Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Magda 2 :) oo teatr, to miło, na co się wybierasz? Ja nie mam planów na jutro póki co, pewnie spacer i jakiś film/serial :) może spotkanie ze znajomymi. A ogólnie w wolnym czasie spacer (lubię się sama przejść i pomyśleć:)), jakiś sport, książka, film, znajomi :) chyba tak raczej standardowo. btw lubię sernik, kiedyś robiłam taki z budyniem czekoladowym i polewa czekoladowa ;) pierwszy raz robiłam sernik i wyszedł :D maxx-66 16 w domu to dość późno, zważywszy, że już o 3:30 wstajesz....jakie to horrory/sf oglądasz? coś typu Z archiwum x? :P co tam nowego jest w serialach tego gatunku? Ja póki co namiętnie oglądam komedie romantyczne :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seriali sporo ogladam arrow 100 żywe trupy defiance dominion wirus drakula ostatnio pilotowy odcinek lucyfer zapowiada sie niezła zabawa komedia fantasy sporo innych ale czekam na nowe sezony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tych wszystkich oglądałam tylko żywe trupy... Wolę trochę inny gatunek... True Detectives, Broadchurch... ale ten Lucyfer zapowiada się faktycznie całkiem dobrze. Poza tym lubię brytyjski akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theflea85 Odlotowe narzeczone. Teatr "nawiedzam" dość rzadko, ale lubię książki, kino i trochę ćwiczeń. To chyba mało ? :( Ale może się rozwinę. Kiedyś :-P Polewa czekoladowa. Hmm :) dobrze brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 czytałam, że to dobra komedia :) ja też do teatru nie chodzę tak często, byłam kilka razy w tym roku zaledwie. Lubię też kina studyjne. A wolny czas spędzasz podobnie do mnie, dlaczego to mało? Czujesz, że chciałabyś robić coś więcej? A na co miałabyś ochotę? Może jest coś, co chciałabyś spróbować? :) i jakie ćwiczenia robisz? Też ćwiczę, codziennie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theflea85 codziennie? Podziwiam systematyczność. Ja jak idę dwa w tygodniu na fitness to już jest mega. Czasami oczywiście mam zapał. Wtedy szaleję codziennie przez ... tydzień :-P a potem długo nic ... aż do następnego zrywu ... Oj, gdybym miała wybierać to jest tyle rzeczy do zrobienia i zobaczenia :) Bardzo chciałabym się nauczyć pływać i grać w tenisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 dziękuję, lubię ćwiczyć :) rzadziej chodzę na fitness :) wolę poćwiczyć w domu albo pobiegać. Też chciałabym się nauczyć pływać i władać nowym językiem :D hiszpańskim albo szwedzkim :) A Ty wcześnie jutro wstajesz? maxx-66 już o 3:30 :O, więc pewnie powoli szykuje się do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to się wyśpisz. Ja właśnie szykuję jaśka :). Zobaczysz. Max rano, koło 4, coś jeszcze skrobnie na kafe :) Kolorowych snów dla Ciebie i innych Czytaczy :) No i miłego dnia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśpię na pewno :) a wracając do tematu samotności, może jutro coś o tym napiszesz? Tymczasem dobrej nocy i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widzę ze troszkę topik ruszył ,ciekawe kiedy urlopowicze wrócą i cos skrobną a moze poderwały kogoś ;) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dużo tych urlopowiczów ma wrócić? A propos urlopu, wybieracie się jeszcze gdzieś? Czy już po urlopie? Maxx-66 jakieś plany na weekend? Magda 2 wyspałaś się? Miłego dnia w pracy i dużo zabawy na spektaklu Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudzia to raczej juz nie napisze po tym jak została pociśnieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam planów bo jutro do pracy :( ale za tydz są u nas dni twierdzy to poszaleje a z urlopu to nasz kochany diabełek i mama ma wrócić powinni już być weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po urlopie dłuższe wolne dopiero 2 tyg w grudniu , chodź jak sie trafi to i jakiś weekend przedłużę o ile bedzie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto cisnął Dudzię i dlaczego : > kto to w ogóle Dudzia :P maxx-66 to masz na co czekać w grudniu :) Osoby, które wrócą z urlopu pewnie będą miały trochę do opowiedzenia. Może jakieś romanse się przydarzyły na wakacjach. Czekam na relacje :P A tak na marginesie 'samotność jest straszna...', ale robicie coś z tym, żeby nie być samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia to dusza tego forum ;) z samotnoscią nic nie robię już bo nic na siłe bedzie co ma byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W końcu weekend ,troszkę posprzątałem teraz czas na kawkę a co tu dziś tak pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ładna pogoda + weekend = spacer :P i stąd pusto na forum. ładnie, że posprzątałeś :P ja też dziś sprzątałam, zazwyczaj u mnie sobota to dzień sprzątania. A teraz siedzę w domu, poćwiczę, obejrzę film i zajrzę tu może w międzyczasie :) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja niestety najbardziej słoneczną część dnia zmarnowałam w pracy :( Może jutro się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczka_84
Witam wszystkich. Widziałam, że o pieczeniu było.. ominął mnie mòj ulubiony temat, bo uwielbiam piec, a właśnie skończyłam robić maślane babeczki z białą czekoladą,ciasteczkami Oreo i serkiem mascarpone no i tort red velvet też zrobiłam. Macie racje- najgorsze są weekendy, i dla mnie jeszcze wieczory. Nawet nie mam ochoty na książkę,a jeszcze niedawno połykałam je... Pewnie to zbliżająca się jesień pomaga w nostalgicznym nastroju... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iczka miło, że się pojawiłaś. Jeżeli to co upiekłaś smakuje choć w połowie tak dobrze jak brzmi to ja chcę przepis. Bardzo ładnie proszę. Ale pewnie jest trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczka_84 ale bym zjadła taki tort red velvet teraz mmm :) uwierz mi, że wiem, jak się czujesz.... Czasami też miałam takie momenty, że nawet książki nie chciało mi się czytać, tylko bym leżała i myślała, a właściwie zadręczała się głupimi myślami. ALE! same sobie tym robimy krzywdę, nic to nie daje - oprócz totalnego popsucia humoru, więc po co się zadręczać? Najgorzej jest przełamać się i wyjść z tej udręki własnych myśli... trzeba wziąć się w garść i iść do przodu, szkoda czasu na odgrzebywanie przeszłości i użalanie się nad sobą :) uszy do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to siedzenie. Dla mnie wieczory są najgorsze, bo zawsze po nich następuje taki sam dzień, a potem znowu. Dzień świstaka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczenie daje mi dużo radości,szczegòlnie dekorowanie wypiekòw, marzy mi się cukiernia :) Swoją samotność często wypełniam spedzaniem czasu w kuchni, choć ostatnio miałam przerwę, straciłam chęci do pieczenia i do jakiegoś normalnego funkcjonowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×