Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
oglądałam kilka wystąpień ks. Kaczkowskiego. Moim zdaniem wszystko, co jest nagłaśniane w tv nie jest niczym dobrym. wsytęp u Tomasz Lisa? z jakiegoś powodu trzeba znalezc sie w tego typu programie. wszędzie są ogromne układy, a tv jest jednym wielkim kłamstwem na masową skalę.niestety od pewnego czasu, zauważam wiele pomiedzy wierszami wypowiedzi róznych ludzi. nie ogladajac tv przez dluzszy czas, gdybym teraz ja właczyla i oglądneła jakis wywiad, czy wiadomosci, to pewnie nie moglabym znieść tego, o czym i w jaki sposob sie tam wypowiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś x obejrzałam ks Kaczkowskiego w dwóch filmikach na youtub: Tomasz Lis na żywo - „Żyć na pełnej petardzie” https://www.youtube.com/watch?v=8wsrkIaaieg oraz Tomasz Lis na żywo - Nie jestem katolickim talibem https://www.youtube.com/watch?v=vvSfzn26Qog x i nie uważam żeby występ w TV wówczas u niego był zły ani tym bardziej uwłaczał KK TV również może być "amboną" ;) I to o wiele większym zasięgu niż w murach świątyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki fajny medialny Franciszek, ale na niższym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek bez Firanek
Modelko absolutna racja ! z Szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym prawie wywiadzie czesto pokazywal 3 szostki to tez zwrocilo moja uwage. przede wszystkim jednak jego wypowiedzi o Owsiaku,ze poszedlby za nim do piekla czy cos takiego zdekoncentrowaly mnie i troche zniesmaczyly... moze za malo o nim wiem zeby sie wypowiadac, a moze i dobrze ze za molo o nim wiem, bo jeszcze bym miala o nim naciagana opinie...."Jezu CICHY i pokornego serca, uczyń serca nasze według serca Swego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Biblia uczy 'po owocach poznacie ich' i do mnie zdecydowanie przemawia pierwszy wiersz z tej stronki ten na samej gorze jesli chodzi o przygladanie sie ludziom czy to swieckim czy duchownym. Mysle ze ks. Kaczkowski ma wielu zwolennikow, w tym mnie, ot chocby za zalozenie tego wspanialego hospicjum. To sie nie zdarza aby czlowiek nieuleczalnie chory nie dosc ze nauczal (wiele jego wypowiedzi mozna znalezc na internecie, wywiad z Lisem zaliczam do tych mniej ciekawych, no Lis nie wypytywal za wiele o Pana Boga), do tego napisal ksiazke a wiec jak dla mnie przez tego ksiedza zdecydowanie dzialal Bog, gdyz ze zlej sytuacji jaka byla jego ciezka choroba wyprowadzil wiele dobra i nie dla samego siebie, ale przede wszystkim dla innych. Niech spoczywa w pokoju. Wspanialy czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=wwLIMwsiqew Ksiadz ktory nie ma w sobie natchnienia od Boga nie moglby wyglosic takich madrych slow. To wlasnie dlatego wielu rezygnuje z mszy sw 'bo ona mi nic nie daje', a dalej zrozumialam ze ksiadz chce tez powiedziec, zachecic, czy nawet przymusic wierzacych aby brali swoj krzyz i szli za Jezusem. Blogoslawionej nocy kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna. Ta druga konferencja. O tej konsekracji, której ja w grudniu dokonałam i która tak zmienia moje serce. Posłuchajcie, kochani. Modelko, wyślę Ci na pocztę elektroniczną przepiękny wizerunek Maryi. Może uda Ci się jakoś szerzej go udostępnić, bo ja w tym temacie zupełnie zielona...;) Wydrukowałam go sobie na formacie A3 i teraz czuję się cały czas pod spojrzeniem Maryi. Jak cudownym spojrzeniem, to sami się przekonajcie. Ja mam bujną wyobraźnię, maluję trochę, w tym portrety, ale człowiek, który stworzył ten wizerunek, ma prawdziwą łaskę od Boga. Nie widziałam piękniejszej i czystszej twarzy. https://www.youtube.com/watch?v=4U8USj0w6Ak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie mogę zalogować się do poczty, ale to i lepiej, bo dzięki temu poszukałam tego wizerunku w internecie i poznałam niezwykłe jego pochodzenie. Nawet tego nie wiedziałam... Jejku, nie mogę nic wkleić, no to są jakieś numery! Ale nie dam się. Przepiszę wam ten link literka po literce! https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/02/26/zdumiewajacy-wizerunek-matki-bozej-z-medjugorje-swiadectwa-osob-swieckich-i-ks-adama-skwarczynskiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo, piękne Oblicze Najś/więtszej Maryi Panny. Wow :) Wszedł cały link :) Mnie nigdy takie długie linki nie wchodzą aktywne. Hmm... Ochrona z góry tu zadziałała ? ;) Niesamowity ten błękit Oczu. Wydają się jakby żywe - jakby od innej osoby bo wokoło oczu jest inny odcień. I ten ich wyraz... Niesamowity. W Jej Oczach jest słodycz i m/iłosierdzie. Nie wiedziałam wcześniej o Tym wizerunku ale w m/odlitwie czasem się odnosiłam do Jej m/iłosiernych Oczu, które niejako odczuwałam widząc je "oczami" w/iary. Moja znajoma - równolegle w tym samym czasie - miała podobnie :) Do mnie też wyjątkowo przemawia wizerunek Pana J/ezusa z c/ałunu. I jakiś czas temu chodziła za mną ta myśl, żeby właśnie sobie taki wydrukować i zrobić samodzielnie metodą decoupage (sporo jest filmików o tym na youtub) i wg własnego gustu bo wizerunek jest czarno biały . No ale póki co nie mogłam się dotykać za takie chemiczne zapachy jeszcze. I za jakiś czas przy okazji szukania tam czegoś w necie wpadło mi świadectwo człowieka, który zajmował się radiestezją i kiedy tam szukał jakichś żył wodnych w którymś tam mieszkaniu to okazało się, że to jego wahadełko działało we wszystkich pomieszczeniach oprócz tego w którym wisiał na ścianie wizerunek Twarzy Pana J/ezusa z całunu turyńskiego :) Tak po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja mam taki wizerunek z Całunu! Stylizowany na ikonę, czyli naklejony na deskę taką grubą i czymś tam zabezpieczony. Wielkości A4. Wisi sobie na ścianie i często gadam, albo śpiewam do niego...:) No i Godzinę Świętą przed nim spędzam. Ja kupiłam go w internecie, ale to chyba jeden taki był tylko, bo to na allegro. O! Jest! Ale spiesz się, bo tylko dwie godzinki jeszcze aukcja trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Ja bym się bała, że coś zniszczę tą gąbką. Wolę mój gotowy i pewny, ale jak uważasz :) O i jest już poświęcony przy okazji wizyty kolędowej. Ech, fascynuje mnie niezmiennie, zupełnie jakbym go dopiero co dostała...:) A i zamówiłam go w dniu mojej konsekracji do Maryi...:) A co sądzisz o konferencjach ks. Glasa? No wygląda na to, że jest "grubo" i krwawe prześladowania kościoła to kwestia niedługiego już czasu. Wtajemniczeni kapłani mówią, że 2016 to ostatni rok pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam pierwszy filmik (jutro będzie drugi ;) ) ks Glasa i niestety z przykrością to piszę, że potwierdza się to wszystko co jest w proroctwach z ostrzezenie.net Resztka kościoła, o której pisał św. Ludwik de Montfort to ta, która będzie trzymała się prawdy Pisma św. będzie prześladowana. O tym pisze w obj/awieniach z ostrzezenie.net I to już się dzieje na naszych oczach. I niestety nie od dziś, że ci bardziej pobo/żniejsi są wyśmiewani, atakowani, nękani przez przełożonych na różne sposoby. Ale w tak nasilonej krwawej formie ma nadejść w Europie właśnie w naszych czasach tak jak za czasów pierwszych c/hrześcijan. W Syrii już się zaczęło. O tym też pisze też w tych ostr/zeżeniach. Ale również tam pisze, że o ile te wydarzenia (prześladowania od wnętrza ko/ścioła, III wojna światowa, powrót komuny, NWO, chipowanie) muszą nadejść to m/odlitwa może osłabić te wydarzenia i też jak się do tego przygotować i chronić specjalną m/odlitwą. Zaskoczyło mnie to, że już nawet ks Glas wspomniał o sekcie masonerii we wnętrzu k/ościoła. Tak publicznie. K/apłani są świadomi zagrożenia bo z hierarchami mają do czynienia na co dzień. Tak jak ks Kaczkowski też mówił wprost o kościele przez małe "k" jako organizacji kościelnej do której miał sporo uwag i oni go nie kochali, że mówił prawdę wprost i mówił o kościele przez duże "K" o ludziach, którzy trzymają się prawdy Pisma św. I niestety jesteśmy w takim momencie, że te dwie drogi się rozjadą. Większość kapłanów jest świadomych zagrożenia ale nie każdy chce o tym głośno mówić, nie każdy ma taką odwagę aby powiedzieć, że źle się dzieje kiedy naprawdę źle się dzieje w korytarzach k/ościoła aby właśnie nie narazić się przełożonym. Trafnie to ujął ks Glas, że na zachodzie k/ościół mówi to chcą usłyszeć od nich giganci finansowi bo oni ich sponsorują. Ostatnio a pro po szukania info o złotym pyle trafiłam na inne bardzo mocne obj/awienia dot. ameryki i o tym właśnie tam jest również mowa, że hierarchowie k/ościelni są przekupni i mają krew na rękach kiedy nie mówią wprost, że wojny, które wszczyna Ameryka są złe i będą mieli straszne klęski żywiołowe i wojenne o ile nie wrócą do m/odlitwy i n/awrócenia. Także temat jest ciężki. Np. u nas ks Natanek stał się pośmiewiskiem tylko dlatego, że mówi prawdę jak jest. W poście słuchałam jego kazań archiwalnych i mówił, że kuria wysłała do k/apłanów jakieś nowe dekrety o tym że będą zmiany odnośnie Mszy św. które wg ks Natanka są czystą herezją. Jak znajdę ten filmik to wrzucę. Chodzi o to aby zlaicyzować Mszę św. I to się dzieje na naszych oczach niestety. W tych ostr/zeżeniach na ostrzezenie.net pisze, że to nadejdzie ale mamy się m/odlić za naszych k/apłanów aby byli wierni prawdzie B/ożego Słowa bo od nich będzie to wymagało ogromnego poświęcenia. Tak jak od ks Glasa, Natanka czy Kaczkowskiego. Nasza siła jest w m/odlitwie. W tych ostrzezeniach.net nie podane są lata kiedy to ma nastąpić ale jest mowa aby zwiększyć m/odlitwie szczególnie za k/apłanów bo to co najgorsze jest przed nami. Ale patrząc po tym jak te proroctwa szybko się spełniają jak do tej pory i to co dzieje militarnie aktualnie na świecie to jesteśmy w przededniu właśnie tego o pisze Apokalipsa i Objawienia Daniela, gdzie właśnie pisze o resztce prawdziwych c/hrześcijan, którzy będą prześladowani przez "c/hrześcijan" fałszywego proroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Znam ten wizerunek NMP dokladnie taki sam ta sama twarz NMP z J.P II ukrytym w Jej obliczu aby pokazac ludziom ze to Ona ocalila papieza od kuli ktora byla wymierzona w jego zycie. Poza tym obie te postacie dla mnie ukladaja sie w znak krzyza na tym obrazie. Obraz zostal namalowany w Medugorie, kupiony w Londynie przeze mnie kilka lat temu w sklepie w ktorym kobieta sprzedawala wiecej niz tylko dewocjonalia. Blogoslawionej nocy kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek bez Firanek
mnie KS.Natanek "zalatuje" sekciarstwem. przegięcie ta jego nienawiść wręcz do Hierarchów KK. on nie krytykuje konstruktywnie , nie naprowadza na prawdziwe ścieżki tylko jątrzy , głownym przekazem Ks. Natanka jest to , że my tu niebogie takie i niewinne a tamci to nie przymierzając diabły... dobry jest tylko Bóg. dlatego fruwa mi w sumie co wydziela z siebie Szatanek czy inni jemy podobni , zresztą dla żadna tam eminencja ekscelencja o reserwuar brzuchaty Biskup. zjeżdżający do parafii tych , w których może coś dostać ... Dobry jest tylko Bóg! i Jego Slowo!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ks. Kaczkowski ze swego cierpienia zożył ofiarę piękną tu na ziemii. owoce dobre. Wspaniały Czlowiek. Wspaniały Kapłan świetnie ukazujący sens naszego cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek bez Firanek wczoraj "mnie KS.Natanek "zalatuje" sekciarstwem. przegięcie ta jego nienawiść wręcz do Hierarchów KK. on nie krytykuje konstruktywnie , nie naprowadza na prawdziwe ścieżki tylko jątrzy , głownym przekazem Ks. Natanka jest to , że my tu niebogie takie i niewinne a tamci to nie przymierzając diabły... dobry jest tylko Bóg." x A jak Ty byś nazwał inaczej te "wilki w owczej skórze" ? Osoby z różnych sekt służące szatanowi, które celowo i świadomie podejmują się wstąpienia w szeregi KK, dla których koloratka jest tylko środkiem do celu aby służyć złemu i zwodzić innych ? Nazwał byś ich "braćmi w wierze" ? Niestety nie. Oni są po drugiej stronie barykady. O tym też mówi ks. Piotr Glas aby uważać na wrogów z wewnątrz bo z tymi z zewnątrz jest łatwiej sobie poradzić ale tych z wnętrza trudno rozpoznać bo stwarzają pozory aby zwieść wielu. Np. ujawniony w wiadomym celu pan Charasma ? Zrobił zawrotną karierę w KK i doszedł na szczyty. Dzięki czemu ? Jak myślisz on jest jeden ? Inni hierarchowie udawali, że nie widzą, że on spotyka się na boku z wieloletnim "przyjacielem" ? Zło nie może się wkraść jeśli nie jest ono akceptowane w danym środowisku. Po prostu. Piszesz o ks. Natanku: "on nie krytykuje konstruktywnie , nie naprowadza na prawdziwe ścieżki". Na podstawie tego co mówi w swoich kazaniach (dostępnych na youtub), on właśnie "krytykuje konstruktywnie i naprowadza na prawdziwe ścieżki" poprzez to, że właśnie mówi wprost o tym jak obecnie źle się dzieje wśród hierarchów KK. On jest bliżej niż my i widzi więcej niż my. Nazywa rzeczy po imieniu. I za to go nie kochają wśród hierarchów KK. Bo mówi prawdę. I z tego powodu jest nagonka na niego. I nie ułatwiają mu życia. Tak samo jak wspominał o tym aby uważać na zwodzicieli w koloratce w KK ks. Glas czy też ks. Kaczkowski mówiąc, że chciałby aby do każdego umierającego przyszedł ksiądz - najlepiej wierzący. Z tym, że ks. Natanek nie mówi ogólnikami ale wprost grzmi, że "tamci to nie przymierzając diabły" i po prawdzie tak jest bo Bogu tym nie służą ale właśnie diabłu. Czym właśnie zwodzą nas wierzących jako te "niebogie takie i niewinne" bo tak w rzeczywistości jest. Widziałam też jeden filmik u ks. Natanka kiedy mówił też bijąc się w pierś, że nie powinien mówić o nienawiści do tych "wilków w owczej skórze" ale właśnie o modlitwie za nich i za nas. Każdy jest tylko człowiekiem. I nawet sprawiedliwi upadają, to jest jasne. Z tym, że właśnie świadome służenie diabłu i przebieranie się w koloratkę to jest właśnie sekciarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek bez Firanek wczoraj Ks. Kaczkowski ze swego cierpienia zożył ofiarę piękną tu na ziemii. owoce dobre. Wspaniały Czlowiek. Wspaniały Kapłan świetnie ukazujący sens naszego cierpienia. x Zgadzam się w 100% I warto zauważyć, że zrobił to na przekór, wbrew naciskom i sprzeciwom swojej laickiej rodziny. I nawet wbrew sprzeciwom i utrudnieniom ze strony właśnie hierarchów KK. I też nie miał z nimi lekko tak samo jak ks. Natanek czy ks. Glas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo, kilka dni przed Twoim wpisem dot. filmików ks. Glasa wpadłam na to: http://www.duchprawdy.com/plomien_milosci_NSM.htm x znasz może to? x Dziś obejrzałam drugi filmiki ks. Glasa ten: https://www.youtube.com/watch?v=4U8USj0w6Ak I jak dla mnie, to co on porusza w nim to jest absolutnie fenomenalne :) I również mówi o tym co wcześniej czytałam o Płomieniu Miłości Najś/więtszej Maryi Panny :) Bardzo chcę przeczytać te dwie książki, o których mówi ks. Glas To jest esencja wszystkich tych objawień, które czytam ale nie tylko ze str. ostrzezenie.net ale i innych również jak np. Katarzyny Emmerich, Ojca Pio i innych. W wielu właśnie przewija się tekst o małej armii C/hrystusa do walki ze złym na koniec czasów i w Piśmie św. też jest mowa o "Reszcie" kościoła J/ezusowego na koniec czasów. Te współczesne proroctwa z ostrzezenie.net o tym również mówią :) I tam pierwszy raz się z tym określeniem spotkałam a potem w Piśmie św. i innych objawieniach też. W ogóle dziękuję Ci za wklejenie tych linków. Teraz wiem po co "przypadek" (czyt. Duch św. :) ) nas tu zgromadził z Anialon :) Koniecznie wszystkich zachęcam do obejrzenia tych dwóch filmików. A ze szczególną uwagą tego drugiego :) Mogłabym jeszcze więcej pisać o tych treściach z filmiku pt. "Kto nie ma Maryi za Matkę, ten nie ma Boga za Ojca" - ks. Piotr Glas ale to jest naprawdę długi temat bo dotyczą słów poznania na jednym ze spotkań na modlitwie uwielbieniowej. I teraz mi się wszystko wyjaśniło :) Dziękuję Ci Rozmowo jeszcze raz :) Jesteś wielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
No, jestem wysoka, ale żeby zaraz wielka?...;) Jeśli Bóg posłużył się moim wpisem, to Jemu chwała. Konferencje ks. Glasa to prawdziwe perełki na YT i jak tylko zobaczę coś nowego, zaraz się tym dzielę. No a teraz o konsekracji do Maryi! :D To, że wpada to w wasze ręce, a raczej oczy, to być może zaproszenie dla was do tego szczególnego oddania Matce Najświętszej, może macie być Jej armią? Ks. Piotr nie powiedział jednego. To będzie armia męczenników. W różnych wymiarach, ale to nie będzie sielanka. Jezus zwyciężył zło na krzyżu a my mamy Go naśladować. Zaprzeć się samego siebie i pójść za nim. Wczoraj w Święto Miłosierdzia przeszłam przez Bramę Miłosierdzia w naszym kościele i przyjęłam błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem. Tak z 10 cm...od twarzy... Później jakoś tak zrobił, że wylądowałam u Niego na adoracji na jakieś 2 godziny a potem jeszcze na ogólnej w głównym kościele. W sumie jakieś 3,5 godziny w ciągu dnia spędziłam przed Najświętszym Sakramentem. To wczoraj, a dziś znowu po mojej prywatnej adoracji, adoracja odnowowa w kościele i znowu błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem zakończone dotknięciem głowy. Jejku, tym łaskom nie ma końca! :D A i odważyłam się w końcu i jeden kapłan rozeznaje na modlitwie, czy ma być moim kierownikiem duchowym. No a tak poza tym, to kanał. Doznałam dziś prawdziwego lęku o przyszłość, o swój byt...Płakałam i uwielbiałam Boga w tej sytuacji w tym lęku, w tym smutku, w tej walce duchowej, bo nie macie pojęcia, jak szatan mnie dołuje... W tym wszystkim....chwała Panu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×