Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość elilu
czemu przewrażliwiona, ja w 1 ciazy oprócz braku okresu tez nie mialam zadnych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również będę rodzić w sierpniu, ostatni okres miałam 02.11 więc aktualnie będzie to 7 tydzień i jest to moja pierwsza ciąża stąd mam wiele obaw czy aby na pewno wszystko będzie w porządku. Wizytę mam w środę ale w związku z tym, że trochę się leczyłam aby zajść w ciążę (PCO) to cały czas łykam Duphaston. Z moich objawów póki co mdłości i ogólne zmęczenie. Ból i ciągnienie w podbrzuszu i jajnikach chyba właśnie minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Ja też miałam słabe różowe kreski, robiłam 3 testy 2 i 3 dni po terminie spodziewanej @. W końcu się wkurzyłam i poszłam na betę, bo ile można wydawać kasy na testy ;) Wynik na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dołączam do sierpniówek 2015! Jakoś trudno mi się było zebrać, żeby tu napisać, ponieważ moja ciąża to typowa wpadka, chociaż lata swoje już mam i jedno, 5letnie dziecko. Ale co zrobić, takie życie, powoli oswajam się z tą myślą. Póki co żadnych objawów, poza brakiem okresu. Ale tak samo było i w poprzedniej ciąży. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Hej ja miałam mieć okres 3.11 wiec to tez już 7 tydzień :) dołączam dziewczynki do was :) już raz u lekarza byłam ale za wcześnie i było tylko widać pęcherzyk ciążowy teraz mam wizytę 22.12 i już sie nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
pisałam wczoraj o tabelce ale nie ma odzewu to może zaczne bedzie nam łatwiej obserwowac przebieg naszych ciąż:) kopiujcie tabelke i wpisujcie sie układając sie wg terminu porodu od najwcześniejszych do pózniejszych bedzie przejrzyście :) NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
goscterka mialam wizytę w piatek, gin zrobił usg pęcherzyk wewnątrz macicy więc prawidłowo, zmierzył mówił ze ok, wypisał komplet badań do zrobienia i na 7 stycznia kolejna wizyta :) martwię się trochę bo to moja druga ciąża a pierwsza skończyła się nieszczęśliwie. teraz prawie nie mam objawów ciążowych, tylko piersi bolą, żadnych mdlosci, nie jestem senna wogóle. poprzednio wymiotowałam i mdliło mnie cały czas, już w dzien okresu zle sie czułam i tak prawie cały 1 trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierpień.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ewell każda ciaża jest inna mi w 1 nic nie dolegalo a teraz mnie mdli :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15,08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
elliu tak, staram się być dobrej mysli, i cieszyć się swoim stanem od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a co sie stało z twoim 1 dzieckiem jak moge zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
urodziłam córeczkę w 38 tc niestety zmarła w kilka godzin po porodzie :( to był dla mnie cięzki rok i muszę jakoś mysleć pozytywnie, bo bardzo chcę wypełnić pustkę w sercu po tej stracie. Jakoś muszę żyć dalej, czas leczy rany, teraz muszę być częściej monitorowana przez lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 ,08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
a miałaś jakies problemy w ciąży?? cos było nie tak co mogło zwiastowac takie zakonczenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Więc czytając wasze komentarze jednak jakieś objawy mam. Bóle podbrzusza, bolesne piersi, senność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elilu mam nadzieje ze się potwierdzi i ta różowa kreska zamieni się w wyraźną czerwona. Jestem mega szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elilu mam nadzieje ze ta różowa kreska zmieni się na czerwona. I dołączę do szczęśliwych rodzących w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
powodzenia gościu i zapraszamy, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Dziewczyny spokojnie ja w dzień spodziewanego okresu zrobiłam test i jedna kreskę miałam słabszą od drugiej. poleciałam na beta hcg i wynik 209 :) więc ta kreska ciemniejsza jaśniejsza nie ma znaczenia :) ważne że jest :) my się zastanawialiśmy kurcze jestem czy nie jestem :) no i wyszło że jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamomałegobrzdąca jak widzisz trzeba się uzbroić w cierpliowść i nie denerwować napewno wszystko będzie dobrze. Napewno stres nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dzień spodziewanego okresu miałam 1 kreskę, 2 test zrobiłam 3 dni później i była delikatna 2 kreska. A już nie wierzyłam, że coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzień przed spodziewanym okresem miałam drugą kreskę mega grubą i ciemną, wyszła już po 30 sekundach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
elliu wlasnie nie, cała ciąża książkowa, wyniki bardzo dobre, pod koniec nagle zaczelam gorączkować ciśnienie mi skakało, miałam duszności, jak się zgłosiłam do szpitala, to zrobili cesarkę ale było za poźno, do dziś nie znaleziono przyczyny, mała miała niedokrwistość i anemię, podobno bardzo rzadka patologia, teraz chyba bede cześciej monitorowana pod koniec. lekarz kazal teraz unikać kontaktów z chorobami wieku dziecięcego typu różyczka, świnka, ospa, bo one ponoć mogą być groźne dla płodu i powodować wykrzepienia. ale wiele moich koleżanek było w ciazy i dzieci mialy te choroby i nic się nie stało, no ale ja już muszę uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
mi w dniu spodziewanej @ nic nie wyszło (32dc) dopiero w 40 dc ledwie widoczna a w 42 juz wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ewell te choroby o których piszesz przebyte w dziecinstwie uodparniaja na całe życie jeżeli kolezanki chorowały za młodu to przebywanie teraz z chorymi dziecmi im nie zagrozi ale jezeli ty nie chorowałaś to troche gorzej , najbardziej szkodliwa jest różyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
przykro mi ze sie tak skończyło ale może mało pocieszające- widocznie tak miało byc- teraz bedzie dobrze zobaczysz, ja tez prawie straciłam swoje dzieciatko urodził sie w 30 tygodniu walczylismy dlugo i narazie odpukac wygraliśmy wojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
mamomalegobrzdaca tez nie mam objawów :) moja mama mnie uspakaja mowi ze troje dzieci urodzila i dla niej wymioty to są dziwne objawy bo ona w każdej ciąży czuła się wzorowo :D każda ciaża inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×