Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Maxxi, ja odbieram tego faceta do porannej kawy i ciastka jako Dudzinego już niebawem nastolatka. A fakt, pobudka dzisiaj wcześniejsza, dzień wyborów jeszcze przede mną, w planach również krótki wyjazd w niedaleki świat, by oczy nacieszyć kolorami i słońcem. k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia nie zgadzam sie własnie ja nie zabardzo lubię malowanych kobiet nawet nie znoszę i tak ma wiekszość normalnych facetów , kobiety nierozumieją ze jak facek kocha to ma w d***e (sorki ) ich wyemaginowane kompleksy . i jaki odorek ? co na kolacje była jajecznica na cebulce ? Dudzia każdy facet chce i doprowadzi do tego by widzieć swoją kobietę naturalną ,taka zaraz po kąpieli czy rano i nie ma rzeczy dla niego piekniejszej jak kocha a wszystkie wasze marudzenia ze coś jest nie tak beda tylko go denerwować tak już mamy . nigdy ale to przenigdy nie próbujcie wmawiac facetowi jak kocha że coś z wami nie tak rano :p faceci jak kochają to każdą waszą cześć i tą rozczochraną (słodko i czarująco)bo to jest ich tego nie zmienicie to następna natura faceta nawet jak tego nie mówimy głośno to tak mamy i marudzenie poranne ze zle wygladam tylko zepsuje facetowi cały dzien lepiej sie uśmiechnąć i powiedzieć masz rację kochanie . wiedzą o tym zakochane kobiety na początku później znowu głupieją góre biorą wymyslone kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karmelko ;) ja dziś nie mam planów poza pójściem na wybory i moze jakiś mały spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Maxxiu, ale ja napisałam, że to miała być gorzka. Niestety nic z pieczenia nie wyszło, bo nie miałam grochu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sporo grochu bo właśnie wstawiam grochówkę na kolejne dni :-) dziś na szybko zrobiłam kotlety z rozdrobnionej piersi kurczakowej i do nich sos czosnkowy :-) Maxx - ja nie mam zamiaru pokazywać mojego może-kiedyś-jakiemuś ukochanemu swoich niedostatków - tak tylko pisze jak wygląda rzeczywistość ;-) my już w domku, zimnica znowu się zrobiła, głód przycisnął więc czym prędzej wróciliśmy i będziemy grać na fleciku "Za górami, za lasami ..." :-D Karmelko ! - słuszna uwaga - mamy rocznicę taką ładną, że trzeba to uczcić !!! spotkanie jest konieczne i już my już nie możemy się doczekać - młody już sprawdza czy nic się nie zmieniło w naszym ulubionym zakątku, ile ludzi się zmieści i już wczoraj kazał mi dzwonić do właścicieli i pokoje rezerwować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMargolcia
Hej witajcie:) Margolcia:) Czy mozna zapisać sie do Waszej paczki? Samotność to bardzo trudny stan. Moze dzieki Wam bedzie jeje we mnie mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dudzia tarta z grochówką? Chyba nie koniecznie, bo gdzie tu miejsce na czekoladę. :o A weekend majowy fajnie brzmi :) Margolcia witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) O jak fajnie się tutaj zrobiło :) Dudzia ja dzisiaj tak samo jak Ty pobudka o 6 rano. Magda rozumiem, że tarta nie została zrobiona? Witaj Margolcia :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus nie miałam czym obciążyć tarty. Ale w przyszłym tygodniu nie ma zmiłuj. Będzie na słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda - nie tarta z grochówką tylko mogę odstąpić trochę grochu :-) długi ten dzień, spać się nie chce, a jutro rano.... będzie ciężkoooo kolorowych snów Ludkowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
O matyldo ! Magda - chyba przysnęłam i dzwonka nie słyszałam :-( Za to wstałam dziś całkiem przytomna i próbuję za uśmiechem przywitać nowy tydzień - chyba wyglądam na mocno skrzywioną, ale żeby nie było, że nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Magda dziękuję za przepis, spróbuję zrobić też w ten weekend:) Miłego wieczoru, ja uciekam na basen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki Oj Dudzia, Dudzia, przewaletowałam na Twojej wycieraczce, ale rano przetarłam oczka i stwierdziłam, że nic z tego nie będzie, więc biegusiem do pracy, żeby wyrobić normę ;) . Magdus miłego moczenia się ;) . Ja mam dzień leniuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chcę się tylko pochwalić, że tarta wyszła super. Już zjedzona. Magdus jak będziesz robić to daj trzy tabliczki gorzkiej i jedną mleczną czekoladę. Kolejne ciasto zaliczone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dzięki Magda, skoro taka dobra to postaram się zrobić ją w weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nienawidze byc samotna.. dobrze ze istnieja portale randkowe i nawet nie wychodzac z domu mozna miło spedzic czas ;) moj hit to http://www.datezone.com :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na smutek i samotność w małżeństwie jest świetna książka Marii Bucardi "Spotkanie z Archaniołem Chamuelem" http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/4134495/spotkanie-z-archaniolem-chamuelem-mp3.html dzięki której można na nowo odzyskać szczęście z życia małżeńskiego i erotycznego. Pani Maria ma również ciekawe filmy na Youtube, z których można się wiele dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W ten ładny chodź smutny pełen wspomnień dzień, Uświadamiamy sobie że życie jest krótkie by go marnować na pierdoły i nie ważne sprawy o czym na co dzien nie pamietamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Maxx - zapominamy w codziennym pędzie o tym co na prawdę jest ważne - aby docenić każdą chwilę spędzoną wśród bliskich 1 listopada powinien być dniem radosnym - dla mnie zawsze jest pełen wspomnień, przejmującego smutku, poczucia straty, braku, tęsknoty, żalu - zawsze leją się łzy - najtrudniej jest nad grobami dzieci :-( dobrze, że pogoda była cudowna, ciepło, słonecznie, złoto - choć cień radości no i frajda z wyczekanych przez cały rok obwarzanek, pańskiej skórki, ryżowych szyszek i waty cukrowej :-D zostawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
ale numer ! biegnąc dziś pracowym korytarzem w swoim zaawansowanym wieku, usłyszałam za plecami następujący komentarz grupki Panów "ach, ta młodość" powiem Wam, że żadne SPA ani inne sanatoria nie mają takiej potężnej i natychmiastowej mocy odmładzania jak tekst :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, gdyby faceci wiedzieli jak niewiele nam do dobrego samopoczucia potrzeba, mieliby nad nami władzę absolutną ;) Ale przecież im nie powiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Magda, jasne, że nie ;-) ja na szczęście już wyrośnięta jestem z miłych słówek i czekoladek komplementy są zawsze mile widziane, ale przelatują przeze mnie strasznie mnie zmieniły przeżycia ostatnich 5 lat :-( to co kiedyś budziło moje emocje teraz jest obojętne są wydarzenia, gesty, słowa, które kiedyś prowokowały do działania albo dyskusji - dziś owszem dociera to do mnie, słyszę i widzę, ale - jak to mówi młodzież - "mam na to wy.....ne" czy stałam się zła? nie wiem - może tak może nie z obojętnością i nienaturalnym dla mnie spokojem przechodzę obok "filozofii" innych ludzi - po prostu już nie zużywam cennej energii na naprawianie świata :-) mam inne priorytety w życiu :-) a za oknem złote drzewa, biegające wiewiórki, sikorki (chyba) przysiadają na parapecie i zaglądają ciekawie przez szybę, słoneczne promienie tańczą na liściowym dywanie i w d***e z całą resztą byle zdrowia nie brakowało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia komplementy są lepsze niż gdy ktoś z powodu "starości" ;) ustąpi ci miejsca w autobusie. Powala nawet gdy robią to pięciolatki :P Zdrowia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
wprawdzie chyba już nikt tu nie zagląda, ale i tak Wam napiszę coś mądrego co wczoraj wpadło mi w oko i w serce też : "Czasami coś musi si skończyć, aby inne mogło się rozpocząć. Coś musi odejść, aby mogło przyjść kolejne. Aby otworzyć drzwi, trzeba je najpierw zamknąć. Aby napełnić szklankę, należy ją najpierw opróżnić. Pomyśl, czy jest w Twoim życiu coś, czego niepotrzebnie się trzymasz? Coś, czego odpuszczenie, zamknięcie pozwoliłoby Ci ruszyć dalej? Pozwolić przyjść nowemu? " ot, taka refleksja do porannej niedzielnej kawy ( u mnie z rogalem świętomarcińskim :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2
Cześć, ja zaglądam, ale cisza tu, aż dzwoni w uszach ;( . Nawet Maxx żadnej muzyki nie serwuje :( Dudzia pytanie co chcesz skończyć, a co zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Miłej niedzieli dla Wszystkich Dudzia masz racje tylko czasami nie jest łatwo odciąć się od wszystkiego i pozamykać te drzwi za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_2
Czasami ktoś wsadza nogę między drzwi, żeby utrudnić nam życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×