Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Iczka z tym czasem u Ciebie nie jest tak źle jak Ci się wydaje Mam siostrę przyrodnią o 23 lata młodszą o de mnie Moja Mama miała 42 lata jak urodziła zdrową córkę Która teraz jest już dorosłą kobietą Tak że spoko jeszcze zdążysz :) A co do faceta to chyba lepiej że nie jest ojcem Twojego dziecka A na pewno lepiej dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że Twoja mama urodziła Twoją siostrę już nie jako pierworòdka, czyli to nie było jej pierwsze dziecko. A ja nie rodziłam jeszcze- to jedno a drugie- od ponad roku staram się o dziecko, leczę się choć nie wiadomo na co bo nie mam nic zdiagnozowane a mimo to nie mogłam zajść w ciążę przez tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe że problem był po jego stronie przynajmniej tak mi się wydaje a po drugie to mimo wszystko medycyna jednak poszła do przodu przez te lata Tylko nie szukaj teraz tatusia na szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma dwòjkę dzieci z poprzedniego związku. Nie mam zamiaru szukać na szybko. Nie chce mieć dziecka z nikim innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie teraz tak myślisz i to normalne odczucie z czasem na pewno to się zmieni czas jest najlepszym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Iczka skoro lekarze leczą Cię "nie wiadomo na co" to może to kwestia stresu. Przecież to, że się denerwowałaś jego zachowaniem miało olbrzymi wpływ. Może Twój organizm już dawno się buntował przed takim traktowaniem Ciebie :( . Iczka daj sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co u Was ? Jak radzicie sobie z samotnością jaka by ona nie była ? A jak z problemami dnia codziennego i z tą piękną pogodą ? Ja przemokłem przemarzłem a teraz próbuje się rozgrzać i trochę kiepsko samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ R jak R ja staram sie nie myślec o samotności to trudne ostatnio ale daje rade jakoś , czas zabijam książkami ,i filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, R jak R na pogodę nie poradzę. Mogę najwyżej przesłać Ci ciepły :-) i optymistycznie dodać "byle do wiosny" ;) Na samotność też nie :( . Max nie wiem jak Ci się udaje nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dzięki Madziu za ciepły uśmiech :) Od razu się lepiej czuje :) Max każdy sposób jest dobry żeby nie myśleć o samotności Ja uciekam w pracę i u mnie to działa najlepiej Ważne żeby mieć co robić może to być książka lub gotowanie , albo rozmowa na Kafe Zresztą dlatego w większości tu jesteśmy . Szkoda tylko że tak mało Nas się odzywa Spokojnej nocy dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, praca trochę pomaga zapomnieć, ale jak się wraca po pracy do pustego domu to już jest trochę gorzej... :( Pogoda nie sprzyja dobremu nastrojowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczka to musisz czymś się zająć po pracy Nie wiem co lubisz robić ale nawet ciekawa książka Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja nawet nie za bardzo lubię rozmawiać o samotności (mojej) bo to nie pomaga a tylko prowokuje mnie do dołka :p w tyg jest spoko gorzej weekendy miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie - szkoda, że tak mało, ale co się dziwić jak Ci co starali się wprowadzać tu ruch zostali zaszczuci cichy obserwator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Z pogodą ostatnio jest kiepsko, bo po taki upałach szybko przyszło ochłodzenie. A co do samotności to każdy sobie radzi jak może, ja w tygodniu to nie mam czasu za bardzo myśleć o tej samotności bo jestem zajęta pracą, aktywnością fizyczną, książka. Gorzej jest w weekend gdzie jest trochę więcej wolnego to wtedy by się chciało mieć kogoś obok siebie, by mieć z kim pogadać, pójść na spacer czy do kina. Mam nadzieje, że to się wkrótce u mnie zmieni. Miłego dnia życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, muszę przyznać, że dziś to ja potrzebuję przytulenia. Bez powodu, tylko dlatego, że jest mi źle. U mnie też praca jest jakimś sposobem na zapełnienie pustki, ale wiem, że nie tędy droga. Iczka ja ostatnio pod wpływem dobrych duchów z kafe zaczęłam piec. Ekspertem jeszcze nie jestem ;), ale może gdy będę już miała dla kogo to nie będzie chodził z bolącym brzuchem ;) . Cichy Obserwatorze jest mi trochę przykro jak tak piszesz :( . Wiem, że nie jestem najbardziej wygadana osobą na świecie i że raczej bliżej mi do drugiego końca tej kolejki, ale chciałaby ... jak ktoś pisze to staram się odpisywać, ale... No nic. Teraz obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, dziękuje:) A masz jakieś fajne przepisy na ciasta, bo też lubię piec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie testuję te, które mają jedną gwiazdkę w poziomie trudności ;) Choć ostatnio wyszłam poza cztery składniki. Było osiem I nie liczę owoców ;) Zrobiłam "chyba" (bo nie było w przepisie napisane, ale sądzę po składnikach) ucierane dwukolorowe z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czegoś trzeba zacząć. Ja zaczynałam piec z przepisów mojej mamy:) Teraz też często szukam inspiracji i przepisów w internecie, bo wolę upiec ciasto niż coś ugotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz coś prostego to dawaj :) Z przyjemnością przetestuję. Chciałabym jakieś fajne z orzechami spróbować, albo babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja zaczęłam od skubanca, sernika, ciasta marchewkowego. Mam prosty przepis na muffinki. Miłego dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaszczuci ? kogo zaszczuli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy tu nadal o samotności, czy już nie? :P bo nie wiem, czy włączać się do dyskusji :P chociaż zauważyłam, że o ciastach piszecie, a takie tematy lubię podejmować, a jeszcze bardziej lubię jeść ciasta niż o nich gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto :) kto podeśle jakąś słuszną porcje najlepiej podwójna Witaj theflea85 my tu o wszystkim piszemy czasem o pierdołach by zagłuszyć samotność .Ale najczęściej to piszemy by mieć kontakt z osobami które nas rozumieją to swoista rodzinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maxx-66 - fajna stopka. A samotność tak mocno wam doskwiera? Co robicie w wolnym czasie? Oprócz ciast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolny czas to różnie w tyg mam go mało to szybko mija ok 16 w domu nie raz później jak zakupy , gotowanie, jak natchnienie to sprzatanie (ostatnio leń) jakiś film ( namiętnie ogladam seriale mam kilka .sf i horrory) tv nie ogladam . jakieś pogaduchy ze znajomymi czasem wyskok na piwko . i lulu raczej wcześnie ok 22 z tego względu ze wstaje o 3/30, tak mija mi większość tyg roboczego . weekend jak sobota wolna to masakra nadmiar czasu dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Magdus dzięki, że przypomniałaś mi o serniku :-) Chyba będzie następny w kolejce. A jakiś prosty dobry przepis podeślesz? Theflea85 witamy serdecznie. Włączyć się w dyskusję? Oczywiście zapraszamy :-). Oj doskwiera, doskwiera :( W wolnym czasie? Jutro teatr :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×