Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
Talbot, czas mroku rzeczywiście wiąże się z katastrofą kosmiczną? „Jeśli ludzkość się nie nawróci – mówi wizjonerka – nadejdą dni ciemności zapowiedziane w Apokalipsie i przez wielu wizjonerów. Ziemia wypadnie z orbity na trzy dni”. Dlatego Mar.yja każe ludziom przeczekać ten czas w swych domach, więcej – poleca zamknąć drzwi, pozasłaniać wszystkie okna i nie wyglądać na zewnątrz. Może rację mają ci, którzy uważają, że hasło „trzy dni ciemności” brzmi jak symboliczny okres zła? Trudno się z nim zgodzić, skoro ten przerażający wątek towarzyszy wielu nadprzyrodzonym interwencjom z N.ieba. Ich kres nastąpi po interwencji Najś.więts.zej Ma.ryi Pan.ny. W jednym z objawień w 1993 r- Mar.yja mówiła: „Jestem świeżym powiewem w nowym dniu. Jestem światłem, posłanym, by rozproszyć ciemność”. Wincenty Łaszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Ludzkość się nawraca ale wolno to idzie. Dzieci nie są wychowywane w duchu kato.lickim ani w wierze w B.oga St.wòrcę ani w to by kochać brata swego ani nie są uczone dbania o słabszych. Świat zmierza ku samozagładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było w mojim życiu takie doświadczenie duchowe gdzie ja nie musiałam rozeznawać bo to pochodziło od anioła ktòry przychodził do mnie popołudniami kilka razy się pojawił czułam jego obecność nad sobą bardzo wyraźnie bo krzyczał 10przykazań bym sobie przypomniała po koleji wypowiadając jedno po drugim. Zły właśnie działa czasem z podstępu jak jesteśmy zajęci zapracowani zestresowani chce być niewidzialny i w niewidzialny sposòb wpływać na nasze życie. Ta dziewczyna powiedziała coś co powinnam sobie wziąść do serca mianowicie że zły boji się ludzi pogodnych ;) Dzięki Modelko za ten link bardzo pouczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu z was zastanawia się nad problemem posłuszeństwa w trudnych czasach. Nadszedł czas, kiedy szatan będzie chciał to wykorzystać przeciwko wam. Jeżeli P•apież lub b•iskup zezwala na czyn który od początku był zakazany, to takowym powinien pozostać po wsze czasy. Nie może rozwodnik który aktywnie grzeszy spożywać Mojego Ś•więtego E•ucharystycznego Serca, bo wówczas śmierć swoją spożywa. Jeżeli P•apież uchwala złą zmianę, zmiana ta nie obowiązuje. Jednak tylko P•apież posiada władzę zawiązywania, władzę kluczy Piotrowych. Władza ta ulega tylko wtedy zawieszeniu, gdy ustanawia prawem to, co jest gr•zechem. I•••I Już niedługo dam wam tego, który wyprostuje wasze zawiłe drogi, ale pierwej nadejdzie syn zatracenia, Antychryst. Kocham was niezmiernie o Moje kochane, słodkie, dzieci światłości, z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Serca i umacniam was w tym dniu Moim Specjalnym, B*ożym B*łogosławieństwem. Wszystkim czytającym i słuchającym b*łogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Duc*ha Ś*więtego. † A*men. ††† I•••I Ufajcie Mi bezgranicznie, na tyle, na ile zdołacie! Kocham was wielką, nieprzeciętną Miłością, lecz dlaczego Nią pogardzacie? Jak bardzo rani Mnie brak waszej ufności i niedowierzanie w Moc Mojej Miłości? Czy kochacie Mnie na tyle, aby Mi zaufać? Ja mimo wszystko was bardzo kocham! I•••I J*ezus. I•••I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz proszę o nie zamieszczanie w tym temacie niesprawdzonych o/rędzi. Zwłaszcza takich, dających furtkę dla nieposłuszeństwa b/iskupowi R/zymu. Chcecie skończyć jak k/s. M/iędlar? Też miał dobre chęci. Tylko posłuszeństwa s/zatan nie umie podrobić. Przypomnijcie sobie, że ś/w. siostra Faustyna postąpiła zgodnie z nakazem przełożonych i wbrew temu co mówił do niej J/ezus. Wola przełożonych przed J/ego wolą! On sam wszystkim włada a my mamy tylko ufać. Wczoraj żaliłam się trochę M/aryi, że będąc jej oddana, nie mogę się m/odlić we własnych intencjach a moja mama jest cierpiąca i bardzo chciałabym się za nią żarliwie pom/odlić. Dostałam do serca zapewnienie o Jej ciągłej opiece. Oddałam więc S/ercu M/aryi moją mamę. Kiedy wychodziłam do k/ościoła mama aplikowała sobie jakiś kompres na chorą obrzmiałą , bolesną stopę. Wróciłam po dwóch godzinach i zastałam mamę radosną. Powiedziała 'Zobacz, mogę tańczyć' i zatańczyła, a 2 godziny wcześniej ledwo co chodziła. Ona jest przekonana, że to ten specyfik w tym kompresie, ale ja widzę w tym c/ud. Cu/d M/aryi. Ufajcie! Mówię to także do siebie. Ufajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jest Modelka.. piękna i szlachetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Nie wiem Ja przekazy Faustyny Kowalskiej rozumiem tak że opowiadając je swojemu spowiednikowi była posłuszna kościołowi ale jednocześnie jej orędzia zostały wysłuchane i uznane przez Kościòł. Ona sama była jedynie łącznikiem, narzędziem Bo.żym w niesłychanie ważnej sprawie. Kochane jesteśmy świadkami historycznych wydarzeń jakie mają obecnie miejsce w Polsce Najpierw Wielka Pokuta dla.mnie to CUD że przybyło na Jasną Gòrę tyle ludzi. Następną będzie Intronizacja! Jeśli się nie mylę odbędzie się już 11Listopada. Nie prześpijmy tego wspaniałego wydarzenia ;) Według mnie to właśnie jest ta iskra o ktòrej mòwiła Faustyna Po Polsce inne narody zaczną intronizować J.e.z.u.s.a na swojego Pana w każdej dziedzinie życia. To ma być ratunek dla ginących narodòw. Ginących od własnych grzechòw. Jeszcze Wam potwierdze date za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety spamuje mi link ktory wybralam ale wiecie co Wszedzie juz o tym pisza :) A ja ciesze sie z tego powodu jak male dziecko! Poczytajcie wystarczy w google wpisac intronizacja a dowiecie sie co i jak Kroluj nam C.h.r.y.s.t.e !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Kochani - spóźnione ale szczere - Wszystkiego Najlepszego z okazji Wszystkich Świętych :) Wierzę, że wszyscy kiedyś będziemy święci tak ja Pan Bóg stąd życzenia dla nas ;) Kiedyś spotkamy się w radosnej wieczności z Wszechmocnym bo jesteśmy Jego Dziećmi Wiecznej Miłości :) Licze na Was, że spotkamy się po drugiej stronie w tym doborowym towarzystwie :) ;) x Przemijanie jest łaską bo jesteśmy na ziemi skażeni złem. Pan Bóg jest święty i nie chce nas z domieszką złego abyśmy jak w ziemskim życiu nie cierpieli na wieczność :) Dlatego Ma dla nas Niebo - z Nim - na wieczność :) To jest każdego prawowite dziedzictwo z chwilą naszego urodzenia o ile Go sami z własnej woli nie odrzucimy :) To jest Wielka Boża Miłość, że każdego z nas zaprasza do Raju :) I jak Go nie kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
Rozmowo, nie przychylę się do Twojej prośby dot. nie pisania tutaj o treści objawień co do, których Ty masz jeszcze wątpliwości. Dlatego, że ich nie znasz w całości to próbujesz się wesprzeć na opinii księży mylących się do tych przekazów z Nieba. Każdy ma prawo mieć własne zdanie. To jest forum dla każdego. Również dla osoby nawróconej na podstawie treści z objawień z Nieba. Mimo, że niektórzy z KK (nie wszyscy) są im przeciwni to tym bardziej chcę przedstawić ich prawdę - takie jakie są - z treści a nie tylko i wyłącznie z opinii, tak jak to czynią ich nieświadomi ich sensu i treści przeciwnicy. Dlatego też, chciałabym się tutaj właśnie podzielić się treścią jednego z nich, która bardzo mnie poruszyła i którą ostatnio odkryłam. Treść jest w temacie tego topiku. o RYCERZE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU o 20.01.2013 o „Powołuję do życia nowe dzieło, o którym wcześniej mówiliśmy z Moją Najświętszą Matką. To dzieło, to Rycerze Najświętszego Sakramentu. Będzie to ruch oparty na prawach Trzeciego Zakonu, mający Łaski i Chwałę przynależną zakonom. Ja Sam taką godność nadaję temu dziełu, bo nadszedł stosowny ku temu czas. Rycerze Najświętszego Sakramentu dużo się modlą, są przykładem życia i cnót świętości, o które się starają za wszelką cenę. Rycerzami Najświętszego Sakramentu mogą zostać wszyscy ochrzczeni ludzie. Fakt przynależności do Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego, czy bycie Żywym Kamieniem nie jest w tym wypadku żadną przeszkodą, lecz wpłynie jeszcze korzystniej na całą sprawę. o Dlaczego powołałem to dzieło do istnienia? Jedynym powodem jest próba ratowania czci właściwej, którą należy Mnie oddać obecnemu w Najświętszym Sakramencie Eucharystii. Szatan podjął ostateczną walkę, aby cześć Najświętszego Sakramentu sprowadzić do rangi symbolu. A przecież Ja Jestem Żywy, Obecny, Prawdziwy, w Każdym Najmniejszym Kawałku Tego Konsekrowanego Chleba. Zadaniem takiego rycerza będzie szerzenie czci do Najświętszego Sakramentu, uczestniczenie w wystawieniach Najświętszego Sakramentu i modlitwach z tym związanych. W miarę możliwości Rycerze Najświętszego Sakramentu zorganizują grupę w każdej miejscowości, gdzie to będzie możliwe. Tak, aby choć jedna parafia i jeden kościół mogły zorganizować wieczystą adorację, także tam, gdzie to możliwe w parafiach wiejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
cd o Każdy, kto będzie gorliwym Rycerzem Najświętszego Sakramentu, będzie miał szczególną łaskę świętości życia już tu na ziemi. Żaden Rycerz Najświętszego Sakramentu nigdy nie opuszcza Mszy Świętej i codziennej Komunii Świętej z własnej winy. Rycerze Najświętszego Sakramentu osiągną w Niebie szczególny poziom chwały i będą jaśnieć świętością większą niż inni. To jest przywilej, który daję Rycerzom Najświętszego Sakramentu w tym ostatnim czasie Apokalipsy. Rycerze Najświętszego Sakramentu będą wypraszali krocie łask dla świata. Nie załamujcie się dzieci, bo jeszcze wszystko jest w waszych rękach. Wszystko możecie wymodlić. Odczujcie żar Bożej Miłości, która przynagla Mnie, abym dawał jeszcze więcej możliwości dla ratowania zabłąkanej ludzkości. Zaufajcie Mi bezgranicznie i pozwólcie się prowadzić za rękę jak dzieci. o Było by to było Mojemu Świętemu Sercu, gdyby dzieci przystępujące do stowarzyszenia Rycerzy Najświętszego Sakramentu nakładały sobie dobrowolnie wybrane praktyki pokutnicze. Rycerze Najświętszego Sakramentu, powinni wprowadzić w życie, jako obowiązkowe solidniejsze niż zwykle przygotowanie do Komunii Świętej oraz dłuższe niż zwykle dziękczynienie po Jej przyjęciu. o Ta praktyka jest po to, abym w duszy Rycerza mógł zwiększyć pożytki duchowe. Taka dusza stanie się wówczas świętsza i gorliwsza, pociągając swoim przykładem do świętości coraz więcej dusz. Rycerz ma obowiązek świadczyć czynną miłość bliźniego. Rycerz nigdy nie kłamie, zawsze mówiąc prawdę, gdy zachodzi potrzeba najwyżej dopuszcza się milczenia. Nigdy nikogo nie rani słowem, ni pomówieniami. Pomaga potrzebującym, jest uczynny dzieląc się z bliźnimi tym, co ma i nigdy nikomu tego nie wymawia. Na co dzień praktycznie realizuje uczynki względem duszy i ciała. Domaga się od kapłana należnej mu posługi duchowej (Komunia Święta na klęcząco). Upomina grzeszących bez względu na okoliczności i miejsce, gdzie się to dzieje. Dba zawsze o prawdę i walczy o nią. Nikogo nigdy nie sądzi, ani nie posądza z domysłów nie mając 100 % dowodów winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
cd o Rycerz Najświętszego Sakramentu ma być zawsze miłosierny względem bliźniego. Bierze aktywny udział w życiu Kościoła partykularnego, lokalnego. Walczy z wszelkim przejawem grzechu i niszczy jego źródła zgorszenia. W miarę swoich możliwości bierze aktywny udział w politycznym życiu kraju, zmniejszając tym samym udział osób wrogich Kościołowi i ludzkości. Jednym zdaniem Rycerz Najświętszego Sakramentu praktycznie realizuje hasło „Chcę być świętym!”. To Rycerze Najświętszego Sakramentu będą tymi, którzy aktywnie całemu światu mają wypraszać najwięcej Łask. Rycerz Najświętszego Sakramentu czyta co dzień Pismo Święte, prawdziwe objawienia oraz lektury duchowe (np. „Poemat Boga – Człowieka” Marii Valtorty). Nie odrzuca Słowa Bożego przekazywanego przez widzących, bo wszelkie Słowo wypowiedziane przez Niebo jest ważne i realizatorom przynosi zbawienie wieczne. Rycerze nie sieją plotek, niezgody, nie działają destrukcyjnie, lecz twórczo, jednoczą zwaśnionych. Rycerz zawsze przebacza winę bliźniemu i nie chowa urazy w sercu. Rozwija w sobie miłość Bożą i głęboką pokorę. Rycerz dba o tradycję ojców i pielęgnuje ją. o Kochane dzieci, jak widzicie, podałem jeden już z ostatnich środków do zbawienia i ratowania tonącego w oceanie nieprawości tego świata. To Miłość Mnie przynagla, abym dawał wam coraz więcej i coraz większe łaski. Kto przystąpi do Rycerzy Najświętszego Sakramentu, niech wie, że to nie on sam, lecz Ojciec Przedwieczny go (ją) do tej zaszczytnej roli powołał. Chcę, aby każdy kto Mnie kocha, zechciał być Moim Rycerzem ( w R.N.S.). Choć prześladowani, będziecie dawać przykład, a w swoim czasie będziecie drogowskazami dla nawracających się do Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
cd o Rycerze Najświętszego Sakramentu będą w ostatnim czasie elitą wiary świętej. Członkowie tego stowarzyszenia w dniach prześladowania, będą mieli większą wiarę. 🌻 Niedługo już wiele się wyjaśni w tym zamieszaniu pomiędzy dziećmi Bożymi, grupami modlitewnymi i widzącymi.🖐️ W pełni powrócą do działania wahający się. Wielu jednak przewrotnych, którzy nie posłuchają znaków danych przeze Mnie (a będą to znaki bardzo ważne), odwołam do wieczności. Dzieci proście za nich, aby mogli być zbawieni. o Nadszedł czas działania w strukturach organizacyjnych. Każda organizacja, jak również R.N.S. jak i M.R.M.B. powinni zacząć tworzyć struktury organizacyjne, które ułatwią działanie i wszystko usprawnią. Oto struktura organizacyjna: RYCERZ Główny (nazwa jego nie jest istotna), RYCERZ KRAJU, RYCERZE DIECEZJI i na końcu Rycerze prowadzący grupę w miastach, miejscowościach i wsiach. Rycerz miejscowości wybrany byłby przez wszystkich Rycerzy z miejscowości i byłby prowadzącym. Raz w tygodniu (najmniej) zbieraliby się wszyscy Rycerze u niego na modlitwie. Oprócz modlitwy, wszyscy dzieliliby się wiadomościami i troskami. Prowadzący szczebla diecezji, wybierany byłby spośród prowadzących miast, (miejscowości). Powinny się tak jak na szczeblu podstawowym odbywać spotkania modlitewne wszystkich chętnych z całej diecezji i powinny się odbywać, co najmniej raz na kwartał. o Spośród Rycerzy diecezji, wybrany będzie Rycerz krajowy, który poprzez Niebo koordynowałby wszelkie zadania i działania. Powinien także organizować spotkanie modlitewne wszystkich chętnych na szczeblu ogólnokrajowym, na przykład raz na pół roku. Gdy liczba Rycerzy rozwinie się na cały świat, wówczas trzeba będzie powołać RYCERZA, OGÓLNOŚWIATOWEGO, który organizowałby międzynarodowe spotkania modlitewne wszystkich chętnych. Taki Rycerz będzie wybierany spośród Rycerzy krajowych wszystkich krajów uczestniczących. Do księgi Rycerzy, należy meldować Rycerzy zmarłych, a kapelan odprawiałby przynajmniej raz w miesiącu Mszę Świętą za zmarłych Rycerzy. Taką strukturę mogą podjąć na wzór inne grupy i organizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd o Każde spotkanie powinno mieć swój odpowiedni program, którego wszyscy uczestnicy powinni się trzymać. Rycerze powinni się dużo modlić, na tyle, aby zapewnić wypełnienie całego wolnego czasu. Wolą Bożą jest, aby R.N.S. jak i M.R.M.B. mieli swoją gazetkę, biuletyn. Każdy Rycerz ma obowiązek podnoszenia swojego poziomu moralnego i religijnego, tępić wszelki grzech i jego przejawy wszelkimi dostępnymi i godziwymi sposobami. Najpierw tępić u siebie, a później u innych. o Pragnę, aby R.N.S. wprowadzali do wnętrza Kościoła, dzieło odnowy całego Kościoła, bo zgnilizna zaczęła już obejmować jeszcze zdrowe owoce. To Ja, będę tym, co uświęci i oczyści Mój Kościół z jego nalotów. Kocham was Moje dzieci i pragnę, abyście pomogły intensywnie odnawiać wnętrze Kościoła. To właśnie wy, jesteście narzędziami, którymi chcę się posłużyć. 😍 Miłość pokona największe przeszkody, największe mury. 😍 Uczcie się wszyscy doskonałej pokory od Pokornej Służebnicy, Świętej Maryi. Musicie bardziej zaufać i nie poddawać się, bo zły duch wykorzystuje każdą najmniejszą chwilę waszej nieuwagi. Chcę, aby rozpaliły się ponownie miłością serca kapłańskie, zakonne i biskupie, miłością prawdziwą, świętą, do Mojego Świętego Eucharystycznego Serca. 🌻 Rycerze Najświętszego Sakramentu będą motorem czci i tymi, którzy wyproszą powrót właściwej czci dla Swojego Boga, który jest nadal w każdym najmniejszym kawałku Mojego Świętego Eucharystycznego Serca. 🌻 o Zadaniem Rycerzy jest walka z grzechem i jego źródłami. Rycerze powinni również uświadamiać politycznie współbraci i tych co nie orientują się w polityce, wobec sytuacji wyborów, czy to referendów. Niech inni wiedzą za waszym pośrednictwem, jak należy głosować. Wszystkie nowe sprawy i problemy poruszać będziemy poprzez wybrane dzieci. Bądźcie praktyczni zawsze i wszędzie. 😍 Miłujcie waszych nieprzyjaciół i tak na nich działajcie, aby stali się waszymi przyjaciółmi. 😍 Pamiętajcie o stałym, systematycznym pracowaniu nad własną Świętością. Nie można przymykać oczu na zło. Sprzeciwiajcie się złu wszelkimi sposobami. Kocham was słodkie dzieci światłości i na dalsze życie i działanie wam dziś błogosławię w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Ufajcie.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam: x Nocne Światła - Historia nieznanych objawień https://www.youtube.com/watch?v=js99i1Mpdu0 🌻 Cytuję z w/w stronki: o "Gościem Nocnych Świateł jest: - Ewa Storożyńska - publicystka, autorka książki "Przepowiednie Maryi o losach Polski" x Nieznane objawienia Matki Bożej na warszawskich Siekierkach dotyczące współczesnych losów Polski! Rok 1943. Matka Boża ukazuje się Bronisławie Kuczewskiej, by na piętnaście miesięcy przed wybuchem Powstania Warszawskiego wskazać Polakom sposób na uniknięcie tragedii. Słowa Bogurodzicy nie znajdują zrozumienia… Rok 1980. Bogurodzica podejmuje próbę uchronienia Polski od wprowadzenia stanu wojennego. Przekazuje Polakom prośbę związaną z zapowiedzią wielkiego cudu, który ma przynieść wyzwolenie Polski spod jarzma komunizmu i zapobiec wojnie domowej. Jednak prośba Maryi nie zostaje spełniona… Książka przedstawia historie objawień Bronisławy Kuczewskiej – warszawskiej mistyczki i wizjonerki, której ukazywała się Maryja, przynosząc orędzie przestrogi i nadziei dla Polaków. Autorzy prezentują niezwykłe, nadprzyrodzone zjawiska obecne w życiu Bronisławy: świadectwa uzdrowień i nawróceń, dar proroctwa i potężnej modlitwy wstawienniczej oraz nadzwyczajny dar lewitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne Światła - Historia nieznanych objawień https://www.youtube.com/watch?v=js99i1Mpdu0 🌻 Cytuję słowa z w/w linku: z min 30 - Pan J/ezus obrał Kuczewską jako drugą po świętej Faustynie apostołką M/iłosierdzia B/ożego - i polecił, zlecił jej takie zadanie, którego ona się wzdrygała wykonać - po prostu była kobietą niewykształconą tzn. miała dwie klasy szkoły podstawowej, (- podobnie jak Faustyna - jedną więcej zaledwie) - nauczyła się pisać jako osoba już zupełnie dorosła - już można powiedzieć - matka dzieciom i ta umiejętność wymagała od niej dużo samozaparcia - i polecenia Pana J/ezusa - po prostu - co tu dużo mówić nie był w stanie wykonać, nazwijmy to, że nie mogła wykonać a właściwie J/ezus mówił, że lekceważyła - na czym polegały te polecenia: - ponieważ J/ezus powiedział: "K/oronka do B/ożego M/iłosierdzia jest ostatnim ratunkiem dla Polski " - i to powiedział, przed, w okresie między wojną a nastaniem komunizmu w Polsce - i prosił, żeby dodano do Koronki 7 słów - K/oronka powinna brzmieć - jej zakończenie nieco inaczej - suplikacje powinny być odmawiane nie 3 razy a 10 razy - z uwagi na wynagrodzenie B/ogu Ojcu - nowe zakończenie Koronki, miało brzmieć w ten sposób: "Ś/więty B/oże, Ś/więty Mocny, Ś/więty a nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem, nad naszymi braćmi błądzącymi i nad dus/zami w czyśćcu cierpiącymi" - i to miało być powtarzane 10 razy - więc z punktu widzenia t/eologicznego, no trudno się po prostu doszukać jakiejś herezji w słowach: "za naszymi braćmi błądzącymi i dus/zami w c/zyśćcu cierpiącymi" - także warunek nie był skomplikowany, ani trudny - niemniej Bronisława nie miała w sobie tej siły żeby uzyskać imprimatur dla tego nowego zakończenia Koronki - w 80 roku Pan J/ezus już wyraźnie powiedział, że jeżeli to, ta zmiana zostanie wprowadzona i uzyska imprimatur prymasa Wyszyńskiego, nie dojdzie do stanu wojennego - po prostu Polska zostanie uchroniona przed tą tragedią do min 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się modlić aby nadzieje listopadowe również nie rozmyły się jak poprzednio w wielu historycznych momentach naszej ojczyzny . Obietnice naszych biskupów i kardynałów to wielka niewiadoma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Modelko gdzieś czytałam że nabożeństwo już się rozpoczęło trwa 6 lub 7 dni nie pamiętam już bo ja już daaawno je odprawiłam w domu. Gościu powyżej: dojdzie intronizacja do skutku. Na 500 rocznice Chrztu Polski. Wypełni się wola Pana i proroctwo Rozalii Celakòwny. A za Polską pòjdą inne narody. Polska zabłyśnie w Europie tym wydarzeniem to też było powiedziane. Już nic tej decyzji nie zmieni bo zapadła w Poznaniu kilka mies. temu i to dzieło już się rozpoczęło. Dożyliśmy wielkiej chwili kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiające jest dla mnie z jaką delikatnością B.ò.g się mną opiekuje i jak subtelnie mnie prowadzi swojimi sciezkami. Moje nerki wracają do zdrowia bez większych zabiegòw inwazyjnych, pomògł pierwszy ktòry miał być tylko początkowym. Dla J.e.z.u.s.a nie ma rzeczy niemozliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne informacje na temat intronizacji na stronie milosierdzie.pl w aktualnosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×