Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość un dia nuevo
Dzień dobry. To ja się dołączę z herbatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do herbatki dodam czekoladę z karmelem. Aha Magdus pamiętasz, że dziś dzień nalewek :P ? U mnie pada i jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un dia nuevo
Mniam. A u mnie jutro, trochę tradycyjnie, w planach kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, pamiętam o tych nalewkach :) U mnie dzisiaj nie pada i jest w miarę ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za pół godziny zapraszam na ciasteczka owsiane z jabłkiem, mogą być do kawy lub herbaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam program Dorota was urządzi i stwierdzam, że chyba :P powinnam wreszcie skończyć z prowizorką u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z motywacją krucho :P . Ale chyba rodzi się w mojej głowie plan. Teraz tylko wykonanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda plan, realizacja i będzie zrobione:) Najgorzej się zabrać, a potem idzie już z górki :). A ciasta pachną cynamonem, hmm pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, wystarczy mieć dobrą ekipę:) Dasz radę :-) Przechodziłam to w zeszłym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to wybieranie. Jeżdżenie od sklepu do sklepu. Ale muszę zacząć. Postanowione. Może od lustra, bo to wstyd, żeby baba nie miała dużego lustra w domu :P Choć podobno jak już się go człowiek dorobi po dłuższej przerwie to lepiej w nim wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja lubię wybierać i jeździć po sklepach:) Ja w poprzednim mieszkaniu też nie miałam dużego lustra, miałam tylko jakieś małe w łazience i jakoś mi go nie brakowało, natomiast teraz mam bo mam duże szafy z lustrami:) "Choć podobno jak już się go człowiek dorobi po dłuższej przerwie to lepiej w nim wygląda" a to dobre, tego nie słyszałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś mniejsze lustra mam, ale chciałabym takie duuuuże :) Muszę się wreszcie postarać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tv i może domowe spa ;) Jak nie pomogę to lustro samo chyba nic nie zdziała :P A Ty co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obejrzę serial, trochę poczytam książkę i neta, może uda mi się pogadać z kolega na Skype i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni lata Małgorzaty Sobieszczańskiej tak lajcikowa książka :) A Ty coś czytasz ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa? O czym? Nigdy nie czytałam tej autorki. Ja aktualnie czytam dwie ;) A trzy czekają w kolejce. Jedna to fantastyka Trudi Canavan "Głos bogów", a druga to taki lajcik "Córka Masywu Maurów" Frederick D'Ongalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dopiero pierwszą jej książkę czytam, bo mi ją przyjaciółka dała do poczytania. A książka jest o o trzech kobietach: babcia, matka i córka i ich miłosne perypetie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytasz to daj znać czy fajna. Ja generalnie nie przepadam za polską literaturą i polskie filmy też raczej omijam, ale od czasu do czasu próbuję się przełamać. Może zmienię zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×