa mentalność i prymitywizm, jak ty zostaniesz wdową to się możesz nawet na stosie pogrzebowym spalić, twoja wola jak lubisz. Możesz też obnosić się ze swoją żałobą tak żeby cała wieś widziała. Ale innych zostaw w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "wydaje mi sie, ze wdowcami nie przystoi. o to mi chodzi " ach ta wsiowa mentalność i prymitywizm, jak ty zostaniesz wdową to się możesz nawet na stosie pogrzebowym spalić, twoja wola jak lubisz. Możesz też obnosić się ze swoją żałobą tak żeby cała wieś widziała. Ale innych zostaw w spokoju mylisz sie, jestem z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnoszę takie wrażenie że autorce to chyba nowa partnerka powyższego wdowca się nie podoba . :P Pewnie powinien zwrócić większą uwagę na najlepszą przyjaciólkę zmarłej :classic_cool: 3 lata żałoby po zmarłej żonie to wystarczający okres czasu żeby z tą stratą się pogodzić , wypłakać i podjąć decyzję o dalszym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz sie, jestem z miasta. - a nie widać. I też mam wrażenie ,ze jesteś po prostu zazdrosna i sama byś mu do łożka wskoczyła i to bez skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swojego meza i nie w glowie mi romas z mezem mojej kolezanki zmarlej. nie zycze sobie takich insynuacji. Na prawde tak trudno wam zrozumiec ze sie martwie o te rodzine? Facet nie mysli o dzieciach tylko kieruje sie popedem seksualnym. obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przyznaj się wreszcie, nadstawiłabyś mu się, co? że niby oj jak szkoda , że ona zmarła, oj jaka szkoda, ale może byśmy poszli do łożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mylisz sie, jestem z miasta" To się nie przyznawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie chcialabym sie z nim przespac. walnijcie sie w leb!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja, ostatni wpis wyraźnie wskazuje ze to troll i do tego głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "(...)nie powinien, ale powinien szanowac zmarla zone. nei musi siedziec i plakac tylko powinien pamietac o swojej zonie, wydaje mi sie, ze wdowcami nie przystoi. o to mi chodzi" x Hahaha, dobry żart. :D On też ma prawo do szczęścia, a to że mu się żona przekręciła - przykro, bywa. Jeżeli znajdzie kogoś, a o żonie będzie myślał i nadal ją będzie miał gdzieś w sercu, znakiem tego szanuje ją i będzie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, nie wierze, z ludzie tacy jak autorka istnieja naprawde. Rece opadaja, jak sie to czyta. Mam nadzieje, ze ten gosc zerwie z toba wszelkie konakty i odseparuje swoje dzieci od osoby chorej psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak taka jedna u mnie w bloku, szybko wskoczyła sąsiadowi do łózka, serio, jego żonka nawet nie zdążyła ostygnąć xD ta siksa zostawiła męża i bodajże dwójkę dzieci, też się niby martwiła rodziną koleżanki, a tu myk i już z nim była :P Fakt, są razem chyba ze 12 lat już, jak ona to wytrzymała to nie wiem, bo facet to taki damski bokser i kurw|iarz raczej :P ale jako sąsiad jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytłumacz mi autorko skąd się biorą tacy ludzie jak ty, z taką mentalnością, wścibstwem, prymitywizmem, jakiś chów wsobny, złe geny, patologia, religijne oczadzenie? choroba jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, chyba ktos tu chcialby byc popchniety przez pana wdowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co autorko, mąż się znudził to robimy za przyjaciółeczkę rodziny? wdowiec lepszy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka powinna mieszkac w indiach - tam sie pali na stosie kobiety razem ze zwlokami meza. Ona chyba uwaza, ze wdowiec o ktorym tu mowa, rowniez powinien byc spalony/pochowany razem z nia. Bo przeciez po co ma zyc? Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się ma stać rodzinie ? Czy dwóch dorosłych mężczyzn pozwoliłoby zrobić krzywdę młodszej siostrze ? Czy własny ojciec chciałby źle dla swoich dzieci i czy koniecznie zdrowy mężczyzna ma żyć w celibacie jeśli nie musi . Czy ma spędzić X następnych lat w samotności tylko dlatego że jakiejś znajomej to się nie podoba ? Autorko ty byłaś tylko koleżanką /przyjaciółką zmarłej żony i nie próbuj nikomu ustawiać życia . Chcesz rządzić to rób to we własnym domu . Nota bene jaki musisz mieć tupet że takie pierdoły wygłaszasz publicznie Chyba że to prowo . Jeśli tak to niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies tam autorka wspomniala, ze wdowiec to prawnik, do tego pewnie przystojny:P pewnie przyjacoleczka tylko czekala, az zona umrze i myslala, ze przez udawany zal i pomoc, dobierze mu sie do rozporka a tu niestety- smial wybrac kogos innego, stad te gorzkie zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze nie rozumiecie kompletnie o co mi chodzi. nie jestem o nic zazdrosna, po prostu z szacunku do zmarlej chcialabym zeby ludzie o niej pamietali, w tym jej maz - czyli najblizsza osoba. jestescie chorzy, ze sugerujecie, ze chcialabym sie z nim przespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdzies tam autorka wspomniala, ze wdowiec to prawnik, do tego pewnie przystojnyjezyk.gif pewnie przyjacoleczka tylko czekala, az zona umrze i myslala, ze przez udawany zal i pomoc, dobierze mu sie do rozporka a tu niestety- smial wybrac kogos innego, stad te gorzkie zale. - nic dodac, nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko o pamięć chodzi to na pewno nie zapomni , spokojna głowa .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pulchny- a skad wiesz, ze nie zapomni? Moim zdaniem autorka ma troche racji - dla mnei spotykanie sie z kims innym znaczy wlasnie, ze o zonie juz nie pamieta, bo gdyby bylo inaczej, to nie potrafilby sojrzec na inna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja 'przyjaciola' sie w grobie przewraca, jak widzi, jaka jestes j******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×