Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość anialon
Jest taka ksiazka 'Jezus mowi do Ciebie' i stamtad ten werset mnie tak mocno uderzyl poniewaz tyle sie ostatnio dzieje w mojim zyciu.. trafione w 10po prostu. Biblia odmienia czlowieka ale tak samo jesli mamy w sobie wiare takie ksiazki moga miec na nasze postepowanie niemniejszy wplyw. Kochane, za chwile referendum. Pomodlcie sie dzisiaj o to aby ludzie kierwoali sie madroscia a nie egoizmem gdy pojda oddac swoj glos gdyz to moze wstrzasnac cala Europa. Tak oto strach kroczy tuz za mna i widac to nawet w mojich wypowiedziach.. Blogoslawionej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marnuj swoich sił na strach. Spożytkuj je na to, aby Mi ufać i śpiewać Moją Pieśń. Walka o panowanie nad twoim umysłem jest zacięta, a lata trosk uczyniły cię podatnym na ataki wroga. Musisz więc czujnie strzec swoich myśli. Nie gardź swoją słabością; wykorzystuję ją, aby przyciągnąć cię do siebie. To, że nieustannie Mnie potrzebujesz, rodzi między nami wielką bliskość, która jest warta wszystkich twoich wysiłków. Nie jesteś sam w walce o swój umysł. Mój Duch, który w tobie mieszka, jest zawsze gotów ci pomóc w twoich zmaganiach. Poproś Go, aby panował nad twoim umysłem; On obdarzy cię Życiem i Pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Ależ cudoownee słowa :) Chwała Panu :) Anialnku Będę szukać tą wspaniałą książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie traktuj siebie i swoich sytuacji zbyt poważnie. Odpręż się i wiedz, że jestem Emmanuel, Bóg z tobą. Gdy twoim największym pragnieniem jest wypełnianie Mojej woli, życie nie wydaje się już takie groźne. Przestań usiłować mieć nadzór nad Moimi zadaniami - sprawami, które są poza twoją kontrolą. Znajdź wolność, akceptując własne ograniczenia. Śmiech sprawia, że twoje brzemię staje się lżejsze, a serce unosi się w niebiańskie krainy... Raduję się, słysząc śmiech swoich dzieci - tak jak każdy rodzic. Przepełnia Mnie radość, gdy widzę, że ufasz Mi na tyle, by móc beztrosko cieszyć się życiem. Zrzuć ze swoich barków ciężar ziemskich spraw, który odbiera ci Radość Mojej Obecności. Lepiej weź na siebie Moje jarzmo i ucz się ode Mnie. Albowiem jarzmo Moje jest słodkie, a Moje brzemię lekkie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Kochane moje, czytałam dziś świadectwa osób adorujących Najświętszy Sakrament i byłam tak wzruszona tą miłością innych osób do Pana i dostałam takie światło, żeby się jednak dzielić, dawać świadectwo, nie chować światła pod korcem.... Dawno nie pisałam, a działo się sporo. Przede wszystkim było Jerycho Różańcowe i prawie cała noc przed Panem. Miałam tam cudowne przeżycie bliskości z Panem Jezusem i po raz pierwszy chyba w życiu z Maryją! Po Jerychu przyszła pustynia, czas tak trudny, w którym doświadczałam wręcz ataków złego ducha. Pokusy, zwątpienia, natrętne myśli, rozdrażnienie. Oj, my sami z siebie nie możemy kompletnie nic. Ani nic dobrego zdziałać ani się obronić. No, ale to minęło, znowu doświadczam nieba na ziemi...I nie chodzi tu o jakieś stany uniesienia duchowego, ale o taką spokojną radość i szczęście z obecności Jezusa w moim życiu, w moim sercu, w którym uwielbiam Go po Komunii Świętej i staram się Go nie zaniedbywać przez cały dzień. Książkę, o której pisze anialon czytałam i nawet mam, ale osobiście wolę zapiski katolików, bo tę pisała protestantka. Jakkolwiek to piękne słowa, to nie ma tam nic o sakramentach świętych, łasce uświęcającej, pokucie, Matce Bożej. Polecam Wam dziewczyny, zapiski duchowe rozmów Alicji Lenczewskiej z Jezusem, którym On sam kazał nadać tytuł "Świadectwo". Coś niesamowitego. No i obowiązkowo Pismo Święte. Cieszę się, że nadal tu zaglądacie i przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale czasami zwyczajnie trudno ubrać w słowa, to co jest w sercu. Na koniec mam ogromną prośbę do Was, bo sama nie daję sobie z tym rady. Szepnijcie Panu Bogu słówko, żeby postawił na mojej drodze mądrego, świętego kapłana, który prowadziłby mnie jako kierownik duchowy. Bardzo tego potrzebuję. Dziękuję :) Błogosławionej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze o darze języków. Ujawnił się u mnie długo po "wylaniu" Ducha Świętego, wraz z uwolnieniem od pewnego lęku. Pamiętam, że wtedy zaczęłam się modlić w językach a do tej pory nie potrafiłam. To było w domu, zupełnie niespodziewanie i w zupełnie błahych okolicznościach. No, Duch wieje, kędy chce...:) Już naprawdę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowo & Anialonku, dzięki za wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wielki problem z tym by w slowach powiedziec co mam w sercu. Posluchajcie tej pieknej piosenki, to czastka tego jak sie czuje i ucze ciagle tej TAJEMNICY jaka jest Bog. Obecnie tyle sie dzieje w mojim zyciu ze z trudem znajduje czas na kontemplacje Pana i Jego Milosci ale za to zaczelam z corka czytac Biblie :) posluchajcie ❤️ https://www.youtube.com/watch?v=UKPxkmJtiTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecialam dzisiaj do spowiedzi ale w tym szalonym biegu niezbyt sie wyciszylam i przygotowalam moja corka z reszta tez. Zastalam zamkniety juz kosciol choc liczylam ze zdaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto jaka dostalam odpowiedz: Nie przybiegaj do Mnie z umysłem udręczonym świadomością uciekającego czasu. Ja bytuję poza czasem - jestem Ten, Który jest, który był i Który przychodzi. Dla ciebie czas stanowi formę ochrony; jesteś wątłą istotą, która nie poradziłaby sobie z życiem, gdyby nie było ono podzielone na dwudziestoczterogodzinne odcinki. Ale czas bywa też tyranem, niestrudzenie tykając w twoją stronę. Naucz się nad nim panować, w przeciwnym razie to on będzie panował na tobą... Będę cię błogosławił i strzegł, rozpromieniając nad tobą Moje Oblicze i dając ci Pokój. Bóg ❤ Nigdy nikt nie nauczyl mnie czegos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialonku, jakie te słowa są piękne :) Pouczające z miłością i delikatnością dla naszej ludzkiej natury. Takie słowa zapadają w serce i pamięć :) Będę je kopiować i rozpowszechniać na inne tematy. Niech ludzie karmią nimi swoje serca i umysły :) Chwała Panu 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Slowo na dzis 17 kwietnia UCZĘ CIĘ STAŁOŚCI. Zbyt wiele rzeczy sprawia, że tracisz Mnie z oczu. Wiem, że żyjesz w świecie obrazów i dźwięków, ale nie powinieneś być niewolnikiem tych bodźców. Możesz patrzeć na Mnie w każdej sytuacji, bez względu na to, co się dzieje. I właśnie takiej stałości dla ciebie pragnę... Gdy tylko coś przykuje twoją uwagę, porozmawiaj ze Mną o tym. Dzięki temu będę dzielił z tobą radości i problemy; pomogę ci poradzić sobie ze wszystkim, cokolwiek się zdarzy. Włśnie w ten sposób żyję w tobie i poprzez ciebie działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 czerwca Nieustannie się módl, prosząc Mojego Ducha, aby panował nad wszystkim, co się dziś wydarzy. Pamietaj, że podróżujesz w Moim towarzystwie. Usiłując zajrzeć w przyszłość i przygotować się na każdą ewentualność, ignorujesz swojego nieodłącznego Towarzysza, który cały czas ci pomaga. Wpatrujesz się w dal z niepokojem i nawet nie czujesz, jak mocno ściskam twoją rękę. To takie niemądre, Moje dziecko! Pamięć o Mnie jest twoim codziennym obowiązkiem. Nigdy nie zapominaj o Mojej Obecności przy tobie. Dzięki temu będziesz odpoczywać we Mnie przez cały dzień, co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 maja Jeszcze zanim wstałeś z łóżka, Ja już przygotowałem ci ścieżkę dnia dzisiejszego. W strategicznych punktach wzdłuż drogi ukryłem skarby dla ciebie. Niektóre z nich to próby, które mają cię uwolnić z ziemskich okowów; inne to błogosławieństwa, które objawiają ci Moją Obecność - promienie słońca, kwiaty, ptaki, przyjaźń, wysłuchane modlitwy. Nie opuściłem tego pogrążonego w grzechu świata; jestem w nim żywo obecny. Szukaj głęboko ukrytego skarbu, przemierzając dzisiejszy dzień. Znajdziesz Mnie na każdym kroku swojej podróży. W rzeczy samej jest jak napisane. Dopiero otworzylam oczy i zanim wstane zawsze witam sie z J.e.z.u.s.e.m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 kwietnia Znam głębię i bezmiar oceanu twoich potrzeb. Twoja życiowa droga jest trudna i powoli tracisz siły. Przyjdż do Mnie po pokrzepienie. Pozwól, że napełnię cię Moją Obecnością : Ja w tobie, ty we Mnie. Moja Moc najobficiej spływa na tych, którzy są słabi i zdają sobie sprawę z tego, że Mnie potrzebują. Chwiejny krok człowieka, który sie na Mnie opiera, nie jest przejawem braku wiary, lecz furtką do Mojej Obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 kwietnia Możesz Mi ufać zarówno czynnie, jak i biernie. Kiedy odpoczywasz w Mojej Obecności, skupiając na Mnie swoje myśli, buduję między nami więzi zaufania. Jeśli chcesz ufać aktywnie, musisz dawać Mi dowody swojej ufności w obliczu różnych życiowych zdarzeń. Jestem z tobą w każdej chwili, więc nie masz powodu do strachu. Twój lęk często znajduje wyraz w przesadnej skłonności do planowania. Twój umysł tak nawykł do tego sposobu myślenia, że dopiero teraz zaczyasz zdawać sobie sprawę z siły tej skłonności i tego, jak źle wpływa ona na naszą bliskość. Gdy tylko uświadomisz sobie, że znów zbaczasz na tę dobrze wydeptaną ścieżkę, okaż skruchę i oprzyj się swojej skłonności. Wróć do Mnie, który zawsze czekam na ciebie w chwili, która właśnie trwa. Przyjmę cię z powrotem bez potępienia. Tak tak.. taka mam wlasnie slabosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 marca SKOSZTUJ I ZOBACZ JAKI JESTEM DOBRY. Im lepiej Mnie zanasz, tym lepiej znasz też moją dobroć. Jam jest Żyjący, który cię widzi i chce uczestniczyć w twoim życiu. Udzielam ci lekcji, abyś potrafił odnaleść Mnie w każdej chwili i stawał się kanałem, przez który płynie Moja kochajaca Obecność. Bywa, ze Moje błogosławieństwa, spływają na ciebie w tajemniczy sposób: poprzez ból i kłopoty. W takich chwilach możesz znać Moją dobroć tylko dzięki swemu do Mnie zaufaniu. Rozum cię zawiedzie, ale ufność nie pozwoli ci się ode Mnie odsunąć. Podziekuj Mi za dar Mojego Pokoju - dar tak ogromny, że nie jesteś w stanie ogarnąć go umysłem. Gdy po zmartwychwstaniu ukazałem się swoim uczniom, najpierw pokazałem im znak Pokoju. Wiedziałem, ze chcą ukoić lęki i oczyścić umysł - tego było im trzeba najbardziej. Tobie też chcę przekazać znak Pokoju, znam bowiem twoje niespokojne mysli. Słuchaj Mnie ! Ucisz inne głosy, aby słyszeć Mnie wyraźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemierzając ze Mną dzisiejszy dzień, przez cała drogę ćwicz się w zaufaniu i dziękczynieniu. Zaufanie jest drogą, którą dociera do ciebie Mój Pokój. Natomiast wdzięczność wynosi cię ponad to, co ci się przytrafia... Zamiast planować i oceniać, staraj się nieustannie ufać i dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kwietnia ZAUFANIE to wybór, którego dokonujesz w każdej chwili. Mój lud nie zawsze to rozumiał. Gdy dokonałem cudów na pustyni, Moje wybrane dzieci miały do Mnie wielkie zaufanie - ale tylko przez chwilę. Wkrótce znów zaczęły narzekać, wystawiając Moją cierpliwość na wielka próbę. Czy z tobą nie jest podobnie? Ufasz Mi, gdy wszystko się dobrze układa i widzisz, że działam dla twojego dobra. Ten rodzaj ufności płynie swobodnie i nie wymaga żadnego wysiłku. Gdy zaś coś pójdzie nie po twojej myśli, zaufanie zwalnia bieg i zamiera. Stajesz wtedy przed wyborem: albo świadomie obdarzysz Mnie zaufaniem, albo podniesiesz bunt, oburzając się na to, jak z tobą postępuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 kwietnia PATRZ NA MNIE. Zwracaj sie do Mnie nie tylko po wskazówki, ale też zgodę na podjęcie określonego działania. Jeśli gdzieś cię prowadzę, zawsze wcześniej zaopatruję cię we wszystko, czego będziesz potrzebował. Dlatego właśnie tak ważne jest, abyś w każdej sytuacji szukał Mojej woli. Na świecie jest wielu wypalonych chrześcijan, którzy myślą, że więcej znaczy lepiej, i uważają, że mówienie "nie" jest wbrew zasadom duchowym. Aby poznać Moją wolę, musisz spędzać ze Mną czas, ciesząc się Moją Obecnością. Nie jest to uciążliwy obowiązek, lecz wspanialy przywilej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 kwietnia PATRZ NA MNIE. Zwracaj sie do Mnie nie tylko po wskazówki, ale też zgodę na podjęcie określonego działania. Jeśli gdzieś cię prowadzę, zawsze wcześniej zaopatruję cię we wszystko, czego będziesz potrzebował. Dlatego właśnie tak ważne jest, abyś w każdej sytuacji szukał Mojej woli. Na świecie jest wielu wypalonych chrześcijan, którzy myślą, że więcej znaczy lepiej, i uważają, że mówienie "nie" jest wbrew zasadom duchowym. Aby poznać Moją wolę, musisz spędzać ze Mną czas, ciesząc się Moją Obecnością. Nie jest to uciążliwy obowiązek, lecz wspanialy przywilej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 maja Możesz robić plany na nadchodzący dzień, ale nie przywiązuj się do nich, licząc się z tym, że Ja mogę mieć inne pomysły. Najważniejsze jest to, abyś ustalił, co powinieneś robić teraz. Zamast badać horyzont swojego życia i wyglądać kolejnych rzeczy do zrobienia, skoncentruj się na bieżącym zadaniu i na Tym, który nigdy cię nie opuszcza. Niech wszystko inne, zejdzie na dalszy plan. To oczyści twój umysł, dzięki czemu będę mógł zajmować coraz większe przestrzenie twojej świadomości. Ufaj, że gdy skonczysz robić to, co robisz, pokażę ci twoje następne zadania. Będę cię prowadził krok po kroku, w miarę jak będziesz naginał swoją wolę do Mojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej przekopiuje wiecej mam nadzieje ze zdaze bo tamta strone ta osoba MUSI zlikwidowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialonku, czytając Twój wpis z dostałam daru łez. Te cudowne słowa są prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Anialonku, podaj stronkę to Ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 czerwca Traktuj trudne chwile jako okazje do tego, aby okazać Mi swoje zaufanie. Ze Mną u swojego boku i Moim Duchem w sercu jesteś w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Gdy ścieżka przed tobą jest najeżona przeszkodami, uważaj, aby nie oceniać pozimu twoich sił pod kątem czekających cię wyzwań. Inaczej na pewno ogarnie cię niepokój. Beze Mnie nie pokonałbyś nawet pierwszej przeszkody... Bez wzgledu na to, jakie problemy przyniesie dzień, zachowam cię w Pokoju, jeśli nie będziesz sie ode Mnie oddalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 maja Chcę, abyś wiedział, że w Mojej Obecności jesteś zupełnie bezpieczny. To fakt, który pozostaje niezależny od tego, co czujesz. Jesteś na drodze do raju i nic nie może cię zatrzymać. W niebie spotkasz się ze Mną twarzą w twarz i doświadczysz Radości wykraczajacej poza wszelki ziemski wymiar. Na ziemi też jestem przy tobie nieustannie, choć musisz na Mnie patrzeć oczami wiary. Będę ci towarzyszył po kres czasu i jeszcze dłużej - przez całą wieczność. To, że możesz być absolutnie pewien Mojej Obecności, nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w twoich uczuciach. Kiedy zapominasz, że jestem z tobą, możesz czuć się samotny lub wystraszony. Przypomnij sobie o Mojej Obecności, a miejsce tych negatywnych uczuć zajmie Mój Pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 maja W świecie nieubłaganych zmian Ja jestem Tym, który nigdy się nie zmienia. JAM ALFA I OMEGA, PIERWSZY I OSTATNI, POCZĄTEK I KONIEC. Szukaj we Mnie stabilności, której pragniesz. Stworzyłem pięknie uporządkowany świat - świat, który odzwierciedla Moją doskonałość, ale utknął w niewoli grzechu i zła. Każdy człowiek na tej planecie stoi przed rozwartymi szczękami niepewności. Jedynym lekarstwem na to straszne zagrożenie jest zbliżenie się do Mnie. Ze Mną możesz stawić czoła niepewności z niezachwianym Pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 maja JESTEM POTĘŻNYM BOGIEM.Nie ma dla mnie nic niemożliwego. Moją wolą było realizować Moje cele, posługując się ludźmi słabymi, takimi jak ty. Twoja słabość powinna otwierać się na Moją Moc. A zatem nie przejmuj się swoimi ograniczeniami i nie oceniaj codziennych wyzwań pod kątem swoich sił. Chcę, abyś pozostawał w łączności ze Mną i z ufnością polegał na Moich nieskonczonych dobrach. Nie ulegaj panice, gdy przyjdzie ci stawić czoła niespodziewanym wyzwaniom. Pamietaj, że jestem z tobą. Mów do Mnie i słuchaj, gdy mówię do ciebie poprzez trudności. Nie jestem niedbałym Bogiem. Gdy zsyłam ci kłopoty, wyposażam cię zarazem we wszystko, czego potrzebujesz, aby sobie z nimi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 maja Przyjdź do Mnie, gdy przygniata cię ciężar twoich win. Wyznaj Mi swoje grzechy, które znam doskonale, zanim cokolwiek powiesz. Trwaj w Świetle Mojej Obecności, przyjmując Moje wybaczenie i poddając się Mojej oczyszczającej i uzdrawiającej Mocy. Pamiętaj, że okryłem cię płaszczem sprawiedliwości, więc nic nie może cię ode Mnie oddzielić... Czlowiek ma tendencję do skrywania się przed własnymi grzechami, szukając schronienia w mroku. Tam zaczyna sobie pobłażać: użala się nad sobą, wytyka sobie winy i grzęźnie w nienawiści do samego siebie lub wypiera się swoich przewinień i nabiera przekonania o własnej nieomylności. Ale Ja jestem Światłością świata - Światłością, która zwycięża ciemność. Zbliż się do Mnie i trwaj w Moim Blasku, który rozprasza mrok i napełnia cię Pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×