Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość ojj stara modelka bez związku
30 Stycznia CZCIJ TYLKO MNIE. To, co najbardziej zajmuje twoje myśli, staje się twoim bogiem. Zmartwienia, jeśli im ulec, stają się bożkami. Niepokój zaczyna żyć własnym życiem i staje się pasożytem umysłu. Wyrwij się z tej niewoli, zapewniając Mnie o swoim zaufaniu i pokrzepiając się w Mojej Obecności. Twój umysł jest niewidoczny i nieodgadniony dla innych, ale Ja nieustannie czytam ci w myślach, szukając dowodów na to, że Mi ufasz. Przepełnia Mnie radość, gdy skupiasz się na Mnie. Pilnie strzeż swoich myśli. Wybierając dla nich właściwe ścieżki, zacieśniasz naszą relację. x Ps 112, 7; 1 Kor 13, 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zdziwiony dlaczego chcesz aby czcić tylko ciebie , a po za tym nie ma tu twojej twarzy obok nicka oraz końcowej sentencji " jest tyle ludzi do kochania " , a może ty masz młodszą siostrę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś Cyt.: "jestem zdziwiony dlaczego chcesz aby czcić tylko ciebie" x - oczywiście - nie mnie :) - to jest fragment z książki pt.: "Jezus Mówi do Ciebie" - polecam ją gorąco :) 🌻 Cyt.: "nie ma tu twojej twarzy obok nicka oraz końcowej sentencji " jest tyle ludzi do kochania " , a może ty masz młodszą siostrę ? x - Twojej twarzy również nie ma :) - tutaj piszę z niebieskiego nicka i pomarańczowego - w zależności od okoliczności zewnętrznych - co jednak nie ma wpływu na treść i sens wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
"SPOTKAJ SIĘ ZE MNĄ we wspaniałości wczesnego poranka. Czekam tu na ciebie niecierpliwie. W ciszy tego świętego czasu pomnażam twoje siły i napełniam Moim Pokojem. Gdy inni przewracają się na drugi bok, aby jeszcze chwilę pospać, lub zapoznają się z najnowszymi wiadomościami, ty trwasz w łączności ze Stworzycielem wszechświata. Rozbudziłem w twoim sercu gorące pragnienie poznania Mnie. To pragnienie miało swój początek we Mnie, ale teraz płonie jasnym płomieniem w tobie. Gdy szukasz Mojego Oblicza w odpowiedzi na Moje miłosne wezwanie, obydwoje doświadczamy błogosławieństwa. To wielka tajemnica, która ma dać ci radość, a nie zaspokajać głód wiedzy. Nie jestem ponurym Bogiem, który nie pochwala przyjemności. Raduję się, gdy cieszysz się tym, co jest prawdziwe, co godne, co sprawiedliwe, co czyste, co miłe, co zasługuje na uznanie. Miej to na myśli, a Moje Światło w tobie będzie świecić jaśniej z każdym dniem. Iz 40,31; Ps 27,4; Flp 4,8"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
załącznik do wpisu z x Iz 40,31 31 lecz ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia, bez znużenia idą 🌻 Ps 27,4 4 O jedno proszę Pana, tego poszukuję: bym w domu Pańskim przebywał po wszystkie dni mego życia, abym zażywał łaskawości Pana, stale się radował usmiech.gif Jego świątynią. 🌻 Flp 4,8 8 W końcu, bracia, wszystko, co jest prawdziwe, co godne, co sprawiedliwe, co czyste, co miłe usmiech.gif , co zasługuje na uznanie: jeśli jest jakąś cnotą i czynem chwalebnym - to miejcie na myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria : " ... na każde wasze wezwanie ja natychmiast przybywam i przynoszę co potrzeba : ukojenie , ratunek i moc mojego zwycięstwa a nade wszystko opiekę i miłość Mego Niepokalanego Serca , z którą się z wami dzielę i wam przelewam ... . W Boga wierzcie i we Mnie wierzcie ja wam wszystko wyproszę , a wszystko co przynoszę z woli Bożej pochodzi i z woli Bożej wam dawane ... (Morąg 1980 r. 'Myśli różańcowe') .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x super dzięki Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
11 Marca x PIELGRZYMUJ W WIERZE, A NIE W OGLĄDANIU. Jeśli będziesz kroczyć w wierze, całkowicie zdając się na Mnie, pokażę ci, ile mogę dla ciebie zrobić. Żyjąc zachowawczo, nigdy nie poznasz ekscytacji towarzyszącej ludziom, przez których działam. Ponieważ ofiarowałem ci swojego Ducha, możesz przekraczać granice swoich przyrodzonych możliwości i sił. Właśnie dlatego nie powinieneś oceniać poziomu swojej energii pod kątem wyzwać, które przed tobą stoją. Nie twoja siła odgrywa tu kluczową rolę, lecz Moja, a ta jest nieograniczona. Idąc tuż obok Mnie, możesz osiągnąć Moje cele za sprawą Mojej Mocy. x 2 Kor 5, 7; Ga 5, 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miła samotna bez związku kiedyś na innym wątku napisałem , że cię kocham ale niestety nie przyjęto wpisu . Czyżby '11 przykazanie ' abyśmy się miłowali było prześladowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x być może tak ;) skoro tutaj wpisy normalnych ludzi, którzy piszą o wartościach są blokowane i uważane za spam a ich tematy usuwane "odgórnie" przykładowo tematy jakie pamiętam: o nie zabijaniu dzieci z zespołem downa - zostało usunięte potrójnie czy poczwórnie bo autorka zakładała kolejne w tym temacie i zostały również usuwane ... albo temat tam kiedyś ktoś założył o e/gzorcystach - również został usunięty czy tematy jednej dziewczyny, która tu dużo pisała o B/ogu - również jej wpisy blokowali uznając jako spam i też usuwali wiele jej tematów przy czym ona w końcu przeniosła się na facebooka żeby móc normalnie rozmawiać ... to pozytywne posty tym bardziej skierowane do osoby, która pisze o c/hrześcijanstwie głównie nie mogą przejść obojętnie przez ów wybiórczą "cenzurę" za to tematy przesiąknięte nienawiścią i wulgaryzmami tutaj przechodzą jak najbardziej i ów "cenzura" uważa, że ich tu nie ma :) a jedynie kropkując wulgaryzmy, gdzie każdy jest w stanie się domyślić jaki to konkretnie jest wulgaryzm i przechodzi cały przekaz nienawiści tu swobodnie ale już posty ze słowami r/eligijnym już nie odnośnie zakochiwania się w kimś kogo zna się jedynie ze wpisów to jest raczej sympatia bo np. zgadzać można się co do przekazywanych treści a reszta to już jest mniej lub bardziej bujną wyobraźnią :) zakochiwanie się w wyobrażeniach jest bardzo fajne bo zawsze są idealne :) i skrojone z reguły ma miarę naszych potrzeb ;) ale... jak wiemy życie realne nie jest idealne i stąd ta trudność w zakochiwaniu się w kimś u kogo widzimy również wady a tylko same zalety, które chcielibyśmy żeby ktoś wyłącznie je miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
1 Marca GDY JAKIŚ ASPEKT TWOJEGO ŻYCIA LUB JAKAŚ MYŚL budzi w tobie niepokój, przyjdź do Mnie i powiedz Mi o tym. Przedstaw Mi swoją modlitwę i błagania z dziękczynieniem, mówiąc: "Dziękuję Ci, Jezu, że dajesz mi okazję do tego, aby ufać Ci jeszcze bardziej". Choć uczę cię zaufania, zsyłając ci trudności, korzyści płynące z tych lekcji są warte twojego wysiłku. Głęboka ufność przyniesie ci wiele błogosławieństw, w tym Mój Pokój. Obiecałem, że zachowam cię w Pokoju, jeśli będziesz Mi ufał. Świat uczy cię czegoś zupełnie innego, twierdząc, że pokój jest dany osobom, które mają dość pieniędzy, dóbr materialnych, polis i zabezpieczeń. Jednak Mój Pokój jest tak wszechogarniający, że pozostanie niezależny od okoliczności. Jeśli go osiągniesz, będziesz bogaty, choćbyś stracił wszystko. Flp 4, 6; Iz 26, 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Moja N P trwa :) Jest dobrze Rozmowa ma sie na pewno wspaniale i naprawde w to wierze Cudownej niedzieli zycze wszystkim czytaczom tego uduchowionego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Kojarzycie ks. egzorcystę Andrzeja Trojanowskiego i jego Misję Matki Bożej Światłości? Tak się cudownie składa, że to dosłownie kilkanaście km ode mnie i jeździłyśmy tam ze znajomymi na Eucharystię przez kilka dni oktawy Święta Matki Bożej Zielnej. Niesamowite miejsce. W małym drewnianym kościółku, który ks. Andrzej tam wybudował, siadałam przed tabernaculum i zatapiałam się w rozmowie z Jezusem. Jego obecność tam była dla mnie wprost odczuwalna. Słodyczy tych doznań, o które wcale nie prosiłam, towarzyszył często dar łez. Najpiękniejsze jednak było poznawać tych ludzi, których Pan tak dotyka - to niepojęte jak Jezus dotyka serc! Jak wielu i jak spektakularnie! Po Mszy Świętej z Komunią Świętą wyłącznie na kolanach dla osób zdrowych ( podkładano taką płaską poduszkę jak na krzesło, żeby łatwo było uklęknąć), szliśmy odmawiając Różaniec Święty pod figurę Matki Bożej Światłości. Tam go kończyliśmy i ks. Andrzej udzielał błogosławieństwa. Ja oczywiście podchodziłam jeszcze po indywidualne, znajomi też. Wracaliśmy w euforii...:) Wczoraj za to byłam na wieczorze chwały dla Jezusa, który prowadził znany kaznodzieja ks. Piotr Skiba. Wiecie co? Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś tak modlił się językami. Ks. prowadził modlitwę o uzdrowienie od lęku. Oczywiście przed Najświętszym Sakramentem, później chodził z Jezusem po kościele, no po prostu cudowne-miałam znowu jakiś nieustający dar łez. Dziś udało mi się namówić na chwilę adoracji w kaplicy, mojego kuzyna, okazało się, że czasem tam chodzi.... Słowem 2 tygodnie cudów, no poza piątkiem może, bo miałam spotkanie z dentystą o wdzięcznym przydomku "rzeźnik"... i faktycznie cierpiałam strasznie, ale pewnie dlatego, że znieczulenie nie zadziałało... No, ale później poszłam adorować Jezusa, więc dzień także cudowny, zwłaszcza z dziękczynieniem za ulgę w tym bólu, który po kilku godzinach zelżał...;) Za wszystko chwała Panu! Niech Was wszystkich błogosławi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa niekontrolowana 2016.08.15 x dla Ciebie: x Oznajmiając, że Głos Duc/ha Ś/więtego jest zły, winni jesteście bluźnierstwa ogromnego wymiaru. I Or/ędzia Ostr/zeżenia I Środa, 08.08.2012, 23.20 I Moja droga, umiłowana córko, kiedy ludzie pytają, co Ja mam na myśli poprzez Słowo B/oże – pozwól Mi to wyjaśnić. I Słowo B/oże, tak jak zawarte jest w P/iśmie Ś/więtym, zarówno Starego jak i Nowego Testamentu, Słowo B/oże, Prawda, dawana jest światu poprzez te O/rędzia, dzięki Darowi Duc/ha Ś/więtego. I Przekazy te prezentowane są przez Ś/więtą T/rójcę i są jedynymi w swoim rodzaju, z kiedykolwiek dostarczanych ludzkości poprzez pr/oroka. I Powodem jest to, że jest to ostatnia M/isja, końcowa forma B/ożej komunikacji i interwencji okazywanej światu, ze względu na Moje Powtórne Przyjście. I Nigdy nie ingerujcie w moc Duc/ha Św/iętego, gdyż jest to bardzo poważny gr/zech. I Głos Duc/ha Ś/więtego wylewany jest w tych o/rędziach, aby ocalić ludzkość od wiecznego pot/ępienia. I Możecie odrzucać Mnie, waszego J/ezusa, albo B/oskie przekazy dane wam przez Moją Ukochaną Matkę, i będzie wam odpuszczone. I Ponieważ wszyscy z was mają prawo rozeznawania takich Ś/więtych Pr/zekazów, z powodu waszego daru wolnej woli. I Jednak, jeśli odrzucacie Duc/ha Ś/więtego i publicznie bluźnicie przeciwko Niemu, jest to grzec/h wiekuisty i tylko cud, usankcjonowany przez Boga Ojca, może uratować waszą dus/zę. I Musicie zachować milczenie w razie wątpliwości dotyczących jakiejkolwiek b/oskiej wiadomości danej dla świata i m/odlić się za widzącego. M/ódlcie się i podążajcie za waszą w/iarą, kontynuując wasz sposób oddawania czci B/ogu. Jest bardzo ważne, abyście tak robili. I Oznajmiając, że Głos Duc/ha Ś/więtego jest zły, winni jesteście bluźnierstwa tak ogromnego wymiaru, że jest to uznane za gr/zech niewybaczalny. I Musicie prosić B/oga, aby przebaczył wam teraz, ponieważ gdybyście kontynuowali organizowanie celowych kampanii dla zablokowania Głosu Duc/ha Ś/więtego, Głosu Ś/więtej T/rójcy, i oznajmiali, że jest on złym duc/hem, nie zostanie wam, ani nie będzie mogło być wybaczone, gdyż jest to gr/zech śmiertelny. I Wielu mających dobre chęci c/hrześcijan rozdziela tę pracę na części. Mówią oni, że orędzia nie są zgodne z Pismem Ś/więtym. I Kiedy tak mówią, nie znają Prawdy, która jest zawarta w P/iśmie Ś/więtym. I Albo atakują te przekazy opierając się na pogłoskach innych, którzy twierdzą, że znają Prawdę, albo ogłaszają je nieprawdziwymi, w oparciu o ich błędną interpretację Prawdy. I Co gorsza, przekręcają prawdę i porównują te or/ędzia z nowymi i absurdalnymi interpretacjami Pisma Ś/więtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd. Posłuchajcie Mnie teraz, waszego J/ezusa, ponieważ Ja mówię wam to: I Podczas Mojego czasu na ziemi, arcyk/apłani próbowali przekręcić Prawdę B/ożych Praw, w celu uzasadnienia ich odrzucenia Mnie. I Użyli kłamstw, aby powstrzymać ludzi od słuchania Mojego Głosu. I Oświadczyli, że Ja jestem kłamcą, f/ałszywym pr/orokiem i oskarżyli Mnie o herezję. I Mówili, że Ja bluźniłem przeciwko prawom K/ościoła i naruszyłem s/zabat poprzez prowadzenie wieczer/zy paschalnej innego dnia, niż ten, który oni uważali za prawidłowy. I Nie tylko źle Mnie zrozumieli, ale niesłusznie odrzucili Mnie, ponieważ nie byli przygotowani na przyjęcie Prawdziwego M/esjasza w tym czasie. I Oni nie byli gotowi. I Nigdy nie myśleli, że mogliby być świadkami przybycia Prawdziwego M/esjasza w ich życiu. I Byli tak pochłonięci swoimi ceremoniami, swoimi hierarchicznymi regulacjami – które w tym czasie wywyższyły ich przywódców i umieściły ich na cokołach, jak prawdziwych królów ich ś/wiątyń – że nie mieli miejsca w swoich sercach dla Mnie, Odk/upiciela Ludzkości. I To samo wydarzy się ponownie, kiedy Ja przygotowuję świat na Moje Powtórne Przyjście. I F/aryzeusze nie mogli zrozumieć znaczenia p/okory. I Nie mogli zaakceptować, jak działa B/óg, tego, że On nie wywyższa potężnych lub najbardziej doświadczonych przywódców r/eligijnych w Jego K/ościele po to, aby odsłonić Swoje plany lub ostrzec Swoje dzieci. I B/óg wybierał niewykształconych, pokornych i szczodrego serca, aby dostarczyć Swoje ostr/zeżenia dla ludzkości. I Podnosił słabych i uwznioślał ich, poprzez cierpienie, aby stawali się czystego serca, tak aby On mógł zarządzać komunikacją z nimi. W ten sposób jest mało prawdopodobne, aby ludzka pyc/ha ze strony pr/oroka ingerowała w Prawdę. I Odrzucili Jana C/hrzciciela i zamordowali go. Zamordowali dawniejszych p/roroków. Dręczyli wybrane dus/ze, poprzez które przekazywał B/óg. I Czy myślicie, że w waszym dzisiejszym świecie będzie inaczej? I Czy wy, oddani Mi w/yznawcy i ci, którzy uważają się za ekspertów w Moim C/hrześcijańskim K/ościele lub innych k/ościołach, które w/ierzą w Mojego Pr/zedwiecznego Ojca, przyjmiecie dzisiaj Słowo B/oże? I Nie. Uczynicie z p/rorokami, prawdziwymi p/rorokami, dokładnie tak, jak robione było z nimi od początku. Będziecie szkalować ich w Imię Mojego Ojca. I Ale pamiętajcie o tym. Kiedy Prawda zostanie wam ostatecznie ujawniona, nie będzie odwrotu, jeśli zostaniecie uznani winnymi grzec/hu wiekuistego. To jest, jeśli bluźnicie przeciwko Duc/howi Ś/więtemu. I Gdybyście bluźnili przeciwko Mnie, J/ezusowi C/hrystusowi, będzie wam odpuszczone. I Jeśli odrzucacie dar pr/oroctw, także będzie wam odpuszczone. I Ale jeśli blokujecie ostateczny Plan Zb/awienia poprzez otwarte wyszydzanie i poprzez gromadzenie wier/zących Mojego Kościoła, aby konsekwentnie głosić, że Głos Duc/ha /Świętego jest fałszywy i zły, będziecie cierpieć wieczne potęp/ienie. I Wasz J/ezus I PS.: tekst oryginalny ze str.: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...już zaczęły się groźby pod adresem sceptyków wobec tych objawień...Stary numer szatana... Modelko posłuchaj tego https://www.youtube.com/watch?v=hHv500y_eSA a jeśli i to Cię nie przekona, to mimo wszystko, proszę nie wklejaj na moim temacie tych orędzi, błagam! Czy jest w ogóle jakaś szansa, żebyś uszanowała moją prośbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
7 Stycznia NIE SPOSÓB NADTO BYĆ MI WDZIĘCZNYM I NADTO MNIE WYCHWALAĆ. Napisane jest przecież, że mieszkam w chwałach swojego ludu. Bywa, że wychwalasz Mnie spontanicznym wybuchem radości w odpowiedzi na promienne piękno lub obfite błogosławieństwa. Kiedy indziej chwalisz Mnie w sposób bardziej zdyscyplinowany i przemyślany - jest to akt twojej woli. Jestem obecny, jakkolwiek oddajesz Mi chwałę. Wdzięczność to jedna z królewskich dróg do Mojej bliskości. We wdzięcznym sercu jest dla Mnie mnóstwo miejsca. x Dziękując Mi za liczne przyjemności, jakimi cię obdarzam, potwierdzasz, że jestem Bogiem, od którego pochodzą wszelkie błogosławieństwa. Kiedy dziękujesz Mi nawet w obliczu przeciwności, twoja wiara w Moją zwierzchność nad światem staje się przedmiotem podziwu w niewidzialnym królestwie. Wypełnij wolne chwile swojego życia wyrazami podziwu i dziękczynieniem. Ta radosna dyscyplina pomoże ci żyć w Mojej bliskości. x Ps 22, 4; Ps 146, 2-3; 1 Tes 5, 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowa niekontrolowana dziś x "Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach." (Mt 7,15-20 BT; por. Łk 6,43.44) x skoro te objawienia przynoszą dobre owoce to nie blokuj ich skoro ich nie jeszcze nie poznałaś i rozumiesz ich treści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Dzis Pan mnie zawolal gdyz mial mi cos waznego do powiedzenia odnosnie szkoly do ktorej ma isc moja corka. Oczywiscie najpierw mnie tak mocno objal swoja miloscia ... a wczesniej musialam sie lzami oczyscic. A wiec kolejnosc jest nastepujaca mojich dzisiejszych doznan: lzy na modlitwie, uczucie wszechogarniajacej Bozej Milosci i potem schodzimy na ziemie-wskazanie mi najlepszej szkoly dla mojego dziecka. Poszperalam na internecie za namowa Pana oczywiscie na temat tej szkoly i decyzja zapadla. Jestem spokojna i szczesliwa :) Jeszcze tylko kwestia aby dziecko sie tam dostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane prosze Was o wsparcie modlitewne. Okolica w ktorej mieszkam jest dosyc niebezpieczna i latem szczegolnie zaczynaja sie tutaj porachunki gangsterskie. Aby Bòg pomògł mi znaleźć lepsze i bezpieczniejsze miejsce dla nas. Jest to nie do pomyślenia ale ostatnio strzelanina odbyła się wczesnym wieczorem jak dzieci jeszcze bawiły się na ulicach a ludzie wracali z pracy. Trzeba się było chować żeby nie dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno się modlić o kogoś kogo nie zna się imienia , ale ja wiele razy wspieram się pomocą św Floriana , który przychodzi mi z pomocą w takich sprawach obronnych gdyż był kiedyś rzymskim rycerzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
gość dziś x Wszechmocny Wie o kogo chodzi :) Wystarczy nick :) x Fajnie, że wspomniałeś o św. Florianie. To sobie poczytam o nim by coś o nim się wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anialonku, od pewnego czasu śledząc wydarzenia obecne na świecie i objawienia to jednak myślę, że najbezpieczniejszym miejscem dla Ciebie i Twoich dzieci i narzeczonego jest Polska. W obliczu narastającego zagrożenia nie myślicie o powrocie do kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce n/awróci się na Moje Drogi x Or/ędzia Ostr/zeżenia x Poniedziałek, 17.09.2012, 21.15 x Moja droga, umiłowana córko, pragnę ujawnić wam cud, który zaplanowałem. x Protestancki naród, Wielka Brytania, wkrótce nawróci się na Moje Drogi, Moje Nauki i Prawdę. x Tak długo ten c/hrześcijański kraj dostosowywał i poprawiał B/oże Prawa dla zaspokojenia swoich butnych metod. x Niegdyś wielki c/hrześcijański kraj, przez wieki gr/zeszyli przeciwko Prawom B/oga i przekonywali siebie, że podążali za prawami ustanowionymi przez Mój K/ościół na ziemi. x M/odlitwy wier/zących pośród nich oraz miłość i wierność okazywana w obliczu przeciwności przez przywódców c/hrześcijańskich w Wielkiej Brytanii, przyniosły ich bliżej do Mojego Najś/więtszego Serca. x Kraj ten zostanie n/awrócony, a Prawda ocali miliony. x Antyc/hryst i wielu jego zwolenników wywarło wpływ na wielu u władzy w tym kraju, ale nie uda im się ukraść B/ożych dzieci. x Moi wyz/nawcy zjednoczą się we wszystkich k/ościołach w całej Wielkiej Brytanii, a Ja obejmę ich Moimi Ś/więtymi Ramionami. x Staną się potężną siłą w Mojej armii, a plan ich zjednoczenia już się rozpoczął. x Oto specjalna M/odlitwa Krucjaty dla B/ożych dzieci w Wielkiej Brytanii. 🌻 Krucjata M/odlitwy (77) – Za Wielką Brytanię x „O Najwyższy Niebieski Ojcze, B/oże, Stwórco człowieka, proszę wysłuchaj mojej m/odlitwy. Błagam Cię, uratuj Wielką Brytanię ze szponów zła i dyktatury. Proszę, abyś Ty zjednoczył nas wszystkich, ze wszystkich r/eligii, wyznań i kolorów, jako jedną rodzinę w Twoich Oczach. Daj nam siłę zjednoczenia wbrew wszelkim prawom wprowadzonym dla zakazania Twoich Nauk. Daj nam siłę i odwagę, aby Cię nigdy nie opuścić i pomóc ocalić wszystkie Twoje dzieci poprzez nasze m/odlitwy. Spowoduj jedność wszystkich moich braci i sióstr dla oddania hołdu Twojej obietnicy przyniesienia nam wiecznego życia i wejścia do Twojego Raju. Amen.” 🌻 Dzieci Wielkiej Brytanii wiedzcie, że niedługo nawr/ócenie, które okryje wasz kraj, przyniesie wam wielkie łaski. x Wówczas pomożecie Mi prowadzić Moją armię wraz z innymi narodami do Mojego Chwalebnego Królestwa. x Wasz J/ezus 😍😍😍 PS.: tekst oryginalny ze str.: ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz św Floriana przychodzili mi z pomocą św Jan Boży w sprawach zdrowotnych , św Marcelin i Piotr egzorcysta gdy 2 lata temu miałem kłopoty duchowe , św Mikołaj który narzeka że w okresie bez świąt czuje się samotny i bezczynny a potrafi niejedną sprawę załatwić (np. w urzędzie). Wszyscy oni wzywani wieczorem przybywali dopiero nad ranem i tylko we śnie przed obudzeniem mogłem z nimi zamienić kilka słów . Pomagali również innym którzy byli wówczas w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×