Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh69

hh29 jak to jest z tym oczytaniem i obyciem

Polecane posty

Gościu z 14:36 możesz napisać w którym temacie hh29 pisała o Almie, córka mi usnęła więc mam troszkę czasu na miłą i przyjemną lekturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Bydgoszczy
cześkowa mój skończył 2 lata i za bardzo skory do spania nie jest , zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę,że kasjerki mają szczerze w/y/j/e/b/a/n/e na zakupy klientów,chcą tylko odbębnić 8 godzin i spadać na chatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 6 miesięcy :) też nie jest jakaś ospała, ale jak śpi to ja odpoczywam, relaksuję się np przy dennych wypowiedziach hh29 vel dziuni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Bydgoszczy
cześkowa.... mnie na początku jej"tumanizm" śmieszył.. teraz jestem zniesmaczona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 jest po prostu trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż.tak to właśnie jest u tych dorobkiewiczów-nowobogackich, niektórym się w dupkach przewraca niestety i widzą tylko czubek własnego nosa, jak to się mówi na kafeterii - ą ę bułkę przez bibułkę a w głowie siano.Podejrzewam że od niejednej sprzątaczki hh29 mogłaby się nauczyć obycia i pokory no i kultury oczywiście przez duże K! znikam, miło było, na link wpadne kiedyś przy okazji, chętnie poczytam, mała się budzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie idealne ma zycie a na wczesniejszych tematach narzekala ze ani matka ani tesciowa nie chca pomagac jej przy corce i ze to niesprawiedliwe. Biedna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne to ona chciałaby mić. Nigdy nie miała. Wstydziła się swojego pochodzenia i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy opowiadacie ogarnijta się chołoto toż to arystokratka zawsze będziemy od niej gorsze ona to zna, "że tak powiem z obdukcji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczepilyscie sie hh29 jak rzep psiego ogona i wijecie sie jak piskorze a prawdziwa patola to tutaj jest i bedzie daga jaga nieudacznica co ma pensjonat, a do pracy musi zapierdzielać jako prawa raczka prezesa w korpo ciekawe jak ta prace dostala. ja sie domyslam na przyklad a wy? jak widać wsiura pozostanie wsiura zawsze i nawet jej uniwersytet jagiellonski na nic sie zdal. ona moze hh29 buty lizac i jej sie jakos nie czepiacie boj jej wspolczujecie bo ma gorzej a hh29 zazdroscicie i to was boli. taka prawda nie normalne jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego mam zazdorscic komus kto nie potrafi pisac, dyskutowac, kogo dziecko w wieku dwoch lat bylo zaniedbane? Daga przynajmniej potrafi pisac i ma cos do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 nie próbuj odwrócić naszej uwagi i najwyraźniej ty jej zazdrościsz :o to dobrze, że w tych niepewnych czasach ludzie mają jakieś dodatkowe źródła utrzymania czy tam coś na zapas i to ty możesz dadze buty czyścić póki co "nie normalna" babo. Naucz się pisać, bo każdy wpis cię zdradza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowaliłaś z tą dagą, a więc to ciebie tak daga boli :) załóż jeszcze piec tematów o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh zna z "obdukcji" jak to CHolota przez okna w Almie zagląda :D Aż się spłakałam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna ta nasza hh.Całe życie opędza się od zazdrośników.A to zazdroszczą jej,że robi zakupy w almie,a to zazdroszczą,że kupuje szynkę za 50 zł/kg,a to,że kupuje kozi ser z żurawiną,a to baba zazdrości jej drogiej kiecki,a to ludzie na wakacjach zazdroszczą jej,że stac ją na obiad w restauracji.Ciężkie jest życie bogaczki.Kobiety apel do was-przestańcie jej zazdrościć,dajcie jej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po co wyjeżdżasz z dagą i co ci ona zrobiła co najwyżej ty jej możesz buty czyścić CHołoto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uciekłam tylko ja mam też inne życie niż kafe :) lubię laskę to ją bronie :) i przykro mi, ale ja to nie ona ale do was to jak grochem o ścianę A i pewnie z góry napiszę że jestem tempą strzałą i mam coś z głową pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak teMpą teMpą:O Spadaj stąd w tĘpie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie że hh ma upośledzone dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama spadaj strzało blondi cały dzień rozklapciocho j***esz kocopały na temat innych a sama już od palcówy masz brchejak wiadro a ja se będę pisać dzie chce jak chce i co chce dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pisała że nie mówi nie korzysta w znocnika.. generalnie warzywko intelektualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupiutkie jesteście! Nie widzicie, że żeby forum nie zdechło, to pojawia się co jakiś czas jakiś kntrowersyjny użytkownik, wy o nim zakładacie masę watków i nakręcacie popularność i aktywność tego forum. A on się śmieje z was zapewne, potem jeszcze podgrzewa temat z gościa. To jest jasne jak słońce, przecież widać, że prawie każda niebieska gada sama ze sobą, a wy to na poważnie bierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja gość z 17: 15 słuchaj ja się mogę palcować ile chce moje wiadro moja sprawa rozumiesz i nie obrażaj mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość note avec profonde
no pisała że nie mówi nie korzysta w znocnika.. generalnie warzywko intelektualne x myślałam że może gdzieś wprost coś takiego napisała :D a tak na poważnie, to skoro woli siedzieć na kafeterii zamiast zająć się dzieckiem to nie ma się co dziwić że cofnięte w rozwoju, przecież z tv się nie nauczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Note, a ty ten głupkowaty uśmiech to do czego wstawiłaś? Co, cieszy cie, że ktoś ma albo może mieć chore dziecko? Dno jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wrzucajcie więcej linków do jej wypowiedzi, błagam, nie mogę się podźwignąć po tym co przeczytałam :P ktoś ma rację, to musi być projekt, niemożliwe, żeby istniała naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Note, a ty ten głupkowaty uśmiech to do czego wstawiłaś? Co, cieszy cie, że ktoś ma albo może mieć chore dziecko? Dno jesteś. x Tak, jestem dno i dwa metry mułu. Zadowolona ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×