Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Dzięki. Nie wydają się trudne. Myślisz, że całkowity amator (taki jak ja) sobie z nimi poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz czasu. Poprawa nastroju nie nastąpi szybko, ale na pewno nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 2 są bardzo proste do zrobienia i pyszne. Gwarantuje :) To mòj ulubiony przepis, zrobiłam dziesiątki babeczek ale te powtarzam najczęściej, szybko się je robi i jeszcze szybciej zjada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam do czynienia z ekspertem :-) wypróbuję jak będę miała tylko wolną chwilkę. Papilotki już mam ;) Jeszcze tylko pyszny środek i ... GOTOWE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prosty przepis? :P jak widzę ilość składników i taką długą treść przygotowania, to mi się odechciewa nawet tego czytać :P hehehe no ale pieczenie to chyba po prostu nie moja bajka, za to podziwiam osoby, które pieką i którym sprawia to radość :) więc dziewczęta - czapki z głów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to jest następny stopień wtajemniczenia, bo z sześciu składników od razu przejdę do dziesięciu :) Już całkiem nieźle radzę sobie z koordynacją suche/mokre i zimne/ciepłe. Jajecznica z czekoladą, na szczęście, mnie ominęła. :P . Jeżeli chodzi o przyjemność to sam proces i zajęcie się czymś jest ważne. Pieczenie daje oddech i zmusza do skupienia myśli na czymś konkretnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja nie mam natchnienia na pichcenia a lubię słodkości . chodz od rana zaiwaniam w kuchni ,wczoraj byłem w pracy to dziś musiałem szykowac na cały tydz obiad ale wyszło sporo :) bo moze syn wpadnie to zwinie troszkę . pierwszy raz robiłem kotlety devolay z serem i słodką papryka (zawsze z lenistwa robiłem zwykłe) 14szt i rybę w cieście 8 szt łatwe do przechowania i szybkie do pogrzania bedzie na obiadki jak sie wraca z pracy o 16 to nic się nieche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, każdy musi znaleźć sobie jakąś odskocznię od zmartwień. I to jest ważne, bo w trudniejszych chwilach jest czego się uchwycić, żeby nie zwariować. O taką "rzecz" powinien się postarać każdy dorosły, bo to jest wentyl bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze kusząca propozycja tylko u nas są dni twierdzy cały weekend przyszły imprezy ,mam w planie z wnukiem poszaleć ,bedzie kupa inscenizacji wojenneych za czasów napoleona ,bitwa ,pokazy on tego nie widział jeszcze bo za mały był a teraz 3l skonczył to juz rozumie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już lepiej upiec te babeczki i dawaj do k-k do mnie, jestem przekupny na wszelkie wypieki tak że każda moze coś upiec :D bedzie co robić cały weekend jak ekipa się zbierze nie bedzie nudno i bedzie co ogladać . miejsce do spania jest nawet dla kilku osób :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx-66 tyyyle jedzenia :D jak dla armii, no ale jak rodzinka ma wpaść i porwać, to rozumiem :) Magda ja chętnie wpadnę na babeczki :D a oreo uwielbiam :D będziesz dodawać do swoich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha i to mi się podoba ;) podejmujesz nowe wyzwania :D ja uciekam na spacerek :) trzeba korzystać z pogody i wolnego czasu ;) miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theflea85 to nie tak dużo ja lubię zjeść to 2-3 kotlety to dlamnie na obiad a rodzinka nie wpada ,tylko czasami syn młodszy przyjdzie (mieszka nie daleko wynajmuje kawalerkę ) to normalka ze coś zabierze bo wie ze zawsze robię wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxx-66 pisząc 'rodzinka' miałam na myśli syna, którego wcześniej wspomniałeś - czytam ze zrozumieniem :P i czasem nawet coś zapamiętam ;) no i tak ten weekend powoli się kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak rodzinnie się zrobiło, fajnie, miło. Ja dużo gotuje, a wcześniej gotowałam jeszcze więcej, we wtorek jest impreza u mojej szefowej a ona uwielbia moje wypieki a więc jutro po pracy coś upichcę jeszcze no i przekąski na imprezę też spadły na mnie, ale będzie 5 osòb tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczka a jakie przekąski robisz? :) fajnie, że tak pomagasz szefowej :P zajrzę tu pewnie jutro, teraz idę na film i spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekąski zaplanowałam takie: roladki z z szynki parmeńskiej z jajkiem i rukolą, koreczki (standardowo) z kabanosem, żòłtym serem, marynowaną pieczarką i konserwowym ogòrkiem i sakiewki z ciasta francuskiego z farszem pieczarkowym. No i oczywiście babeczki z oreo i ciasto "biały puch" aha i galaretkę z alkoholem :) Mam nadzieję, że impreza będzie udana :) ostatni raz na imprezie to w sylwestra byłam, już zdążyłam zapomnieć jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, miałam dziś trochę pracy, ale koreczki zrobione, roladki z szynki parmeńskiej też a koszyczki z ciasta francuskiego z farszem pieczarkowym stygną w piekarniku :) Udało mi się jeszcze zrobić ciasto, babeczki i takie mini bajaderki :) no i te galaretkę z alkoholem :) Padam z nòg. Idę spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×