Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość Franek bez Firanek
nie wiara w Stwórcę jest abnegacją! chyba , że ktoś mi [oprócz komuchów wg których uparcie świat stworzył lenin a utrwalił stalin]wskaże , że to Wszystko co Nas otacza stworzył konkretny człowiek. wtedy wszystko straci sens Dobry jest tylko Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet to , że My i inne stworzenie mamy dziurki w nosie od dolu byśmy mogli gdy z góry woda -oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modeIka bez związku
ale sprytna se jestem ! co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modeIka bez związku
a jaka jestem se śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontroIowana
oj jesteś modelko , jesteś , chciałabym być tak piękna jak jesteś Ty modelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne podszywy: -o- ojj stara modeIka bez związku dziś ale sprytna se jestem ! co nie? -o- oj stara modeIka bez związku dziś a jaka jestem se śliczna -o- rozmowa niekontroIowana dziś oj jesteś modelko , jesteś , chciałabym być tak piękna jak jesteś Ty modelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek bez Firanek dziś nie wiara w Stwórcę jest abnegacją! chyba , że ktoś mi [oprócz komuchów wg których uparcie świat stworzył lenin a utrwalił stalin]wskaże , że to Wszystko co Nas otacza stworzył konkretny człowiek. wtedy wszystko straci sens Dobry jest tylko Bóg! -o- zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amialon
Modelko jestem z Ciebie po prostu dumna :) ja mam kawal do czesci dziekczynnej, dzisiaj wogile jestem do tylu wiec lepiej odmowie swoje 2 czesci, jest to dla mnie wazniejsze niz nauka chociaz z nauka jestem w plecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiaIon
Modelko jesteś "wybrykiem natury"na tym forum....w pięknym znaczeniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna Kobieta ! w końcu modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień! Właśnie wróciłam z kościoła , jestem po spowiedzi. Hura! :D Była spowiedź po nab/ożeństwie pokutnym w ramach rekolekcji wielkopostnych. Księża spowiadali a na ołtarzu był N/ajświętszy S/akrament. Już chciałam uciec, bo ksiądz u którego chciałam się spowiadać nie spowiadał, ale jakoś się przemogłam. Podeszłam do konfesjonału a tam....ksiądz rekolekcjonista! Uspokoił mnie, rozwiał moje wątpliwości i doradził prowadzenie dziennika i znalezienie koniecznie kierownika duchowego. No to teraz dziewczyny wspomóżcie m/odlitewnie tę ostatnią intencję. Oddaję was J/ezusowi przez serce Maryi. Ps. no widzisz modelko, jak się podobasz?;) B/łogosławionej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontroIowana
aż z tej radości w pobliskim parku ganiałam wiewiórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ganiałam wiewiórek. Modliłam się na różańcu. Tobie też polecam. To przyniesie Ci więcej pożytku niż podszywanie się pod ludzi w internecie. :) A dziewczyny, jutro napiszę wam coś niesamowitego, dziś nie mam już siły. Śpijcie z aniołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modeIka bez związku
to Szacunek dla Was Panie ! Jesteście Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś tydzień temu, nie pamiętam czy w środę czy w czwartek otworzyłam Pismo Święte na tzw. "chybił-trafił" i wzrok mój padł na tekst z Pierwszej Księgi Samuela rozdział 10, wers. 1-8. Ostatnie zdanie z tego tekstu przeszyło mi wtedy serce. Przytoczę. "Czekaj na mnie przez siedem dni, aż przyjdę do ciebie, aby cię pouczyć, co masz czynić". Miałam w sercu takie przekonanie, że tym razem chodzi naprawdę o 7 dni i często wracałam myślą do tego zdania (chociaż czytałam przecież Pismo Święte i w kolejne dni), nie traktowałam go jako swoistej obietnicy , ale byłam ciekawa, co się wydarzy. I wydarzyła się ta wczorajsza spowiedź! To światło od spowiednika. Uważam to za coś niesamowitego. Teraz tylko odważyć się i zwrócić do kapłana z pytaniem o prowadzenie duchowe. Jak tylko o tym pomyślę, to jakieś zniechęcenie przychodzi, wątpliwości i mimo że wiem kto mi tak przeszkadza, to naprawdę jest to trudne... Czasem jestem wyczerpana tą walką duchową, wczoraj przed tą spowiedzią, miałam takiego doła, popłakiwałam co chwilę, post środowy szczególnie mi doskwierał, a wieczorem takie pocieszenie. Ech, tylko przyjść do Jezusa i wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modeIka bez związku
kochaj i rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Milosc zobowiazuje do odpowiedzialnosc nie tylko za wlasne przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj stara modeIka bez związku
jak kobieta kocha to nigdy nie zadzwoni do będącego w delegacji faceta by go nie budzić po .. upojnie spędzonej nocy. wszak jak kocha to czyż nie pragnie jego szczęścia i tego by się wyspał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontroIowana
Modelka to szlachetna Kobieta, piękna i mądra. jak kocha to całą sobą. podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Dziewczyny dzieją się zwykłe i niezwykłe rzeczy w naszym życiu w mojej rodzinie. Otóż nasze finanse uległy poprawie i powoli wychodzimy z długów! Mój partner odzyskał zaległą wypłatę. Wiem że to wielka pomoc prosto z nieba, bo nasze finase chorowały przez lata, a teraz powoli wychodzimy na prostą. Ja nawet o to nie prosilam a samo sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wpisy są oczywiście ze stopką, z resztą wiecie przecież kiedy ja piszę, a kiedy ktoś się za mnie podaje :) Cieszę się dziewczyny, że takie działanie Boże odczuwacie w swoim życiu, Maryja troszczy się nawet o zwykłe nasze sprawy. Mnie spotkała dziś radosna niespodzianka, bo okazało się, że starsza osoba z którą straciłam kontakt, bo nagle przestała przychodzić do kościoła, nie umarła jednak, mimo 96 lat, a tylko chorowała i znowu spotkałam ją dziś w kościele. A usłyszałam ją, kiedy klęczałam w kaplicy adoracji, a ona wchodziła do świątyni i witała kogoś. Nie mogłam uwierzyć, że po tylu tygodniach zamartwiania się i oddawania jej Maryi, widzę ją całą i zdrową( no, stosownie do wieku). Popłakałam się ze wzruszenia przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie i Jego Mamą, która nie opuszcza Go ani na chwilę... No a dziś jest znowu Jerycho Różańcowe i znowu będę w nocy adorować Boga, znowu będę klęczeć bliziutko Niego, co za radość. Wiecie, patrzę jak Pan dotyka kolejnych serc, jak zapala w nich płomień tęsknoty za Nim, zrozumiałam, że każdy człowiek ma w sobie zakodowane odkąd zaistniał w zamyśle Bożym, pragnienie zjednoczenia z Miłością. Każdy, tylko jedni o tym wiedzą a inni tę prawdę wypierają. Za tych drugich musimy się naprawdę gorąco modlić. Błogosławionego wieczoru i nocy, moja będzie cudowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo, w sumie fajnie, że podszywacze tu jednak czytają ;) W tym tygodniu miałam pogrzeb cioci, żyła 83 lata. Byłam tylko ma Mszy św. w jej intencji. Na pogrzeb i stypę nie poszłam z uwagi na tą moją jeszcze alergię na zapachy. Ale jak dla mnie było zaskakująco dużo ludzi jak na Mszę św. pogrzebową. Wyjątkowo tez podobało mi się kazanie. Na rozpoczęciu ksiądz powiedział, że zmarłej osobie możemy pomóc ofiarowując za nią K/omunię św. i że w trakcie Mszy św. czeka kapłan w konfesjonale. Niby to oczywiste ale wiele księży nie chce spowiadać w trakcie Mszy św. a tam wyjątkowo się to praktykuje. I stojąc z tyłu kościoła z uwagi na zapachy widziałam, że z tego tłumu ludzi poszła do spowiedzi tylko jedna osoba. I widząc to było mi normalnie przykro, że mimo, że jesteśmy wierzący to jednak tak nieświadomi. Ale potem była niespodzianka :) Podczas Komunii św. poszło tyle osób, że kolejka była od ołtarza do końca ostatnich ławek :) Bardzo się ucieszyłam. I potem moja Mama wracając po pogrzebie sama mówiła, że nawet ksiądz na cmentarzu po ceremonii podziękował wszystkim, za aktywny i tak liczny udział szczególnie w Eucharystii bo normalnie to się nie zdarza :) Potem przyjechała do mnie rodzina, która mieszka daleko ode mnie a niektórych nie widziałam po 5 a nawet po 10 lat. Radości było sporo i nawet moja siostra powiedziała, że to spotkanie było niesamowite i właśnie dzięki cioci wszyscy prawie w komplecie mogliśmy się spotkać w jednym miejscu, bo normalnie przez te lata to było prawie niemożliwe. No i wytrzymałam w tych zapachach z nimi w pokoju przez ok. 3 godziny, co jest dla mnie na ten moment sporym sukcesem :) Nooweenaa działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam te adoracje to cudne uczucie słodyczy obecności Najwyższego gdy nie ma się wogóle ochoty opuszczać kościoła. I nie wiadomo dlaczego adoracja trwa tylko godzinę,a potem chowają Boga spowrotem do złotej szafki. Rozpoczełam wczoraj równorzędną nnoowweennee jej koniec przypada w date urodzin jednej z mojich dziewczyn. Wiem że dostanę wsparcie od Pana by wytrwać gdyż ostatnio moje życie jest podporządkowane pod modlitwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek bez Firanek
też się dzisiaj pomodliłem . ale tak najprościej bo jeszcze nie znam tego co Wy. wspaniała , piękna Kobieta Modelka trochę mnie inspiruje. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×